PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری با سود خوب پیشنهاد می کنم

mohamadmahdi
10-12-2013, 09:19
با سلام و احتراماگر که شما در ضمینه واردات لوازم آرایشی و بهداشتی از خارج از ایران دارای سابقه هستید و علاقه مند به فعالیت من می توانم به شما کمک بکنم.لطفا در صورت تمایل با ایمیل من تماس بگیربد.با تشکر و احترام

amax
11-09-2016, 15:37
سلام، یک شرکت بازرگانی معتبر جهت شراکت در امور تجاری اقدارم به پذیرش سرمایه به مبلغ حداقل دو میلیارد تومان میکند. برگشت سرمایه تضمینی/سود علی الحساب 30%. 09022002260

CHOSTAN
12-09-2016, 21:33
سلام، یک شرکت بازرگانی معتبر جهت شراکت در امور تجاری اقدارم به پذیرش سرمایه به مبلغ حداقل دو میلیارد تومان میکند. برگشت سرمایه تضمینی/سود علی الحساب 30%. 09022002260
نه بابا جدا؟!:)

amax
15-09-2016, 04:42
لطفا ادب را رعایت کنید.
بله بسیار هم جدی هست.
بفرمایید شما چی رو میخواستین با این حرفتون ثابت کنید؟
اینکه مهم هستید یا وجود خارجی دارید یا...؟

CHOSTAN
17-09-2016, 13:20
چی میگی از خودت میدوزی!
تو فک میکنی اینجا سر گردنس برو همون بازار بچاپ
حرف زدنت رو هم مواظبش باش برات مشکل ایجاد میشه

sanaghshi
21-09-2016, 01:52
سلام
یک همکار سرمایه گذار جهت امور سوختی با شرایط و سود مناسب و معقول
دوست شما
نقشی
09396944172
sanaghshi@hotmail.com

صرافی سفته
21-09-2016, 11:45
کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات و کنفرانس ها های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی مالزی | حواله ارزی و بازرگانی سفته | حواله دلار و یورو | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پیپال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mplus24
09-04-2021, 15:43
سلام وقت بخیر، ایا با کیف پول konnect هم کار میکنید؟ من مبلغی در کیف پول konnect دارم این کیفم اکتیو نیست. و متاسفانه امکان انتقال پول به غیر از کیف پول konnect ندارم.

shabgard
10-04-2021, 11:15
دوستان من دنبال یک وکیل مهاجرت به کانادا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) میگردم. ممنون میشم اگر کسی رو میشناسید معرفی کنید.

saye13777
01-07-2022, 23:22
مخارج تحصیل در آلمان سال جدید میلادی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) با توجه به اینکه هزینه زندگی با خودته باید براش کار کنی تا پولش رو در بیاری اما در صورت داشتن Full fund مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) گزینه بدی نیست.

بنابراین هزینه های تحصیلی در آلمان رایگان هست ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) اما در شیوه مهاجرت تحصیلی به کانادا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم هزینه زندگی و هم هزینه دانشگاه هست که باید با فاند جبران بشه