PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه همه كاربران تاجر بانک

حاجي
17-04-2014, 15:08
مطابق فرمايش برخي دوستان مبني بر وجود بعضي كلاهبردارن و سودجويان كه وجودشون در هر جايي طبيعي است دوستان با عنايت و درايت كافي فريب اينگونه افراد مترصد و شياد را نخورند و عند الزوم در معاملات خود در فضاي مجازي درخواست هاي ديگران را به طور عمومي مطرح نمايند و از (((مديران ))) فروم و اعضا ي محترم مشاوره نمايند تا فرصت كلاه برداري از اين افراد گرفته شودو موارد زير را رعايت فرماييد
1-از واريز وجه ب حساب افراد به صورت پيش قرارداد خودداري فرماييد و به صرف مشاهده بارنامه بصورت فكس يا ايميل اكتفا ننماييد كه چه بسا بسياري از بارنامه ها مجعول مي باشد.
2-در هنگام معاملات از طرف مقابل شماره هاي ثابت تلفني و ادرس دفتر بخواهيد و در معامله با افراد بدون دفتر محتاط تر باشيد
3-جهت ترخيص و مشاوره صادراتي و واردات با مديران فروم مشورت نماييد تا شركت هاي مورد تاييد را به شما معرفي نماييم
4-شماره هاي ايرانسل هم توجه داشته باشند و لطف كنند كمتر خالي ببندند
5-در هنگام خريد حتما جنس رو رويت كنيد و در هنگام بارگيري تسويه نماييد در غير اينصورت هيچ وجهي پرداخت نفرماييد
دوستان در صورت نياز و مشاوره در مورد درخواست هاي مطروحه توسط ديگران سوالات خود را مطرح فرمايند اماده پاسخگويي هستيم
ضمنا موارد بالا مخصوص كاربر نماها هستند و همه اعضاي انجمن محترم و مورد ارادت هستند و افرادي ناراحت بايد بشن كه ريگي در كفش داشته باشن و تعدادشون قليل هست
با تقديم احترام
مجيد

binalood2
17-04-2014, 15:47
با تشكر از شما
يك موضوع كه بعضي وقتها موجب ميشه كه در هرجا ادم گير يك چنين كسايي و كلاهبرداريهايي در جامعه بشه قيمت محصولات هستش
دوستان عنايت كنيد قيمت پايين دادن بعضي از اجناس توسط بعضي افراد نشانگر دسته اول بودن اون افراد نيست بعضا نشون دهنده كلاهبرداري هستش. پس دوستان اگه جنسي ميخواستن بخرن چند جا و از چند نفر استعلام بگيرند بعد اقدام كنن.
البته اين مطلب كلي بود و قصد توهين و ناراحتي اعضا و دوستان اين سايت رو ندارم . اين مطلب رو محض اطلاع گفتم به هر حال يه چند سالي تو اين بازار بوديم و ديديم و ميبينيم اتفاقاتي كه ميوفته براي افراد مختلف رو.
با تشكر

بهزاد
17-04-2014, 19:19
یکی از دوستان که صادر کننده بسیار موفقی هستند حرف قشنگی زدن که من همیشه بهش دقت میکنم، شمام دقت کنید، ضرر نمیکنید:

تو تجارت از دو دسته آدم بترسید، یکی اونکه زیاد حرف میزنه، یکی اونکه خیلی کم حرف میزنه.

mahdi77
17-04-2014, 20:20
ممنون از راهنمایی های دوستان
سعی کنیم اگه با دوستان تو این انجمن معامله ای می کنیم روند معامله رو چه انجام بشود و چه نشود به صورت گزارشی خلاصه وار بیاوریم. این طوری شفاف سازی خوبی میشه و اگر کسی هم مشکلی داشته باشه دیگه کمتر خالی می بنده چون برملا می شه.
یا حق

mohtasham82
17-04-2014, 20:34
سلام
بنده هم با آقا مهدي موافقم،بد نيست وقتي معامله اي بين افراد انجمن انجام ميشه تو همون تايپك عرضه يا تقاضايي كه ايجاد كردن نام فروشنده يا خريدار و درستي معامله رو گزارش بدن،اينجوري كسايي كه واقعا درستكار هستن معلوم ميشه و به اعتبارشون بين افراد انجمن افزوده ميشه،البته نبايد به يك مورد معامله كه درست انجام دادن بسنده كرد،چون خيليا تو ١-٢ معامله اول خودشون خوب نشون ميدنو بعد ....،ولي در كل خوبه.

