PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علاقه مندان به حضور در بازار کشاورزی

MMMJJJ
26-12-2013, 21:32
باسلام
لذا بدینوسیله از تمام علاقه مندان به فعالیت در عرصه کشاورزی اعم از تولید و فروش دعوت به عمل آوردهتا با استفاده از تجارب کارشناسان و فعالان در این تاپیک ضمن ارزیابی توان خود وارد عرصهکسب و کار شده تا انشااله شاهد شکوفائی هرچه بیشتر کشور عزیزمان باشیم .دست یاری بدون واسطهبه سمت تمامی تولید کنندگان محصولات صنعتی و سنتی ، ارگانیک و نانو ، ماشین الات وادوات کشاورزی ، دفع افات و انواع بذرهای اطلاح شده ، تجهیزات بسته بندی و غیره درازکرده و امید به ان میباشد که بتوانیم در عرصه فرهنگ سازی و دکترین نوین کشت و صنعتپیشگام باشیم .
عزیزان میتوانند با معرفی خود گامی مهم در مشارکت عمومی بردارند .
تولید کنندگان و مصرف کنندگان در کنار هم نقش سازنده ای را ایفا نمایند .
ایمیل : vermi.jahangard@yahoo.com

جهت ثبت مشارکت عزیزان در بخش ساماندهی میتوانید توانمندی خود را به همراه رزومه ایمیل فرمائید .
لازم به توضیح میباشد در صورت بالا بودن تعداد نظرات و ثبت تخصص میتوان اقدام به تشکیل تعاونی جهت مشارکت مینمائیم .

zarei
26-12-2013, 23:50
سلام
محمد زارعی کرد شولی هستم
کار شناس گیاهپزشکی
عضو سازمان نظام مهندسی شیراز
فارع التحصیل از مشهد شعبه کاشمر جهاد داشگاهی
مدیرعامل شرکت حبوبات چشمه رعنا در شمال استان فارس
دارای 1500کشاورزهستم که زیر نظر خودم کار می کنند و کود و سم وبذر آنها را تهییه می کنم
من خریدار وفروشند محصولات کشاورزانم هستم از تره وبار تا خشکبار مثل حبوبات که اینجا قطب تولید حبوبات ایران وبا تناژ 150 هزار تن در سال
من کلیه کار شناسی های کشاورزی وتوصیه های گیاه پزشکی وسرزنی مثتمر بر سر زمین های کشاورزی کشاورزان خودم را رایگان انجام داده.
من 8 سال به صورت جدی و فوق العاده در بازار آزاد کشاورزی هستم
نمایندگی چند کار خانه را دارم که کو دهای با کفیت عالی تولید می کنند و می توانم به جرات بگوییم رغیب اسپانیا .آلمان وبلژیک و... هست از نظر کفیت وجواب دهی (حاضرم جنساشونو خودم رایگاه بهتون بدهم جواب گرفتید پول بدهید بعد)که آدم های هستند مطمئن وبا استعداد و محترم زندگی من از آنها است به جرات این را از همین جا اعلام می کنم
من سموم به سختی به دستم می رسد که دوستانی که با هاشون کار می کنم در تلاشند برام پیدا می کنند اگر هم کسی دارد لیست قیمت بدهد در ضمن من مستقیم سم می توانم از چین وارد کنم ولی چون مصرفم کم است نمی توانم بیارم از دوستان اگر کسی خواست براش من انجام می دهم

بذر خیار سبز فضای باز من مصرف دارم دوستان لیست قیمت بدهند هر کسی دارد

من کارهایم پیچیده است و با ماجعه به بلاکفای بنده می توانید اطلاعات بیشتر کسب کنید
باتشکر
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
20912092209020892093209420952096

MMMJJJ
27-12-2013, 13:15
ممنون از تماس خوبتان - حتما مهره قوی در این مجموعه خواهید بود

پیشگامان
28-12-2013, 18:00
باسلام
شرکت بازرگانی پیشگامان نصر زنجان آمادگی خود را جهت حضور پررنگ در بازارهای داخلی و خارجی اعلام میدارد.
محصولات شرکت : 1- انواع حبوبات 2- انواع کشمش 3- شمش روی
نشانی سایت شرکت : [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ایمیل شرکت : info@pishgamanenasr.com

