PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کلیه محصولات پتروشیمی جم

ali200
20-05-2014, 11:49
فروش کلیه محصولات پتروشیمی جم بطور مستقیم از تولید کننده
محل جغرافیایی پتروشیمی جم :منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی ، واقع در استان بوشهر و دسترسی ساده به اکثر استانهای صادراتی کشور (فارس ، هرمزگان ، خوزستان)
محصولات : کلیه محصولات پتروشیمی ( شامل انواع زیر محصولات الفین ، بوتادین ، پلی اتیلن سبک خطی ، پلی اتیلن سنگین و بوتن -1 )
سایت پتروشیمی جم : [Only Registered And Activated Users Can See Links]
فروش : فقط از طریق ارائه درخواست رسمی و ارسال به ایمیل زیر
seyedaghamiri@gmail.com

binalood2
20-05-2014, 13:18
سلام
درخواست رو به كجا بايد داد؟ به كارخونه ديگه؟ يا نه يه شخص حقيقي؟
حداقل حداكثري كه كارخونه ميده چقدر هستش؟

ali200
20-05-2014, 23:33
دوست عزیز درخواست باید به پتروشیمی جم باشه نه هیچ شخص حقیقی
درمورد مقدار هم بسته به نوع محصول باید به میزان معقولی باشه و اگر مثلا قرارداد یکساله یا چندماهه باشه مسلما خیلی بهتر از خرید برای یکبار با میزان حداقلی هست

binalood2
20-05-2014, 23:45
سلام
پس ايميل پتروشيمي يا فكس دفتر فروش و صادرات پتروشيمي رو بگذاريد توي اين پست يا برام پيام كنيد

ممنون

ali200
21-05-2014, 07:19
سلام
پس ايميل پتروشيمي يا فكس دفتر فروش و صادرات پتروشيمي رو بگذاريد توي اين پست يا برام پيام كنيد

ممنون:goatee:
دوست عزیز اگر هر پتروشیمی خودش بصورت مستقیم با خریدارهای کلی و جزیی از طریق دفتر فروش کار میکرد که دیگه وجود من و شما معنی نداشت !!
ما بخاطر رابطه نزدیکمون با این پتروشیمی توانایی تامین مواد رو ازشون داریم وگرنه که شما اگر برین توی سایت این پتروشیمی که در پست اول گذاشتم میتونید نشانی و تلفن و... پتروشیمی رو داشته باشید ولی مشکل اینجاست که شما نمیتونید بطور مستقیم ازشون خرید کنید
اما همونطور که گفتم نامه درخواستتون رو شما به همین پتروشیمی میزنید (یعنی مخاطب loi شما پتروشیمی جم باید باشه) بعد اونو به نشانی ایمیل بالا ارسال میکنید

oil trader
21-05-2014, 11:30
فکر نکنم خرید مستقیم ممکن نباشه. مشکل اینه که اونا تولید مستمر از یک جنس روندارن. دوما بصورت سی اف آر کار نمیکنن. بهرحال بودن یه کارگزار که کار روانجام بده بهتره.
الان قیمت پی پی و پلی اتیلن سنگین شون چنده؟
تناژ حداقشون؟
وشرایط فروش چی هست؟

binalood2
21-05-2014, 12:32
:goatee:
دوست عزیز اگر هر پتروشیمی خودش بصورت مستقیم با خریدارهای کلی و جزیی از طریق دفتر فروش کار میکرد که دیگه وجود من و شما معنی نداشت !!
ما بخاطر رابطه نزدیکمون با این پتروشیمی توانایی تامین مواد رو ازشون داریم وگرنه که شما اگر برین توی سایت این پتروشیمی که در پست اول گذاشتم میتونید نشانی و تلفن و... پتروشیمی رو داشته باشید ولی مشکل اینجاست که شما نمیتونید بطور مستقیم ازشون خرید کنید
اما همونطور که گفتم نامه درخواستتون رو شما به همین پتروشیمی میزنید (یعنی مخاطب loi شما پتروشیمی جم باید باشه) بعد اونو به نشانی ایمیل بالا ارسال میکنید

سلام
موردي نداره
اما شما شركت بازرگاني هستيد؟ نماينده پتروشيمي هستيد؟ خريدتون چه جوري هستش؟ فروشتون چطور هستش؟
ما از كجا بدونيم شما واقعن ميتونيد از پتروشيمي بگيريد؟ از كجا بتونيم شما رابطه داريد با پتروشيمي؟

الان چنتا شركت هستن كه كارگزار هستن و دارن از پتروشيمي ميگيرن حالا چه از بورس چه مستقيم.

