PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه واردکنندگان عمده هر نوع کالایی

آرزو
26-04-2014, 15:02
سلام،لطفا اگر واردکننده عمده هر نوع کالایی (کیف/کفش/پوشاک/لوازم آرایشی/مواد غذایی/لوازم یدکی/قطعات کامپیوتری و ...)هستید،لطفا بفرمایید،یا اگر هم میتونید اینگونه افراد را با ما کانکت بدید ممنون میشم.
اگر خودتون واردکننده هستید که موضوع رو به شکل خصوصی خدمتتون ارسال میکنم و اگر هم کسی واسطه هست که خوب حق و حقوق خاص خودشو داره و بازم به شکل خصوصی باید خدمتتون عرض کنم.

با سپاس

آرزو
26-04-2014, 16:47
مرسی از آقای اتابکی عزیز.

دوستانی که پیام خصوصی گذاشتید،لطفا چک کنید،ممنون.

شرکت پیشگامان
26-04-2014, 18:27
باسلام
اگر امکان داره به ایمیل زیر هم بفرستید .
باتشکر
info@pishgamanenasr.com
عبادی

آرزو
26-04-2014, 20:11
جناب شرکت پیشگامان لطفا پیام خصوصیتون رو چک بفرمایید.
ممنون

خشایار
26-04-2014, 23:33
سلام
آقای اآرزو (اگر اشتباه نکنم حسینی) برای واردات مستقیم با مدیر ارشد مرتضی در گوانجو برای کالای چینی و راهنمایی مفصل تماس بگیرید یا برای لوازم آرایشی تخصصی با برندهای معروف امریکایی با ملودی صفری از آمریکا تماس یا ایمیل یا مکاتبه خصوصی نمایید .
شاد باشید همیشه

آرزو
27-04-2014, 11:31
جناب خشایار خیلی دارید تند میرید، واقعا براتون متاسفم که با اینهمه ادعا و سن و سال اینجوری برخورد میکنید،ای کاش ، ای کاش ،گوشه ای از شخصیت آقا مرتضی رو شما داشتید،نمیدونم تو شمال تو شهر شما برخورد یک آقا با یک خانم چطوریه؟ ولی تو جنوب ما تو بندر بوشهر مرام آقایون یه جور دیگست،اونوقت میگن زنها خاله زنک هستن!

mahdi77
27-04-2014, 12:28
خانم آرزو
صندوق پيامتون پر شده نمي تونم پيام بفرستم

mjev97@yahoo.com

آرزو
27-04-2014, 13:44
چشم آقای mahdi .
از همه دوستانی که پیام خصوصی گذاشتند ممنون و مرسی از حمایتتون.

safari64
27-04-2014, 17:59
دوست عزیز ببخشید بنده اسمتون رو بجا نمیارم ولی ما قبلا باهم ملاقات داشتیم اگر لطف کنید امکانات و خدماتی که میتونید در زمینه واردات کالا ارایه دهید رو بصورت خصوصی برای بنده بفرستید ممنون میشم .ما هم خودمون مستقیما واردکننده ایم و همچنین با واردکنندگان زیادی در ارتباط هستیم هرچه بتونیم بیشتر از پتانسیل همدیگه بهره ببریم میتونیم به نتایج بهتری دست یابیم .

آرزو
27-04-2014, 19:48
سلام جناب safari ،امیدوارم حالتون خوب باشه ،بله ایشون شوهر من بودند که با شما ملاقات داشتند ،خوشحال میشیم که با هم همکاری در سطح عالی داشته باشیم،براتون پیام خصوصی گذاشتم.

mahdi77
27-04-2014, 20:02
آقی صفری این کاتالوگ چی شد ؟!!! قرار بود برای ما هم بفرستید!