MMMJJJ
28-12-2013, 20:05
پیشگامان
ممنون از حضورتان

کیوان کامران
28-12-2013, 21:56
سلام
محمد زارعی کرد شولی هستم
کار شناس گیاهپزشکی
عضو سازمان نظام مهندسی شیراز
فارع التحصیل از مشهد شعبه کاشمر جهاد داشگاهی
مدیرعامل شرکت حبوبات چشمه رعنا در شمال استان فارس
دارای 1500کشاورزهستم که زیر نظر خودم کار می کنند و کود و سم وبذر آنها را تهییه می کنم
من خریدار وفروشند محصولات کشاورزانم هستم از تره وبار تا خشکبار مثل حبوبات که اینجا قطب تولید حبوبات ایران وبا تناژ 150 هزار تن در سال
من کلیه کار شناسی های کشاورزی وتوصیه های گیاه پزشکی وسرزنی مثتمر بر سر زمین های کشاورزی کشاورزان خودم را رایگان انجام داده.
من 8 سال به صورت جدی و فوق العاده در بازار آزاد کشاورزی هستم
نمایندگی چند کار خانه را دارم که کو دهای با کفیت عالی تولید می کنند و می توانم به جرات بگوییم رغیب اسپانیا .آلمان وبلژیک و... هست از نظر کفیت وجواب دهی (حاضرم جنساشونو خودم رایگاه بهتون بدهم جواب گرفتید پول بدهید بعد)که آدم های هستند مطمئن وبا استعداد و محترم زندگی من از آنها است به جرات این را از همین جا اعلام می کنم
من سموم به سختی به دستم می رسد که دوستانی که با هاشون کار می کنم در تلاشند برام پیدا می کنند اگر هم کسی دارد لیست قیمت بدهد در ضمن من مستقیم سم می توانم از چین وارد کنم ولی چون مصرفم کم است نمی توانم بیارم از دوستان اگر کسی خواست براش من انجام می دهم

بذر خیار سبز فضای باز من مصرف دارم دوستان لیست قیمت بدهند هر کسی دارد
من کارهایم پیچیده است و با ماجعه به بلاکفای بنده می توانید اطلاعات بیشتر کسب کنید
باتشکر
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
[/URL][URL][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
20912092209020892093209420952096

شما چه محصولاتی برای فروش داخلی دارید که مشتری دایمی داشته باشه..مثلا قیمت سیب زمینی شما سر مزرعه چقدره؟

zarei
28-12-2013, 22:36
کار اصلی ام کشت وکار حبوبات است ولوبیا هیشمه دارم
سب زمینی امسال از کیلو 2750 سرزمین به فروش رفت تا الان درب سردخانه 1600تومن

MMMJJJ
29-12-2013, 20:50
باسلام امیدوارم که در نمایشگاه کشاورزی در 18 الی 21 دی ماه در نمایشگاه بین المللی میزبان شما علاقه مندان باشم
جهانگرد

DANESHMAND
30-12-2013, 09:34
سلام من یک سوال از جناب زارعی دارم با سرمایه 20 میلیون تومان می شود وارد تولید محصولات کشاورزی شد و اگر این سرمایه به
100 میلیون افزایش پیدا کند شما چه طرحی پیشنهاد میکنیدکه برگشت سرمایه تظمین شده باشد
با تشکر

zarei
30-12-2013, 17:43
سلام من یک سوال از جناب زارعی دارم با سرمایه 20 میلیون تومان می شود وارد تولید محصولات کشاورزی شد و اگر این سرمایه به
100 میلیون افزایش پیدا کند شما چه طرحی پیشنهاد میکنیدکه برگشت سرمایه تظمین شده باشد
با تشکر

سلام DANESHMAND ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) من نمی فهمم منظور شما از تولید تولید چه چیزی است
اگر کشاورزی بخواهی و بایستی سخت کار کنی با 20تاش زمین فقط اجارت می دهند
اگر کار دفتریشو بخواهید با 100میلیون فقط می توانید یه سیلو بسته بندی محصولات کشاورزی بزنید مثلا بسته بندی حبوبات
اگر بیشتر تاطلاعات بدهی ببینم تو سرت چی می گذرد بهتر راهنمایی می کنم اگر سوالی دوباره داشتید درخدمتم

عمو کامی
31-12-2013, 03:16
سلام من عمو کامی هستم .مدت یک سال است که به ورمی کمپوست علاقه مند شدم و در حال حاضر کلاسی درمرکز فنی حرفه ای طی میکنم و در این باره هرگونه همکاری را حاضر وپذیرا می باشم .

MMMJJJ
13-01-2014, 16:32
دوستان مشتاق به همکاری در صنعت کشاورزی اعلام امادگی کنند
ممنون

MMMJJJ
13-01-2014, 16:43
ممنون عمو کامی منتظر حضورتان هستم
میتوانید با ایمیل بنده تماس داشته باشید

MMMJJJ
13-01-2014, 16:47
جهت اطلاع دوستا اعلام میگردد که در نظر میباشد نسبت به ایجاد یک بازار گسترده در صنعت کشاورزی اقدام لازم صورت پذیرد
لاکن از تمامی تولید کنندگان ، بازار یابها و علاقه مندان به فعالیت در خواست همکاری داریم
شرکت ما به عنوان یک شرکت پیشگام در صنعت کشاورزی و بازاریابی با هدف ساماندهی به محصولات کشاورزی از مرحله کاشت ، داشت و برداشت تا مراحل بسته بندی و فروش ایجاد فضائی مناسب نموده تا هم تولید کننده و هم کشاورز بدون واسطه در این جمع قرار گیرند

