PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم شروع کنم

trade_master
05-12-2013, 13:24
سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم به دوستان مختلفی پیام دادم در این زمینه که من رو هم در کار صادرات و واردات شریک کنن ولی متاسفانه مورد بی لطفی شدید دوستان قرار گرفتم یعنی واقعا هیچ کس حاظر نشد حتی کوچکترین کمکی به من کنه
دوستانی که تو کار صادرات و واردات هستند خواهش میکنم یکی بیاد به من کمک کنه من رو از سردرگمی نجات بده اگه طرحی دارید یا اگه میتونید من رو هم در کار خودتون شریک کنید لطفا دریغ نکند دوستان راه دوری نمیره . .
منتظر نظراتتون هستم
یا حق

binalood
05-12-2013, 14:54
سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس

binalood
05-12-2013, 14:55
سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس

tajerkocholoo
05-12-2013, 16:24
سلام من یه پیشنهاد توپ و پر سود برات دارم کم دردسر و با در آمد بالا
فقط بگو اهل کجایی
خواستی بهم میل بده sasanmohamaady@yahoo.com

amir23
05-12-2013, 21:21
دوست عزيز خيلي ها اطلاعات صادراتيشون رو با كسي در ميون نميذارن. درست يا غلطش رو نميدونم اما ميگن كه ما با سختي اطلاعات رو جمع كرديم و الان نميتونيم يك شبه لم كار رو بديم بره!!!
اگر ميخواي تو كار واردات كار كني من ميتونم كمكت كنم. با يك ميليون تومن هم ميتونم برات موبايل و تبلت بيارم بفروشي عزيز. با پست مياد و خودشون ترخيص ميكنن. بقيه 29 تومن رو بذار تو بانك...
خواستي پخ بده

mohamadmahdi
10-12-2013, 09:35
سرمایه گذاری با سود خوب پیشنهاد می کنم

با سلام و احترام اگر که شما در ضمینه واردات لوازم آرایشی و بهداشتی علاقه مند به فعالیتید من می توانم به شما کمک بکنم.لطفا در صورت تمایل با ایمیل من تماس بگیربد.با تشکر و احترام

stable.rock90
12-12-2013, 11:52
سلام . دوست خوبم . آقای بینالود تقریبا دید کلی رو بهت داد . ولی یک راهنمایی بهت می کنم . اول این که چون من خودم از طریق این سایت با صادرات آشنا شدم و الان هم تو این کار فعالیت می کنم هر راهنمایی از دستم بر بیاد برات انجام می دم تا شاید زکات علمی رو که بدست آوردم رو پرداخت کرده باشم .
اولین کاری که باید انجام بدی مطالعات گسترده (خیلی گسترده ) درمورد علم صادرات و واردات .جای زیادی نمی خواد بری ازمنابع همین انجمنها استفاده کنی خیلی جلو می افتی دوم آشنایی با اصطلاحات تجاری ، یعنی باید بدونی که وقتی کلمه incoterms استفاده می شه یعنی چی و اجزاش رو بلد باشی و اطلاعاتت کافی باشه .برای ورود به دنیای تجارت اصلا عجله نکن من خودم 6 ماه تموم مطالعه کردم تا اولین معامله رو انجام دادم .
بعد می رسی به نیاز کشور ها : از طریق باز همین انجمن می تونی نیاز های کشورهای دیگه و حتی ایران رو بفهمی که کدوم کشوری چی بیشتر می خواد و آمار صادراتیش چقدره . به حرفها و حدیث ها هم زیاد فکر نکن اول توکل کن و بعد با نام خدا قدم بردار
بعضی سایت ها هم می تونند بهت قیمت رو اعلام کنند که مثلا قیمت یک موبایل تو چین چقدره یا ....
سایت علی بابا یک از این سایت هاست .
قبل از هرگونه صادرات یا واردات اول اطلاعات ریز اون کالا رو بدست بیار: هزینه حمل - قرارداد - گمرگ-قیمت تمام شده - گارانتی و ....
هر سوال کی داشتی به رودربایستی بپرس می تونی هم ایمیل خصوصی و ایمیل عمومی تو پروفایل من بزراری حتما جواب می دم
با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا

tabriz411
16-12-2013, 23:47
باسلام و ادب خدمت دوستان عزیز.
راجع صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران میخوام اطلاعاتی کسب کنم کسی اطااعات داره؟
میخوام ازطریق صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران سرمایه اولیه واسه صادرات و واردات قانونی بدست بیارم.چه اجناسی رو میشه صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران انجام داد تا سود کرد؟
اصلا میشه زعفران روبا صادرات چمدانی فروخت؟مشتری میشه جور کرد با صادرات چمدانی به شهرهای نزدیک ایران؟
لطفا واسم ایمیل و بزنید.
h.kangari@yahoo.com
09398686464

mohamadmahdi
17-12-2013, 04:19
سلام
من کمکتون می کنم
الان معروفترین و بهترین برند های آرایشی دنیا مثل تونی مولی رو از کره به کیش می برند و به ایران صادر می کنند
من می تونم به شما کمک بکنم
چبزی که در ایران نیست و قیمت خوبی داره
رنگ موی فوم هستش
در 8 دقیقه رنگ می کنین و آب می کشین و تموم میشه
خودتون می تونین زنگ کنین
نیاز به آرایشگاه یا کسی که رنگ کنه نیست
بوی بد نداره
و خیلی به صرفه هستش
می تونین یک عدد رو دوبار مصرف کنین

کمتر از این 100 میلیون هم می خواد

Taha0098
12-01-2014, 00:13
سلام دوستان
می خوام بازار ترکیه در زمینه گیاهان دارویی رو بدست بیارم ، کسی هست که بتونه در این زمینه کمکم کنه ؟
emami_acc@yahoo.com
09159781594
emami

davodmyar
12-01-2014, 02:17
دوستان میشه بنده رو هم یاری بفرمایید...من علاقمند به اشنا شدن به محیط تجارت هستم زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم... شرایط گرفتن کارت بازرگانی هم دارم... حدود 200 میل هم سرمایه دارم...
ساکن غرب کشور هستم...به نظرتون سرمایه ام برای شروعه چه کاری کافیه

bitumen
12-01-2014, 02:28
دوستان میشه بنده رو هم یاری بفرمایید...من علاقمند به اشنا شدن به محیط تجارت هستم زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم... شرایط گرفتن کارت بازرگانی هم دارم... حدود 200 میل هم سرمایه دارم...
ساکن غرب کشور هستم...به نظرتون سرمایه ام برای شروعه چه کاری کافیه
کجای غرب کشور؟
با این سرمایه خیلی کارها میتونی بکنی بخصوص با عراق

davodmyar
12-01-2014, 03:33
بروجرد (لرستان)
ممنونم...اونوقت باید انبار و دفتری که برای گرفتن کارت بازرگانی معرفی کنم تو شهر خودم باشه یا جایی نزدیک مرز؟ من اطلاعی ندارم عذر میخوام اگر سوالم مبتدیانه هست
یعنی با پول خودم شروع کنم؟؟
من قصدم اینه اول از دلالی شروع کنم تا با محیط اشنا شم...مثلا یه شرکتی بگم جنساتو ترانزیت میکنم و این حرفا...
بعدش قصد دارم تابستون دوره بازرگانی و برم...خوبه به نظرتوت یا اتلاف وقت و هزینه اضافیه همین چندتا کتاب بگیرم بخونم کفایت میکنه؟؟
haman716
12-01-2014, 10:43
دفتر رو هر جا که بخوای میتونی بگیری و باید شرایط خودتو در نظر بگیری. برای انبار هم اجباری نیست حتما بگیری و اگر بعدا کارت در حجم بالایی بود و نیاز داشتی میتونی انبار بگیری.
کلاسهای بازرگانی رو حتما شرکت کن چون چیزیهایی یاد میگیری که هیچ جای دیگه نمیتونی پیدا کنی.
به نظرم دلالی اونم در زمینه صادرات و برای کسی که هیچ شناختی از تجار و بازار نداره خیلی سخته و من توصیه میکنم با مقداری کمی سرمایه شروع کنی بهتره

global
12-01-2014, 14:13
دوست عزیزم سلام

امیدوارم از حرفام که صریح هست ناراحت نشی

1.با این سرمایه کار واردات و صادرات کمی مشکل هست.
نتیجه : تحقیق کن در مورد کارت و اطلاعات لازم کسب کن و ... و استارت بزن نه اینکه واردات یا صادرات بلکه (سفر کسب تجربه) و واردات به صورت چمدانی .
چندین بار رفت و آمد کردی هم تجربه کسب کردی و هم آشنا با تجارت و از همه مهم تر افزایش سرمایه

در ضمن یک تاجر با 30 درصد ریسک میکنه نه 100 درصد سرمایه
عزیزم از کسی خواستی مشورت بگیر .
ولی با کسی به هر دلیلی نه شراکت کن نه سرمایه گذارشان باش.

کسی هم بهت پیشنهاد داد فلان کار n+1 درصد سود داره شما وار این بازی خطرناک نشو.
اگر هم قراره سود کنی تنها سود کن و قراره ضرر کنی تنهایی ضرر کن.
به فکر کمک ذهنی و مشاوره باش ولی به فکر ..... نباش.
امیدوارم راهتو خودت پیدا کنی با مشاوره های خوب نه شراکت و سرمایه گذاری با دیگران

haman716
12-01-2014, 14:33
دوست عزیزم سلام

امیدوارم از حرفام که صریح هست ناراحت نشی

1.با این سرمایه کار واردات و صادرات کمی مشکل هست.
نتیجه : تحقیق کن در مورد کارت و اطلاعات لازم کسب کن و ... و استارت بزن نه اینکه واردات یا صادرات بلکه (سفر کسب تجربه) و واردات به صورت چمدانی .
چندین بار رفت و آمد کردی هم تجربه کسب کردی و هم آشنا با تجارت و از همه مهم تر افزایش سرمایه

در ضمن یک تاجر با 30 درصد ریسک میکنه نه 100 درصد سرمایه
عزیزم از کسی خواستی مشورت بگیر .
ولی با کسی به هر دلیلی نه شراکت کن نه سرمایه گذارشان باش.

کسی هم بهت پیشنهاد داد فلان کار n+1 درصد سود داره شما وار این بازی خطرناک نشو.
اگر هم قراره سود کنی تنها سود کن و قراره ضرر کنی تنهایی ضرر کن.
به فکر کمک ذهنی و مشاوره باش ولی به فکر ..... نباش.
امیدوارم راهتو خودت پیدا کنی با مشاوره های خوب نه شراکت و سرمایه گذاری با دیگران
دوست عزیز من با حرف شما مخالفم
به نظرم 200 میلیون سرمایه بسیار خوبیه برای ورود به حوزه تجارت و میشه باهاش روی خیلی از کالاها کار کرد.من نمیگم چی وارد کنه یا صادر کنه ولی این سرمایه و حتی سرمایه 100 میلیونی هم برای تجارت خوبه
در مورد شراکت و سرمایه گذاری با نظر کلیتون موافقم ولی گاهی در زمینه های مقطعی و سودآور و البته مطمئن خیلی هم خوبه که سرمایه گذاری بشه. خیلی اوقات بازار اماده ای برای یک محصول وجود داره ولی طرف سرمایه انجام اون کار رو نداره و میتونه بصورت مضاربه با هم کار کنن و سودآور باشن

global
12-01-2014, 15:25
با سلام و سپاس

من منظورم این بوده :

من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم ....

haman716
12-01-2014, 15:51
با سلام و سپاس

من منظورم این بوده :

من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم ....

معذرت میخوام که اشتباه متوچه شدم
ولی بنظرم با 30 میلیون هم میشه تجارت رو شروع کرد. میتونه با کالاهای ارزونتر و البته در ضمینه صادراتی شروع کنه. درسته سخته ولی میشه
من خودم هم با کمی بیشتر از این سرمایه و دو سال پیش شروع کردم. هر چی سرمایه کمتر باشه باید تلاش بیشتری انجام بشه ولی با توکل به خدا و تلاش میشه هر کاری کرد

global
12-01-2014, 18:27
قبول دارم .
من خودم واردات را در سال 86 با 25 میلیون شروع کردم.

من انتقادم به این هست که هر کسی یه مبلعی عنوان میکنه مثلا از 1 میلیون تومان گرفته تا 1 میلیارد.و میخواهند همه راه ها براشون باز باشه بدون فعالیت/سختی کشیدن/ضرر کردن و ....
انسان باید مشورت بگیره خیلی هم خوبه این کار ولی نه اینکه چشم بسته گفتند واردات خودکار خوبه چون سودش 120 درصد هست و بره بیاره . میخوای پوشاک وارد کنی بسم الله اول بازاریابی کن ببین چه جنسی خوش فروش / تجربه کسب کرد بعد سراغ کاری رفت.
صرفا بگیم چون کار صادرات کار با کلاسی هست خیر این درست نیست .
با اینکه 7 الی 8 سال کار صادرات و واردات انجام میدم در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیخ میدم به بازار خارجی .
چرا؟
1.باید 2 ماه صبر کنم از چین بار بیاد
2.حالا با هر کمپانی کار کنیم چه fob/cif خواب سرمایه داریم
3.بماند پشت گمرک و ترخیص بار/حمل و نقل تا مقصد
4.قیمت گذاری در مبدا و قیمت تمام شده درب انبار
5.مالیات
6.آیا بار سالم میرسد یا نه
7.تعرفه های سنگین گمرکی و حتی الامکان قاچاق
8. و از همه مهم تر استرس و زمان از دست رفته

در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیح میدهم چرا؟
نقد میخری نقد میفروشی . اعتبارم که کسب کنی چکی هم میشه خرید.

باید علاقه داشت . صرفا کار واردات چند سالی هست که مد شده!!!
دوستان نمیدونن این کارت بازرگانی چه مضراتی در آینده خواهد داشت براشون.
در حال حاضر همه میخوان یه کارت بازرگانی داشته باشن.همونطور که الان همه دوست دارن یه گوشی اپل داشته باشن .