mahdi77
17-04-2014, 20:47
ممنون از راهنمایی های دوستان
سعی کنیم اگه با دوستان تو این انجمن معامله ای می کنیم روند معامله رو چه انجام بشود و چه نشود به صورت گزارشی خلاصه وار بیاوریم. این طوری شفاف سازی خوبی میشه و اگر کسی هم مشکلی داشته باشه دیگه کمتر خالی می بنده چون برملا می شه.
یا حق

نظر دوستان چیست؟ می شه این کار رو تو تایپیک های انجمن ایجاد کنیم- به نظرم کار مثبت و مفیدی هست برای شفاف سازی مشتری ها و معاملات

Client
17-04-2014, 20:57
"""اعتماد خوب است اما کنترل بهتر"""
با سلام و احترام به همه دوستان کاربر این فروم
در راستای تذکرات آقا مجید(حاجی) باید عرض کنم که اگر منظور ایشان معاملاتی است که از طریق تبلیغات درون این سایت انجام می شود باید بگویم که مدیران این سایت می توانند با انجام تمعیداتی زمینه خدای نکرده کلاهبرداری توسط به قول ایشلان کاربر نما را کمتر و شاید به صفر برسانند. جهت این کار کافی است از تجربه پیش کسوتان این کار مثل سایت :alibaba و یا tradekey و globalsource استفاده کرد. که اگر عضو یکی از این سایتها باشید متوجه عرایض بنده خواهید شد.
با تشکر و احترام مجدد

حاجي
17-04-2014, 23:04
من با نظر دوستان كه فرمودن روند معاملات در تاپيك ها و مراحل آن ذكر شود موافقم و خودم هم در اولين تاپيك همين مطلبو عرض كردم
و اما سايت هاي علي بابا و ... -من خودم در سايت علي بابا عضو هستم ولي چيزي كه ميبينم بيشترين كلاه برداري در اين سايت ها انجام ميشه

binalood2
18-04-2014, 00:39
سلام
به نظر من اگه دوستان و مديران سايت يه همت و تلاش كنن اين سايت رو ميشه تبديل كرد به سايتي مثل علي بابا
فقط بايد مراقب باشيم تا افرادي با سوئ استفاده از اين سايت از تجار و دوستان كلاهبرداري نكنن تا تو يه محيط سالم و پاك بشه تبادل اطلاعات كرد و معامله بشه انجام داد

binalood2
18-04-2014, 00:40
يه پيشنهاد ديگه اي هم دارم
دوستاني كه اينجا دارن كار ميكنن و اطلاعات ميدن و قصد معامله اعم از خريد يا فروش دارن مشخصاتشونو براي مدير سايت بفرستن. مشخصات خودشون ادرس دفتر و حتي اساسنامه شركتشونو
اين كار ميتونه به سالم شدن كار خيلي كمك كنه

حاجي
18-04-2014, 09:15
ممنون اقاي بينالود

haman716
18-04-2014, 10:15
مگه داشتن شرکت ثبتی چقدر اعتبار میاره برای شخص ؟؟ اون هم تو فضای مجازی؟؟ به نظرم دوستان به صرف اینکه یک شرکت ثبت رسمی شده بهش اعتماد نکن و حتما سوابقش رو چک کنن و برای چند دفعه اول و به وجود اومدن اعتماد متقابل حتما رو در رو معامله کنن و به هیچ عنوان پیش پرداخت واریز نکن
مخصوصا تو زمینه سوخت و مواد نفتی که بیشتر از همه شرایط کلاه برداری رو فراهم میکنه خیلی مواظب باشید.

binalood2
18-04-2014, 15:28
شركت ثبتي باعث ميشه حداقل جا و مكان و اعضاي شركت رو فهميد و سابقه ي اون شركت رو شايد بشه فهميد همچين بد هم نيست

هر چند كلاهبرداري بخوان كنن با شركت هم ميشه انجام داد
اما حداقل يك مكان ثبتي از اون نفر وچود داره كه اگه مشكلي از سمتش ايجاد شد بشه پيگيري كرد

binalood2
18-04-2014, 15:29
من فكر ميكنم پيشنهاد خوبيه براي سالم سازي بيشتر اين سايت.

