PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یافتن سرمایه گزار و همکار جهت صادرات صنایع دستی و هنری به اتریش

Geschäftsmann
21-01-2014, 23:25
سلام دوستان من خودم مقیم اتریش هستم و طی تحقیاتی که کردم صنایع دستی و هنری می تونه در اینجا بازار خوبی داشته باشه.
من دنبال کسی هستم که بخواهد روی اینکار سرمایه کزاری کنه و بتوانه این اجناس را در ایران شناسایی و صادر کند ..

safari64
22-01-2014, 00:12
دوست عزیز لطفا لیست مواردی که مدنظر دارید را بفرستید

ali adel
22-01-2014, 11:48
سلام دوست عزیز
بنده ساکن شیراز هستم و مایلم با شما همکاری داشته باشم. کار ما تولید گبه فرش دستبافت هست و بهترین نوع گبه فرش شیراز را تولید میکنیم.
aliadelfar20@gmail.com
00989389442635 دوست عزیز به خاطر مشغله ی زیاد کاریم زیاد به اینترنت سر نمیزنم بنده متاسفانه، به خاطر همین اگه لطف کنید تماس تلفنی داشته باشید ممنتون میشم.
با آرزوی موفقیت روز افزون شما دوست عزیز علی عادل فر

رحمانی
22-01-2014, 13:53
سلام دوست عزیز من ساکن شهر همدان هستم و اینجا شهری به نام لالجین داره که بهش عنوان پایتخت سفال و سرامیک رو دادن . سفال و سارمیک اینجا بسیار زیبا و با هنرمندی خاصی ساخته می شه . من می تونم انواع مدلهای زیبایی که اینجا هست رو تصاویرش رو براتون بفرستم.
همینطور در زمینه فرش هم اگر اطلاعاتی مورد نظر شما بود می تونم بدم.

tadbir
22-01-2014, 14:40
سلام دوست گرامی
ما سابقه صادرات دیزی سنگی مشهد به استرالیا را داریم
اگر بتوانید برایش بازار فراهم کنید خوشحال خواهم شد که همکاری کنیم

azari_sorkhjame
24-01-2014, 19:45
دوست گرامی لطف تصاویر و لیست قیمت ها برام ایمیل کنیدcarpet.barati@gmail.com

azari_sorkhjame
24-01-2014, 19:46
سلام دوست عزیز من ساکن شهر همدان هستم و اینجا شهری به نام لالجین داره که بهش عنوان پایتخت سفال و سرامیک رو دادن . سفال و سارمیک اینجا بسیار زیبا و با هنرمندی خاصی ساخته می شه . من می تونم انواع مدلهای زیبایی که اینجا هست رو تصاویرش رو براتون بفرستم.
دوست گرامی آقای رحمانی لطف تصاویر و لیست قیمت ها برام ایمیل کنیدcarpet.barati@gmail.com

شانی
01-02-2014, 11:25
یه مجموعه نقاشی طراحی سیاه قلم و... دارم می تونید در خارج بازار یابی و ان ها را بفروش برسانید؟

sasaeedi
01-02-2014, 13:35
سلام
من سعید سعیدی اهل زنجان هستم . من . خانمم در کار صادرات و واردات هستیم و دارای کارت بازرگانی. در ضمینه صنایع دستی هم اطلاعات خوبی داریم . اگه شما موارد خاصی مورد نظرتون هست اعلام کنید .ما میتونیم در این مورد اگه شما موافق باشید با هم همکاری کنیم
ایمیل :saeed_saeedi_ai@yahoo.com
line:sasaeedi

شوییچی
01-02-2014, 14:49
یه خلاصه ای از تحقیقاتتون رو اگر ارائه بدین با دید بازتری میشه تصمیم گرفت.

znima93
21-01-2016, 15:00
مرکز فروش انواع صنایع دستی و هنری در استان فارس با سالها تجربه 09128889809 توکل