تاجر یا حاجی بازاری به کسی میگن که حداقل یکی دو مرتبه بیشتر شکست خورده باشه و از شکست هاش پیروزی بسازه.
خیلی تجربه های سنگین در امور واردات و بعضا صادرات دارم . پیچ و خم های این کار و سختی ها .متاسفانه همه قسمت خوب ماجرا رو میبینند.

behnaam
11-06-2014, 11:26
مرسی آقای جلالی از بابت راهنماییتون
تو نوشته های دیگتون دیدم که گفته بودین 6سال تجربه کار عمده در زمینه لوازم آرایشی بهداشتی داشتین
اگه امکانش باشه با ایمیل یا شماره تماس در ارتباط باشیم و یکم ازتون راهنمایی بگیرم
اگه لطف کنین شماره تماستون رو برام میل بزنید من مزاحمتون میشم
ادرس ایمیل : Z_behnam@yahoo.com
شماره تماس : 09143179679

Reza535
11-06-2014, 11:48
سلام معايب كارت بازرگاني رو مي شه بگيد چيه؟

Azh
11-06-2014, 20:35
با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

من در نظر دارم امر صادرات رو با سرمایه ای حدود 150 میلیون تومان شروع کنم ، موقیعت جغرافیایی من استان آذربایجان شرقی هست و بالطبع الویتم صادرات به کشورهایی مانند ترکیه و آذربایجان و گرجستان می باشد . ایده ای که در حال حاضر مشغول بررسی آن هستم ، صادرات کیلینکر به کشور آذربایجان و زغالسنگ به کشور ترکیه می باشد . در این راستا از دوستان و اساتید امر صادرات تقاضامندم تا ، نظرات خود را در باره ایده بنده بیان نموده همچنین در صورت امکان مرا در این رابطه راهنمائی فرمایند که1- صادرات چه کالاهایی دیگری با توجه به موقغیت من و کشورهای یاد شده می تواند سودآور باشد .
2- لطفا عزیزانی که در کشور ها و نیز زمینه های فوق الذکر به کار بازرگانی مشغول بوده و می توانند بیشتر راهنمائی فرمایند بنده را مطلع نمایند .
قبلا از همه بزرگواران ممنونم .

m0hammad
12-06-2014, 11:59
با اینکه 7 الی 8 سال کار صادرات و واردات انجام میدم در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیخ میدم به بازار خارجی .
چرا؟
5.مالیات

البته وارد کننده ها پول زحماتشون را از اهالی بازار داخلی تمام و کمال میگیرند . :biggrin:

AArash
16-06-2014, 05:24
خطاب به دوستی که می خواد با سرمايه کم صادر و واردات کند اول از همه تجارت های کوچک را بشناس تجارت های کوچک یعنی خرید کم و فروش با سود زیاد یا به عبارتی به به محصولات گفته میشود که کمترین هزینه را در پی داشته باشد، تجارت های بزرگ مثل صادرات نفت و گاز انواع تابلوی فرش و فرش های دست بافت و....امثال این که سرمایه باید بالای ششصد میلیون تومان باشه شما میتوانید در نوع تجارت های کوچک صادر کنی

Arash6142
20-07-2014, 13:36
سلام دوستان ،
من میخوام یه نکته ایی رو به عرضتون برسونم ، من سن زیادی ندارم ولی 10 سالی هست که کارم وارداته و توی بازار صنفی که فعالیت میکنم مفازه دارم ، بیشتر البته از چین . من پستهای این انجمن رو خوندم ، همه فقط میگن که من فلانقدر پول دارم چی وارد کنم بهتره و سود بهتری داره !!!
دوستان عزیز قبل از اینکه شما فکر وارد کردن فلان جنس باشید ، اول باید فکر آب کردنش باشید و مشتریش رو داشته باشید !
برای مثال برای من وارد کردن اسباب بازی مثل آب خوردنه ، ولی بیارم چی کارش کنم ؟ مغازه به مغازه دنبال مشتری بگردم ؟
اینجا ایران دوست عزیر و شرایط بازار و فرهنگ مشتری خودش رو داره.
هر کشوری مشتریاش فرهنگ خودشونو دارن ، اینجا قبل از وارد کردن جنس باید تو فکر نحوه فروش ، مرکز پخش ، یا کانال توزیع این جنس بود.

""""اولا چالشو بکن بعد منارو بدزد دوست عزیز"""""""

فلان دوست پیشهناد میده فلان جنسو بیار ، بعد کجا میخواهی بفروشیش عزیزم ؟ میخواهی کنار خیابون بساط پهن کنی ؟ یا فکر میکنی مغازه به مغازه پیشنهاد بدی کسی میخره ؟ والا داری اشتباه میکنی !

شده بارت رو بقدری ذلیل میکنن که مجبور میشی مایه مایه آبش کنی تا به اصل پولت حداقل برسی !
اخوی ، اینجا ایرانه ، اول مشتریش رو پیدا کن ، بیانت رو بگیر ، بعد وارد کن !

از ما گفتن بود.

Arash6142
20-07-2014, 17:50
سلام معايب كارت بازرگاني رو مي شه بگيد چيه؟

سلام دوست عزیز ، کارت بازرگانی میخواهی چیکار ؟
عذر میخوام ، سرد درد میکنه خودت رو درگیر مسائل مالیاتی کنی ؟ بعد مامور مالیات بیاد سراغت بگه اینهمه جنس آوردی ، سهم ما میشه اینقدر !!!! شیتیلش رو بده
ندید بگیرم !!!

بیکاری واقعا ؟ مالیات کارتت میشه دلاری 10 تومن ، دلاری 30 تومن به ترخیص کار میدی ، از کارت یکی دیگه استفاده میکنی ، نه با اداره دارایی سروکار داری ، نه دچار
مشکلات مالیاتی هستی.

کارت بدرد کسی میخوره که حجم خیلی سنگینی واردات داره یا مثلا کارخونه داره ، میگه این اقلام رو برای خط تولید وارد کردم نه برای فروش ، وگرنه برای سالی 100.000 دلار تا 500.000 دلار ، بنظر من بهتره از کارت بقیه استفاده کنی.

بی دردسر و راحت. اسمشه که هر دلار 10 تومن مالیاتشه ، فکر میکنی مامور مالیات دفتر دستکتو قبول داره ؟ هرچقدر هم خوشگل بنویسی ، میگه ، چقدر واسه ما کنار گذاشتی تا کارت حل شه ؟

این حقیقت ماجراست ، حالا اگه کسی باور نداره ، اون گناه من نیست.

برای تبادل نظر دوستان میتونن ایمل بزنن : A.Mortezania@Gmail.com

Arash6142
20-07-2014, 19:07
سلام دوستان ،
متاسفانه من جایی توی این انجمن ها از قول یکی از دوستان خوندم که میگفت :"هیچ کس قلق کار خودش رو توی زمینه واردات یا صادرات" به بقیه یاد نمیده.
حرف ایشون درسته چون خودم 10 سال پیش بار اول که میخواستم از چین جنس بیارم ، اولین ایمیل رو که زدم و جوابش رو گرفتم و از هرکی سئوال کردم این T/T که آخرش نوشته
معنی اش چیه ، هیچکس جواب منو نداد ! همه میگفتن دوست داری بده ما برات میاریم و با بیقه اش کاری نداشته باش.

هرکسی یه اعتقادی داره ، بنظر من همیشه خداوند علم و رحمت و شاید پول و ثروت و خیلی نعمتهای دیگه رو به اندازه وسعت دل بنده هاش به اونها میده ، یعنی نیگاه میکنه
که بندش دل و جیگرش چقدر بزرگه ، به همون اندازه درارو براش باز میکنه چون دلش بزرگ بوده. اونیکه فکر میکنه اگه توی زمینه واردات یا صادرات چیزی یادگرفته به 4 نفر کلماتی یاد بده روزیش رو از دست میده و کارش کساد میشه و به اصطلاح ما دست زیاد میشه ، بنظرم گنجیشک روزیه !

یکی نصیحت میکرد ، میگفت جیگر داشته باش ، هیچوقت خودتو به خدا آبگوشت خور نشون نده ، همیشه از خدا پلو بخواه که خدا تورو پلوخور بدونه !

اگه کسی در زمینه واردات سئوالی داره همینجا مطرح کنه ، نه تنها من ، بقیه دوستان حتما اگه راهنمایی عملی بتونن بکنن که واقعا بکار بیاد ، حتما دریغ نمیکنن.

یاددادن ذکات چیزیه که یادگرفتیم .

این فقط یه درددل دوستانه بود.

ممنون

آدرس ایمیل جهت تبادل نظر : A.Mortezania@Gmail.com

binalood2
20-07-2014, 20:43
سلام دوستان ،
متاسفانه من جایی توی این انجمن ها از قول یکی از دوستان خوندم که میگفت :"هیچ کس قلق کار خودش رو توی زمینه واردات یا صادرات" به بقیه یاد نمیده.
حرف ایشون درسته چون خودم 10 سال پیش بار اول که میخواستم از چین جنس بیارم ، اولین ایمیل رو که زدم و جوابش رو گرفتم و از هرکی سئوال کردم این T/T که آخرش نوشته
معنی اش چیه ، هیچکس جواب منو نداد ! همه میگفتن دوست داری بده ما برات میاریم و با بیقه اش کاری نداشته باش.

هرکسی یه اعتقادی داره ، بنظر من همیشه خداوند علم و رحمت و شاید پول و ثروت و خیلی نعمتهای دیگه رو به اندازه وسعت دل بنده هاش به اونها میده ، یعنی نیگاه میکنه
که بندش دل و جیگرش چقدر بزرگه ، به همون اندازه درارو براش باز میکنه چون دلش بزرگ بوده. اونیکه فکر میکنه اگه توی زمینه واردات یا صادرات چیزی یادگرفته به 4 نفر کلماتی یاد بده روزیش رو از دست میده و کارش کساد میشه و به اصطلاح ما دست زیاد میشه ، بنظرم گنجیشک روزیه !

یکی نصیحت میکرد ، میگفت جیگر داشته باش ، هیچوقت خودتو به خدا آبگوشت خور نشون نده ، همیشه از خدا پلو بخواه که خدا تورو پلوخور بدونه !

اگه کسی در زمینه واردات سئوالی داره همینجا مطرح کنه ، نه تنها من ، بقیه دوستان حتما اگه راهنمایی عملی بتونن بکنن که واقعا بکار بیاد ، حتما دریغ نمیکنن.

ممنون

دمت گرم داداش

Arash6142
21-07-2014, 09:35
سلام ،
مرسی از دوستان بابت thanls هاشون. یه دنیا ممنون.

دوستانی که برای بار اول میخوان کار واردات رو آغاز کنن ، معمولا یکی از اولین چیزا دونستن حقوق ورودی یا همون تعرفه گمرکیه ، خوب ما از کجا بدونیم یه جنس وارداتش چقدر برامون هزینه بر میداره ، همه میدونیم که لیست تمام اقلام مجاز وارداتی در کتاب "مقررات صادرات و واردات" انتشارات مطالعات و پزوهشهای بازرگانی اومده ، با درنظر گرفتن این دو اصل میتونیم قیمت تموم شده یه جنس رو بطور خیلی تقریبی محاسبه کنیم :

اصل اول - هرجنسی که در ایران تولید میشه تعرفه گمرکیش معمولا بالاست ، معمولا 30% الی 55% (البته استثنا کم نیست ، مثل خودرو که تعرفش وحشتناکه).
پس خیلی تابلوست که واردات روغن ماشین ، تلوزیون ، چسب و پارچه و خیلی چیزها که تو ایران تولید میشه و تولیدش کم نیست ، تعرفه بالایی معمولا باید داشته باشه (برای حمایت از تولید کننده در مقابل اقلام وارداتی).

