PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمل و نقل

حسین زاده اصغر
09-01-2014, 11:17
با سلام بر کاربران گرامی.
من حسین زاده مدیر شرکت حمل و نقل بین المللی تیر گستر تبریز آمادگی خود را جهت ارائه حمل و نقل (کامیون های چادری و کفی) به عزیزان محترم هستم.
ایمیل:hosseinzadehasghar92@yahoo.com

میلادد
12-04-2014, 10:24
با سلام
شرکتهای حمل و نقل / حاملین سوخت و فراورده های پتروشیمی/ حمل و نقل قیر
گروه صنعتی وزین با بیش از 70 سال سابقه ساخت تانکرهای حمل سوخت و قیر با استندارد ایران و اروپا در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور اقدام به فروش تعداد محدودی تانکر با شرایط ویژه در ظرفیت های گوناگون مینماید.
از متقاضیان محترم خواهشمند است با 02188614773

amax
23-08-2015, 02:22
سلام
دوستان اگر کسی بتونه تجربیاتش در رابطه با ارسال بار جهت شرکت در نمایشگاه به کشوری مثله عراق را بیان کنه ممنون میشم.
آیا مجوز خاصی می خواهد؟
شرایط ارسال بار جهت شرکت در نمایشگاه چگونه است؟

Shakiba
03-10-2015, 21:58
با سلام،
شرکت میزان سیل آسیا،فعال در زمینه حمل و نقل بار از طریق دریا، به وسیله کشتی های اقیانوس پیما، به صورت کانتینر و فله، از همه بنادر دنیا به هر مقصدی، آماده همکاری با شرکت ها، کارخانجات و تجار گرامی می باشد.
0918862449
09215876397

zohrehzarei
26-11-2015, 12:33
سلام دوستان من سوالی از شما دارم
برادرم در امریکا شرکت حمل ونقل داره که کالا به همه نقاط دنیا ارسال و جابجا میکنند ایا من میتونم نمایندگی شرکت ایشون رو تو تهران بزنم با توجه به اینکه رشته و شغلمهیچ ربطی به حمل و نقل نداره و ایا شرایط تاسیس نمایندگی با تاسیس شرکت اصلی حمل و نقل یکی هست یا نه؟

sas
03-06-2016, 17:52
سلام دوستان حمل و نقل کلیه کالا های شما به صورت فله و کانتینری از هر کشوری و به هر مقصذی را به ما بسپارید استعلام قیمت بگیرید و بعد مقایسه کنید 09156687265

s.m.hosein
16-06-2016, 15:42
سلام دوستان
وقت بخیر
من برای اولین بار میخوام واردات انجام بدم و خب بی تجربه هستم اما امیدوارم اینجا مشکلم حل بشه
من میخوام یه سری قطعات الکترونیکی مثل lcd لپ تاپ و هارد و این چیزا وارد کنم
مشکل من اینه که سورسی که من دارم انبارش داخل هنگ کنگ هستش و دفترش داخل شنزن
بار رو هنگ کنگ میتونه تحویل من بده... من با چندین شرکت کارگو صحبت کردم و کارای حمل و ترخیص و کلا همه کاراشو برام انجام بدن
برای مثل من واسه شروع یه کارتن حاوی 20 عدد ال سی دی لپ تاپ به وزن 11 کیلو و ارزش تقریبا 420 دلار میخوام بیارم
مشکلم اینه که خیلی از دوستان اصلا یه قیمت های پرت و پلایی میگفتن ... مثلا من خریدم 400 دلار اونا میگفتن 400 دلار میگیرم حمل و ترخیص!!!
ولی از بین این ها دو شرکت بودن که خیلی پیگیر بودن و برخوردشون خیلی بهتر بود به من گفتن با توجه به وزن و نوع بارت کیلویی 75 تومن میگیرم حمل و ترخیص میکنیم ایران تحویلت میدیم
ولی مشکل اینه که این دو شرکت هنگ کنگ انبار ندارن و به خاطر قوانین مالیاتی نمیشه به فروشنده بگم بار رو بفرسته شنزن چون هزینش بالا میشه
حالا درخواستی که من دارم اگر واقعا کسی هست که این کار رو انجام میده یا کسی رو میشناسین لطفا معرفی کنین

Aelitetradiing
17-06-2016, 23:56
سلام حسین جان.... برا حمل محموله مورد نظر هزینه نرمالش چیزی در حدود 200 دلاره .... ( هزینه حمل و ترخیص) ... دوستانی که 400 دلار پیشنهاد دادن خب سود باالایی برا خودشون در نظر گرفتن... در صورتی که سوالی داشتی ایمیل بزن aelitetrading@gmail.com

pooas
28-06-2016, 01:43
سلام دوستان

کسی اطلاع داره برای وارد کردن سگ از اکراین یا ارمنستان چه راهی مناسبه؟؟

سپاس

mahbod6400
25-07-2016, 14:38
با سلام
دوستان لطفا بهم کمک کنید.
من میخوام قیمت ارسال و حمل و نقل پسته رو به کشور امریکا در بیارم.باید چه ضریبی رو به قیمت هام اضافه کنم
ممنون میشم کمکم کنید

mahbod6400
25-07-2016, 14:41
سلام من تازه کار هستم.جهت ارسال پسته و فرش به امریکا(لس آنجلس) چطوری میتونم قیمت حمل و نقل رو دربیارم.فعلا وزن بار مشخص نیست.لطفا کمکم کنید

vahid ghasemzadeh
16-12-2016, 00:44
با سلام خدمت دوستان
اگر کسی قصد ارسال کالاهای تجاری صنعتی و میوه و سبزیجات به روسیه آذربایجان اکراین گرجستان بلاروس و بلعکس به ایران دارد ما باسابقه طولانی در این مسیر و با دارا بودن ماشینهای یخچال دار و چادر و با رانندهای با تجربه آماده همکاری در امر حمل ونقل با تجار و صنعتگران و شرکتها و ارگانها هستیم
09212051684 وحید قاسم زاده
09123105004 علیرضا شاه قاسم پور

reza.ahmadii
15-01-2017, 14:58
با سلام

رضا احمدی هستم.در زمینه کشتیرانی در تمامی بنادر دریای خزر میتونم در خدمت شما باشم.