خشایار
18-04-2014, 19:24
سلام
به همه دوستان
ممنونم از حاجی بخاطر این هشدار به جا که دوستان در معاملات مواظب افراد سود جو باشن .دوستان اگر هم میخوان با کسی معامله کنن برن تو مشخصات کار بر ببینن اطلاعاتی مثل آدرس محل کار یا تلفن ثابت یا همراه اول نه شمارههای یه بار مصرف در کاربریشون ثبت کردن و باز بعد از همه این کارها از دوستان دیگر پرسش کنن که فلانی رو میشناسید یا نه تحقیق و تفحص رو قبل از معامله انجام بدید نه بعد از معامله .
شاد باشی همیشه

دانشمند
18-04-2014, 22:34
جناب آقای حاجی و تجار محترم سلام من هم با یه مشکل در همین زمینه روبرو هستم و هیچ راهی واسش پیدا نکردم .خلاصه عرض کنم در حال حاضر گمرک گرجستان از قیر وارداتی هم آنالیز دقیق میگیره و درصورتیکه آنالیز همراه بارنامه و بار ارسال شده مطابقت نداشته باشه بعد از یک هفته تاخیر (مدت زمان آزمایش ) بار رو مرجوع میکنه . در حال حاضر خریدار حاضر به عقد قرار داد و بلوکه کردن پول در حساب من هست
وبعد از تایید آنالیز من به پولم میرسم ولی مشکل الان با تولید کننده داریم هیچ تولید کننده ای حاضر نمیشه که تضمینی در مورد محصولش بده و همه پول رو پیش دریافت میکنن به فرض اینکه شرکت معتبری هم بود و طبق قرارداد هم قیر رو فرستاد ولی آنالیز رو رعایت نکرده باشه خوتون بهتر میتونید حدس بزنید که چه ضرر و زیانی متوجه من میشه
اولا تمام کرایه که سوخت میشه دوما تا جواب آزمایش بدست من برسه و منفی باشه تا مدارک بار نامه و سی ام آر دوباره عوض بشه و اجازه خروج بگیرم واسه ماشین حداقل یکهفته دیگه ماشین میخوابه(روزی ۱۰۰ دلار هزینه خواب داره ) .سوما کرایه برگشت رو دوباره باید پرداخت کنم . چهارم اینکه سوابق شرکت میره تو لیست شرکت هایی که جنس نا مرغوب ارائه میکنن حتی تلویزیون سراسری اینجا یه گزارش کامل تهیه میکنه و الباقی قضایا....
البته ۳ تا شرکت هستن که قیرشون بدون آزمایش ترخیص میشه ولی اون شرکتها قیمتی که به من میدن حداقل تنی ۱۵ دلار بالاتر از قیمتی هستش که به از ما بهترون میدن و من نمیتونم با اونها رقابت کنم . مجبورم یا مشتریم رو از دست بدم و کار قیر رو ببوسم بگزارم کنار یاسرمایه و وقتم واعتبار خودم رو تلف کنم با کارگاههای کوچیکتر کارکنم که فقط کافی یکبار اشتباهی یه چیزی کم و زیاد شه . ببخشید متن زیاد شد . :nugget::nugget:

بهزاد
19-04-2014, 01:08
جناب آقای حاجی و تجار محترم سلام من هم با یه مشکل در همین زمینه روبرو هستم و هیچ راهی واسش پیدا نکردم .خلاصه عرض کنم در حال حاضر گمرک گرجستان از قیر وارداتی هم آنالیز دقیق میگیره و درصورتیکه آنالیز همراه بارنامه و بار ارسال شده مطابقت نداشته باشه بعد از یک هفته تاخیر (مدت زمان آزمایش ) بار رو مرجوع میکنه . در حال حاضر خریدار حاضر به عقد قرار داد و بلوکه کردن پول در حساب من هست
وبعد از تایید آنالیز من به پولم میرسم ولی مشکل الان با تولید کننده داریم هیچ تولید کننده ای حاضر نمیشه که تضمینی در مورد محصولش بده و همه پول رو پیش دریافت میکنن به فرض اینکه شرکت معتبری هم بود و طبق قرارداد هم قیر رو فرستاد ولی آنالیز رو رعایت نکرده باشه خوتون بهتر میتونید حدس بزنید که چه ضرر و زیانی متوجه من میشه
اولا تمام کرایه که سوخت میشه دوما تا جواب آزمایش بدست من برسه و منفی باشه تا مدارک بار نامه و سی ام آر دوباره عوض بشه و اجازه خروج بگیرم واسه ماشین حداقل یکهفته دیگه ماشین میخوابه(روزی ۱۰۰ دلار هزینه خواب داره ) .سوما کرایه برگشت رو دوباره باید پرداخت کنم . چهارم اینکه سوابق شرکت میره تو لیست شرکت هایی که جنس نا مرغوب ارائه میکنن حتی تلویزیون سراسری اینجا یه گزارش کامل تهیه میکنه و الباقی قضایا....
البته ۳ تا شرکت هستن که قیرشون بدون آزمایش ترخیص میشه ولی اون شرکتها قیمتی که به من میدن حداقل تنی ۱۵ دلار بالاتر از قیمتی هستش که به از ما بهترون میدن و من نمیتونم با اونها رقابت کنم . مجبورم یا مشتریم رو از دست بدم و کار قیر رو ببوسم بگزارم کنار یاسرمایه و وقتم واعتبار خودم رو تلف کنم با کارگاههای کوچیکتر کارکنم که فقط کافی یکبار اشتباهی یه چیزی کم و زیاد شه . ببخشید متن زیاد شد . :nugget::nugget:
این کار در صورتی که به این شکل انجام بشه خیلی ریسکش بالاست. یا باید تولید کننده تعهد بده و کیفیت رو بر اساس مشخصات فنی ارائه شده تضمین کنه و یا ؟؟؟؟؟ راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
اما به نظرم میتونید یک کاری بکنید. به تولید کننده بگید که قیر رو در یک ازمایشگاه و یا توسط یک شرکت بازرسی در مبدا و در هنگام حمل ازمایش کنن. نوع بازرسی هم بهتره که PSI باشه و یا بازرسی DPI. در صورتی که جواب بازرسی اوکی بود اونوقت پول رو بهشون پرداخت کنید.
البته دقت داشته باشید که شرکت بازرسی بین المللی باشه و خریدار گزارش بازرسی اون رو قبول داشته باشه. برای این منظور بنده شرکت بازرسی sgs رو پیشنهاد میکنم.

دانشمند
19-04-2014, 01:13
این کار در صورتی که به این شکل انجام بشه خیلی ریسکش بالاست. یا باید تولید کننده تعهد بده و کیفیت رو بر اساس مشخصات فنی ارائه شده تضمین کنه و یا ؟؟؟؟؟ راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
اما به نظرم میتونید یک کاری بکنید. به تولید کننده بگید که قیر رو در یک ازمایشگاه و یا توسط یک شرکت بازرسی در مبدا و در هنگام حمل ازمایش کنن. نوع بازرسی هم بهتره که PSI باشه و یا بازرسی DPI. در صورتی که جواب بازرسی اوکی بود اونوقت پول رو بهشون پرداخت کنید.
البته دقت داشته باشید که شرکت بازرسی بین المللی باشه و خریدار گزارش بازرسی اون رو قبول داشته باشه. برای این منظور بنده شرکت بازرسی sgs رو پیشنهاد میکنم.
بسیار ممنون از راهنماییتون ،نشنیده بودم ،پیگیری میکنم امیدوارم نتایجشون با آزمایشگاه اینجا یکی در بیاد .

بهزاد
19-04-2014, 01:22
بسیار ممنون از راهنماییتون ،نشنیده بودم ،پیگیری میکنم امیدوارم نتایجشون با آزمایشگاه اینجا یکی در بیاد .

