PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان خودشان را در اینجا معرفی کنند

behzad977
23-05-2014, 14:30
سلام دوستان بعضی ها مثل بچه های کلاس اول میمونند خوب بلد نیستند دقت کنند یا بخونند یا ... دوستان کسانی که مشتری توی هر زمینه از برنج یا شکر یا ماشین یا ملک یا تلویزیون یا ..... دارند خودشان را معرفی کنند و بگند توی چه زمینه ای مشتری دارند شماره خودشان را بگذازند همچنین کسانی که مثلا وسیله ای به دستشان میرسه برای فروش دارند در این نایپیک شماره خودشان را بگذارند . با این کار اگر آدم چیزی به دستش بیاد به همدیگه معرفی میکنیم و با هم همکاری میکنیم . من اهل قرارداد نیستم هرکسی که خواست کار کند با هم هماهنگ میکنیم چک جداگانه بگیریم و برویم .با تشکرلطفا بحث نکنید شماره تماس و کاری که ازتون برمیاد رو بنویسید.

stable.rock90
24-05-2014, 09:59
دوست عزیز :
در انجمن عرضه و تقاضای محصول این کار خود به خود انجام میشه نیازی به زحمت حضرت عالی نیست

m0hammad
28-05-2014, 03:00
سلام دوست عزیز
یک سری به اینجا بزنید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

موفق باشید

miladahz
01-08-2014, 05:31
سلام دوستان بعضی ها مثل بچه های کلاس اول میمونند خوب بلد نیستند دقت کنند یا بخونند یا ... دوستان کسانی که مشتری توی هر زمینه از برنج یا شکر یا ماشین یا ملک یا تلویزیون یا ..... دارند خودشان را معرفی کنند و بگند توی چه زمینه ای مشتری دارند شماره خودشان را بگذازند همچنین کسانی که مثلا وسیله ای به دستشان میرسه برای فروش دارند در این نایپیک شماره خودشان را بگذارند . با این کار اگر آدم چیزی به دستش بیاد به همدیگه معرفی میکنیم و با هم همکاری میکنیم . من اهل قرارداد نیستم هرکسی که خواست کار کند با هم هماهنگ میکنیم چک جداگانه بگیریم و برویم .با تشکرلطفا بحث نکنید شماره تماس و کاری که ازتون برمیاد رو بنویسید.
خیلی این رفیقمون باحاله اندددددددددددددد دلالیه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh::laugh::w hoow::whoow:

antik_23
01-08-2014, 11:06
فقط حرف میزنی ، آخر سر معامله هم میای همه چیز رو می پیچونی !!!!
از نحوه ی صحبت کردنت مشخص هس !!
مطمئن باش کسی هم اهل چک نیست !!
همش نقدی هست ، در ضمن مگه 1 کیلو بار میخوای بخری که میگی قرارداد نمی بندم !!!!!!!!!!:excl::unsure::tired::blink:

alizadeh_yashar
04-08-2018, 17:23
سلام به دوستان عزیز
کارخانجات ما با تولید مواد شیمیایی صنعت ساختمان من جمله چسب سنگ و کاشی، انواع افزودنی بتن و انواع آب بند ها در خدمت سروران گرامی می باشد.
عزیزان چنانچه در خواست در خصوص تامین این نوع مواد در داخل ایران و یا صادرات و یا امکان اخذ نمایندگی فروش در کشورهای همسایه را دارند این شرکت آماده مذاکره می باشد.
با عرض ارادت مجدد
علی زاده
شرکت رزین بتن برتر
00982143694
00989121260119
[Only Registered And Activated Users Can See Links]