PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعطای نمایندگی انحصاری یک شرکت معتبر داخلی

اوژن
14-01-2014, 21:00
نمایندگی انحصاری یک شرکت بسیار معتبر و مطرح داخلی فعال در زمینه موادغذایی،محصولات بهداشتی و آرایشی جهت کشور آذربایجان واگذار میگردد.
مشخصات متقاضی:
1- توان فروش حداقل 5 میلیون دلار در سال
2- متقاضی باید از شرکت ها و یا فعالان اقتصادی خوشنام و معتبر فعال در آذربایجان باشد.
بازرگانی بازار
تهران-بازار بزرگ-بازار نوروزخان-قبل از مسجد جامع
سامانه پیام کوتاه:300073102
infobaazar@gmail.com

اوژن
15-01-2014, 11:40
نمایندگی انحصاری یک شرکت بسیار معتبر و مطرح داخلی فعال در زمینه موادغذایی،محصولات بهداشتی و آرایشی جهت کشور آذربایجان واگذار میگردد.
مشخصات متقاضی:
2- متقاضی باید از شرکت ها و یا فعالان اقتصادی خوشنام و معتبر فعال در آذربایجان باشد.
بازرگانی بازار
infobaazar@gmail.com

اوژن
16-01-2014, 17:58
مشخصات متقاضی:
بازرگانی بازار
infobaazar@gmail.com

zarei
16-01-2014, 18:46
باسلام
بی ادبی نشه ولی من خودم مدیرعامل یه شرکت بازرگانی هستم وتو بازارم و8ساله هر کالای رو بگویی یا معاملعه کرده ام یا راه وچاهشو یاد دارم ولی 5میلیون دلار در سال حرف شوخی بازی نیست و هیچ کس همچین گردش مالی رو ندارد چه برسه به سود خالص و..... همچین چیزی امکان پذیر نیست مگر دانه درشت باشی و کسی پشت سرت باشه مثل(ب.ز) یا(ش.ج)و....خودمونیوم نکنید این کارها رو
شغل اصلی خودم من موادغذایی است به خصوص خشکبار:advise:

اوژن
17-01-2014, 13:29
باسلام
بی ادبی نشه ولی من خودم مدیرعامل یه شرکت بازرگانی هستم وتو بازارم و8ساله هر کالای رو بگویی یا معاملعه کرده ام یا راه وچاهشو یاد دارم ولی 5میلیون دلار در سال حرف شوخی بازی نیست و هیچ کس همچین گردش مالی رو ندارد چه برسه به سود خالص و..... همچین چیزی امکان پذیر نیست مگر دانه درشت باشی و کسی پشت سرت باشه مثل(ب.ز) یا(ش.ج)و....خودمونیوم نکنید این کارها رو
شغل اصلی خودم من موادغذایی است به خصوص خشکبار:advise:
با سلام و تشکر
شرکتی که نمایندگی آن واگذار می شود،یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های تولیدی-صنعتی ایران است با سبد کالایی حدود 49 قلم کالا در حوزه مواد غذایی،آرایشی بهداشتی و شوینده ها
کل قرارداد ها با خود کارخانه منعقد می گردد.ما نقش کارگزار داریم.
منظور از فروش 5 میلیون دلار در سال هم کل فروش می باشد نه سود خالص.نمایندگی باید بتواند 5 میلیون دلار در سال جنس را در بازار آذربایجان به فروش برساند .همچنین همین پیشنهاد برای کشور عراق هم وجود دارد.5 میلیون دلار برای اقلیم کردستان و 10 میلیون دلار برای بخش عربی.
با سپاس از توجه شما
بازرگانی بازار