قیری که گرفتید چه گریدیه؟ ما دو گرید صادراتی داریم که انالیزهاشم مشخصه که چیه. یکی 100-80 و یکی هم اگر اشتباه نکنم 70-90 هست. دقیق یادم نیست.
شما به تولید کننده بگید هنگام تولید شرکت بازرسی نمونه برداری میکنه و پرداخت بر اساس نظر شرکت بازرسی و تایید اون هست. یعنی باید با انالیز ارائه شده یکسان باشه و در غیر اینصورت خرید نمیکنی

بهزاد
19-04-2014, 01:29
يه پيشنهاد ديگه اي هم دارم
دوستاني كه اينجا دارن كار ميكنن و اطلاعات ميدن و قصد معامله اعم از خريد يا فروش دارن مشخصاتشونو براي مدير سايت بفرستن. مشخصات خودشون ادرس دفتر و حتي اساسنامه شركتشونو
اين كار ميتونه به سالم شدن كار خيلي كمك كنه
این فکر خوبیه. کاربرانی که توسط سایت تایید بشن جلوی اسمشون ستاره بیاد. هر چی اعتبار بیشتر تعداد ستاره هم بیشتر بشه. البته باید سیستم تایید کاربران هم مشخص باشه تا امکان کلاهبرداری تا حد امکان کم بشه.

دانشمند
19-04-2014, 01:50
قیری که گرفتید چه گریدیه؟ ما دو گرید صادراتی داریم که انالیزهاشم مشخصه که چیه. یکی 100-80 و یکی هم اگر اشتباه نکنم 70-90 هست. دقیق یادم نیست.
شما به تولید کننده بگید هنگام تولید شرکت بازرسی نمونه برداری میکنه و پرداخت بر اساس نظر شرکت بازرسی و تایید اون هست. یعنی باید با انالیز ارائه شده یکسان باشه و در غیر اینصورت خرید نمیکنی
همونطوری کهفرمودین گریدی که اینجا مصرف دارن ۶۰/۷۰ هستشووالبته۸۰/۱۰۰تا حدودی . با این روش فقط یه مشکلی هست که قیر باید وارد مخزن بشه نمونه گیری انجام و آزمایش بشه اگه پاسخ آنالیز مثبت باشه من پول رو پرداخت کنم . معمولا خیلی سخت زیر بار میرن هم راننده هم فروشنده ولی راه بسیار خوبی هستش .

خشایار
19-04-2014, 08:29
منم موافقم با این مسئله هر چند که مسولیت مدیران رو شدیدا بیشتر میکنه

lorzadehj
29-05-2014, 03:39
سلام دوستان
لطفا روی( قراردادها ) نه به صورت اسمی بلکه به صورت رسمی دقت فراوان باید کرد

حاجي
29-05-2014, 15:28
ممنون اقاي لر زاده-اتفاقا چند وقت پيش پيشنهاد يك تالار براي تنظيم قراردادها در فروم داديم ولي پيگيري نشد-مخصوصا در معاملات ملكي

hosein11
22-07-2014, 10:24
سلام دوستان
ببخشید یه راهنمایی میخوام.یکی از دوستان من تو یکی از آگهی های اینترنتی یه تبلیغ در خصوص فروش برنج و روغن دیده بوده و طمع میکنه و زنگ میزنه به طرف و یه معامله ایی میکنن.ولی زمان تحویل بار دیگه جواب نمیدن و زنگ میزنن بهش و فحاشی میکنن.الان این دوست من قانونا دست به جایی بند هست؟فقط یه دوسه تا شماره تلفن ازشون داره از تهران و بندر عباس
کسی هست اینجا که بتونه یه راهنمایی کامل بکنه؟؟ممنون میشم پیام خصوصی بدید

miladahz
22-07-2014, 12:31
نکنه شاهین باقریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
اره بابا بهش بگو بره دنبالش
زنگمم بزنه کارش دارم سر منم همین کلاه رفته

miladahz
22-07-2014, 23:25
بالاخره خداروشکر اینهمه دادو بیداد کردن بقول بعضیها البته بازم ببخشید تهمت زدن و فحاشی کردن ما بجای رسیدخداروشکر میشه بالاخره تو یه جای تو این فضای اینترنتی بلبشو یه کوچولو اعتماد کرد و واقعا ایده ای خوبیه
لطفا اسم شاهین باقری رو در ابتدای تاپیک بگذارید و قید کنید کلاهبردار شیاد و همچنین اگر خدای ناکرده کلاهبرداری کسی دیگه تایید شد در ابتدای همین تاپیک به اسم شاهین باقری اضافه بشه