من در خواست خريد دارم اما تا وقتي كسي رو پيدا نكنم كه واقعن توان اين كار رو داشته باشه ال او اي نميدم
در ضمن هر پتروشيمي واحد فروش براي خودش داره
و معمولن از اون طريق هم محصولات رو به فروش ميرسونن.

شما حالا رابطه تون با پتروشيمي ها چطوره؟ اينو بگيد تا اگه ديديم واقعن توان داريد در تامين اونوقت صحبت كنيم

ali200
21-05-2014, 12:59
سلام
موردي نداره
اما شما شركت بازرگاني هستيد؟ نماينده پتروشيمي هستيد؟ خريدتون چه جوري هستش؟ فروشتون چطور هستش؟
ما از كجا بدونيم شما واقعن ميتونيد از پتروشيمي بگيريد؟ از كجا بتونيم شما رابطه داريد با پتروشيمي؟

الان چنتا شركت هستن كه كارگزار هستن و دارن از پتروشيمي ميگيرن حالا چه از بورس چه مستقيم.

من در خواست خريد دارم اما تا وقتي كسي رو پيدا نكنم كه واقعن توان اين كار رو داشته باشه ال او اي نميدم
در ضمن هر پتروشيمي واحد فروش براي خودش داره
و معمولن از اون طريق هم محصولات رو به فروش ميرسونن.

شما حالا رابطه تون با پتروشيمي ها چطوره؟ اينو بگيد تا اگه ديديم واقعن توان داريد در تامين اونوقت صحبت كنيم
آقا شما اگر توان تامین از واحد فروش دارید چرا خریدتون رو مستقیم انجام نمیدین ؟
درضمن ایمیل loi شما (نه برگ اصل) به درد کسی نمیخوره که فکر میکنید ممکنه ازش سوء استفاده بشه
loi بخاطر اینه که شرکت شما درخواستش رو از ماده مورد نظر و مقدارش از پتروشیمی میپرسه و اون هم جوابش رو با تناژ مورد نظر اعلام میکنه اگر توان تامین نداشته باشه یا اگر از قبل تعهداتی داشته باشه و نتونه جوابگوی شما باشه اعلام میکنه که فعلا کار انجام نمیشه
به هرحال کانال وقتی درست باشه راهش همینه اما وقتی قیمت و ... از قبل مشخص باشه یعنی تامین کننده مستقیم نیست

binalood2
21-05-2014, 13:08
شما جواب منو نداديد
من ميخواستم بدونم شما به چه صورت با پتروشيمي در ارتباط هستيم/
اين كه ميگيد مستقيم يعني چه جوري؟
شما شركت بازرگاني فعال تو اين زمينه هستيد؟ يا كارگزار بورس هستيد يا يه شخص عادي كه ميگيد مستقيم هستيد؟وقتي ال او اي بخوايم بديم به نام پتروشيمي ديگه فرستادن واسه يه نفر ديگه معني نداره مگه اون نفر ريجستر باشه يا شركت فعال تو زمينه پتروشيمي يا كارگزار بورس
حالا من از شما خواهش ميكنم توضيح بديد كه رابطه تون با پتروشيمي چه جوريه.......

ali200
21-05-2014, 14:20
من تعجب میکنم از کسی که توی این زمینه و این سایت مشغول به کار هست و همچین مسیله ای رو عنوان میکنه !
خیر بنده نه شرکت بازرگانی هستم نه فعال بورس بلکه شخص حقیقی کسانی که با پتروشیمی و پالایشگاه و حتی شرکتهای تولیدی کار کردند میدونن بین پالایشگاه و... و کارخانه های تولیدی یا صادرکننده ها واسطه های زیادی قرار میگیرن ، وقتی من میگم بطور مستقیم یعنی بین من و پالایشگاه هیچ واسطه ای وجود نداره
درهرصورت همیشه واسطه یا واسطه ها درخواست رسمی رو بنام شرکت تولید کننده دریافت میکنند و کارشون دریافت بار برای خریدار هست
درضمن پتروشیمی جم فقط و فقط با درخواست پاسخ میده درخواست ها دو نوع اند درخواست قیمت و درخواست خرید
فکر میکنم بیشتر از این لزومی نداره وقت و انرژی خودمون رو برای پرسیدن و گفتن الفبای کار صرف کنیم ، همه چیز به قدر کافی واضح هست

ali200
21-05-2014, 14:28
فکر نکنم خرید مستقیم ممکن نباشه. مشکل اینه که اونا تولید مستمر از یک جنس روندارن. دوما بصورت سی اف آر کار نمیکنن. بهرحال بودن یه کارگزار که کار روانجام بده بهتره.
الان قیمت پی پی و پلی اتیلن سنگین شون چنده؟
تناژ حداقشون؟
وشرایط فروش چی هست؟
دوست عزیز برای دریافت پاسخ خصوصی که ارسال کردید باید صندوق پیامهاتون رو خالی کنید ظاهرا ظرفیت نداره

oil trader
21-05-2014, 14:34
چشم شما هم لطفا یه دستی به صندوقتون بکشین ، پر شده پی ام نمیاد.