اصل دوم - این 100% جواب نمیده ولی از هیچی بهتره ، بر فرض اگه شما تعرفه گمرکی جنسی رو X% در کتابی که ذکر کردم پیدا کردید ، بطور تقریبی میتونید قیمت تموم شده جنس دم انبارتون رو با احتساب گمرکی و هزینه کشتی و استاندارد و کرایه کامیون و ...... هزینه ها [2*X]% هزینه درنظر بگیرید.
مثلا اگه یه جنسی تعرفه گمرکیش 15% نوشته شده ، بطور تقریبی وارددات اون 30% برات هزینه ورمیداره.

antik_23
21-07-2014, 12:09
سلام دوستان ،

ممنون

سلام آرش جان
مرسی از راهنمایی های خوبت (لبخند)
بی نهایت ازت ممنونم:smile:

mahboubeh
21-07-2014, 21:04
سلام
بنده حدود چندسال در زمينه واردات كار كردم.
اگر كسي بخواد مي توانم تمام كارهاشو براش انجام بدم.
از كوچك ترين محصول تا خطوط توليد بزرگ
rh.mostafazadeh@gmail.com

miladahz
22-07-2014, 02:13
سلام دوستان گرامی میتونم ترخیص اجناستونو در گمرکات بوشهر و بندرعباس و ابادان با قیمتی بسیار مناسب و تضمینی انجام بدم
از استارت کار تا انتها با شما هستیم

dehvar
26-07-2014, 22:39
سلام امیر جان به نظرت آوردن یه گوشی بااین قیمت دلار و حق گمرگی موبایل که فکر کنم 40% باشه به صرفه است؟

dehvar
26-07-2014, 22:56
سلام . دوست خوبم . آقای بینالود تقریبا دید کلی رو بهت داد . ولی یک راهنمایی بهت می کنم . اول این که چون من خودم از طریق این سایت با صادرات آشنا شدم و الان هم تو این کار فعالیت می کنم هر راهنمایی از دستم بر بیاد برات انجام می دم تا شاید زکات علمی رو که بدست آوردم رو پرداخت کرده باشم .
اولین کاری که باید انجام بدی مطالعات گسترده (خیلی گسترده ) درمورد علم صادرات و واردات .جای زیادی نمی خواد بری ازمنابع همین انجمنها استفاده کنی خیلی جلو می افتی دوم آشنایی با اصطلاحات تجاری ، یعنی باید بدونی که وقتی کلمه incoterms استفاده می شه یعنی چی و اجزاش رو بلد باشی و اطلاعاتت کافی باشه .برای ورود به دنیای تجارت اصلا عجله نکن من خودم 6 ماه تموم مطالعه کردم تا اولین معامله رو انجام دادم .
بعد می رسی به نیاز کشور ها : از طریق باز همین انجمن می تونی نیاز های کشورهای دیگه و حتی ایران رو بفهمی که کدوم کشوری چی بیشتر می خواد و آمار صادراتیش چقدره . به حرفها و حدیث ها هم زیاد فکر نکن اول توکل کن و بعد با نام خدا قدم بردار
بعضی سایت ها هم می تونند بهت قیمت رو اعلام کنند که مثلا قیمت یک موبایل تو چین چقدره یا ....
قبل از هرگونه صادرات یا واردات اول اطلاعات ریز اون کالا رو بدست بیار: هزینه حمل - قرارداد - گمرگ-قیمت تمام شده - گارانتی و ....
هر سوال کی داشتی به رودربایستی بپرس می تونی هم ایمیل خصوصی و ایمیل عمومی تو پروفایل من بزراری حتما جواب می دم
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا

خیلی ممنون از جناب علی جلالی به خاطر راهنمایی های مفیدشون
جناب جلالی به نظر شما واسه کسی که تجربه و سرمایه اش کمه بهتر نیست تجارت داخلی انجام بده چون ریسکش کمتره؟
یا حداقل سرمایه واسه واردات چقدره و چه اجناسی ریسک کمتر و سرمایه کمتری نیاز دارند؟
ممنون

MAJID*
01-09-2014, 16:17
باعرض سلام وارادت خدمت دوست عزیزم
سرمایه منم تقریبا 30 میلیون ممنون میشم بنده راهم راهنمایی کنید
ariamajid0@gmail.com

ghashghayi
20-10-2014, 14:43
سلام خدمت دوستان عزیز
منم سرمایه 30 م دارم متاسفانه و نمیدونم چیکارش کنم.
اگر دوستانی مثل من سرمایه کم دارن و تازه کارو کم تجربه هستن خوشحال میشم بتونیم باهام مشارکت کنیم و باهم شروع کنیم.
به قول یکی از دوستان شراکت زیاد خوب نیست ولی بهتر از انجام ندادن کاریه.
اگر دوستان نظر دیگه ای هم دارن خوشحال میشم بشنوم.
شماره تماس09126203544 قشقایی

isadf
20-10-2014, 16:36
اول از همه مطالعه دقیق قانون امور گمرکی و آیین نامه اجرایی آن بعلاوه قانون صادرات و واردات بعد وجه عملی کار!

chavoshi158
22-10-2014, 16:59
با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر

پنج شنبه ها از 9 تا 14

f.marzbani1989
20-11-2014, 13:23
باسلام
دوست عزیز درچه زمینه ای میتونی فعالیت بکنی
شاید بتونم کمکت بکنم
باتشکر دوست عزیزم
09187752654

سهرابی
22-11-2014, 09:13
سلام دوستان
بنده کار بازرگان و تازه شروع کردم البته چون مجوز آموزشگاه و قبلا داشتم اول دارم با کار آموزش در حیط مدیریت پیش میرم سرمایه کمی هم دارم و ساکن ساوه هستم اگر دوستان راهنماییم کنند ممنون میشم
sohabi_a88@yahoo.com

mohsenzamani
08-01-2015, 04:02
با سلام
من هم علاقه به صادرات دارم کیوی در شمال در انبار سراغ دارم و یک نفر به من از طریق سایت علی بابا درخواست قیمت کرده واسه تحویل در جبل علی والا من موندم چون نمیتونم انجام بدم چه برسه قیمت بدم
در ضمن چند روز پیشم یکی درخواست برنج دم سیاه داد که نمومنه با dhl بدم که به نظر میرسه پرید.
از دوستان کسی در این زمینه ها میتونه کمکم و راهنماییم کنه

بهزاد
10-01-2015, 11:12
با سلام
من هم علاقه به صادرات دارم کیوی در شمال در انبار سراغ دارم و یک نفر به من از طریق سایت علی بابا درخواست قیمت کرده واسه تحویل در جبل علی والا من موندم چون نمیتونم انجام بدم چه برسه قیمت بدم
در ضمن چند روز پیشم یکی درخواست برنج دم سیاه داد که نمومنه با dhl بدم که به نظر میرسه پرید.
از دوستان کسی در این زمینه ها میتونه کمکم و راهنماییم کنه

خیلی حواستون جمع باشه، طمع نکنید، ادم های بی تجربه خوراک خیلی خوبی واسه کلاه بردارا هستن.
تو تجارت اسان به هر کسی اعتماد نکنید.

hmirjany
14-01-2015, 03:03
سلام دوستان
اول از راهنماییهای همتون ممنونم من هم سرمایه کمی در حدود 30 میلیون دارم کار خودم هم تعمیرات قطعات دیجیتالی خودرو مثل امپر و کیلومتر و ... هست و ممیخام تو کار صادرات و واردات وارد بشم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم تو چند وقت اخیر خیلی تحقیق کردم ولی هنوز مطمین نیستم کسی میتونه راهنماییم کنه

hmirjany
14-01-2015, 03:04
سلام دوستان
اول از راهنماییهای همتون ممنونم من هم سرمایه کمی در حدود 30 میلیون دارم کار خودم هم تعمیرات قطعات دیجیتالی خودرو مثل امپر و کیلومتر و ... هست و ممیخام تو کار صادرات و واردات وارد بشم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم تو چند وقت اخیر خیلی تحقیق کردم ولی هنوز مطمین نیستم کسی میتونه راهنماییم کنه

hosseinrf
16-01-2015, 23:54
سلام

به نظر شما انبه ایرانی (جنوب )جای کار واسه صادرات داره ؟؟؟ البته قابل ذکر هست که انبه بصورت سبز(کال) زرد(رسیده) و بصورت ترشی هم بمصرف میرسه ... بازار صادراتی اش کجاس؟؟ فایده داره؟
کسی از دوستان اگر تجربه یا نظری داره خوشحال میشم استفاده کنم...

شرکت پیشگامان
17-01-2015, 01:06
سلام
بازارهای اروپایی بهترین بازار انبه می باشند

moshaver
17-01-2015, 13:22
با من از طریق mosh_baz1992@yahoo.comتماس بگیرید . شاید بتوانم کمکتان کنم

wikionline
20-01-2015, 12:18
سلام دوستان
می خوام بازار ترکیه در زمینه گیاهان دارویی رو بدست بیارم ، کسی هست که بتونه در این زمینه کمکم کنه ؟
emami_acc@yahoo.com
09159781594
emami

سلا م ینده رو می تونید ثاپورت کنید ؟ نمونه عکس از محصولات دراید ؟

zanko
20-01-2015, 12:31
سلام دوست عزیز
بنده ساکن کرمانشاه هستم و توی شمال عراق هم یه دفتر دارم مایلم در زمینه کاری شما باهاتون همکاری کنم
09189314880نظری

zanko
20-01-2015, 12:44
سلام اقای جلالی
ممنون از اینکه تجربتونو در اختیار بقیع اعضا قرار میدید
من ساکن کردستان هستم و روابط و امکانات نسبتا خوبی مث دفتر کار و انبار تو شمال عراق دارم خوشحال میشم در زمینه صادرات بتونیم باهم کار کنیم
09189314880 نظری
hamidrezanazari92@gmail.com

zanko
20-01-2015, 13:42
سلام اقای جلالی
من ساکن کردستان هستم و روابط و امکانات نسبتا خوبی مث دفتر کار و انبار تو شمال عراق دارم خوشحال میشم در زمینه صادرات بتونیم باهم کار کنیم

milads212
21-02-2015, 17:51
این سایت کارت شارژ رایگان میده [Only Registered And Activated Users Can See Links] خواهشا اطلاع رسانی کند این سایت فروشگاه ابزاره قیمت هاشم خیلی مناسبن نحوه گرفتن شارژشش هم اینطوریه با مرورگر گوگل کروم برین1-ثبت نام کنین 2- ایمیلی میاد که شمارتونو میخواد 3- کد شارژ براتون اس ام اس میشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

<a href=”[Only Registered And Activated Users Can See Links]”>این جا کلیک کنید تا به فروشگاه ابزار ایرانی وارد شوید</a>

milads212
21-02-2015, 17:52
این سایت کارت شارژ رایگان میده [Only Registered And Activated Users Can See Links] خواهشا اطلاع رسانی کند این سایت فروشگاه ابزاره قیمت هاشم خیلی مناسبن نحوه گرفتن شارژشش هم اینطوریه با مرورگر گوگل کروم برین1-ثبت نام کنین 2- ایمیلی میاد که شمارتونو میخواد 3- کد شارژ براتون اس ام اس میشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

<a href=”[Only Registered And Activated Users Can See Links]”>این جا کلیک کنید تا به فروشگاه ابزار ایرانی وارد شوید</a>

mehditaha
21-02-2015, 18:40
سلام دوسن عزیز میشه بیشتر توضیح بدی ؟

mehditaha
21-02-2015, 18:41
دوست عزيز خيلي ها اطلاعات صادراتيشون رو با كسي در ميون نميذارن. درست يا غلطش رو نميدونم اما ميگن كه ما با سختي اطلاعات رو جمع كرديم و الان نميتونيم يك شبه لم كار رو بديم بره!!!
اگر ميخواي تو كار واردات كار كني من ميتونم كمكت كنم. با يك ميليون تومن هم ميتونم برات موبايل و تبلت بيارم بفروشي عزيز. با پست مياد و خودشون ترخيص ميكنن. بقيه 29 تومن رو بذار تو بانك...
خواستي پخ بده

میشه بیشتر توضیح بدین ممنون

mohamadmahdi
25-02-2015, 05:19
سلام دوستان عزیز

بنده مقیم کشور کره هستم و می تونم usb های تولید خود کره رو برای فروش در ایران
با پست بفرستم
سودش در ابتدا زیاد نخواهد بود
اما مشتریهایتان که کیفیت و تفاوت جنس کره ای با چینی را ببینند
سودتون می تونه بهتر هم بشه

الان usb هایی که هم به گوشی می خورن هم به کامپیوتر و هم تاچ دارن اینجا خیلی استفاده می شه

لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین و ایمیلتون رو بهم بدین

mo_barati
11-03-2015, 21:56
سلام آقای جلالی اگه بخوام یه ترخیص کار بشم از کجا باید شروع کنم

miveh
13-03-2015, 02:32
واقعا معلومه که تاجر هستی دوست عزیز. حرف های شما کاملا درسته و قبل از واردات باید بازارش رو داشته باشی وگرنه وارد کردن که کاری نداره مثل آب خوردنه. مخصوصا از دبی می شه هر چی می خوای دو روزه وارد کنی

farzansalehi1976
15-04-2015, 00:36
شما اگه در مورد سوالتون تا حالا اطلاعاتی گیر آوردین ممنون میشم به من هم کمک کنین 09143411281 یا آدرس ایمیل farzansalehi1976@gmail.com

هویا
15-04-2015, 15:52
دوستان در مورد صنایع دستی چطور؟

هویا
15-04-2015, 16:10
من میخوام صادرات صنایع دستی رو انجام بدم چیکار کنم

سید عباس کلانترزاده
15-04-2015, 20:07
با درودددد بر دوستان گرامی

بنده هم تمایل دارم در زمینه صادرات فعالیت کنم من ساکن یزدهستم

لطفا دوستانی که میتوانند به من کمک کنند خیلی سپاس گذارم سرمایه اولیه برای شروع 50 میلیون تومان

صمیمانه سپاس گذارم

saghi_gh
15-04-2015, 22:10
دوست عزیز بیا تو گروه ما تو واتس اپ همکار خوب برای شراکت پیدا میکنی ازین موارد زیاد داشتیم حل شده خدارو شکر

navidforoughi
20-04-2015, 13:06
با سلام خدمت دوست عزیز stable.rock 90
ممنون از راهنمایی هایی که در سایت دارید . اگر ممکنه میخواستم ایمیلتون را داشته باشم و سوالاتی دارم و از راهنمایی شما استفاده کنم. متشکرم دوست عزیز

navidforoughi
20-04-2015, 14:12
عرض سلام ودرود خدمت همه دوستان
من مهندس عمران هستم و میخواهم در راه یکی از آرزوهای بزرگ زندگیم یعنی واردات و صادرات قدم بردارم . در این خصوص در این انجمن و انجمنهای دیگر مطالعاتی کردم ولی بازهم دچار سردرگمی هستم. نمیدانم که از کجا باید شروع کرد و چگونه ؟ این را میدانم که برای انجام هرکاری باید دانش و اطلاعات مربوطه را کسب کرد . سوالم اینجاست که برای بدست آوردن این دانش از کجا باید شروع کنم؟ چه مطالبی را باید یاد بگیرم ؟ چه منابعی برای یادگیری وجود دارند؟ چه مباحثی را باید یاد گرفت.

farvad
20-04-2015, 14:25
سلام دوستان من 200 دارم کسی پیشنهاد خوب داره که باهاش چی کار کنیم؟

REZA.A.T
20-04-2015, 16:51
سلام.لطفا در زمینه واردات و صادرات به منم اطلاعت بدین09360970675 اصلا الان تو اایران چه چیزی وارد یا صادر بشه مقرون به صرفه هست.ممنون از همتون

farzansalehi1976
24-05-2015, 18:15
سلام ،
مرسی از دوستان بابت thanls هاشون. یه دنیا ممنون.