بهزاد
23-07-2014, 16:50
بالاخره خداروشکر اینهمه دادو بیداد کردن بقول بعضیها البته بازم ببخشید تهمت زدن و فحاشی کردن ما بجای رسیدخداروشکر میشه بالاخره تو یه جای تو این فضای اینترنتی بلبشو یه کوچولو اعتماد کرد و واقعا ایده ای خوبیه
لطفا اسم شاهین باقری رو در ابتدای تاپیک بگذارید و قید کنید کلاهبردار شیاد و همچنین اگر خدای ناکرده کلاهبرداری کسی دیگه تایید شد در ابتدای همین تاپیک به اسم شاهین باقری اضافه بشه
یه حرف رو به اشکال مختلف میشه زد، بفرما و بتمرگ هر دو یه معنی دارن،
از ادب به دوره با الفاظ رکیک بخوای یه نفر رو متهم کنی. از ما گفتن بود، در صورتی که این مسئله از طرف شما باز هم تکرار بشه، مطمئن باشید مدیریت با خود شما هم برخورد میکنه، شما حق توهین و فحش دادن رو ندارید، نمیشه هر چی دلت خواست بگی بعد بگی اعتراض دارم.

miladahz
23-07-2014, 17:58
یه حرف رو به اشکال مختلف میشه زد، بفرما و بتمرگ هر دو یه معنی دارن،
از ادب به دوره با الفاظ رکیک بخوای یه نفر رو متهم کنی. از ما گفتن بود، در صورتی که این مسئله از طرف شما باز هم تکرار بشه، مطمئن باشید مدیریت با خود شما هم برخورد میکنه، شما حق توهین و فحش دادن رو ندارید، نمیشه هر چی دلت خواست بگی بعد بگی اعتراض دارم.
متهم کنم؟؟!!! این دیگه برهمه اشکارو مبرهن شد که شاهین باقری کلاهبردار شیادی بیش نیست. من این حرفا رو از سر دلسوزی زدم که فرد دیگری نفهمیده دوباره تو چاه نیفته.که صد البته فکر نکنم دیگه عمری به کلاهبرداری این اقا مونده باشه....

OMIT
24-07-2014, 11:39
با تشکر از همه رفقا که چشم و گوش افراد تازه کاری چون من رو باز میکنن.
فقط 1 سوالی هس...
اقا همه این حرفا که میگین کلاه بردارا و سود جویا و... هستن قبول...شما که استادین بگین..
ما که جنس از خودمون داریم چطوری تو سایت مطرح کنیم که خریدارا به ما اعتماد کنن.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

antik_23
24-07-2014, 13:30
سلام دوستان
ببخشید یه راهنمایی میخوام.یکی از دوستان من تو یکی از آگهی های اینترنتی یه تبلیغ در خصوص فروش برنج و روغن دیده بوده و طمع میکنه و زنگ میزنه به طرف و یه معامله ایی میکنن.ولی زمان تحویل بار دیگه جواب نمیدن و زنگ میزنن بهش و فحاشی میکنن.الان این دوست من قانونا دست به جایی بند هست؟فقط یه دوسه تا شماره تلفن ازشون داره از تهران و بندر عباس
کسی هست اینجا که بتونه یه راهنمایی کامل بکنه؟؟ممنون میشم پیام خصوصی بدید

سلام دوست عزیز
بله، بهم پی ام خصوصی بدید تا شما رو راهنمایی کنم!
مسلما" از طریق آی پی فرد تبلیغ دهنده از طریق سیستم اطلاعاتی پلیس فتا محل جرم و سکونت فرد مجرم شناسایی می شود و به مراجع قضایی تحویل داده خواهد شد...
دوستان عزیز برای معامله کردن از طرف فقط و فقط کد ملی و به همراه فتوکپی برابر اصل شناسنامه رو بگیرید و همچنین می توانید استعلام بگیرید که آیا شناسنامه جعلی می باشد یا نه ؟!

با چند تا سوال به راحتی میشه فهمید طرف خریدار یا فروشنده هست یا نه !

در ضمن طمع پول میلیونی و میلیاردی رو نکنید !!!!

کسانی هم که مورد های مشکوک اینترنی می بینند حتما به سایت پلیس فتا مراجعه و گزارش کنند تا تیم پلیس فتا پیگیری کند.

