PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی استعلام تعرفه گمرکی موادشیمیایی وارداتی ترک

ehsan0411
20-05-2014, 02:29
با سلام از یوستان کسی هست که در باره چگونگی استعلام نعرفه گمرکی مواد شیمیایی که از ترکیه وارد میشه رو توضیح بده؟من از یکی از آشناها پرسیدم گفت آنالیز ماده رو باید به گمرک بدین ولی ماده ای که ما میخوایم بیاریم به گمرک از قبل تعریف شده.

Client
20-05-2014, 13:38
با سلام از یوستان کسی هست که در باره چگونگی استعلام نعرفه گمرکی مواد شیمیایی که از ترکیه وارد میشه رو توضیح بده؟من از یکی از آشناها پرسیدم گفت آنالیز ماده رو باید به گمرک بدین ولی ماده ای که ما میخوایم بیاریم به گمرک از قبل تعریف شده.

با سلام و احترام
دوست عزیز شما با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات (سال 93)قسمت ششم فصل 28 تا 38 از تعرفه ماده شیمیایی که مورد نظرشماست مطلع شوید. با توچه به توضیحات شما احتمالا در فصل 28 و 29 و یا 38 تعرفه مورد نظر شما درج شده است.
موفق باشید

ehsan0411
21-05-2014, 11:45
آیا این کتاب در بیرون به فروش میرسد ؟ یا باید از جایی سفارش خرید داد؟

haman716
21-05-2014, 11:58
به این سایت مراجعه کنید sabtaresh.tpo.ir
در قسمت اطلاع رسانی میتونید این کتاب رو دانلود کنید

ehsan0411
22-05-2014, 13:19
ممنون از راهنماییتون
من این کناب رو دانلود کردم ولی هیچ سر در نمیارم از نحوه محاسبه قیمت عوارض گمرکی.اگه امکانش باشه با توجه به عکس توضیحی هم در این باره بفرمایین.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Client
22-05-2014, 16:13
دوست عزیز
با سلام و احترام
واردات کالای مندرج در عکس ضمیمه توسط اشخاص حقیقی و بدون مجوز های لازم ممنوع می باشد.
ولی جهت اطلاع جنابعالی عرض می شود که واحد اندازه گیری این نوع مواد کیلوگرم می باشد. حقوق و سود متعلقه 4 درصد است و ارزش افزده متعلقه آن 8 درصد می باشد.

علی قربانزاده
28-05-2014, 18:18
سلام دوست عزیز
اسم ماده ای که میخواهین وارد کنین را اگه بگین میتونم در زمینه محاسبه هزینه هاش کمکتون کنم
در ضمن شرکت ما در مرز بازرگان(ایران / ترکیه )فعالیت میکند و ما میتوتنیم در ضمینه ترخیص کالاهاتون کمکتون کنیم

احمد ولی زاده
05-04-2015, 03:03
دوست عزیز اگه سابقه گمرکی داشته باشه حداقل با همان ارزش عوارض میدین. و اگه مشخصات کالا رو بدین میتونیم براتون قیمت دربیاریم