دوستانی که برای بار اول میخوان کار واردات رو آغاز کنن ، معمولا یکی از اولین چیزا دونستن حقوق ورودی یا همون تعرفه گمرکیه ، خوب ما از کجا بدونیم یه جنس وارداتش چقدر برامون هزینه بر میداره ، همه میدونیم که لیست تمام اقلام مجاز وارداتی در کتاب "مقررات صادرات و واردات" انتشارات مطالعات و پزوهشهای بازرگانی اومده ، با درنظر گرفتن این دو اصل میتونیم قیمت تموم شده یه جنس رو بطور خیلی تقریبی محاسبه کنیم :

اصل اول - هرجنسی که در ایران تولید میشه تعرفه گمرکیش معمولا بالاست ، معمولا 30% الی 55% (البته استثنا کم نیست ، مثل خودرو که تعرفش وحشتناکه).
پس خیلی تابلوست که واردات روغن ماشین ، تلوزیون ، چسب و پارچه و خیلی چیزها که تو ایران تولید میشه و تولیدش کم نیست ، تعرفه بالایی معمولا باید داشته باشه (برای حمایت از تولید کننده در مقابل اقلام وارداتی).

اصل دوم - این 100% جواب نمیده ولی از هیچی بهتره ، بر فرض اگه شما تعرفه گمرکی جنسی رو X% در کتابی که ذکر کردم پیدا کردید ، بطور تقریبی میتونید قیمت تموم شده جنس دم انبارتون رو با احتساب گمرکی و هزینه کشتی و استاندارد و کرایه کامیون و ...... هزینه ها [2*X]% هزینه درنظر بگیرید.
مثلا اگه یه جنسی تعرفه گمرکیش 15% نوشته شده ، بطور تقریبی وارددات اون 30% برات هزینه ورمیداره.

خوب بقیه ش؟؟

arman 27
24-05-2015, 20:50
با سلام خدمت دوستان عزیز.
بنده شرکت بازرگانی دارم که در امر واردات و صادرات فعالیت می کنیم. برای صادرات به کشور های روسیه و عراق نیاز به بازاریاب داریم. صمیمانه پذیرای دوستانی خواهیم بود که آماده همکاری هسنتد. فعالیت ما بیشتر در حوضه سیمان و لوازم خانگی می باشد.
09129407162-09104124943 قاسم زاده

farzansalehi1976
25-05-2015, 09:22
سلام دوستان ،

ممنون

افراد با توجه به روحیات و شخصیتشون متفاوتن. نه فقط در زمینه تجارت بلکه در تمام مشاغل کسانی هستند که تنگ نظرن ولی در مقابل عده زیادی هم هستن که راهنمایی دیگران رو فرصت سوزی و زیاد شدن دست نمیدونن. تو همین سایت دوستان خوب زیادی هستن که راهنمایی میکنن و تجربه شون رو در اختیار دیگران قرار میدن.یه عده ای هم مثل من هستن که فعلا چیزی برا عرضه ندارن و مصرف کننده ن.

farzansalehi1976
25-05-2015, 09:55
سلام اقای جلالی
09189314880 نظری
hamidrezanazari92@gmail.com
آقای نظری عزیز در چه زمینه هایی کار میکنین؟ برا عرقیات آذربایجان غربی مثل بادرنجبویه و بیدمشک میشه اونجا بازار پیدا کرد؟

farzansalehi1976
25-05-2015, 10:02
سلام دوستان عزیز

با پست بفرستم

الان usb هایی که هم به گوشی می خورن هم به کامپیوتر و هم تاچ دارن اینجا خیلی استفاده می شه

لطفا یه عکس بذارین از این usbهای جدید و محدوده قیمت بفرمایید

farzansalehi1976
25-05-2015, 10:09
عرض سلام ودرود خدمت همه دوستان
من مهندس عمران هستم و میخواهم در راه یکی از آرزوهای بزرگ زندگیم یعنی واردات و صادرات قدم بردارم . در این خصوص در این انجمن و انجمنهای دیگر مطالعاتی کردم ولی بازهم دچار سردرگمی هستم. نمیدانم که از کجا باید شروع کرد و چگونه ؟ این را میدانم که برای انجام هرکاری باید دانش و اطلاعات مربوطه را کسب کرد . سوالم اینجاست که برای بدست آوردن این دانش از کجا باید شروع کنم؟ چه مطالبی را باید یاد بگیرم ؟ چه منابعی برای یادگیری وجود دارند؟ چه مباحثی را باید یاد گرفت.

با اجازه بزرگان سایت اون انجمن های دیگه رو هم وبسایتشونو بده ما هم سر بزنیم. من غیر از اینجا سایت درست حسابی دیگه ای پیدا نکردم.

parhoon
25-05-2015, 11:04
دوست عزیز بیا تو گروه ما تو واتس اپ همکار خوب برای شراکت پیدا میکنی ازین موارد زیاد داشتیم حل شده خدارو شکر

دوست عزیز چطور میشه به گروه شما پیوست؟

saghi_gh
30-05-2015, 20:07
عضویت در گروه بازاریابی بین الملل ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بازاریابی

عضویت در گروه تجارت بین الملل ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فقط برای تجار

موسوی بینا
01-06-2015, 09:14
سلام جناب قاسم زاده
در باب بازاریابی در عراق در خدمت شما هستم.
شرکت صادرات و واردات دهکده تجارت- موسوی بینا-09169415013 واتس آپ و وایبر
ضمنا در مبحث پسته و تخم مرغ و مرغ منجمد و میوه و صیفی جات و مواد غذایی مشتری داریم.

یاسمن
12-06-2015, 10:19
سلام و خسته نباشد
لطفا بفرمایید برای صادرات به کشور روسیه و عراق چه جور بازاریابی مد نظرتون هست آیا منظورت خریدار در کشورهای مربوطه هست

DR.Khashayar
12-06-2015, 14:49
سلام و خسته نباشد
لطفا بفرمایید برای صادرات به کشور روسیه و عراق چه جور بازاریابی مد نظرتون هست آیا منظورت خریدار در کشورهای مربوطه هست

سلام شما در امر بازاريابي روسيه ميتونيد كمك كنيد؟:shades:؟؟

businesslady
13-06-2015, 07:39
سلام خدمت دوستان
من در کانادا زندگی می کنم و رشته صادرات و واردات خوندم. به تازگی شرکتم ثبت کردم. میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم به نظر شما چه زمینه ای بهتره شروع کنم؟
خودم علاقه مندم به صنایع دستی باارزش کشورمون که واقعا بینظیر هستند ولی منتظر راهنمایی دوستان هستم که اگر شرایط مساعد بود با هم همکاری داشته باشیم.
برای واردات از امریکا شمالی چه محصولاتی پیشنهاد میکنید؟

بهزاد
13-06-2015, 13:37
سلام خدمت دوستان
من در کانادا زندگی می کنم و رشته صادرات و واردات خوندم. به تازگی شرکتم ثبت کردم. میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم به نظر شما چه زمینه ای بهتره شروع کنم؟
خودم علاقه مندم به صنایع دستی باارزش کشورمون که واقعا بینظیر هستند ولی منتظر راهنمایی دوستان هستم که اگر شرایط مساعد بود با هم همکاری داشته باشیم.
برای واردات از امریکا شمالی چه محصولاتی پیشنهاد میکنید؟

یکی از محصولات اصلی امریکای شمالی به ایران خمیر کاغذ هست.
میتونید روی این محصول کار کنید.
ولی کلا اگر میخواید ببینید چه چیزایی بین ایران و کانادا رد و بدل میشه برید تو سایت اتاق تهران و بخش امار
کانادا رو انتخاب کنید و خودتون امارش رو ببینید:
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

businesslady
13-06-2015, 16:26
یکی از محصولات اصلی امریکای شمالی به ایران خمیر کاغذ هست.
میتونید روی این محصول کار کنید.
ولی کلا اگر میخواید ببینید چه چیزایی بین ایران و کانادا رد و بدل میشه برید تو سایت اتاق تهران و بخش امار
کانادا رو انتخاب کنید و خودتون امارش رو ببینید:
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
مرسی بهزاد عزیز
شما میدونید چهجوری میتونم از بازار این محصول تو ایران اطلاعات بگیرم؟

بهزاد
13-06-2015, 17:04
مرسی بهزاد عزیز
شما میدونید چهجوری میتونم از بازار این محصول تو ایران اطلاعات بگیرم؟

والا بازارش خیلی مافیایی هست.
کلا چند مصرف کننده اصلی بیشتر نداره. حجم سرمایه زیادی هم میبره. چون خرید این کالاها زیر 1000 تن نیست.

SAVA1454
13-06-2015, 21:05
سلام
لطفا با sava1454@yahoo.com در تماس باشید
بنده در مورد کاتولوگ : نمونه:نحوه ترخیص نوع پرداخت و قیمت سوال دارم

SADEGH_
14-06-2015, 22:19
سلام دوستان من و برادرم میخواستیم کار واردات و صادرات شروع کنیم

برادرم توی دانشگاه زاهدان هستش و خب به همین دلیل یه گزینه داریم که از پاکستان انبه وارد کنیم
اما پدرم میگه شما تجربه ندارین میوه هم اگر یکم بمونه ممکنه خراب بشه

خیلی تحقیق کردیم حالا موندیم از چه چیزی شروع کنیم بهتره...

واردات از دبی؟ ترکیه؟ ......

خواهشن اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه
اگر موردی نداره به واتساپ یا تلگرتم پیام بدین : 09130900899

سپاسگزارم

mahdi_hadad
30-06-2015, 01:37
سلام دوستان عزیز
بنده تازه در این سایت عضو شدم البته قبلا کمابیش خونده بودم مطالب این سایتو و دیدم که اکثر دوستان اطلاعاتشون رو در طبق اخلاص قرار میدن تا بقیه هم بهره ببرن.
من بخاطر علاقه شدیدی که به کار صادرات و واردات و ازاین نوع کارا داشتم تصمیم گرفتم که وارد این کار بشم.قبل از اینکه وارد کارش بشم یکم تحقیق کردم در موردش و به پیشنهاد یکی از دوستانم که گفت خودت یک شرکت ثبت کن ومن کمکت میکنم که راهش بندازی و منم به توصیه اون اینکارو کردم وبخاط اعتمادی که بهش داشتم فکر میکردم که کمکم میکنه اما دقیقا بعد از اینکه من کارای شرکتو کردم دگ از کمک اون خبری نشد که نشد حالا من میخوام خودم کارمو شروع کنم با سرمایه اندک حدود 40 میلیون.
از دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ؟چیکار کنم؟با این شرکتی که من ثبت کردم چه کارهایی میشه انجام داد که منجر به کسب درامد بشه؟در ضمن من دنبال درامد زیاد نیستم برای شروع کارم ,میخوام فقط درامد داشته باشم تا خرج خودمو بتونم بدم.!!!
ممنون
کوچیک همه شما بزرگواران مهدی حداد

j.kh
30-06-2015, 05:58
سلام دوستان عزیز
بنده تازه در این سایت عضو شدم البته قبلا کمابیش خونده بودم مطالب این سایتو و دیدم که اکثر دوستان اطلاعاتشون رو در طبق اخلاص قرار میدن تا بقیه هم بهره ببرن.
من بخاطر علاقه شدیدی که به کار صادرات و واردات و ازاین نوع کارا داشتم تصمیم گرفتم که وارد این کار بشم.قبل از اینکه وارد کارش بشم یکم تحقیق کردم در موردش و به پیشنهاد یکی از دوستانم که گفت خودت یک شرکت ثبت کن ومن کمکت میکنم که راهش بندازی و منم به توصیه اون اینکارو کردم وبخاط اعتمادی که بهش داشتم فکر میکردم که کمکم میکنه اما دقیقا بعد از اینکه من کارای شرکتو کردم دگ از کمک اون خبری نشد که نشد حالا من میخوام خودم کارمو شروع کنم با سرمایه اندک حدود 40 میلیون.
از دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ؟چیکار کنم؟با این شرکتی که من ثبت کردم چه کارهایی میشه انجام داد که منجر به کسب درامد بشه؟در ضمن من دنبال درامد زیاد نیستم برای شروع کارم ,میخوام فقط درامد داشته باشم تا خرج خودمو بتونم بدم.!!!
ممنون
کوچیک همه شما بزرگواران مهدی حداد

سلام دوست عزیز
تحسین میکنم اشتیاق شما را
اما بهتر است وقت بیشتری را صرف بیشتر مطالعات بازرگانی بین المللی بکنید ،همانطور که علاقه مند تجارت شده اید ،علاقه مند رشته و شاخه ای در تجارت باشید ،
در گسترده ترین بازارهای جهانی شما ابتدا بعد از حرفه ای شدن و تکمیل کردن مطالعاتتان ،مبتدی ترین فرد در تجارت بین الملل خواهید بود .
صادرات کردن کاری ندارد ،اما ریسک بسیار،و نقاط کور فراوانی در مقابل شما ممکن است پدیدار شود .(اینها رو نمیگم که دلسرد بشید )اما قوی تر ایمپورت اکسپورت کنید .
برای مثال فعلا از بازار داخلی شروع کنید ،الاخصوص برای شما که پولتان اندک هست ،میتوانید از سرشاخه ی کشاورزی (محصولاتی که ریسک خرابی کمتر دارند)شروع کنید ،تا ابتدا به چمو خم حمل و نقل میوه و خوار وبار اشنا بشوید و تجارت انرا استارت بزنید . قطعا موفق خواهید شد .
با چهل میلیون در بازار داخلی کارهای فراوانی میشود انجام داد .

مقالات و اخبار بازرگانی را بسیار دنبال کنید
اینکوترمز رو کاملا بشناسید
کتابهایی ار طریقه ی نوشتن قرار داد وجود دارند ،مطالعه بفرماییید
به مباحث مبتدی ترخیص و گمرکات در شاخه یمورد علاقه تان اشنا بشوید
به زبان انگلیسی حدالمقدور مسلط شوید و ...

