PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات پسته به عراق

amir 1988
05-04-2014, 19:27
سلام به همگی قصدصادرات پسته رو به کردستان عراق دارم کسی میتونه در ان زمینه بهم کمک کنه

بازرگانی عطاریان
06-04-2014, 10:38
سلام به همگی قصدصادرات پسته رو به کردستان عراق دارم کسی میتونه در ان زمینه بهم کمک کنه

سلام.
پتانسیل تجاری خود را به خصوص به لحاظ توان تأمین معرفی نمائید.

بازرگانی عطاریان
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

karpira
06-04-2014, 21:42
سلام برای مشاوره میتوانید تماس بگیرید09112769126خوشحال میشیم که بتوانیم به شما کمک کنیم

www.aht1.ir
07-05-2014, 13:10
سلام

e_moradi
07-05-2014, 18:46
درود
من یک سفر به این منطقه داشتم و مشاهداتم رو عرض میکنم، امیدوارم هر چند اندک، کمکی کرده باشم:
تجربه بنده در مورد بازار کردستان عراق(البته کار تخصصی من خشکبار نیست ولی در سفری که داشتم یه نیم نگاهی هم به بازار خشکبار انداختم):
1- پسته کالیفرنیایی با ظاهر خوب و قیمت پایین تر در بسته بندی های مختلف اونجا موجوده.
2- تاجران این منطقه به دلیل روابط خویشاوندی که با کردهای ایران داشته اند از قیمت روز خشکبار در بازار ایران و نوسانات آن خبر دارند( تعدادی از اونها حتی شریک ایرانی دارند).
3- خیلی روی محصولات با کیفیت نمیشه کار کرد( هنوز مثل مردم قطر و عمان وضعشون خوب نشده)
4- بسته بندی نقش بسیار اساسی داره(چون ترک ها هم در بازار اونجا حضور دارند)
5- افراد غیر متخصص زیاد این عرصه رو دستکاری کردند(من با یک نفر جوشکار و یک نفر موسیقیدان آشنا شدم که از قضا هر دوشون می گفتن چند مدتی دنبال تجارت خشکبار بوده اند)، در نتیجه باید از فنون مذاکره و تمام ظرفیت خودتون استفاده کنید تا طرف رو قانع کنید به صورت حرفه ای روی خشکبار کار می کنید.
همین! چیز دیگه ای هم اگه یادم اومد میگم خدمتتون
سپاس