PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان کمک کنید........

masoudluky
21-01-2014, 11:55
سلام
7 الی 10 تا گوشی یا تبلت از چین میخوام بیارم چند تاشون برند معروف هستن(لنوو،دل،....).طرف هم گفته با آرامکس به ایران میفرسته
نیاز به کسی دارم که اینها رو ترخیص کنه و برام بفرسته
و اینکه هزینه گمرکی اینها به چه صورته؟
راهی هست که هزینه گمرک خیلی کم بشه؟
و اینکه به غیر از هزینه گمرکی،جای دیگه هم خرج میخواد
اگر کسی میتونه انجام بده پی ام بده یا همینجا مطرح کنه
من مازندران هستم اگر تهران باشه بهتره
ممنون

zarei
21-01-2014, 13:36
تماس بگیرید
زارعی
مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
ایمیل:
Zarei301@gmail.com
Zarei301@yahoo.com
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

masoudluky
21-01-2014, 22:49
از تهران کسی نیست؟

arsham23
20-08-2015, 22:13
خدمات ترخیص کالا و بازرگانی و امور گمرکی -صادرات واردات و ترانزیت کالا

ترخیص کالای شما و تحویل در تهران و سایر شهر ها در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه .
حمل کالای شما از بندر بوشهر به تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت .
هدف ما جلب رضایت و آسایش تاجران و بازرگانان عزیز کشور می باشد و مفتخریم به انجام کلیه امور گمرکی شما و اخذ کلیه مجوز ها از تمامی ارگان ها ( استاندارد - بهداشت و .. ).
رمز موفقیت ما سرعت .دقت و صداقت در کلیه خدمات بوده که امروز زبانزد کلیه مشتریان میباشد .
کاهش هزینه و امنیت کالا و تضمین سلامت کالا بعد از ترخیص از گمرک و آرامش خاطر اصول کار ماست .
امانتداری وتعهد به زمان و حفظ اسرار مشتری و دقت در کم کردن هزینه ها از تعهدات ما میباشد .

( بندر بوشهر - پیشوا-09376188200 - 09178770800 )

Rezaaa
03-11-2015, 00:31
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و نمیدونم چرا امکان ایجاد تاپیک جدید برای من بسته هستش. به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
دو تا سوال دارم. ممنون میشم اساتید و دوستان عزیز من رو راهنمایی کنن
1. من قصد دارم تعداد خیلی کمی لوازم جانبی موبایل از چین وارد کنم. مجموع مبلغ خریدم حدود 60 دلار هستش. بسته هم از طریق پست dhl ارسال میشه. میخوام بدونم آیا گمرک بهم گیر میده؟ اگر گیر بده چجوری میتونم بسته رو ترخیص کنم؟
2. آیا گرفتن کارت بازرگانی خیلی سخته؟ من شرایط و مدارک مورد نیازش رو خوندم و چیز خاصی نداشت ولی از یکی از دوستانم پرسیدم گفت خیلی سخت گیری میکنن! ضمن اینکه ظاهرا باید حداقل سه سال از صدور جواز کسبمون گذشته باشه. آیا درسته؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

ceapian
03-11-2015, 04:11
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و نمیدونم چرا امکان ایجاد تاپیک جدید برای من بسته هستش. به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
1. من قصد دارم تعداد خیلی کمی لوازم جانبی موبایل از چین وارد کنم. مجموع مبلغ خریدم حدود 60 دلار هستش. بسته هم از طریق پست dhl ارسال میشه. میخوام بدونم آیا گمرک بهم گیر میده؟ اگر گیر بده چجوری میتونم بسته رو ترخیص کنم؟
2. آیا گرفتن کارت بازرگانی خیلی سخته؟ من شرایط و مدارک مورد نیازش رو خوندم و چیز خاصی نداشت ولی از یکی از دوستانم پرسیدم گفت خیلی سخت گیری میکنن! ضمن اینکه ظاهرا باید حداقل سه سال از صدور جواز کسبمون گذشته باشه. آیا درسته؟

100% گمرک گیر میکنه و گمرکی میخوره، شرایطش هم که چطور پرداخت کنی نامه میاد درب خونتون ، میگن بیاید جنستون اینجاست، اینقدر گمرکی بدید. 60 دلار پولی نیست که بخوای خودتو درگیر کارت بازرگانی کنی !