Mahrad
27-04-2014, 23:23
با سلام.برای مواردی که ذکر فرمودید میتوانیم همکاری کرده و راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.قبل از هرگونه فعالیت تجاری با ما در ارتباط باشید.مهندسین مشاور مهراد0914221254509142349600

shapoor
28-04-2014, 08:20
سلام
خلاصه چی شد خانوم آرزو یا آقای آرزو ما هم که متوجه نشدیم ؟سری قبل که تماس تلفنی میگرفتیم و راجب به واردات حرف زدیم یه آقای جوابگو بودن و گفتن این خانوم تو شرکت کار میکنن و کارمند هستن الان شوهر شما شدن .تبریک میگم این پیوند رو و گفتن با ایدی و پسورد شما وارد تاجر بانک شدن جالبه گذشت زمان آدمها رو فراموشکار میکنه ؟...... الان من وارد کننده هستم لطفا آدرس محل کار و شرکت و موبایل همراه اول که قابل به دسترسی باشید رو برام بنویسید تا همکاران من در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنن
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::exc l::excl::excl:

آرزو
28-04-2014, 11:04
آقای محترم من نمیدونم راجع به چه معمایی صحبت میکنید و دوست ندارم هم بدونم،چون وقت صحبتهای اضافی و چیپ رو ندارم،نیازی هم نمیبینم به هر سوالی جواب بدم،اگر در مورد کار صحبتی باشه در خدمت همگی هستیم.
با سپاس

Client
28-04-2014, 17:28
سلام
خلاصه چی شد خانوم آرزو یا آقای آرزو ما هم که متوجه نشدیم ؟سری قبل که تماس تلفنی میگرفتیم و راجب به واردات حرف زدیم یه آقای جوابگو بودن و گفتن این خانوم تو شرکت کار میکنن و کارمند هستن الان شوهر شما شدن .تبریک میگم این پیوند رو و گفتن با ایدی و پسورد شما وارد تاجر بانک شدن جالبه گذشت زمان آدمها رو فراموشکار میکنه ؟...... الان من وارد کننده هستم لطفا آدرس محل کار و شرکت و موبایل همراه اول که قابل به دسترسی باشید رو برام بنویسید تا همکاران من در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنن
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::exc l::excl::excl:

دوست عزیز
با سلام و احترام
ضمن عرض ادب و آرزوی موفقیت روزافزون شما و دیگر مدیران این فروم(سایت) از جمله آقای خشایار
بنده فکر می کنم اینگونه پاسخ دادن ها در شان این سایت نباشد. اگر شما حساس به این هستید که ایشون خانم هستند یا آقا .ذاتا" فرقی نمی کند که یک نفر کاربر چه اسمی برای خود انتخاب کرده است همانطور که بنده ناصر هستم و از نام client در این فروم استفاده می کنم..ولی اگر به صحت و صداقت کاری این کاربر اعتماد ندارید و این عدم اعتماد برایتان اثبات شده است می توانید مثل همه سایتهای تجاری دیگر ایشان و IP ایشان را بلوک کنید و اجازه فعالیت در سایت را سلب نمایید. در غیر این صورت گفتگو ها باید با احترام متقابل انجام گردد.
با احترام مجدد و با آرزوی سلامتی برای شما و دیگر مدیران این فروم
ارادتمند شما

محسن مشهد
28-04-2014, 22:05
به نام خدا
سلام
دوست عزیز ما وارد کننده لوازم الکترونیکی از جمله موبایل و کامپیوتر و غیره
پوشاک هم لباس زیر- شلوار - و....
در خدمتتون هستیم اگه بتونیم کمکتون کنیم
التماس دعا
09158167154 عظیمی پور
بازرگانی عظیمی پور
mohsenazimipor65@gmail.com

آرزو
28-04-2014, 23:08
جناب محسن مشهد لطفا پیام خصوصیتون رو چک بفرمایید.