اردتمندشما _خسروتاج جواد

j.kh
30-06-2015, 06:01
سلام دوستان من و برادرم میخواستیم کار واردات و صادرات شروع کنیم

برادرم توی دانشگاه زاهدان هستش و خب به همین دلیل یه گزینه داریم که از پاکستان انبه وارد کنیم
اما پدرم میگه شما تجربه ندارین میوه هم اگر یکم بمونه ممکنه خراب بشه

خیلی تحقیق کردیم حالا موندیم از چه چیزی شروع کنیم بهتره...

واردات از دبی؟ ترکیه؟ ......

خواهشن اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه
اگر موردی نداره به واتساپ یا تلگرتم پیام بدین : 09130900899

سپاسگزارم

سلام
با تب بازار و زمان فروش میوه ها(انبه) یکی بشوید
و از خود سوال کنید ایا پتانسیل فروش در داخل رو دارید ؟ پدر دلسوز شماست !

mahdi_hadad
30-06-2015, 09:16
سلام دوست عزیز
تحسین میکنم اشتیاق شما را
اما بهتر است وقت بیشتری را صرف بیشتر مطالعات بازرگانی بین المللی بکنید ،همانطور که علاقه مند تجارت شده اید ،علاقه مند رشته و شاخه ای در تجارت باشید ،
در گسترده ترین بازارهای جهانی شما ابتدا بعد از حرفه ای شدن و تکمیل کردن مطالعاتتان ،مبتدی ترین فرد در تجارت بین الملل خواهید بود .
صادرات کردن کاری ندارد ،اما ریسک بسیار،و نقاط کور فراوانی در مقابل شما ممکن است پدیدار شود .(اینها رو نمیگم که دلسرد بشید )اما قوی تر ایمپورت اکسپورت کنید .
برای مثال فعلا از بازار داخلی شروع کنید ،الاخصوص برای شما که پولتان اندک هست ،میتوانید از سرشاخه ی کشاورزی (محصولاتی که ریسک خرابی کمتر دارند)شروع کنید ،تا ابتدا به چمو خم حمل و نقل میوه و خوار وبار اشنا بشوید و تجارت انرا استارت بزنید . قطعا موفق خواهید شد .
با چهل میلیون در بازار داخلی کارهای فراوانی میشود انجام داد .

مقالات و اخبار بازرگانی را بسیار دنبال کنید
اینکوترمز رو کاملا بشناسید
کتابهایی ار طریقه ی نوشتن قرار داد وجود دارند ،مطالعه بفرماییید
به مباحث مبتدی ترخیص و گمرکات در شاخه یمورد علاقه تان اشنا بشوید
به زبان انگلیسی حدالمقدور مسلط شوید و ...

اردتمندشما _خسروتاج جواد

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز آقای خسروتاج
فرمایشات شما کاملا درست و منطقی هستن و من همشو قبول دارم,من نزدیک به 3 ماه هست که دارم تمام این مسائلی که شما فرمودین رو دنبال میکنم و تا الان اطلاعات بسیار خوبی در این باره کسب کردم (نمیگم کامل و جامع ولی تاحدودی بسیار زیاد)حالا میخوام بدونم باید چیکار کنم ؟هرچند فکر میکنم 3 ماه مطالعه برای این حرفه شاید زمان کمی باشه.

pellekan
30-06-2015, 11:23
با سلام

تولید کنندگان ایرانی که به عراق صادرات دارند برای ثبت برند در عراق می توانید به سایت زیر مراجعه کنید:

اولین کلینیک مالکیت فکری پلکان [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

نکته: ثبت علائم تجاری یا برند در هر کشور سبب می شود مالکیت استفاده از آن علامت تجاری در آن کشور در انحصار مالک آن برند قرار گیرد و از هرگونه سوء استفاده افراد سودجو جلوگیری شود.

j.kh
02-07-2015, 04:12
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز آقای خسروتاج
فرمایشات شما کاملا درست و منطقی هستن و من همشو قبول دارم,من نزدیک به 3 ماه هست که دارم تمام این مسائلی که شما فرمودین رو دنبال میکنم و تا الان اطلاعات بسیار خوبی در این باره کسب کردم (نمیگم کامل و جامع ولی تاحدودی بسیار زیاد)حالا میخوام بدونم باید چیکار کنم ؟هرچند فکر میکنم 3 ماه مطالعه برای این حرفه شاید زمان کمی باشه.

خواهش میکنم .
موارد بسیاری ست که برای استارت زدن lمیتوانند مناسب باشند
من خدمتتون عرض کردم ، ببینید به کدامین مبحث ، ذهنی باز تر و علاقه ای بیشتر دارید !؟

از مواردی که ریسک کمی دارند شروع کنید . مواردی که میدانید سود کمی دارند ولی فروششان در بازار داخل حتمی است .

برای کسی یا با کسی که مورد اعتماد است ،با پولتان مدتی را کار کنید ،یا جسارتا در شرکتی ابتدا کار کنید تا چم و خم کار را بدست بگیرید .

اگر ادعا در قدرت بالایی دارید که بتوانید در بازار بین الملل وارد بشوید : شخصیت های شغلی متفاوت را ویزیت کنید و بهشان در بابت کارهایشان پیشنهاد همکاری بدهید ،مثلا اغلب فروشندگان پوشاک "ترک" از واسطه خرید میکنند ،کمک کنید مستقیما خرید کنند !

در بازار میوه و تره بار اغلامی که ریسک خرابی کمتر را دارند و زود خراب نمیشوند یا نمیگندند و بازار داغی دارند را بخرید و بفروشید .

در بازار گیاهان دارویی ببنید اگر میتوانید کاری بکنید من کمکتان میکنم .

در بحث مواد اولیه تولیدی های پوشاک تحقیقاتی بکنید .ببینید چه مواردی از چین فرضا برای یک شلوار ورزشی ساخت ایران وارد میشود ؟بگردید ، ان جنس را وارد کنید ،و در نهایت با هم دست واسطه گر را با تولید کنند قطع خواهید کرد .

اکثر خرازی ها و فروشندگان اسباب بازی و زیور الات ،خودکار ها و کیف های مارک ،و هر گونه لوازم دانشجویی،به واسطه جنس را خرید میکنند ،در حالی که بازار وارد کنندگان از تاجیکستان و افغانستان برای برخی بشدت داغ است ،این هم مورد دیگریست !

اگر به کشور های هدف با توجه به کالایتان اطلاعات کسب کردید ،به چند نفری از تجار ایرانی (جسارتا اگر به زبان دیگری مسلط نیستید)در ان کشور درخواست کمک و همکاری بدهید و تضمینات و خدمات خوب ارئه دهید . بعنوان مثال توصیه میکنم بروی مباحث صادرات مواد غذایی به عراق تحقیقاتی بکنید ،حدودا یک ماه قبل لیست بیشترین موارد صادر شده ی اخیر به کشور ،در حالی که دومین کشور بوده که در واردات از ایران مقام دوم را نزد ما کسب کرده .(این امار را از سایت های مربوطه کسب کنید، ببینید با توجه به بودجه و توانتان ایا میتوانید کاری انجام بدهید ؟یا خیر) .
بنظرم قدم به قدم پیش بریم بهتره
پشتکار و امید شما راه موفقیتتان است .
به من از کارهایی که انجام دادید خبر بدید !در خدمتم
کامیاب و تندرست باشید
خسروتاج- ج
javad.khosrowtaj@gmail.com

mahdi_hadad
02-07-2015, 14:01
خواهش میکنم .
موارد بسیاری ست که برای استارت زدن lمیتوانند مناسب باشند
من خدمتتون عرض کردم ، ببینید به کدامین مبحث ، ذهنی باز تر و علاقه ای بیشتر دارید !؟

از مواردی که ریسک کمی دارند شروع کنید . مواردی که میدانید سود کمی دارند ولی فروششان در بازار داخل حتمی است .

برای کسی یا با کسی که مورد اعتماد است ،با پولتان مدتی را کار کنید ،یا جسارتا در شرکتی ابتدا کار کنید تا چم و خم کار را بدست بگیرید .

اگر ادعا در قدرت بالایی دارید که بتوانید در بازار بین الملل وارد بشوید : شخصیت های شغلی متفاوت را ویزیت کنید و بهشان در بابت کارهایشان پیشنهاد همکاری بدهید ،مثلا اغلب فروشندگان پوشاک "ترک" از واسطه خرید میکنند ،کمک کنید مستقیما خرید کنند !

در بازار میوه و تره بار اغلامی که ریسک خرابی کمتر را دارند و زود خراب نمیشوند یا نمیگندند و بازار داغی دارند را بخرید و بفروشید .

در بازار گیاهان دارویی ببنید اگر میتوانید کاری بکنید من کمکتان میکنم .

در بحث مواد اولیه تولیدی های پوشاک تحقیقاتی بکنید .ببینید چه مواردی از چین فرضا برای یک شلوار ورزشی ساخت ایران وارد میشود ؟بگردید ، ان جنس را وارد کنید ،و در نهایت با هم دست واسطه گر را با تولید کنند قطع خواهید کرد .

اکثر خرازی ها و فروشندگان اسباب بازی و زیور الات ،خودکار ها و کیف های مارک ،و هر گونه لوازم دانشجویی،به واسطه جنس را خرید میکنند ،در حالی که بازار وارد کنندگان از تاجیکستان و افغانستان برای برخی بشدت داغ است ،این هم مورد دیگریست !

اگر به کشور های هدف با توجه به کالایتان اطلاعات کسب کردید ،به چند نفری از تجار ایرانی (جسارتا اگر به زبان دیگری مسلط نیستید)در ان کشور درخواست کمک و همکاری بدهید و تضمینات و خدمات خوب ارئه دهید . بعنوان مثال توصیه میکنم بروی مباحث صادرات مواد غذایی به عراق تحقیقاتی بکنید ،حدودا یک ماه قبل لیست بیشترین موارد صادر شده ی اخیر به کشور ،در حالی که دومین کشور بوده که در واردات از ایران مقام دوم را نزد ما کسب کرده .(این امار را از سایت های مربوطه کسب کنید، ببینید با توجه به بودجه و توانتان ایا میتوانید کاری انجام بدهید ؟یا خیر) .
بنظرم قدم به قدم پیش بریم بهتره
پشتکار و امید شما راه موفقیتتان است .
به من از کارهایی که انجام دادید خبر بدید !در خدمتم
کامیاب و تندرست باشید
خسروتاج- ج
javad.khosrowtaj@gmail.com
بسیار ممنونم از شما دوست عزیز آقای خسروتاج که وقت ارزشمندتونو میزارید و بنده رو راهنمایی میکنید
ببینید من تا به حال کار تجارت انجام ندادم ولی با اینکه سن زیادی ندارم (24سال)ولی تجربه زیادی توی بازار دارم (تقریبا7سال) و به بازاریابی تا حدود زیادی آشنایی دارم و بازاریاب زیاد اطرافم دارم و اینکه من به زبان انگلیسی تقریبا مسلط هستم و میخوام بازاریابی بین المللی رو شروع کنم,بهتر اینه که برم داخل اون کشور بازاریابی کنم یا اینکه از طریق اینترنت وراههای دگ؟
حالا سوال من:با این قیمت دلار و این اوضاع اقتصادی اینکه به واردات کالا یامواد اولیه فکر کنیم به نظر شما کار درستیه؟
به نظر شما من برای اول کارم از ترخیص کالا وامور گمرکی وکارای صادراتی شروع کنم بهتره یا اینکه اول از واردات کالا با حجم کم شروع کنم؟(همون توضیحات شما)
ممنون
کوچیک شما
مهدی حداد

لشگری
15-07-2015, 12:18
شما اگه در مورد سوالتون تا حالا اطلاعاتی گیر آوردین ممنون میشم به من هم کمک کنین 09143411281 یا آدرس ایمیل farzansalehi1976@gmail.com

با عرض سلام خدمت همه دوستان محترم

بنده در حال حاضر یه کارمندم و ساکن تهران که میخوام برای صادرات خشکبار اقدام کنم

راستش یکی از نقاط قوت من پدرم هستش که ترخیص کار هستشو به کارای واردات و صادرات اشنایی کامل داره بخاط همین بیشتر دنبال این هستم بتونم یه محصول خوب و برای صادرات انتخاب کنم

بیشتر توی این زمینه ازتون کمک میخوام ممنون میشم البته خشکبار یکی از محصولات هستش چرا که در جایی که من مشغول هستم تو زمینه دستگاه های ورزشی و پزشکی هست و زمینه تجهیزات

پزشکی نیز واسه واردات خوبه ولی سرمایه زیادی لازم داره نمیدونم چه بردی خوبه و از کجا باید برند خوب و شناسایی کنم ممنون میشم کمکم کنید mahdilashgari65@gmail.com

soheilaf_55
28-07-2015, 11:15
با سرمایه حدود 50 میلیون چه واردات صادراتی بین ایران و ترکیه میشه انجام داد

فرستاده شده از Lenovo A3500-HVِ من با Tapatalk

d4lton
29-07-2015, 11:51
یک سوال دارم خدمت دوستان من اگر بخوام از ترکیه ماشین دسته دوم وارد کنم امکانش هست ؟

3 سال پیش مجلس تصویب کرده بود آیا الان هم میشه ؟

اگر بیاد گمرک چقدر و چگونه است ؟

مرسی اگر جواب بدید ؟

pou74n
02-08-2015, 16:06
سلام دوستان
در زمینه ی پوشاک
و واردات و صادرات ، ثبت سفارش ، ترخیص کالا (هرچی باشه فقط قانونی...) با کارت با بازرگانی
در خدمتیم
09217745025
حیدری
وجه تمایز شرکت :
توانایی انجام کارهای گمرکی از تمامی کمرک های کشورر
و سریعترین زمان ممکن برای ترخیص

bikhodi0833
07-08-2015, 21:21
سلام. خدمت دوستان. عزیز
بنده تجربه ای در امر صادرات و واردات ندارم ولی خیلی علاقه مندم این کار رو شروع کنم به نظر شما از کجا شروع کنم میخام با سرمایه 40 میلیون شروع شروع کنم با پسته کسی میتونه منو راهنمایی. کنه ممنون.میشم
راستی یه شرکت تو شیراز سوال کردم بهم گفت 300تومن ازت میگیریم تا اصول اولیه رو بهت نشون بدیم لطفا منو راهنمایی کنید
09358440833

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

mostafa.yey
11-08-2015, 11:23
سلام

شرمنده که با چند سوال وقتتون رو می گیرم

بنده تو کار کامپیوتر و دوربین مدار بسته هستم. تو شهرستان کار می کنم و بیشتر کارم دوربین است و البته فروش به همکار هم دارم با توجه به فروش خوب دوربین و البته فکر های بازاریابی که دارم چند وقتی که تصمیمی به واردات قطعات این قطعه از چین و مونتاژ اونها تو ایران انجام بدم

با چند شرکت چینی و تایوانی صحبت کردم و آشنا شدم و لیست محصولات تولیدی رو بررسی کردم.

سوالم اینه که بنده اگر بخوام به صورت عمده وارد کنم مطمعن ترین و کم هزینه ترین روش ارسال از چین چیه؟

آمار شرکت ها رو در آوردم که خوشبختانه معتبر هستند

برای بار اول می خوام به صورت نمونه وارد کنم یعنی چند عدد از هر محصول، تا کیفیت تست شود.

برای وارد کردن نمونه از چه روشی استفاده کنم.

معمولا واسه این کارها چقدر گمرک می گیره و چقدر بخواب داره.

ببخشید

با تشکر

bikhodi0833
13-08-2015, 07:20
سلام به دوستان

انگار هیچ کس به اینجا سال تا سال سر نمی زنند

golf
15-08-2015, 07:02
سلام دوست عزیزami23میشه در خصوص وارداتی که عنوان کردی توضیح بیشتری بدی یا یه شماره تماس بزاری با شما تماس بگیرم

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

golf
15-08-2015, 07:09
قبول دارم .
من خودم واردات را در سال 86 با 25 میلیون شروع کردم.

من انتقادم به این هست که هر کسی یه مبلعی عنوان میکنه مثلا از 1 میلیون تومان گرفته تا 1 میلیارد.و میخواهند همه راه ها براشون باز باشه بدون فعالیت/سختی کشیدن/ضرر کردن و ....
انسان باید مشورت بگیره خیلی هم خوبه این کار ولی نه اینکه چشم بسته گفتند واردات خودکار خوبه چون سودش 120 درصد هست و بره بیاره . میخوای پوشاک وارد کنی بسم الله اول بازاریابی کن ببین چه جنسی خوش فروش / تجربه کسب کرد بعد سراغ کاری رفت.
صرفا بگیم چون کار صادرات کار با کلاسی هست خیر این درست نیست .
چرا؟
5.مالیات

نقد میخری نقد میفروشی . اعتبارم که کسب کنی چکی هم میشه خرید.

باید علاقه داشت . صرفا کار واردات چند سالی هست که مد شده!!!
دوستان نمیدونن این کارت بازرگانی چه مضراتی در آینده خواهد داشت براشون.
در حال حاضر همه میخوان یه کارت بازرگانی داشته باشن.همونطور که الان همه دوست دارن یه گوشی اپل داشته باشن .

تاجر یا حاجی بازاری به کسی میگن که حداقل یکی دو مرتبه بیشتر شکست خورده باشه و از شکست هاش پیروزی بسازه.
خیلی تجربه های سنگین در امور واردات و بعضا صادرات دارم . پیچ و خم های این کار و سختی ها .متاسفانه همه قسمت خوب ماجرا رو میبینند.
سلام دوست عزیز در مورد بازار داخلی با ذکر یک نمونه کار و روند آن لطفا راهنمایی کنید

omeed1987
15-08-2015, 10:49
اگه کسی سایت مشابه سراغ داره معرفی کنه
ممنون

محمد m
16-08-2015, 14:00
به نظرم اول باید توی همین مملکت خودمون یه کاری راه انداخت و بعد وقتی کمی پشتوانه مالی پیدا کردی به سمت تجارت بری. اگه از همون اول کسی بخواد وارد این وادی بشه احتمال شکست زیاده

bikhodi0833
16-08-2015, 15:01
سلام دوستان
کسی نظری راجب صادرات انجیر و پسته نداره من میخواهم از صفر شروع اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
Bikhodi0833@gmail.com

محمد m
16-08-2015, 19:33
زمینه صادرات پسته خیلی زیاده. ولی توی ایران تجارت قدیمی و پر سودی حساب میشه. برای یه تازه کار سخته انجام دادنش

golf
16-08-2015, 21:59
سلام دوستان عزیز

با پست بفرستم

دوست عزیز من از شما روند انجام کار رو خواستم ولی تاکنون دریافت نکردم لطفا برای راهنمایی با ایمیل sale781@ymail.com مکاتبه نمایید متشکرم

bikhodi0833
17-08-2015, 04:36
پس اقا محمد بنظرتون من کلا منصرف بشم

bikhodi0833
17-08-2015, 04:54
سلام کسی خبر نداره کجا نهال پسته فروش داره یک ساله هست با کیفیت عالی با ارتفاع 40تا 70 سانتیمتر دوستان اگه کسی مشتری یا آشنایی داره که میخاد خبر بده
09358440833
زنگ بزنید یا تو واتساپ پیام بدین ممنون

varz
26-08-2015, 14:03
سلام بر دوستان عزیز، من تولید کننده دروگر استوانه ای هستم و کار واردات هم انجام داده ام اگر از دوستان در زمینه صادرات محصول ما کمکی میتواند بکند رهنمایی کند (طراحی و ساخت دروگر را خودمان در ایران برای اولین بار انجام دادهایم ضمنا ثبت اختراع هم شده)
setoodehnya57@gmail.com

s@r
28-08-2015, 20:38
کسی از دوستان اگر تو زمینه قطعات بیرونی خودرو فعالیت داره میتونم کمکش کنم

tajer741
28-08-2015, 23:21
کسی از دوستان اگر تو زمینه قطعات بیرونی خودرو فعالیت داره میتونم کمکش کنم

پیام داده شد

behnam007
16-09-2015, 18:47
با سلام
من دانشجو در كشور آلمان هستم ميخواستم بدونم چه چيز ميشه اينجا وارد يا صادر كرد ؟؟
در ضمن من آلماني و انگليسي خوبي دارم ولي نميدونم از كجا و چه طور شروع كنم اگر راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم

kimya
26-11-2015, 00:36
یک شماره تمتس برام ایمل بزن یا باهام تمس بگیر kimya_gs@yahoo.com تلفن 09144454209

pishro-tejarat.ir
01-12-2015, 15:02
با سلام ، شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت ارائه دهنده کلیه خدمات بازرگانی و بازرگانی خارجی و صادرات و واردات و خرید کالا از چین می باشد. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

amir2723
12-12-2015, 04:02
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
------------------------------------
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
you Can Join Us Mow :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

amir2723
12-12-2015, 04:02
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
you Can Join Us Mow :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

reza66
05-01-2016, 23:54
با سلام
من علاقه دارم وارد کار بازرگانی بشم و دنبال یک آموزشگاه خوب برای یادگیری اصول صادرات واردات هستم،ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن،از جاهایی که این دوره رو ارائه میدن مثل: اتاق بازرگانی،مرکز آموزش بازرگانی،مجتمع فنی تهران،آکادمی بازرگانی آتیه و ... کدوم اساتید خوب و با تجربه ای داره و مطالب کاربردی ارائه میشه؟

majidosia
13-01-2016, 18:49
سلام دوستان. بنده تو سفر اخیر خودم به روسیه با مدیر عامل یکی از بزرگترین کارخونه های تولید کاغذ روسیه آشنا شدم و قول واردات انحصاری محصولاتش رو به ایران ازش گرفتم. مییخواستم بدونم کسی هست راهنماییم کنه که باید از کجا شروع کنم؟ یا اینکه شخص با تجربه ای هست که مایل باشه با هم این کار رو انجام بدیم. مخصوصا اینکه محصولات این شرکت کاغذ های عادیی نیست (کاغذ تحریر نیست) بلکه کاغذهای خاصیه با کاربرد های خیلی گسترده. ممنون میشم کمکم کنید.

Omidkhan
15-01-2016, 13:59
دوست عزیز لطفا با شماره بنده تماس بگیرید. ر زمینه کاغذ
09126386038

esmail
30-01-2016, 01:38
دوستان در مورد صادرات ماهی و میگو . اگه تجربه و اطلاعاتی دارید . راهنمایی کنید . چطور و از کجا شروع کنم . چقدر هزینه اولیه میخواد . حمل ونقل چطور . میخوام وارد این عرصه بشم esmail201557@gmail.com

Kardoost
30-01-2016, 11:47
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
پیش نهادهای تجاری.
آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
031306204214
Kardoost Arya Co | Introduction of Services and Products Kardoost Aria Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سالار امیری
04-02-2016, 15:23
سلام ا دوست عزیز
بنده 20 سال سابقه صادرات به کشور ترکیه و عراق رو دارم . اکه مایل باشید میتونم با شما در زمینه صادرات مواد غذایی به عراق همکاری کنم

ariamas
15-02-2016, 10:25
سلام .
در خصوص صادرات به کشور عمان با سرمایه کم میتونید از بازرگانی آریامس کمک بگیرید .
آدرس وب سایت :

شرکت بازرگانی آریامس | AriaMas Trading Company ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
صادرات و تجارت تخصصی به کشور عمان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Kardoost
15-02-2016, 14:28
Kardoost مشخصات[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
پیش نهادهای تجاری.
آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
03136204214
Kardoost Arya Co | Introduction of Services and Products Kardoost Aria Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

kamran2000
26-02-2016, 18:28
دوستان عزیزیکه تمایل به سرمایه گزاری در روسیه و امر صادرات به روسیه به صورت گسترده دارند یک موقعیت پیشنهادی بسیار عالی به بنده شه که نیاز به چندمیلیارد پول داره.این سرمایه گزاری شامل ایجاد یک سوله در جهت ایجاد یک مرکز محصولات صادراتی ایران به روسیه و پخش آنها به نقاط دیگر روسیه و کشورهای دیگر cis در ضورت تمایل با شماره 09211328656 تماس بگیرید در تلگرام واتس آپ و موبایل

kamran2000
26-02-2016, 18:34
دوستان عزیز کسی مشتری جوهر نداره برای چاپ روی پلاستیک در بسته بندی های 20 کیلویی و 1 تنی موجوده با کیفیت عالی 09211328656

kamran2000
26-02-2016, 18:59
سلام بر همه بزرگواران،من سالها در ضمینه صاردات به کشورهای همسایه بویژه روسیه و cis کار کردم و در حال حاضر بعد از اتمام قراردادم با شرکت قبلی ، آماده هستم در صورتیکه کارخانه ها و تولید کنندگان عزیز که تصمیم جدی به صادرات محصولشون دارند بعد از بستن قرارداد تا رسیدن به هدف صادراتیمون در کنارشون باشم. تمام رایزنهای اقتصادی ایران و دوستان در بخشهای بازرگانی سفارت ها بخاطر مراوده کاری منو میشناسن شماره تماس من 09211328656

Amir203434
03-03-2016, 22:06
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
ثبت نام کنید - بت بال نود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

MOHAMMADAMIN5353
26-03-2016, 14:35
سلام من میخوام کار صادرات رو شروع کنم
فقط میخوام مشتری خارجی برای محصولاتم پیدا کنم

enrique
28-03-2016, 13:06
سلام دوستان خسته نباشین خیلی خوشحالم که در جمع شما عزیزان هستم این اولین پست منه امیدوارم کمکم کنید
میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم که آیا کالایی برای واردات به کشور میشناسن که کمیاب و کم حجم باشه و به صورت انحصاری یا حداکثر در دست چند نفر خاص باشه
مقلا من شنیدم یه نوع ماده برای کارخانه روغن هس اضافه میشه به روغن خیلی خاص و گرونه
یه جیزی باشه که وارداتش سود کلانی داشته باشه با توجحه به خاص بودن
از نظر مجوز گرفتنم مشکل باشه
در کل جنس با حجم کم و خاص و گران و سود آور حتی اگر مجوز هم سخت میدن یا اصلا نمیدن

Ravat.hosien
28-03-2016, 17:23
با سلام
من دانشجو در كشور آلمان هستم ميخواستم بدونم چه چيز ميشه اينجا وارد يا صادر كرد ؟؟
در ضمن من آلماني و انگليسي خوبي دارم ولي نميدونم از كجا و چه طور شروع كنم اگر راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم
کدوم شهرین؟

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

SHIMA_CVL
03-04-2016, 16:40
سلام خسته نباشید. من ساکن هند هستم . من تمایل دارم فعالیتای تجاری انجام بدم کسی هست نیاز به داد و ستد با هند داشته باشه یا بتونه در این زمینه به من کمک کنه. به من ایمیل بزنید و یا با شماره 9164308811 تماس بگیرید
متشکرم
شیما زند

sroushts
04-04-2016, 13:08
سلام دوستان

واسه کار صادرات و واردات به کردستان عراق نیاز به همکار و شریک در بازارچه غرب کشور رو دارم:

دارای حداقل سرمایه باشه
وسیله شخصی در صورت لزوم
امکان اقامت و سکونت در بازارچه

ایمیل:sroushts@yahoo.com

وحید123
13-04-2016, 15:57
سلام.
میشه بیزحمت آدرس ایمیلتونو بزارین.
میخوام خشکبار مانند بادام،گردو، پسته و کشمش به هند بفرستم.
خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری کنیم.
محمدی
vahid.m1221@gmail.com

nosteradamoos
15-04-2016, 11:10
salam shima khanom
man to kare varedat az emarat va oman hastam
khoshhal misham, betoonam ba shoma tabadole fekri va hamkari dashte basham
shomareye man jahate tamas va ertebat a tarighe wat
00989306857099
partabiyan hamid

bahram s
15-04-2016, 13:49
سلام خانم زند در صورتی که بتونید موز برای من تهیه کنید و کارای بارگیریشو انجام بدید من میتونم باهاتون همکاری کنم
09131143101

bahram s
15-04-2016, 14:43
سلام به دوستان بنده در اصفهان یک سردخانه 2000تنی بالای صفر و زیر صفر احداث کردم از دوستانی که تمایل دارن در زمینه واردات و صادرات مواد عذایی ومیوه مخصوصا میوه های گرمسیری همکاری کنن
بابنده تماس بگیرند . چون فعالیت تجاری رو دوست دارم دوست دارم به جای اجاره دادن فعالیتی داشته باشم با تشکر .09131143101 b.salahshouri@gmail.com

ایران-روسیه
02-05-2016, 16:56
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl: قابل توجه بازرگانان و تاجران محترم!!! :excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::exc l:

دور دوم نشست تجاری ایران و روسیه با هدف افزایش سهم صادرات ایران به بازار روسیه در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروههای کالایی و شرکتهای روس حاضر در نشست با شماره همراه 09363789889 تماس بگیرید
زمانی

Majid-Teh
25-05-2016, 21:27
سلام به همگی.
دوستان عزیز ... تاپیک در مورد تجارت با سرمایه کم هسش. خواهشمندم اعضای با تجربه درمورد میزان رواج چک در خرید اقلام وارداتی وارد بحث بشن. واقعا اگه قرار باشه بعد از کلی دردسر و اتلاف وقت جنسی را که وارد کرده ایم بصورت چکی بفروشیم به دردسرش نمی ارزه. سوالم اینه که ایا وارد کنندگان نهایتا جنسی رو که وارد کردن نقد میفروشن یا چک مدت دار می گیرن؟ ممنون میشم از بزرگوارانی که جواب میدن.

Luxmarket
28-05-2016, 12:48
با سلام خدمت دوستان گرامی
در نظرم دارم یک گروه تلگرام برای تاجران عزیز راه اندازی کنم تا هر کسی سوالی داشت بتونه مطرح کنه و در ارتباط بیشتر باشیم
تاجرانی که مایلند شماره موبایلشون رو واسم ارسال خصوصی یا عمومی کنند تا اددشون کنم ممنون
ضمنا اطلاع رسانی کنید و داخل امضاهاتون بزارید

پیمان صابری زاده
29-05-2016, 01:03
با عرض سلام پیمان هستم از مشهد 09154786322

Ashrafi
30-05-2016, 11:29
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا
گ
گ
گ
سلام اقاب جلالی بنده تو حوزه واردات و صادرات یه تازه وارد صفر کیلومترن . چندتا سوال ازتون داشتم . اگه امکانش باشه ایمیلتون رو لطف کنید و بهم بدین.
اینم ایمیل بنده: m.ashrafi@engineer.com

Luxmarket
30-05-2016, 12:45
با عضویت در گروه تلگرام زیر با تاجران موفق به صورت آنلاین و مستقیم در ارتباط باشید
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
دوستانی هم که توان ادد کردن با رایانه رو ندارند عدد 1 را به شماره 09134112595 پیامک کنند تا لینک به موبایلشون ارسال بشه

Hamid.s
01-06-2016, 01:54
[QUOTE=Ashrafi;44300]گ
گ
گ
سلام اقاب جلالی بنده تو حوزه واردات و صادرات یه تازه وارد صفر کیلومترن . چندتا سوال ازتون داشتم . اگه امکانش باشه ایمیلتون رو لطف کنید و بهم بدین.
اینم ایمیل بنده: m.ashrafi@engineer.com[/QUOT

سلام جناب جلالی بنده هم مبتدی هستم در صورت امکان ایمل به بنده هم بدید.سپاس
sajadi.hamid1981@gmail.com

mahdi.m
13-06-2016, 13:36
سلا آقای جلالی
بنده حقیر راستش الان نزدیک 17 ساله کارمندم
ودر حدود 20 میل پول دارم گفتم بزنم تو کار تجارت و بازرگانی و یا شراکت با کسی تو این حرفه
ممنون میشم راهنمایی کنید یا شرکتی معرفی کنید
09183416966 مهدی

marzyeh
16-06-2016, 12:44
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا

سلام جناب اقای جلالی من میخوام در زمینه واردات لوازم ارایشی کار کنم لطف میکنین به من کمک کنین ma_bassiri@yahoo.com این ادرس ایملم هست

pmaxoil
16-06-2016, 21:44
با سلام
شرکت اینجانب دو نمایندگی انحصاری از دو شرکت خارجی در زمینه تولید روغن و گریسهای صنعتی و خودرویی در ایران دارم چنانچه تمایل به همکاری دارید به ایمیل زیر پیام دهید.
با تشکر و تقدیم احترام
pmaxoil@yahoo.com

ali ze
23-06-2016, 16:22
با سلام خدمت همه شما عزیزان.من تازه عضو این سایت شدم.دانشجوی دکتری هستم و می خوام در کنار فغالیت علمی تو زمینه واردات از چین شروع به فعالیت بکنم.برای شروع کار و واردات با یکسری شرکت ها که بیشتر کار هارو اون ها انجام میدن صحبت کردم تا کمکم خودم آشنا به کار بشم.ولی مسئله اصلی من نحوه بازاریابی و فروش محصول تو ایرانه و همینطور نوع محصول وارداتی .اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم.09109819369

hosein_khorashadi
24-06-2016, 04:07
سلام خدمت دوستان.ببخشید من تازه عضو سایت شدم و نمی تونستم سوال مطرح کنم.به همین خاطر مجبور شدم اینجا بگم.
بنده میخوام زنجیر نفره و انگشتر نقره و پلاک نقره و غیره وارد کنم. برای اولین بار میخوام این کار رو انجام بدم ولی نمیدونم باید چیکار کنم.به نظر شما چقدر پول لازمه برای واردات نقره.اگه کسی از دوستان هست که میتونه منو به صورت تخصصی راهنمایی کنه ممنون میشم.اگه کسی هست که واردات نقره رو انجام داده لطفا منو راهنمایی کنه.
ممنونم از همه شما

يحيي عامري
24-06-2016, 18:47
با سلام و عرض ادب
بنده مربی رشته های مالی و بازرگانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در استان گلستان می باشم و در ضمن خودم هم در زمینه صادرات فعال می باشم خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم
تلفن تماس 09117716095

hosein_khorashadi
25-06-2016, 04:19
کسی نیست بتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم...
خواهش میکنم اگه کسی هست تو رو خدا کمکم کنه.

rafel
29-06-2016, 11:55
با سلام چطور میتونم با شما در ارتباط باشم چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
وبسایت یا تلفن همراه و...داشته باشید واسم ارسال کنید
09031708531

rafel
29-06-2016, 11:58
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا

با سلام چطور میتونم با شما در ارتباط باشم چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

Aelitetradiing
30-06-2016, 00:24
مشاوره سرمایه گذاری با سود دهی و بازدهی بالا
سرمایه بسیار کم ....
aelitetrading@gmail.com

chestnut
10-07-2016, 21:45
با سلام خدمت همه افرادی که در این سایت فعالیت دارند و تجربیات خود را خالصانه در اختیار دیگران قرار می دهند. من مدتی است شرکتی زده ام در زمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی که بسیار هم با کیفیت از دید مشتریانم است.امروز با این سایت آشنا شدم و تاپیک های اکثر افراد را خواندم که بسیار هم ممنونم از گفته ها و راهنمایی هایشان. آقای جلالی من در تاپیک ها صحبت های شما رو خواندم و از آنجایی که شما هم در زمینه محصولات آرایشی فعالیت دارید می خواستم اگر برایتان امکان دارد لطفا در این زمینه و صادرات محصولات بیشتر راهنمایی ام بفرمایید.
اگر افراد دیگری هم هستند که می توانند برای صادرات محصولاتم کمک کنند ممنون می شوم که راهنمایی ام کنند. با تشکر
chestnutnona@yahoo.com

babakabdollahi
20-08-2016, 23:18
سلام. منظورتون از usb همان فلش مموری هست؟
غیر از اون چیا دیگه میتونی بفرستی؟

Aren
26-08-2016, 14:41
باعرض سلام و خسته نباشید
عزیزیان کسی میتواند برای من دقیقا توضیح بده تجارت چمدانی یعنی چی؟؟؟

من دارم میرم چین و تایلند میخوام جنس مورد نیاز خود را خریداری کنم و با خودم در چمدان بگذارم و بیارم
آیا مشکلی ایجاد میکنه؟

akbar44
03-09-2016, 19:56
سلام
لطفا اسامی و مارک محصولات آرایشی که تولید می کنید ،را اعلام فرمایید

PILAPILA
04-09-2016, 13:25
نحوه دریافت پول تو این شرایط چگونه هست؟
نحوه در یافت پیش پرداخت؟
نحوه دریافت بقیه پول بعد از فرستادن کالا؟
هدف قزاقستان هست. میشه از طریق بانک پول دریافت کرد؟ یا هنوزم هم از طریق صرافی باید اقدام کرد؟

mehradmoosavi
17-09-2016, 18:18
سلام
شما می توانید نیاز بازار رو در زمینه ها کالا هایی که هروز با آن سرو کار داریم و مصرفی می باشند رو پیدا کنید سپس منبع خرید آن را از سایت هایی مانند aliibaba.com یا made-in-china.com پیدا کنید
آن را یا به صورت دریایی یا هوایی(اگه کالا کم حجم و با ارزش است مانند شارژر تلفن همراه)
میتونید در زمینه حواله ارز به چین و ترخیص آن با بنده در تماس باشید.
تلگرام telegram.me/iranclearance یا ایمیل farpan.mb@gmail.com یا وب سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mohsenebra
01-10-2016, 12:49
محسن ابراهیمی: 09129592815
فرودگاه امام خمینی - پایانه هوشمند بار شرکت هما اکسپرس
Email:
Mohsen@homaexpress.com

tavasoli
01-10-2016, 14:29
دوست عزیز ماهی م میگو میتونم براتون بفرستم هر چقد بخوای

دیجی
02-10-2016, 17:40
برای تضمین و گسترش فروش کالاها و خدمات شما در سطح جهانی، دیجی سیلک رود توانایی نمایش غرفه و برند شما را در آخرین نمایشگاه بین المللی، در بیش از 100 کشور جهان به مدت 365 روز را دارد، اگر در نمایشگاهی حضور داشته اید اکنون ثبت نام کنید.

CHOSTAN
04-10-2016, 12:09
مساله ای که هست اینه که برای تجارتهای انچنانی باید مستقیما به بالا وصل بود. هیچ کسی نمیتونه واردات صادرات بکنه بدون اینکه وصل باشه به دولت مستقبما. شکی در این مساله نیست. الکی که نمیشه. شما به دولت وصل نباشی باید 50 درصد سودت رو بدی گمرک مالیات ...
قبل از صادرات یا واردات باید فروشنده یا کسی که با شما قرارداد میبنده دقیقا معلوم کنه میخره یا نه و قیمتش رو قراردادی بنویسه تا کارا جلو بره. خوب شما مغازه نداری برو از قشم روسری بگیر 13 تونن بیار تهران بفروش 50 تومن. چطوری میخوای بفروشی؟ به ظاهر سودش خوبه ولی در عمل سختی زیادی داره.

Ramamallahi
06-11-2016, 20:27
سلام عليكم
ماهي و ميگو شمار و میتونم حمل کنم تلگرام 09335928988

HAKIMEH
07-12-2016, 17:45
با سلام جناب آقای جلالی بنده در زمینه ی گل و گیاه میخوام صادرات داشته باشم به کشورهای همسایه.نیازمند راهنماییهاتون هستم با تشکر

Raptor
23-12-2016, 20:10
سلام میخوام تجارت رو شروع کنم ولی اصلا نمیدونم از کجا من تو مازندران زنگی میکنم و 20 تومن سرمایه هم دارم.میشه کمکم کنید؟
اینم ایمیلم hamed.mohamadneja.hm@gmail.com

الیاس صمدی
05-01-2017, 17:26
افرین
مرسی

fardiali
12-01-2017, 09:50
سلام و درود بر شما .من کلی فرش دست بافت برای صادرات و فروش دارم .لطفا راهنمایی فرمایید

maydix2003.mm
14-01-2017, 17:49
سلام عزيزان
من براي بار اول تصميم دارم واردات انجام بدم كسي ميتونه راهنماييم كنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

soheillive
28-01-2017, 02:28
سلام
در منطقه ما هم می توان از لحاظ صادرات فرش اقدام نمود ، هم صادرات بادام و هم صادرات عسل
خواهشا اگه کسی میتونه کمک کنه خبرم کنه
تا این حد بگم که گاهی وقتا از پوسیدن و از بین رفتن فرش در این شهر خبرهایی به گوش میرسه که واقعا حیفه که دست روی دست بزارم

kamran53
29-01-2017, 11:00
سلام ببخشید منطقه شما کجاست؟

سفته
29-01-2017, 16:22
بحران مسکن در چین ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
14-04-2017, 19:29
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت
دیجی سیلک رود: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

marketmakers
24-04-2017, 16:50
خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را ه فروش رسانید

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را به فروش برسانید

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟

salarsabbagh
29-05-2017, 19:14
با سلام خدمت دوستان

شرکت ما در زمینه صادرات مواد نفتی بسیار فعال بوده و کالاهایی از جمله قیر 60/70 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و دمیده 115/15 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) همچنین انواع پارافین ([Only Registered And Activated Users Can See Links])و رابر پروسس اویل (آر پی او) ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و گیلسونایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به 90 کشور صادر مینمایید.

