PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريدار سفره يكبارمصرف و كيسه زباله

صادرات
02-05-2014, 04:23
سلام

جهت صادرات به عراق نيازمند سفره يكبارمصرف ٥٠ مترى با وزن تقريبى ٤٥٠ گرم و كيسه زباله ١٠٠در١٣٥ مي باشم
در صورت تمايل به همكارى لطفا از طريق آدرس زير ارتباط برقرار كنيد

M.Nasiri@asia.com

aran
02-05-2014, 08:45
سلام . این اقلام را برای یکبار میخواهی بخری یا ماهیانه ؟

binalood2
02-05-2014, 09:07
سلام تو بازار تهران كه پر هستش از اين چيزا چرا اونجا نميري ؟ قيمتها هم مناسب هستش

صادرات
02-05-2014, 13:14
سلام . این اقلام را برای یکبار میخواهی بخری یا ماهیانه ؟

سلام

از عراق سفارش دادند و گفتند كه مرتب مي خواند ، اما اين بار اولشونه و نمي دونم چقدر حرفشون درسته

صادرات
02-05-2014, 13:21
سلام تو بازار تهران كه پر هستش از اين چيزا چرا اونجا نميري ؟ قيمتها هم مناسب هستش

سلام آقاي مقدم

تقريبا كف قيمتها را دارم و تحقيقات زيادي انجام دادم ، اما روي تناژ ، ١٠ تومن ٢٠ تومن هم مهمه
به همين خاطر اينجا هم اعلام مي كنم ، شايد قيمت بهتر پيدا بشه
از اونجا كه ما نقد خريد مي كنيم و بعضي از بنكداران بعضا ٢ ماهه با كارخونه تسويه مي كنند ، شايد حاضر بشند زير قيمت كارخونه جنس بدند

صادرات
02-05-2014, 13:27
سلام آقای نصیری ما تولید کننده کالاهای پلاستیکی از جمله سفره و کیسه زباله هستیم.
با عراق هم کار کرده ایم.
در خدمت هستیم.
سلام آقاي فروزان

لطفا قيمتها را با عكس اعلام بفرماييد

سفره ١٠٠٠ كارتن
كيسه زباله ١٠ تن

با تشكر

صادرات
03-05-2014, 22:37
سلام یک ایمیل برای شما فرستادم از :
Mehr.Commerciall@Gmail.com

در مورد کیسه زباله وزن و ضخامت هر برگ را باید مشخص کنید. اینکه رنگی می خواهند یا سیاه هم مهم است.

سلام

ايميلتون را دريافت كردم ، اما پاسخ را اينجا مي دم كه ديگران هم بدونند

كيسه زباله هر ٢٠ عدد ١.٥ كيلو
رنگ هم مشكي

با تشكر از شما

صدف طلایی
03-05-2017, 15:44
سلام

جهت صادرات به عراق نيازمند سفره يكبارمصرف ٥٠ مترى با وزن تقريبى ٤٥٠ گرم و كيسه زباله ١٠٠در١٣٥ مي باشم
در صورت تمايل به همكارى لطفا از طريق آدرس زير ارتباط برقرار كنيد

M.Nasiri@asia.com

سلام
دوست عزیز کیسه زباله رو ما خودمون تولید کننده هستیم و با نازلترین قیمت با کیفیت خوب که مواد سالم و بی بو هست ارایه میدیم در صورت تمایل بفرمایید نمونه هامون رو بفرستم

محسن زمردی
12-11-2018, 19:44
سلام من خودم تولید کننده سفره یکبار مصرف هستم فعلا تو مرحله رول کردن هستم به امید خدا دارم دستگاه صفر تا صد سفره رو میخرم در ضمن خط تولید کیسه زباله تا آخر سال هم راه میفته اگه مایل بودید همکاری کنیم