binalood2
21-05-2014, 14:34
من تعجب میکنم از کسی که توی این زمینه و این سایت مشغول به کار هست و همچین مسیله ای رو عنوان میکنه !
خیر بنده نه شرکت بازرگانی هستم نه فعال بورس بلکه شخص حقیقی کسانی که با پتروشیمی و پالایشگاه و حتی شرکتهای تولیدی کار کردند میدونن بین پالایشگاه و... و کارخانه های تولیدی یا صادرکننده ها واسطه های زیادی قرار میگیرن ، وقتی من میگم بطور مستقیم یعنی بین من و پالایشگاه هیچ واسطه ای وجود نداره
درهرصورت همیشه واسطه یا واسطه ها درخواست رسمی رو بنام شرکت تولید کننده دریافت میکنند و کارشون دریافت بار برای خریدار هست
درضمن پتروشیمی جم فقط و فقط با درخواست پاسخ میده درخواست ها دو نوع اند درخواست قیمت و درخواست خرید
فکر میکنم بیشتر از این لزومی نداره وقت و انرژی خودمون رو برای پرسیدن و گفتن الفبای کار صرف کنیم ، همه چیز به قدر کافی واضح هست

خوب رو چه حسابي دوستان بايد اطمينان كنن به شما و درخواست بدن به شما؟
شما به جاي اينكه الفبا بگي يكي شفاف سازي كن و قبلش هم خودتو اثبات كن
قبلن هم خيليا بودن كه ادعا كردن با همه پتروشيميها كار كردن اما بعد موقع كار كه رسيده يا تو خالي بودن يا بنانسبت بچه هاي اين سايت كلاهبردار . همه هم علاقه زيادي به گرفتن ال او اي داشتنفقط
3_4مورد براي خود من اتفاق افتاده چند مورد هم تو همين زمينه كلاهبرداري انجام شده توسط افراد و اشخاص حقيقي . هستن دوستاني كه اين اتفاق ها براشون افتاده
اينو گفتم كه بدونيدماشالا
تازه وارد هم نيستيد كه بگيم خبر نداريد . پس يا درست شفاف سازي و اعتماد زايي كنيد از توانايياتون يا اصلن پست نزاريدفكر
كنم بقيه دوستان هم موافق باشن با من

binalood2
21-05-2014, 14:39
نميدونم چرا تا ما ميايم ميگيم كه دوستان شفاف سازي و اعتماد زايي كنن از توانايياشون بهشون بر ميخوره
روي حرف اگه باشه همه ميتونن ادعاي همه چيز كنن . بايد حرف با سند باشه مدرك باشه
صرف اينكه بگيد من با پتروشيمي مستقيم هستم كه نشد كار. همه الان ادعا ميكنن با پتروشيمي با شركت نفت با پالايشگاه مستقيم هستن اما به وقتش يا نميتونن كاري كنن يا يه قيمتهاي پرتي ميدن كه مشخص ميكنه چيكاره هستن

ali200
21-05-2014, 15:19
نميدونم چرا تا ما ميايم ميگيم كه دوستان شفاف سازي و اعتماد زايي كنن از توانايياشون بهشون بر ميخوره
روي حرف اگه باشه همه ميتونن ادعاي همه چيز كنن . بايد حرف با سند باشه مدرك باشه
صرف اينكه بگيد من با پتروشيمي مستقيم هستم كه نشد كار. همه الان ادعا ميكنن با پتروشيمي با شركت نفت با پالايشگاه مستقيم هستن اما به وقتش يا نميتونن كاري كنن يا يه قيمتهاي پرتي ميدن كه مشخص ميكنه چيكاره هستن
دوست عزیز من نمیدونم شما قبلا چیکار کردید و چه کلاهی سرتون گذاشتن ولی شما اگر دقت کنید و متن درخواستتون رو درست بنویسید هیچکس نمیتونه ازش سو استفاده کنه !
شما میتونید با تنظیم یک درخواست درست و تقاضای قیمت (و نه درخواست خرید در وهله اول) هم جلو هرگونه سو استفاده رو بگیرید هم درستی و نادرستی هر ادعایی رو بسنجید

mghz2000
24-11-2015, 16:09
سلام
شما اتیلن دی کلراید هم میتونید تامین کنید؟