1. کشتی های CARGO و فله (بار فله ، جامبو بگ ، پالت)

2.انواع کانتینر معمولی 20 فوت و 40 فوت و کانتینر یخچالی

شماره تلفن : 09351454585

تلگرام : Telegram: Contact @reza_ahmadii ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

bigsol
06-03-2017, 16:08
جهت استعلام نرخ حمل بین المللی زمینی دریایی هوایی از تمام نقاط دنیا با شماره تلفن 09123101137 تماس بگیرید

جهت استعلام نرخ حمل بین المللی زمینی دریایی هوایی از تمام نقاط دنیا با شماره تلفن 09123101137 تماس بگیرید

بهترین نرخ زمینی اروپا با سرویس منظم هفتگی ، کل اروپا نماینده معتبر و بی رقیب
CLICK >>>>،TELEGRAM : Bigsolsaffa ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

bigsol
06-03-2017, 16:16
بهترین نرخ حمل زمینی اروپا به ایران ، تمام نقاط اروپا
سرویس منظم هفتگی
استعلام بگیرید 09123101137
CLICK >>> TELEGRAM : Bigsolsaffa ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

امیر - فرنود
15-04-2019, 20:02
سلام دوستان من سوالی از شما دارم
برادرم در امریکا شرکت حمل ونقل داره که کالا به همه نقاط دنیا ارسال و جابجا میکنند ایا من میتونم نمایندگی شرکت ایشون رو تو تهران بزنم با توجه به اینکه رشته و شغلمهیچ ربطی به حمل و نقل نداره و ایا شرایط تاسیس نمایندگی با تاسیس شرکت اصلی حمل و نقل یکی هست یا نه؟
با سلام
خیر بین نمایندگی و شرکت حمل و نقل بین المللی تفاوت زیادی وجود دارد .
در ثبت شرکت حمل و نقل بین المللی شما باید سابقه بیمه حمل مربوطه مثلا زمینی و یا دریایی را داشته باشید در آزمون ثبت شرکت ها شرکت کنید و یک شرکت حمل و نقل بین المللی ثبت کنید.
اما در عاملیت و یا نمایندگی اینگونه نیست. گرچه با تحریم های اعمال شده بر کشورمان این کار بسار سختیست.
به نظر من اگر واقعا به دنبال کار در زمینه لجستیک هستید حتما در کلاس های ایرو و یا فیاتا شرکت کنید سطح معلومات شما را بسیار بالا میبرد

enayatii
24-04-2019, 10:09
سلام خدمت دوستان گرامی

شرکت حمل و نقل بین المللی( vadudtarabar )

Export & import

صادرات / واردات

حمل کالا
▪️ زمینی (carrier)
▪️دریایی
▪️هوایی
▪️ریلی

دفاتر نمایندگی در..

چین /ترکیه /بلغارستان /آلمان /انگلستان/

مدیر بازرگانی:عنایتی
تلفن : 09120388952

محسن آتشی
03-08-2019, 16:11
شرکت کشتیرانی "فرتاک دریای آرام" به عنوان یکی از شرکتهای پویا و پیشرو در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا (واردات و صادرات)، دارای سرویس های فورواردری حمل و نقل و چارترینگ غیر مستقل و انجام کلیه ی امور مربوط به حمل تخصصی کالا با حفظ سلامت محموله و نرخ های قابل رقابت همچنین با داشتن نمایندگی های انحصاری و غیر انحصاری در سراسر دنیا آماده ی ارئه ی خدمات به کلیه ی تجار، بازرگانان و صاحبان صنایع می باشد.
انجام کلیه ی مراحل حمل از درب کارخانه ی فروشنده تا درب انبار خریدار اعم از:
1- حمل ( فورواردری و نمایندگی ) زمینی، هوایی، دریایی، محمولات پروژه ای و مستمر از اقصی نقاط دنیا به ایران و بالعکس
2- شبکه سراسری و وسیع نمایندگی در آسیا و اروپا، . درارای خطوط دریایی و جاده ای به صورت انحصاری
3- ترانزیت کالا از گمرکات ورودی کشور به نقاط آزاد و گمرکات داخلی
4- حمل کالای صادرات به کلیه ی کشورهای آسیای میانه از اروپا و ایران و آفریقا
5-ترخیص کالا در تمامی گروه های اقلام گمرگ
با توجه به مراتب فوق شرکت کشتیرانی" فرتاک دریای آرام" آمادگی خود را در جهت همکاری با شما اعلام داشته و تمامی سعی خود را در جهت ارائه نرخ های مناسب و سرویس مطلوب به کار خواهد بست.
امید است با اعتماد شما افتخار شروع همکاری فراهم گردد.
4189
Fartak Darya Aram Shipping Agency Co.Ltd
Tell : +98 (21)88344986
Fax : +98 (21) 89780843
.Mohsen Atashi Commercial Dept.
09103838188
Marketing2@fta-co.net
صفحه اصلی - Fartak Darya Aram Shipping ([Only Registered And Activated Users Can See Links])