PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت همکاری از وارد کنندهای mdf ورقهای pvc

imer
12-12-2013, 23:48
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مدیر بازرگانی یک شرکت مهندسی فعال در زمینه دکوراسیون داخلی هستم با توجه به افزایش حجم قراردادها و به منظور کاهش هزینه تصمیم گرفتیم با شرکت های وارد کننده به طور مستقیم وارد مذاکره بشیم . لذا از دوستان عزیزی که در زمینه واردات ورقهای mdf pvc ملامینه فعالیت دارند دعوت به همکاری میشود.
شایان ذکر است گرفتن نمایندگی فروش در مشهد یکی از اولویتهای شرکت است.
تلفن تماس:
09127061786 ظریفیان
09157606090 تقوی
0511-8674963 شرکت باروک
amirtaghavi65@yahoo.com

abbas.joudaki
19-12-2013, 03:46
با سلام و احترام
لطفا کل درخواست خود را به ادرس ایمیل ذیل ارسال فرمایید
واردات مستقیم ام دی اف از مالزی بخشی از تخصص گروه ماست
گروه بازرگانان بین المللی (عج)
واحد بازاریابی
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
ایمیل:abbas.joudaki@yahoo.com
09165198836

haman716
19-12-2013, 10:55
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مدیر بازرگانی یک شرکت مهندسی فعال در زمینه دکوراسیون داخلی هستم با توجه به افزایش حجم قراردادها و به منظور کاهش هزینه تصمیم گرفتیم با شرکت های وارد کننده به طور مستقیم وارد مذاکره بشیم . لذا از دوستان عزیزی که در زمینه واردات ورقهای mdf pvc ملامینه فعالیت دارند دعوت به همکاری میشود.
شایان ذکر است گرفتن نمایندگی فروش در مشهد یکی از اولویتهای شرکت است.
تلفن تماس:
09127061786 ظریفیان
09157606090 تقوی
0511-8674963 شرکت باروک
amirtaghavi65@yahoo.com

با سلام
برای واردات ورقهای ام دی اف با قیمت مناسب بهترین گزینه چین است ولی چند شرکت در دبی هم هستن که با قیمت خوبی ام دی اف رو در دبی یا بندرعباس تحویل میدن
من یک شرکت تولیدکننده ام دی اف در چین میشناسم که تو نمایشگاه باهاشون اشنا شدم و ما رو برای بازدید از کارخونه هم بردن.
اگر خواستی بگو تا اطلاعات این شرکت رو برای شما بفرستم و در صورتی که خود شما امکانات واردات رو ندارید میتونیم ما این کار رو برای شما از خرید تا تحویل در مشهد انجام بدیم.
با تشکر

تقوی
بازرگانی هامان تجارت قهستان

safari64
28-12-2013, 15:41
بنده نماینده بازاریابی و فروش یک شرکت واردکننده ام دی اف از تایلند . مالزی چین و ترکیه هستم
با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان
ام دی اف رنگی با مغز واناچای تایلند و روکش استاروود ترک
ام دی اف خام واناچای . مربوک و ...
تحویل در بندر . جلفا و تهران

lamerd1369
11-03-2014, 17:49
سلام و وقت بخیر
سلام دوستان من با 6 سال سابقه بازاریابی و تبلیغات و فروش+صادرات به صورت حرفه ای اماده همکاری با شرکت های بازرگانی یا کارخانه ها هستم(اولیت من کشورهای حوزه خلیج فارس +جنوب ایران هستش) البته منظورم به صورت همکاری تمام وقت و با حقوق ثابت هستش
رزومه خوبی هم دارم دوستانی که نیاز دارن بگن تا رزومم رو براشون بفرستم
bazdide@gmail.com
تنها مشکل من ضعف مکالمه زبان هستش

فایل به ویرایش نیاز داره