PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوشتن تایپیک در صفحه اصلی

ali_n_d
19-05-2014, 11:10
با سلام.بنده چگونه میتونم در صفحه اصلی پیام خودم بذارم.تا مشتری بیشتر آن را ببینن.ممنون میشم بنده راهنمایی کنید.

بهزاد
19-05-2014, 11:17
امکانش وجود نداره.
پیام های تبلیغاتی فقط در بازار کالا و خدمات امکان نمایش دارند و هر جا به جز اونجا قرار بگیرن حذف خواهند شد.
در ضمن تغییرات جدیدی هم در حال اعماله که افراد تازه وارد کلا نخواهند توانست تاپیک جدید ایجاد کنند. مگر اینکه به امتیاز خاصی برسن. البته میتونید پست بزنید ولی به جز بازار کالا و خدمات توی جای دیگه تاپیک نمیتونید ایجاد کنید.

تغییرات رو اطلاع رسانی خواهیم کرد.

ali_n_d
19-05-2014, 11:21
امکانش وجود نداره.
پیام های تبلیغاتی فقط در بازار کالا و خدمات امکان نمایش دارند و هر جا به جز اونجا قرار بگیرن حذف خواهند شد.
در ضمن تغییرات جدیدی هم در حال اعماله که افراد تازه وارد کلا نخواهند توانست تاپیک جدید ایجاد کنند. مگر اینکه به امتیاز خاصی برسن. البته میتونید پست بزنید ولی به جز بازار کالا و خدمات توی جای دیگه تاپیک نمیتونید ایجاد کنید.

تغییرات رو اطلاع رسانی خواهیم کرد.

باسلام .پست هایی که در صفحه اصلی هست دوستان چگونه میزار وسوالات خودشونو میزارن؟

بهزاد
19-05-2014, 11:59
باسلام .پست هایی که در صفحه اصلی هست دوستان چگونه میزار وسوالات خودشونو میزارن؟
متوجه منظورتون نمیشم؟
خوب برید تو بخش انجمن ها یه انجمن رو انتخاب کنید. برید توش بعد پیامتون رو بزارید دیگه.
فقط تاپیک نمیتونید دیگه ایجاد کنید. تا زمانی که تعداد پست هاتون به 30 برسه امکان ایجاد تاپیک در هیچ کدوم از انجمن ها به جز تالار بازار کالا و خدمات رو نخواهید داشت.

ali_n_d
19-05-2014, 14:06
متوجه منظورتون نمیشم؟
خوب برید تو بخش انجمن ها یه انجمن رو انتخاب کنید. برید توش بعد پیامتون رو بزارید دیگه.
فقط تاپیک نمیتونید دیگه ایجاد کنید. تا زمانی که تعداد پست هاتون به 30 برسه امکان ایجاد تاپیک در هیچ کدوم از انجمن ها به جز تالار بازار کالا و خدمات رو نخواهید داشت.

باسلام.منظورم.از پست هایی که دوستان تو صفحه اصلی میزارنه.مثل الان که.( ریز کاریهایی واردات از چین. و یا.درخوست دهمکاری جهت تجارت وصارات کمپوست.پیدا کردن تاجر عراقی.)که دوستان گذاشتن.چگونه میشه این کارو کرد.

ali_n_d
19-05-2014, 14:08
سلام

به صورت اتوماتیک جدیدترین پست ها در صفحه اصلی نمایش داده میشوند..
اگر بخواهید به عموم و به طور مکرر نمایش داده بشه پیشنهاد میکنم مانند بقیه دوستان یک بنر تبلیغاتی در انجمن بگیرید
با سلام چگونه میشه بنر تبلیغاتی در انجمن گرفت.ممنون میشم.بنده رو راهنمایی کنید.

بهزاد
19-05-2014, 14:18
با سلام چگونه میشه بنر تبلیغاتی در انجمن گرفت.ممنون میشم.بنده رو راهنمایی کنید.

به ادمین سایت پیام خصوصی بزنید بهتون شرایطش رو اعلام میکنه.

stable.rock90
24-05-2014, 10:42
سلام بهزار خان
من امروز بعد ورود به سایت از طریق نام کاربری . وقتی دکمه صفحه اصلی رو می زنم میگه امکان ورود به این صفحه برای شما وجود ندارد . علت از چیه ؟ولی به سایر قسمت ها دسترسی دارم

binalood2
24-05-2014, 12:01
سلام
من هم همين مشكل رو دارم

محمد m
16-08-2015, 13:53
متوجه منظورتون نمیشم؟
درود. دلیل این کار رو میشه بفرمایید؟

mahdishaham
14-09-2015, 12:14
سلام من چرا نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم ؟
خواهشن رسیدگی کنید

mamalirani
16-09-2015, 10:16
سلام به دوستان منم این مشکل زدن تاپیک را دارم بااینکه نوشته ها وپستهایم سی تا شده ولی نمیتوانم چرا؟ممنون میشوم راهنمایی کنید

RezaVejdan
17-09-2015, 11:05
سلام به دوستان منم این مشکل زدن تاپیک را دارم بااینکه نوشته ها وپستهایم سی تا شده ولی نمیتوانم چرا؟ممنون میشوم راهنمایی کنید

حل شد مشکلتون میتونید ایجاد کنید

تاپیک بسته شد!!!!