mousavi
29-04-2014, 08:30
به نام خدا
سلام
دوست عزیز ما وارد کننده لوازم الکترونیکی از جمله موبایل و کامپیوتر و غیره
پوشاک هم لباس زیر- شلوار - و....
در خدمتتون هستیم اگه بتونیم کمکتون کنیم
التماس دعا
09158167154 عظیمی پور
بازرگانی عظیمی پور
mohsenazimipor65@gmail.com

لطفا ليست قيمت رو بفرستيد
ممنون

حاجي
29-04-2014, 15:00
جناب خشایار خیلی دارید تند میرید، واقعا براتون متاسفم که با اینهمه ادعا و سن و سال اینجوری برخورد میکنید،ای کاش ، ای کاش ،گوشه ای از شخصیت آقا مرتضی رو شما داشتید،نمیدونم تو شمال تو شهر شما برخورد یک آقا با یک خانم چطوریه؟ ولی تو جنوب ما تو بندر بوشهر مرام آقایون یه جور دیگست،اونوقت میگن زنها خاله زنک هستن!

كاربر محترم من هرچي پست اقا خشايارو ميخونم توهيني به شما نكردن-علت اينكه انقدر شما اشفته و ناراحت شديد چي هست؟

ham100
30-04-2014, 13:57
سلام با وارد کننده درب ضد سرقت و واردات مواد غذایی و ورق mdf و کائو چو و..... کانکت هستیم
hamed_bm100@yahoo.com

آرزو
30-04-2014, 17:12
كاربر محترم من هرچي پست اقا خشايارو ميخونم توهيني به شما نكردن-علت اينكه انقدر شما اشفته و ناراحت شديد چي هست؟

ببینید وقتی آقای خشایار میان با فونت درشت مینویسند سلام آقای آرزو.... به اضافه پرانتز ، همین جمله اول ایشون برای تخریب یک کاربر کافیه،چرا از چیزی که مطمئن نیستن میان توی یک تاپیک عمومی عنوان میکنند،خیلی چیز عجیبی نیست که همسر من دفتر بازرگانی داشته باشه و من بعنوان یک کاربر آزاد و حالا همکار ایشون بخوام توی سایت فعالیت کنم،من از این ناراحت شدم که چرا ایشون بدون اینکه از چیزی اطمینان داشته باشن من رو متهم میکنن که من آقا هستم،من تا بحال نه با ایشون همکلام شدم نه چیزی،اگر آقای خشایار اینجوری نمینوشتن هیچوقت کاربر shapoor به خودشون اجازه نمیدادن بیان دوباره با فونت درشت هر چیزی که دلشون میخواد رو بگن،همین کاربر نه تا بحال با ما تماسی داشتند نه چیزی،همسر من آدمی هست که یک کلمه اضافه صحبت نمیکنه مگر در مورد کار چه برسه بخواد بگه با آیدی پسوورد من فلانی وارد شده و یه سری حرفهای الکی،خوب حرف زدن خیلی راحته،کنتور که نمیندازه،اینجا هم متاسفانه بجای اینکه چهار تا نکته بهم یاد بدیم شده میدون جنگ،بعد خیلی برام جالبه که وقتی منو متهم میکنن که من آقا هستم یک نفر نمیاد از طرز کامنت گذاشتن اینها از من دفاع کنه اما چون توی یک کامنت دارم از خودم دفاع میکنم ناراحت شدید.

شوییچی
17-05-2014, 22:18
یواش یواش داریم به سمتی میریم که یه پلیس امنیت اخلاقی لازم داریم ، :advise:

mazotinix
28-07-2014, 03:06
صلوات بفرستید.تموم بشه این قائله.
من تازه واردم اینجا اما محیط اینجا کاملا تجاریه و این مسائل در شان افراد اینجا نیست..از پیران جمع معذرت میخام که منه تازه وارد خودمو دخالت دادم. یا حق

miladahz
28-07-2014, 12:43
سلام
آقای اآرزو (اگر اشتباه نکنم حسینی) برای واردات مستقیم با مدیر ارشد مرتضی در گوانجو برای کالای چینی و راهنمایی مفصل تماس بگیرید یا برای لوازم آرایشی تخصصی با برندهای معروف امریکایی با ملودی صفری از آمریکا تماس یا ایمیل یا مکاتبه خصوصی نمایید .
شاد باشید همیشه

