PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات مواد شوینده

milad_bch
09-04-2014, 18:12
درود دوستان
مواد شوینده (از قبیل مایع دست شویی ، مایع ظرف شویی، جرم گیر، مایع سپید کننده، شیشه شوی، شامپو و...) تولید شده در کارخانه ایران رایحه.
قیمت مناسب
اگه مشتری برای صادرات هستید (یا سراغ دارید) تو همین تایپک یا به صورت ایمیل اعلام کنید. و یا به شماره زیر تماس بگیرید.
09117982238
milad_bch@yahoo.com

milad_bch
12-04-2014, 17:52
اینم کتالوگ برخی از مواد شوینده ی موجود
فایل پیوست شده است

تاجرین گرامی جهت سفارش و یا اطلاعات بیشتر از طریق همین تایپک یا آدرس ایمیل و یا شماره تماس زیر اقدام فرمایید.

milad_bch@yahoo.com
09117982238

محسن مشهد
12-04-2014, 23:17
به نام خدا
سلام
دوست عزیز بازار مشهد بازار خوبیه اگه خواستین من میتونم کمکتون کنم برا فروش اگه قیمتتون رقابتی باشه اگه خواستین من میتونم کمکتون کنم
متشکرم
بازرگانی عظیمی
09158167154
mohsenazimipor65gmail.com

binalood2
12-04-2014, 23:23
سلام. اتفاقن بازار مشهد كه پر شده از مواد شوينده ارزون قيمت و بي كيفيت و بي استاندارد كه اتفاقن تجار افغانستاني و كشورهاي همسايه زياد ميان ميخرن.
تو مشهد نميشه زياد مانور داد. يه سري به بازار حافظ بزني يا اطراف 100متري بزنيد پر شده از اين شركتا.

اگه واسه صادرات ميخواين تو شرق كشور كار كني قيمتت بايد زير قيمت بازار مشهد باشه كه فكر نكنم با توجه به فاصله اي كه تا اين استان داريد به صرفه باشه..

سعي كني كشورهاي غربي و شمال غربي ايران كار كني خيلي بهتره

milad_bch
13-04-2014, 18:44
سلام. اتفاقن بازار مشهد كه پر شده از مواد شوينده ارزون قيمت و بي كيفيت و بي استاندارد كه اتفاقن تجار افغانستاني و كشورهاي همسايه زياد ميان ميخرن.
تو مشهد نميشه زياد مانور داد. يه سري به بازار حافظ بزني يا اطراف 100متري بزنيد پر شده از اين شركتا.

اگه واسه صادرات ميخواين تو شرق كشور كار كني قيمتت بايد زير قيمت بازار مشهد باشه كه فكر نكنم با توجه به فاصله اي كه تا اين استان داريد به صرفه باشه..

سعي كني كشورهاي غربي و شمال غربي ايران كار كني خيلي بهتره
سپاس از راهنماییتون دوست گرامی
اما کالاهای ما هم کیفیت خوبی داره هم قیمتش مناسب هست
گول ارزانی را نخورید و چوب گرانی هم نخورید کالای مرغوب قیمت مناسب
اتفاقا از مشهد هم سفارش برای صادر به افغانستان داریم :smile:

binalood2
13-04-2014, 20:34
اگه داريد مشتري از افغانستان براي محصولاتتون پس زودتر باهاش قرارداد ببندين چون براي افغانيها ارزوني شرط اوله

milad_bch
13-04-2014, 21:02
اگه داريد مشتري از افغانستان براي محصولاتتون پس زودتر باهاش قرارداد ببندين چون براي افغانيها ارزوني شرط اوله
سپاس از راهنماییتون دوست گرامی
در حال مذاکره هستیم
به امید خدا بزودی معامله انجام میشه :smile: