PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وام گرفتن برای صادرات

arash_9
16-01-2014, 20:19
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم که آیا گرفتن وام 10تا50برای واردات کالا (شامپو،بهداشتی و...)کاردرستیه. منظورم اینه که بازده ای بالا و به موقع ای داره تا بتوانم قرضو ادا کنم و کارو گسترش بدم و یه پولیم دستمونو بگیره

Parstrade
18-01-2014, 11:24
ایران صادرکننده مواد اولیه و محصولات بهداشتی است شما درخصوص صادرات ان فعالیت کنید بیشتر نتیجه می گیرید

ساناز
19-01-2014, 00:13
جذب سرمایه در فعالیت های بازرگانی یکی از مهمترین قسمت هاست اما تنفس وام و درصد سود و اقساط عوامل خیلی مهمی هستند که خیلی از اوقات جوونای ما بدون در نظر گرفتنش خودشونو گرفتار میکنند. از اون مهمتر اینکه اکثر اوقات برنامه های تجاری اونطور که از قبل محاسبه و پیش بینی کردید پیش نمیره!!!

خشایار
19-01-2014, 02:01
سلام
با وام میخوای تجارت کنی ؟ اومیدوارم که جدی نگفته باشی

arash_9
19-01-2014, 15:11
سلام
با وام میخوای تجارت کنی ؟ اومیدوارم که جدی نگفته باشی
نه داش این فقط جزء تحقیقاتم بود

arash_9
19-01-2014, 15:13
جذب سرمایه در فعالیت های بازرگانی یکی از مهمترین قسمت هاست اما تنفس وام و درصد سود و اقساط عوامل خیلی مهمی هستند که خیلی از اوقات جوونای ما بدون در نظر گرفتنش خودشونو گرفتار میکنند. از اون مهمتر اینکه اکثر اوقات برنامه های تجاری اونطور که از قبل محاسبه و پیش بینی کردید پیش نمیره!!!بله هرچه بیشتر تحقیق میکنیم می بینیم بی مایه فطیره

j.kh
05-06-2014, 21:17
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم که آیا گرفتن وام 10تا50برای واردات کالا (شامپو،بهداشتی و...)کاردرستیه. منظورم اینه که بازده ای بالا و به موقع ای داره تا بتوانم قرضو ادا کنم و کارو گسترش بدم و یه پولیم دستمونو بگیره

اگر مجبور به وام برداشتنید،بایستی بگم سعی خودتون رو به گرفتن وامی بکنید که بهره اش کم باشد،این نوع وام گذاشتنش در بانک هم سود دارد،چه برسد به کار کردن باهاش،من بانک کشاورزی رو توصیه میکنم،چون از تبصره و راه های بیشتری برای پایین آوردن درصدش وجود دارد.
یادت نره که قبل از واردات هم بازارتون رو در ایران شناسایی و مطمئن کنید و بعد (...)
*انسان تا ریسک نکنه بجایی نمیرسه*
امیدوارم که موفق باشی دوسته من.

شوییچی
05-06-2014, 22:32
توسعه صادرات تا 75 درصد پروفورمای صادراتی رو به تولیدی ها تسهیلات میده ...

حالا تولید کننده چه امتیازاتی باید داشته باشه و چقدر در جلب نظر بانک توانایی داشته باشه و سهمیه بندی تسهیلات به چه صورتی باید باشه و ... .

m0hammad
05-06-2014, 23:56
همیشه یک سوم یا حداکثر نصف سرمایه را وام بگیرید که اگر ضرر دادید فرصت جبران داشته باشید در غیر این صورت کسب و کار میخوابه شاید برای همیشه

paris carpet
05-11-2014, 12:12
ممنون از اطلاعاتتون