zarei
13-01-2014, 19:48
جهت اطلاع دوستا اعلام میگردد که در نظر میباشد نسبت به ایجاد یک بازار گسترده در صنعت کشاورزی اقدام لازم صورت پذیرد
لاکن از تمامی تولید کنندگان ، بازار یابها و علاقه مندان به فعالیت در خواست همکاری داریم
شرکت ما به عنوان یک شرکت پیشگام در صنعت کشاورزی و بازاریابی با هدف ساماندهی به محصولات کشاورزی از مرحله کاشت ، داشت و برداشت تا مراحل بسته بندی و فروش ایجاد فضائی مناسب نموده تا هم تولید کننده و هم کشاورز بدون واسطه در این جمع قرار گیرند
با سلام
شرکت حبوبات چشمه رعنا با تغییر نام به شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید(با مسئولیت محدود) به شماره ثبت849 در اداره ثبت واسناد واملاک شهرستان اقلید .
آمادگی همکاری همه جانبه از نظر تهیه مواد اولیه کشاورزی خام وفرآوری شده رادارد.(سم.کودوبذر-کلیه محصولات کشاورزی خام وفرآوری شده)

باتشکر
زارعی
مدیر عامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید

Tli:
09171552467
09178110564
09388964536

07524323182
Email:
Zarei301@yahoo.com
(Zarei301@yahoo.com)

Facebook : mohamad zarei kordsholi

وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links]
آدرس: فارس.شهرستان اقلید.چشمه رعنا.خیابان اصلی کوچه ایثارگر غلام زینلی سمت چپ درب آخر فروشگاه بازرگانی چشمه رعنای اقلید.مهندس محمد زارعی کردشولی

MMMJJJ
13-01-2014, 20:45
سلام
ممنون از حضورتان

MMMJJJ
14-01-2014, 12:04
ثبت محصولات کشاورزی اعم از
زعفران
عناب
زرشک
کود ورمی کمپوست
انواع بذر و سم و کود
انواع حبوبات
تخم مرغ
ثبت شده
در اسرع وقت ایجاد همکاری انجام میشود
علاقه مندان به حضور در این بازار هنوز فرصت دارند جهت ثبت اطلاعات خود

MMMJJJ
03-02-2014, 21:15
سایت compostco.ir مکانی بای تبادل اطلاعات شما در عرصه کشاورزی

ahrar
23-02-2014, 02:21
با سلام
حاجی حسینی هستم مهندسی کشاورزی-گیاهپزشکی
تولید کننده انار در منطقه محمود آباد فیروزکوه و همچنین آشنایی کامل با باغداران دماوند دارم.
در ضمن دارای مجوز سم از نظام مهندسی تهران و همچنین مهندس ناظر سبزی صیفی و گلخانه در
منطقه پیشوا -ورامین میباشم و 1000 هکتار سبزی صیفی و 60 هکتار گلخانه خیار زیر نظر شرکت ماست.
البته من نمیدانم همکاری با شما به چه صورت است لطفا بیشتر توضیح دهید؟

ahrar
23-02-2014, 02:33
سلام آقای زارعی
من حاجی حسینی هستم و خیلی راحت میتوانم برای شما سم تهیه نمایم من ساکن تهران و عضو نظام مهندسی تهران و دارای
مجوز فروشندگی سموم از نظام مهندسی تهران باشم.
لطفا سمومی که میخواهید را اعلام نماییدتا لیست قیمت را برای شما ارسال نمایم.
با تشکر
en_hajihoseyni@yahoo.com

ahrar
23-02-2014, 03:14
سلام احرار هستم
مهندس کشاورزی گیاهپزشکی عضو نظام مهندسی تهران
تولید کننده انار صادراتی . آشنایی کامل با باغداران منطقه دماوند.
مهندس ناظر گلخانه و سبزی صیفی در پیشوا استان تهران
1000 هکتار سبزی و صیفی و 60 هکتار گلخانه ریز نظارت ماست.
درباره نوع همکاری بیشتر توضیح دهید
با تشکر
en_hajihoseyni@yahoo.com

zarei
23-02-2014, 11:02
سلام ایمیل برای شما ارسال شد.لطفا چک کنید

ali1984
23-02-2014, 23:22
سلام به طور خلاصه بنده مهندس ناظر گلخانه در منطقه چناران هستم دارای سه سال سابقه کار در زمینه نهال و باغداری هستم (سازمان تحقیقات کشاورزی ) زمینه همکاری در چه مورد می باشد ؟
ahrar
24-02-2014, 00:59
سلام ایمیل برای شما ارسال شد.لطفا چک کنید

بله ایمیل ارسال شد.لطفا جواب را چک کنید.جهت همکاری ما با یکدیکر هیچگونه آشنایی قبلی نداریم.
و اینطور قاطعانه که 10 ماه بعد تصفیه می شود.دلهره ایجاد میکند.

iranimpex1@gmail.com
10-08-2014, 01:15
جناب آقای حاجی حسینی
با سلام و احترام
در صورتی که نیاز به کود کلات آهن و هیومیک اسید مایع مرغوب دارید می توانم نمونه برایتان ارسال نمایم به همراه آنالیز آزمایشگاه مورد تأیید جهاد کشاوری و اداره استاندارد فارس.
با تجدید احترام
کاظمی iranimpex1@gmail.com