با تشکر فراوان از شما

بهزاد
24-07-2014, 21:18
با تشکر از همه رفقا که چشم و گوش افراد تازه کاری چون من رو باز میکنن.
فقط 1 سوالی هس...
اقا همه این حرفا که میگین کلاه بردارا و سود جویا و... هستن قبول...شما که استادین بگین..
ما که جنس از خودمون داریم چطوری تو سایت مطرح کنیم که خریدارا به ما اعتماد کنن.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اطلاعاتتون رو به طور کامل ذکر کنید.
نام و ادرس پستی به همراه مشخصات دقیق کالا، عکس کالا، شرایط تحویل و قیمت رو کاملا شفاف اعلام کنید.
از همه مهمتر در مذاکراتتون با طرفین کاملا شفاف باشید تا بتونید مشتری یابی کنید. پس از اشنایی هم دو تا چشم دارید چهار تا دیگه هم قرض کنید تا کسی سرتون کلاه نزاره. به راحتی هم اعتماد نکنید.

jihatkaran
02-10-2014, 20:10
سلام دوست عزیز
تشکر میکنم از شما برای فراهم کردن همچین فضایی برای تبادل اطلاعات و فرصت اقتصادی برای همه

میخواستم 1 موضوع اضافه کنم در این بخش اما نمیشه میشه 1 راهنمایی بکنید

karaneh
14-10-2014, 10:36
با سلام و تشکر از دقت و تلاش دوستان
با کاربر عزیز binalood موافقم،کم حرف زدن شاید دلایل مهمتری داشته باشه مثل واقعی نبودن مشتریان و درخواست ها،

alie
15-10-2014, 09:18
نظر شما دوستان به نظر بنده عالیست اعتبار به مراتب بهتر از سرمایه هست یا بهتره بگم هر چه از آدم سر بزنه بازتابش پشت در در میزنه امیدوارم معتبران یکدیگرو بیابن

Rasiyat.co
22-02-2015, 10:10
سلام
از توجه و دلسوزی همه خصوصا حاجی مجید و کسانی که در این جا مطلب آموزنده گذاشتند،مراتب تشکر و قدردانی را دارم.ارادتمندشما عبدالملکی

حاجي
22-02-2015, 15:08
وظيفه بود اقاي عبد الملكي.موفق باشيد

saeid37.bonab
24-04-2015, 10:24
با تشکر از مطالب ارزشمند و بجا

mohamadmasroor
05-07-2015, 21:57
باعرض سلام:
یه نفر به من درخواست سنگ متراز700000مترداده ایشون به صورت موعدی برای عراق میخوات شخص هست چطورمیتونم باهاش معامله کنم چه مدارکی ازشون بگیرم و موعدی میخوان چیکاربکنم که مطمئن بشم ایشون
به من پرداخت میکنه؟
ممنون ازکمکتون

omidtomcat
06-07-2015, 00:30
باعرض سلام:
یه نفر به من درخواست سنگ متراز700000مترداده ایشون به صورت موعدی برای عراق میخوات شخص هست چطورمیتونم باهاش معامله کنم چه مدارکی ازشون بگیرم و موعدی میخوان چیکاربکنم که مطمئن بشم ایشون
به من پرداخت میکنه؟
ممنون ازکمکتون

تنها مدرک معتبر میتونه ضمانت نامه بانکی ویا سند ملکی باشه قبلش هم حتماحتما با اهلش مشورت کن

mohamadmasroor
07-07-2015, 13:51
ممنون از راهنمایتون حالااگر توخود عراق باشه اینجا چیزی نداشته باشه چی؟

askariweb
26-07-2016, 17:38
با سلام ، برای ایجاد تاپیک می بایست چند پست در سایت داشته باشیم؟

arashshiler
28-11-2016, 18:27
سلام
اقا چرا نمیتونم تاپیک جدید بسازم ؟
سوالامو کچا بپرسم

saied
05-12-2016, 23:11
دوستان عزیز

معمولا اتفاق می افتد که شخصی ادعا میکند که صاحب مقدار زیادی قراضه فلزات است . ممکن او یک انبار قراضه را هم نشان بدهد ولی مدرکی ندارد که ادعای او را ثابت کند . چطور می توان اطمینان پیدا کرد که او واقعا مالک قراضه ها است ؟

