PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره شروع صادرات به ترکمنستان

مسعود اونق
23-04-2014, 21:28
سلام دوستان یه سوال داشتم که اگه لطف کنن دوستانی که در زمینه صادرات موفق بودنو تجاربشون بالاست جواب بدن ممنون میشم. ایا شما که صادرات انجام میدین از قبل سفارش میگیرین بعد جنس رو تحویل میدین یا اینکه اول بازاریابی میکنین و طرف مورد اعتماد پیدا میکنین بعدش جنس میفروشین؟ منظورم در ابتدای شروع صادراتتون هست. من تو فکر صادرات به ترکمنستان هستم ولی نمیدونم چه کالاهایی اونجا بیشتر ضرورت داره و طرفدار داره و اینکه ایا میشه بهشون اعتماد کرد یا نه !

milad_bch
23-04-2014, 22:13
سلام دوستان یه سوال داشتم که اگه لطف کنن دوستانی که در زمینه صادرات موفق بودنو تجاربشون بالاست جواب بدن ممنون میشم. ایا شما که صادرات انجام میدین از قبل سفارش میگیرین بعد جنس رو تحویل میدین یا اینکه اول بازاریابی میکنین و طرف مورد اعتماد پیدا میکنین بعدش جنس میفروشین؟ منظورم در ابتدای شروع صادراتتون هست. من تو فکر صادرات به ترکمنستان هستم ولی نمیدونم چه کالاهایی اونجا بیشتر ضرورت داره و طرفدار داره و اینکه ایا میشه بهشون اعتماد کرد یا نه !
درود
دوست عزیز بیشتر کاربران این سایت از تاجران بزرگ و موفق هستند
من خودم چیز زیادی از تجارت نمیدونم اما بدیهی هست که زمونی که کسی شما رو نمیشناسه در نتیجه سفارشی هم بهتون نمیدن. مهمترین مرحله در تجارت پیدا کردن مشتری خوب هست یا به عبارتی بهتر بازریابی.
حتی این مرحله در خیلی وقت ها پیش از شروع به کار، انجام میشه.
برای بازریابی و پیدا کردن مشتری راه های زیادی وجود داره، از جمله این راه ها: شرکت در نمایشگاه های بین المللی یا کمک گرفتن از اتاق های بازرگانی و یا استفاده از شرکت های بازرگانی و ... و مهمتر از همه صحبت کردن مستقیم با خوده تاجران کشور هدف هستش.
طبیعتا کالاهایی که فروش زیادی دارند بیان گر ضرورت و طرف دار در اون کشور هست.
لیست کالاهای صادراتی و وارداتی رو می تونید از اتاق بازرگانی بدست بیارید
موفق باشید دوست گرامی

binalood2
23-04-2014, 22:34
سلام
اول بايد جنست مشخص بشه
بعد بازاريابي كنيد

مسعود اونق
24-04-2014, 09:22
ممنون دوستان من از هرکی پرسیدم بهم گفتن که نمیشه به حرفای اونوریا اعتماد کرد و باید قشنگ اول طرفت رو بشناسی چون خیلیا هستن که سرشون کلا رفته. البته میگن ادم خوش قول اخلاق مدار اونجام زیاده ولی اینکه به تور شما بخوره مهمه. درضمن دوستان میدونین کرایه چند دلار میشه منظورم از مثلا تهران یا گلستان تا عشق اباد؟ هم کانتینری هم چادری و غیره.

binalood2
24-04-2014, 15:39
سلام كرايه رو از شركتهاي حمل و نقلي بپرس
شما بايد جنس رو تو ايران به طرف تحويل بدي و پول بگيري
اگه جنس بفرستي و بعد بخواي پول بگيري
كارت تمومه حواست باشه

دانشمند
24-04-2014, 15:59
ممنون دوستان من از هرکی پرسیدم بهم گفتن که نمیشه به حرفای اونوریا اعتماد کرد و باید قشنگ اول طرفت رو بشناسی چون خیلیا هستن که سرشون کلا رفته. البته میگن ادم خوش قول اخلاق مدار اونجام زیاده ولی اینکه به تور شما بخوره مهمه. درضمن دوستان میدونین کرایه چند دلار میشه منظورم از مثلا تهران یا گلستان تا عشق اباد؟ هم کانتینری هم چادری و غیره.
با سلام اینور و اونور نداره دوست عزیز اعتماد کردن خوبه ولی اعتماد نکردن بهتره . به نظرم(اگه تولید کننده نیستید ) بهترین روش اینه که اول از همه خودتون تشریف ببرید کشوری که تمایل دارید بهش جنس صادر کنید . اونجا یه شرکت به ثبت برسونید و حساب بانکی باز کنید چون معمولا مشتری شما چه با واسطه و چه بی واسطه تا جنس شما تو گمرک نباشه پولی پرداخت نمیکنه ولی حاضره پول رو در حساب شما بلوکه کنه بعد از تایید بار در گمرک اتوماتیک وار شما به پولت میرسی مشتری هم به جنسش .در ضمن بار به اسم شرکت شما ست و شما تا پولت رو دریافت نکردی صاحب کالا هستی وهیچ مشکلی واست پیدا نمیشه . دوم اینکه باید مشخص کنید چه جنسی رو با چه قیمتی میتونید اونجا برسونید .
اگر هم تولید کننده هستید که جنستون رو باید معرفی کنید که من خیلی بهش وارد نیستم . موفق وپیرزو باشید .

محمد20
24-04-2014, 17:35

با سلام
دوست عزیز الآن ما از تهران به عشق آباد 1700 دلار داریم میدیم 20 هم برای بار نامه ای هستش که خودرو از تهران بتونه بیاد به سرخس یا مشهد تا پلمپ بشه مجموعا میشه 1720دلار. دوهفته پیش هم بار از تهران به تجن(شهری کوچک در ترکمنستان نزدیک سرخس) میفرستادیم کلا1600دلار

دوست عزیز بهتره که از تهران ماشین نگیری کلاسشون بالاست کرایه ها رو اونا تعیین میکنن(برای موارد فوق میگفتن2100دلار که من خیلی کمترشو از شهرستانهای دیگه پیدا کردم) کرایه های تهرانیها نجومیه. اگه یه دوری بزنی در استان گلستان هم شرکت باربری زیاده مثل جوشن سیر گنبد، زنجیره، حکمت ترابر، جیحون ترابر، رادکاربار و ... یا از مشهد هم میتونی ماشین بگیری از شرکت هایی مثل بانیراه، پارت نیک، خورشیدبارثاوا و ... از این شهرها که ماشین بگیری میتونی کرایه رو خودت تعیین کنی. موفق باشی

مسعود اونق
24-04-2014, 18:09
دوستان واقعا ممنون از راهنمایی های مفیدتون واقعا محبت دارین تشکر

يحيي عامري
03-06-2014, 21:41
سلام آقاي اونق
بنده مربي رشته هاي بازرگاني خارجي در استان گلستان هستم محل كارم فني و حرفه اي گرگانه .خوشحال مي شم كمكت كنم . در ضمن شما تركنم ها كه كلي صادركننده تو استان داريد از اونا بپرسيد ما كلي صادركننده با نام خانوادگي اونق در اتاق گرگان داريم.
در هر حال اينم شمارم 09117716095
yahyaameri92@gmail.com