آقای خشایار عزیز این حرف یعنی چی منو بایه کی دیگه اشتباه میگیری ؟؟؟؟!!!یعنی چه؟؟ اول از حرفت مطمئن شو بعد بزن ؟؟؟ زود قضاوت میکنی؟؟!! من یه یوزر دارم نه تو این سایت تو هر سایت دیگه و اونم فقط و فقط miladahz است که مخفف میلاد عبدال حسین زاده ... اوکیه؟

miladahz
28-07-2014, 12:50
برین عمو یکم از بازارچه [Only Registered And Activated Users Can See Links] یاد بگیرین بخداااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا
اصلا همه چیش رو اصوله......................

mbnh
28-07-2014, 19:26
mortezaalipoor77@yahoo.com

mostafa3245
30-07-2014, 15:36
سلام،لطفا اگر واردکننده عمده هر نوع کالایی (کیف/کفش/پوشاک/لوازم آرایشی/مواد غذایی/لوازم یدکی/قطعات کامپیوتری و ...)هستید،لطفا بفرمایید،یا اگر هم میتونید اینگونه افراد را با ما کانکت بدید ممنون میشم.
اگر خودتون واردکننده هستید که موضوع رو به شکل خصوصی خدمتتون ارسال میکنم و اگر هم کسی واسطه هست که خوب حق و حقوق خاص خودشو داره و بازم به شکل خصوصی باید خدمتتون عرض کنم.

با سپاس

با سلام صندوق پیام های شما پر است. لطفا ایمیل بزنید/ تا کالاهایی که توانایی تامین داریم راجبش صحبت کنیم
mehrcompany1@gmail.com

تاجدینی
30-07-2014, 21:10
سلام کسی وارد کننده لوازم جانبی هست لطفا پیام خصوصی برام بزاره

mishell
30-07-2014, 23:25
سلام.من از عسلویه هستم.لنج دارم.تضمینی براتون از دبی میارم تا بندر.هرکالایی شامل لوازم خانگی.الترونیکی.ماشین سواری.لوازم ماشین سبک و سنگین و راهسازی و لوازم آرایشی و هرچیزی که مدنظرشماباشه
09306857099
Uae.tejarat@gmail.com

cici
31-07-2014, 01:07
عرض ادب خدمت آرزو بانو

در زمینه واردات پوشاک فعال هستیم .. باعث مباهاته که بتونم پیشنهاد شما رو بررسی کنم

با سپاس ...

ناخدا
14-08-2014, 15:06
اگه کالای شما خیلی خلاف و تابلو نباشه ما میتونیم تو بندر گناوه و بندر ریگ بعنوان ته لنجی از گمرک دربیاریم
روال کار اینجوری هست که کالای خریداری شده شما در دبی توسط مغازه ای یا شرکتی که از اونجا خرید کرده اید به ادرس و شماره لنج در دبی ارسال میشه
در ایران هم بعد از تخلیه و تفکیک بار به مقصد ارسال میشه
البته ما ترجیح میدیم که صاحب کالا تو بندر بارش رو تحویل بگیره و خودش برای ارسال به مقصد نهایی اقدام کنه
زیر نظر تعاونی لنج داران گناوه و ریگ صابر 09171708896 ایران 00971508442015 دبی

erfan
16-08-2014, 11:25
بنده وارد کننده هستم
بسیار خوشحال خواهم شد بتونم همکاری با هم داشته باشیم

mahboubeh
17-08-2014, 16:37
من كسي رو مي شناسم كه واردكننده هست.
جزويات بار را ارسال كنين تا باهاش صحبت كنم.
rh.mostafazadeh@gmail.com