مهرناز داداش زاده
13-04-2018, 23:18
سلام.وقت همگي بخير.داداش زاده هستم دانشجوي اروميه.ببخشيد من بند عينك مجلسي ميسازم كه الان همه مدل ها وبرندها تو بورس كاريشونه.
ميخاستم اگ بشه بصورت عمده ب كسورهاي همسايه بفروشم.
ولي تجربه اي ندارم و نميدونم مقدوره اصلاً يا نه.
اگ ممكنه كمكم كنيد.
اينم ادرس ايميلم هست.اگه كسي ميتونه راهنماييم كنه يا اينكارو انجام بده ايميل كنه لطفاً برام:
Gmail ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@gmail.com)

rose_nezam
26-05-2018, 14:43
خدمات رسانی در زمینه انتقال تکنو لوژی ساخت دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی، انجام رگولاتوری جهت اخذ مجوزهای سازمان غذا و دارو، ثبت انواع برند و طرح صنعتی ،واردات دارو ملزومات دارویی ، تجهیزات پزشکی ,محصولات آرایشی و بهداشتی ،چیدن ctd ملزومات دارویی از خدمات ما است.نماینده انحصاری مواد اولیه دارویی از شرکت کادیلای هند و DONG BANGکره هستیم.

۰۹۱۹۱۰۶۶۷۵۴
400940104011

xni98
02-09-2018, 18:22
وقت سفارت کانادا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / وقت سفارت ایتالیا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / وقت سفارت یونان ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / آسمان مجازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / کاغذ دیواری سه بعدی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / پوستر دیواری سه بعدی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / لیبل ژله ای ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / استیکر پشت چسب دار ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / لیفتراک برقی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / استاکر برقی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / باطری لیفتراک ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / شارژر لیفتراک ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Saman79
17-01-2019, 15:14
سلام
من یک زمین در بهترین نقطه در شمال دارم آیا با 300 الی 700 میلیون میشه کارخانه شالیکوبی احداث کرد؟

بیزینس من جوان
04-05-2020, 08:36
با سلام
بنده مدتی هست که رفت و آمد دارم به آلمان
بصورت آماتور میخواستم راهنمایی کنید ک مثلا چ لوازم و اقلامی مناسب برای تجارت چمدانی هست که خرده کاسبی بتونم انجام بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Hma
08-05-2020, 14:12
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین حسین محمدی 09117431944 کانال تجارت با آراد

سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره ه اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین حسین محمدی 09117431944 کانال تجارت با آراد

yasrebigroup
31-05-2020, 13:24
استخدام معاونت بازرگانی در هلدینگ بازرگانی
شرایط احراز معاونت بازرگانی

• تحصیلات: حداقل کارشناسی ارشد بازرگانی یا مدارک مرتبط
• حداقل 10 سال سابقه کار بازرگانی و 5 دسال سابقه معاونت یا مدیریت بازرگانی در شرکت های معتبر
• آشنایی با زبان انگلیسی در زمینه امور تجاری و بازرگانی و آشنایی کامل به امور بازرگانی (واردات / صادرات)
• آشنا به نرم افزارهای آمار دهی و گزارش گیری، دریافت و بررسی آمار و اطلاعات میزان خرید، فروش، تحلیل علل نوسانات صعودی و نزولی در بازار
• روابط عمومی قوی، ایده آل و کارآمد، روحیه کار تیمی، ایده پرداز و خلاق جهت تعریف پروژه
• توانایی بالا در برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت، هماهنگی و کنترل فعالیت های بازرگانی همسو با سیاست گذاری ها و اهداف خرد و کلان شرکت
• داشتن اطلاعات و تجربه کافی در مورد سیستم های بازاریابی، تکنیک های فروش، روش های تامین، تدارکات، خرید و ...
• مسلط به مقررات تجارت بین الملل، قانون تجارت و آشنایی با مسائل مربوط به عقد قرار دادهای خرید، فروش
• شناخت کافی نسبت به رقبا در بازارهای داخل و خارج کشور و ایجاد بازاریابی مناسب جهت محصولات
• پیش بینی مراحل گشایش اعتبار، حمل و نقل ، ترخیص، تعیین ارز مورد نیاز
• مسلط به امور بانکی مرتبط با حوزه بازرگانی و ...
• و سایر مواردی که در حوزه اختیارات و وظایف معاونت بازرگانی میباشد.
ارسال رزومه برای واتساپ 09203954157