Rezaaa
03-11-2015, 14:29
100% گمرک گیر میکنه و گمرکی میخوره، شرایطش هم که چطور پرداخت کنی نامه میاد درب خونتون ، میگن بیاید جنستون اینجاست، اینقدر گمرکی بدید. 60 دلار پولی نیست که بخوای خودتو درگیر کارت بازرگانی کنی !

ممنون از توضیح شما
من که کارت بازرگانی ندارم، با توجه به اینکه مبلغ ناچیزه ارزش نداره از ترخیص کار استفاده کنم. با این اوصاف آیا باید جریمه ای چیزی پرداخت کنم؟
کارت رو واسه الان نمیخوام. ممنون میشم در مورد کارت هم راهنماییم کنید.

arsham23
03-11-2015, 15:55
خدمات ترخیص کالا و بازرگانی و امور گمرکی -صادرات واردات و ترانزیت کالا

ترخیص کالای شما و تحویل در تهران و سایر شهر ها در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه .

حمل کالای شما از بندر بوشهر به تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت .

هدف ما جلب رضایت و آسایش تاجران و بازرگانان عزیز کشور می باشد و مفتخریم به انجام کلیه امور گمرکی شما و اخذ کلیه مجوز ها از تمامی ارگان ها ( استاندارد - بهداشت و .. ).

رمز موفقیت ما سرعت .دقت و صداقت در کلیه خدمات بوده که امروز زبانزد کلیه مشتریان میباشد .

کاهش هزینه و امنیت کالا و تضمین سلامت کالا بعد از ترخیص از گمرک و آرامش خاطر اصول کار ماست .

امانتداری وتعهد به زمان و حفظ اسرار مشتری و دقت در کم کردن هزینه ها از تعهدات ما میباشد .

( بندر بوشهر - پیشوا-09376188200 - 09178770800 )

Rezaaa
03-11-2015, 21:24
آقای آرشام خواهشا تاپیک رو به بیراهه نکشونید. اگر نمیخواید کمک کنید که سوال من به جواب برسه لا اقل اجازه بدید دیگران که میان داخل تاپیک سوال من رو ببینن نه اینکه با اسپم و پست تبلیغاتی شما مواجه بشن و تاپیک رو ترک کنند
کاش مدیریت اینجا به جای اینکه جلوی تاپیک گذاشتن کاربران تازه وارد که مسلما برای رفع مشکلاتشون به این سایت میان رو بگیره، جلوی این اسپمرها رو میگرفت
حیفه واقعا این سایت مفید با وجود چند تا کاربر فرصت طلب بجای اینکه گرهی از مشکلات کاربران باز کنه، اونها رو از سایت فراری بده

agate
06-09-2016, 00:09
سلام دوستان

آیا گمرک پست می تونه کالای وارد شده رو بدلیل اینکه تخصص ترخیصش رو نداره، مرجوع کنه به کشور مبدا؟

با تشکر

shahram51
28-04-2017, 09:47
سلام دوستان

خود شرکتهای حمل و نقل درب به درب مثل آرامکس و دی اچ ال براتون ترخیص می کنن ، ۳۰ درصد ارزش کالا رو میگیرند باز سوالی بود در خدمتم

Sent from my MI MAX using Tapatalk

bimeiran
29-12-2019, 13:28
با سلام و عرض ادب
بیمه ایران نمایندگی قلعه بانی کد 20691
با مشاوره و ارائه بهترین نرخ بیمه نامه های باربری اماده همکاری با شما می باشد.
همچنین اماده عقد قرارداد در خصوص بیمه های تکمیلی ,بیمه اتومبیل , اتش سوزی و ... میباشد.
برای مشاوره و استعلام نرخ با شماره ی 09125389578 در تماس باشید و یا در واتساپ پیام دهید.
تلفن ثابت : 02188652585
ادرس : جردن ,پایین تر از ظفر ,کوچه شهید بنیسی ,پلاک 15 ,طبقه دوم
همکاری با شما افتخار ماست.