PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات گیاهان دارویی

ali.85
10-01-2014, 23:53
برای صادرات دمنوش های گیاهی با بسته بندی به صورت تی بگ به راهنمایی و یا کمک احتیاج دارم
با تشکر از دوستان

خشایار
11-01-2014, 10:23
سلام
برای تهیه این محصول من آماده همکاری با شما هستم
ارادتمند
خشایار سعادت
09111411691

navid013
02-02-2014, 14:58
با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
09367575663 سلطانی

اکسیرمن
06-03-2018, 23:39
با سلام شرکت اکسیر گل قمصر کاشان برند اکسیرمن پیشرو در تولید فراورده های گیاهی اماده ی همکاری با تجار و مراکز فروش را دارداین شرکت توانسته است در خصوص صادرات با کشورهای آلمان.اطریش..اوکراین فعالیت اقتصادی داشته باشد افرادی که تمایل به همکاری هستند باشماره و ایمیل دیل ارتباط برقرار کنن.امید به اینکه دوستان خوب و هموطنان عزیز بتوانن در راستای تولید و ارتقاع محصولات کشورمان یاروهمراهمان باشند .با تشکر
۰۰۹۸۹۱۳۲۶۲۳۲۵۵مدیرفروش ناصر هاشم زاده
۰۰۹۸۹۱۳۰۱۳۳۲۵۵مدیربازرگان ی
exirgolghamsarkashan@gmail.com
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اکسیرمن
08-03-2018, 01:29
با سلام شرکت اکسیر گل قمصر کاشان برند اکسیرمن پیشرو در تولید فراورده های گیاهی (گلاب.عرقیات.شربت های گیاهی.دمنوش)اماده ی همکاری با تجار و مراکز فروش را دارداین شرکت توانسته است در خصوص صادرات با کشورهای آلمان.اطریش..اوکراین فعالیت اقتصادی داشته باشد افرادی که تمایل به همکاری هستند باشماره و ایمیل دیل ارتباط برقرار کنن.امید به اینکه دوستان خوب و هموطنان عزیز بتوانن در راستای تولید و ارتقاع محصولات کشورمان یاروهمراهمان باشند .با تشکر
۰۰۹۸۹۱۳۲۶۲۳۲۵۵مدیرفروش ناصر هاشم زاده
۰۰۹۸۹۱۳۰۱۳۳۲۵۵مدیربازرگان ی
exirgolghamsarkashan@gmail.com
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اکسیرمن
08-03-2018, 01:34
دوستان سلام .
من تولید کننده گلاب و عرقیات گیاهی هستم و امادگی کامل برای صادرات عرقیات گیاهی را دارم .من توانسته ام صادراتی به کشور های اوکراین.بلژیک.وخیلی دلم میحواهد که به کانادا صادرات داشته باشم خریداران باشماره
۰۰۹۸۹۱۳۲۶۱۳۲۵۵هاشم زاده تماس بگیرد.ممنون

hanrihelen
08-03-2018, 14:10
سلام خیلی ممنون ینده هم از پست شما و جواب هایی که دوستان دادند استفاده کردم