Geschäftsmann
14-02-2016, 23:31
سلام دوست عزیز ..
اگه ممکنه نمونه های از کارتون رو برام بفرستید از سفال و سرامیک

ja.re@tmo.at

ممنون از شما

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

Geschäftsmann
14-02-2016, 23:34
سلام
من سعید سعیدی اهل زنجان هستم . من . خانمم در کار صادرات و واردات هستیم و دارای کارت بازرگانی. در ضمینه صنایع دستی هم اطلاعات خوبی داریم . اگه شما موارد خاصی مورد نظرتون هست اعلام کنید .ما میتونیم در این مورد اگه شما موافق باشید با هم همکاری کنیم
ایمیل :saeed_saeedi_ai@yahoo.com
line:sasaeedi
سلام دوست عزیز ..
من به دنبال کسی هستم که بتونه از اونجا لیست و کاتالوگ و قیمتها رو برام پیدا کنه و بفرسته تا من برای اون اجناس اینجا مشتری پیدا کنم ..
اگر این کار را می توانید به من ایمیل بزنید ممنون

ja.re@tmo.at

احسازه
24-05-2016, 15:01
سلام من کارگاه فیروزه تراشی دارم در نیشابور. و همانظور که میدونید فیروزه نیشابور مرغوب ترین فیروزه جهان هست. مقدار خیلی زیاد هم میتونم تولید کنم. لطفا در صورت تمایل همکاری پیام بدین. شماره واتساپ و تلگرام بنده 09151548455 و ایمیل ehsanadl8455@gmail.com

midlion
25-05-2016, 14:52
سلام دوست عزیز ..
من به دنبال کسی هستم که بتونه از اونجا لیست و کاتالوگ و قیمتها رو برام پیدا کنه و بفرسته تا من برای اون اجناس اینجا مشتری پیدا کنم ..
اگر این کار را می توانید به من ایمیل بزنید ممنون

ja.re@tmo.at

با سلام خدمت دوست گرامی در اطریش و دیگر هنرمندان و بازرگانانی که خدمت به صنایع دستی را وظیفه خود می دانند. لازم می دانم در این خصوص مواردی را اطلاع رسانی کنم. بدلیل آشنایی بسیار نزدیک با طیف وسیعی از هنرمندان تراز اول صنایع دستی در سراسر ایران و همچنین تجربه حضور در نمایشگاه های صنایع دستی داخلی و سراسری از سال 1384 می باشم و در ان زمان هم تصمصیم به این کار گرفتیم اما موانعی در ان زمان برخورد کردیم.
لذا برای رفع موانع اقدام به ساخت یک مرکز تجارت و یک خانه توسعه تجارت زده ایم که متعلق به همه صنعت گران خوب صنایع دستی می باشد و می توانند بدون هزینه در ان ثبت نام نمایند وبدون هیچ واسطه ای مستقیم کالا یشان را به تمام جهان معرفی نمایند .
و برای ان منطور یک لینک راهنما که چگونه ثبت نام نمایم من هنرمند صنایع دستی هستم را نیز تعبیه کرده ایم. البته این سایت یک ماه است راه اندازی شده است و هزینه و توسعه انرا برای اعتقاد به نیاز یک خانه توسعه تجارت واقعی خودمان پرداختیم و به زودی ابزار های پیشرفته ای نیز به ان اضافه خواهد شد. خانه توسعه صادرات خود را مزین فرمایید.
من تولید کننده صنایع دستی هستم. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

همکار خانه تجارت ما نیز در وین اطریش می باشند و می توانند نیز به شما کمک نمایند -ما همکارانی در ترکیه -عراق -اطریش -استرالیا و رومانی و چین داریم و در وب سایت موجود می باشد. اما برای این موضوع با بنده می توانید مشورت نماید و آگهی خرید خودر ا نیز ثبت کنید . این خانه هم برای خریداران و برای فروشندگان بین المللی طراحی شده است. و بادید از سراسر جهان دارد.
بنده صنایع دستی نیز صادر کرده ام و از مشکلات ان اگاه می باشم و روابط بسیار نزدیک با دست اندرکاران این صنعت دارم.
دوست گرامی .صنایع دستی ایران شامل ذرشته های بسیار زیادی است که بلغ بر بیش از 130 رشته می باشد و باید مشخص فرمایید که کدام یک از نها در منطقه شما اروپا مورد تقاضا می باشد و همچنین حدود قیمت خرید تان -مثلا بفرمایید کالا هایی تا 100 یورو را به من معرفی نماید. لذا متذکر خواهم شد که صنایع دستی ایران شامل بر دوبخش است. یک تولیدات هنری و تک از استادان به نام و تولیدات بازاری پسند که البته این دسته از هنرمندان می توانند صنایع دستی فاخر تولید کنند اما برای گذارن زندگی مجبورند خود را با بازار ایران وفق دهندو کار های ازارن و تولید سریع تولید نمایند. که بنده برخی از این کار ها را برای شما توضیه نمی کنم. مثلا گلیم گبه و یا ورنی و یا سفال با رنگ های خاص برای بازار اروچا مورد نیاز است و همچنین لوازم تزئینی وریور الات و خط نوشته و نقاشی و خط و ... احتمالا اولین چیری که به نطر شما می اید خاتم کاری و میناکاری است اما ...........

مرحله دیگر -این است که شما باید صنایع دستی را خرید نماید و بعد به معرض فروش اینترنتی قرا دهید .چون تا رمانی که شما مشتری پیدا نماید در اروپا -که اگر با عکس توانستید موفق بشوید - ممکن است هنر مند که به شما لیست داده است .انرا فروخته باشد.
مسله بعدی اصالت کالا و شناسنامه دار بودن و بسته بندی ارزش کالا را بالا می برد و شما می بایست به این نکته نیز توجه نماید.

نکته دیگر صنایع دستی ایران بسیار هنرمندانه و با ارزش است ولی متاسفانه تعداد کمی در دنیا انرا به نام صنایع دستی Persian Art work می شناسند .فقط افراد محقق و دانشگاهی . متاسفانه در اکثر بازار های بین المللی به نام هنر هندی و اسلامی می شناسند که این دو نام ما را با هنر کشور های غیر ایرانی مخلوط کرده است و تمیز دادن ما بسیار سخت شده است. بدلیل حضور بسیار کم رنگ هنر ایرانی در سطح بین الملل می باشد.

نکته دیگر حمل و بسته بندی -که شما هزینه می کنید و خرید می نماید اما ممکن است بخشی از کالا اسیب ببیند . بنده تجربه زیادی در رفع و جلوگیری از این موضوع داشته ام.

توصیه می کنم ابراز کمکی جهت ثبت درخواست خرید شما نیز در وب سایت می باشد و درخواست خود را به اطلاع عموم رسانده و بهره مند شوید.Middle East B2B Trade Center ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ما برای صنایع دستی گروه تخصصی و ویزه ای ایجاد کرده ایم و به زبان انگلیسی اطلاعات فارسی شما هنرمند عزیز تبدیل خواهد شد. البته از راهنمای زیر صفحه اول سایت برای ثبت نام استفاده نماید . بعد نامحدود کالا های خود را تک تک وارد کنید و مشخصات اضافه کنید .ما خدمت گذار شما هنرمندان عزیز هستیم .اگر وب سایت دارید در قسمت پروفایل خود انرا اضافه نماید.
موفق باشید
با خانه توسعه تجارت شما در خاورمیانه (واردات -صادرات)
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

1384

arshamreza
26-05-2016, 19:23
سلام دوست عزیز
بنده امیدوارم بتونم کمکتون کنم
در برخی از زمینه ها امکان تبادل نظر وجود داره.
ایمیل بنده endless.like@yahoo.com
09387441294

nsabah
10-07-2016, 22:41
ادرس ايميل يا شماره اي كه بتوان انلاين با شما تماس داشته باشيم را بفرماييد تا نمونه اي از كارهاي دستي ايران را براي شما ارسال كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

صالحی اصفهان
18-07-2016, 00:13
فروش داخلی و صادرات انواع صنایع دستی،گز و زعفران با قیمت مستقیم.از دوستانی که مایل به همکاری یا بازاریابی و یا معرفی بازار و تاجر هستند درخواست همکاری بعمل میاوریم. برای دیدن محصولات و اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن کنید
balutco.com
email: info@balutco.com
tell:09103494956/ 09103989704
whats app: 09103989704
telegram:09338740643

صرافی سفته
18-07-2016, 12:03
Alireza Mansouri, [20.06.16 00:08]
کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پی پال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون -
خدمات پرداخت اینترنتی
خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پی پال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mojarad
30-07-2016, 18:44
سلام من مدیر شرکت تجارتی ساپکو هستم. کار ما صادرات فرش دستباف و یکسری از صنایع دستی هست. در اتریش دنبال یک خریدار میگردم. لطفا بهم ایمیل دهید
sapc.co.ir@gmail.com