از علاقمندان به همکاری با این شرکت درخواست میشود درخواست کالاهای فوق را از طریق ایمیل ارسال تا در اسرع وقت قیمت و زمان تحویل اعلام شود.

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

amiresmaili
30-05-2017, 01:10
♻️♻️♻️واردات ماشین آلات ، دستگاه ها ، تجهیزات، ابزار آلات ، سیستم ها ، قطعات ، خطوط تولید ، خطوط تست و کنترل کیفیت، کالا ، اجناس ، لوازم مصرفی ، مواد اولیه ، مواد شیمیایی ، ثبت شرکت ، بازدیدهای نمایشگاهی ، بازاریابی صادراتی و ...
[emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313]
واردات نوار تفلون مایع
واردات قوطی فلزیی
واردات لوله پی وی سی pvc
واردات پارکت
واردات مبلمان
واردات ادوات کشاورزی
واردات چسب ام دی اف
واردات و ترخیص چسب 123
واردات و ترخیص ماشین آلات
واردات و ترخیص از ترکیه

[emoji273] بازرگانی اسماعیلی با بیش از 25 سال سابقه درخشان در راستای ماموریت شرکتی خود کلیه امور مربوط به مشاوره و خدمات بازرگانی، واردات و صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور را به مشتریان ارائه می نماید.

[emoji736]برخی ازاین محورهای مشاوره و خدمات به صورت زیر است :

☑️صادرات و واردات محاسبه صفر تا صد هزینه های واردات ،حمل و ترخیص کالا(مبدا تا مقصد)
☑️مشاوره تخصصی امور گمرکی قبول سفارش خرید کالاهای تجاری و صنعتی از چین،ترکیه و روسیه و اروپا
☑️ ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی واردات کالا از ثبت و سفارش تا ترخیص
☑️ ثبت و سفارش و اخذ مجوزهای ورود کالا
☑️ترخیص کالا از گمرکات آستارا،بندرعباس،ارومیه و بازرگان در کمترین زمان با حداقل هزینه حمل و نقل و ترانزیت داخلی و خارجی
☑️صادرات کالا به روسیه و ترکیه ترخیص کالا در روسیه و ترکیه
☑️مشاوره های بازرگانی در زمینۀ تهیه و تنظیم اسناد تجارتی کالا اخذ بیمه نامه باربری محموله های داخلی یا ترانزیتی

☑️ترخیص سریع کالا بصورت حمل یکسره خدمات تخلیه، بارگیری، انبارداری گمرکی، امکانات جابجایی و توزین کالا تهیه پروفرما و استعلام، مذاکرات تجاری و فنی، مترجم، بازرسی، ثبت سفارش واردات به ایران، انبار، حمل و بارگیری، مجوزهای صادراتی، امور گمرکی و ترخیص

[emoji837]حتی می توانید پیدا کردن جنس مورد نظرتان و برآورد هزینه و تمامی موارد را به ما بسپارید تا ما آن را به بهتربن نحو انجام دهیم. تخصص ما انجام امور بین الملل است. بدون هیچ تردیدی سولات خود را از ما بپرسید تا در اسرع وقت بهترین راه حل را به شما ارائه کنیم. مطمئن باشید تمام پروژه ها بررسی خواهد شد و مناسب ترین راهکارها پیش پای شما قرار خواهد گرفت. کافی است، شما کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و باقی کارها به صورت خودکار جلو خواهد رفت.

[emoji273]بازرگانی اسماعیلی با در اختیار داشتن یک شرکت فعال در ترکیه این امکان را دارد تا تمامی خرید های شما را از سرتاسر دنیا به انجام برساند. این شرکت به صورت کاملا قانونی از سمت دولت ترکیه مشغول فعالیت است و شما می توانید از همان ابتدا پروسه خرید خود را به صورت کاملا قانونی دنبال کنید. از صدور فاکتور تا انجام خرید و دریافت و ارسال کالا به ایران با ارائه گزارش های کامل به شما انجام خواهد شد.

[emoji832]منشور اخلاقی این شرکت :
-امانتداری و حفظ اطلاعات مشتری و رعایت
-محرمانه بودن امور تجاری بازرگانان و تجار
-حفظ امنیت مالی و اقتصادی واردکنندگان و تجار محترم
-سرعت، دقت و صداقت در کلیه عملیات های
-اجرایی تعیین ارزش و قیمت ترخیص طبق جداول تعرفه های گمرکی
-به روز نگه داشتن اطلاعاتی مالک محموله از وضعیت و پیشرفت فرآیند ترخیص
-ترخیص کالا از گمرک و تحویل صحیح و سالم و به موقع کالاها
-استفاده از جدیدترین شیوه های ارتباطی برای تسریع در روند به اشتراک گذاری اطلاعات دارای دفاتر در چین ، روسیه و ترکیه

[emoji723]ایمیل:
Arashsalar@mail.ru

info@aysanco.com

☎️تلفن مشاوره :

09148555724

[emoji118]کانال تجارت و بازاریابی جهانی :↙️
t.me/arashsalartejarat
[emoji116][emoji116][emoji116][emoji116][emoji116][emoji116][emoji116]

amiresmaili
30-05-2017, 01:13
سلام عزيزان
من براي بار اول تصميم دارم واردات انجام بدم كسي ميتونه راهنماييم كنه؟

♻️♻️♻️واردات ماشین آلات ، دستگاه ها ، تجهیزات، ابزار آلات ، سیستم ها ، قطعات ، خطوط تولید ، خطوط تست و کنترل کیفیت، کالا ، اجناس ، لوازم مصرفی ، مواد اولیه ، مواد شیمیایی ، ثبت شرکت ، بازدیدهای نمایشگاهی ، بازاریابی صادراتی و ...
[emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313][emoji1313]
واردات نوار تفلون مایع
واردات قوطی فلزیی
واردات لوله پی وی سی pvc
واردات پارکت
واردات مبلمان
واردات ادوات کشاورزی
واردات چسب ام دی اف
واردات و ترخیص چسب 123
واردات و ترخیص ماشین آلات
واردات و ترخیص از ترکیه

[emoji273] بازرگانی اسماعیلی با بیش از 25 سال سابقه درخشان در راستای ماموریت شرکتی خود کلیه امور مربوط به مشاوره و خدمات بازرگانی، واردات و صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور را به مشتریان ارائه می نماید.

[emoji736]برخی ازاین محورهای مشاوره و خدمات به صورت زیر است :

☑️صادرات و واردات محاسبه صفر تا صد هزینه های واردات ،حمل و ترخیص کالا(مبدا تا مقصد)
☑️مشاوره تخصصی امور گمرکی قبول سفارش خرید کالاهای تجاری و صنعتی از چین،ترکیه و روسیه و اروپا
☑️ ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی واردات کالا از ثبت و سفارش تا ترخیص
☑️ ثبت و سفارش و اخذ مجوزهای ورود کالا
☑️ترخیص کالا از گمرکات آستارا،بندرعباس،ارومیه و بازرگان در کمترین زمان با حداقل هزینه حمل و نقل و ترانزیت داخلی و خارجی
☑️صادرات کالا به روسیه و ترکیه ترخیص کالا در روسیه و ترکیه
☑️مشاوره های بازرگانی در زمینۀ تهیه و تنظیم اسناد تجارتی کالا اخذ بیمه نامه باربری محموله های داخلی یا ترانزیتی

☑️ترخیص سریع کالا بصورت حمل یکسره خدمات تخلیه، بارگیری، انبارداری گمرکی، امکانات جابجایی و توزین کالا تهیه پروفرما و استعلام، مذاکرات تجاری و فنی، مترجم، بازرسی، ثبت سفارش واردات به ایران، انبار، حمل و بارگیری، مجوزهای صادراتی، امور گمرکی و ترخیص

[emoji837]حتی می توانید پیدا کردن جنس مورد نظرتان و برآورد هزینه و تمامی موارد را به ما بسپارید تا ما آن را به بهتربن نحو انجام دهیم. تخصص ما انجام امور بین الملل است. بدون هیچ تردیدی سولات خود را از ما بپرسید تا در اسرع وقت بهترین راه حل را به شما ارائه کنیم. مطمئن باشید تمام پروژه ها بررسی خواهد شد و مناسب ترین راهکارها پیش پای شما قرار خواهد گرفت. کافی است، شما کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و باقی کارها به صورت خودکار جلو خواهد رفت.

[emoji273]بازرگانی اسماعیلی با در اختیار داشتن یک شرکت فعال در ترکیه این امکان را دارد تا تمامی خرید های شما را از سرتاسر دنیا به انجام برساند. این شرکت به صورت کاملا قانونی از سمت دولت ترکیه مشغول فعالیت است و شما می توانید از همان ابتدا پروسه خرید خود را به صورت کاملا قانونی دنبال کنید. از صدور فاکتور تا انجام خرید و دریافت و ارسال کالا به ایران با ارائه گزارش های کامل به شما انجام خواهد شد.

[emoji832]منشور اخلاقی این شرکت :
-امانتداری و حفظ اطلاعات مشتری و رعایت
-محرمانه بودن امور تجاری بازرگانان و تجار
-حفظ امنیت مالی و اقتصادی واردکنندگان و تجار محترم
-سرعت، دقت و صداقت در کلیه عملیات های
-اجرایی تعیین ارزش و قیمت ترخیص طبق جداول تعرفه های گمرکی
-به روز نگه داشتن اطلاعاتی مالک محموله از وضعیت و پیشرفت فرآیند ترخیص
-ترخیص کالا از گمرک و تحویل صحیح و سالم و به موقع کالاها
-استفاده از جدیدترین شیوه های ارتباطی برای تسریع در روند به اشتراک گذاری اطلاعات دارای دفاتر در چین ، روسیه و ترکیه

[emoji723]ایمیل:
Arashsalar@mail.ru

info@aysanco.com

☎️تلفن مشاوره :

09148555724

[emoji118]کانال تجارت و بازاریابی جهانی :↙️
t.me/arashsalartejarat
[emoji116][emoji116][emoji116][emoji116][emoji116][emoji116][emoji116]

mohamadsanati
31-05-2017, 15:11
سلام دوستان چجوری میشه یه تاپیک جدید ایجاد کرد؟
جایی ندیدم که نوشته باشه

moh72
05-06-2017, 02:59
سلام دوستان چجوری میشه یه تاپیک جدید ایجاد کرد؟
جایی ندیدم که نوشته باشه
فکر کنم اول باید چند تا پست ارسال کنید تا بتونید تاپیک باز کنید

محمد رهام
05-06-2017, 15:37
با سلام به دنبال شریک تجاری آشنا به بازار کشورهای هدف جهت صادرات زعفران مرغوب به خارج از مرزهای ایران هستیم...09151580179 خاکی

kasra1361
26-07-2017, 18:03
سیرسفید همدان جهت صادرات موجوداست .ورق سیرخشک شده جهت صادرات موجود است09037698547

reza.ahmadii
22-08-2017, 14:14
شرکت بازرگانی دیاکو تجارت کاسپین

* صادرات و واردات ( کليه اقلام صنعتي، کشاورزي، مواد غذايي، مواد معدني) ،خريد ، فروش ، توزيع
* کشتیرانی و حمل و نقل دریایی در تمامی بنادر دریای خزر
1. کشتی های کارگو و فله (بار فله ، جامبو بگ ، پالت)
2.انواع کانتینر معمولی 20 فوت و 40 فوت و کانتینر یخچالی
3.تخته نراد روسی و غلات ( جو، ذرت )
تلفن : 09112335393

تلگرام

ایمیل
diaco_tc@yahoo.com

تجارت با ایران
15-09-2017, 15:19
Salam. Dar che zaminehi mitonid faaliat konid? emkane tozi kardan kalaye khasi ro darid?

Dolatmand
29-09-2017, 19:07
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا

سلام جناب جلالی ممنون از وفتی که میگذارید. جسارتا بنده می خوام شروع کنم . خیلی از دوستان که فقط منفی میگن و تلاش می کنن که بی خیال تجارت بشی من اگر بخوام شروع کنم و دقیقا مثل شما ۶ ماه مطالعه کنم باید از کجا شروع کنم .منابع رو لطف میکنید . معمولا فروم های بازار های بورس و معاملات بین الملل یک تاپیکی دارند به اسم تازه واردان از اینجا شروع کنند و تو اوت تاپیک منابع و راهنمایی ها هست.
ممنون موفق باشید. فرجی

عبدالله پور
01-11-2017, 18:08
با سلام دوستانمن از شهر بازرگان هستممیتوانم هرکی که جنسی دارد که نیاز به ترخیص هست در خدمت هستم از جمله این جنس ها شامل { پوروفیل ، لوازم یدکی ،لوازم تحریر،
لباس {البسه} و … به طور قانونی و…از تمام نقاط کشور میتوانیم انجام دهیم از جمله { مرز بازرگان ، جلفا ، بندرعباس و…اگر کسی نیاز به ترخیص جنس خود باشد میتوانیم به قیمت مناسب انجام دهیمبه طور تضمینی هم کار میکنیم و کارگو هم ترکیه داریم + صرافی هم موجود هستدر صورت نیاز با این شماره ها تماس حاصل فرمایید
۰۹۱۴۱۶۲۳۴۲۸ عبدالله پور ۰۹۱۴۱۶۵۴۲۵۹ عیدالله پور

SAINAGHORBANI
04-11-2017, 17:41
باسلام
عذرمیخوام
من میخواستم کارصادرات یادبگیرم کسی هست بنده رو راهنمایی کنه؟
نمی دونم قسمت درستی این پست رو گذاشتم یانه
سپاسگزارم

محمد رهام
06-11-2017, 16:17
سلام دوستانی که میتونن که در زمینه صادرات و بازریابی زعفران درجه یک صادراتی همکاری داشته باشن تماس بگیرن ...۰۹۱۵۱۵۸۰۱۷۹ خاکی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] پاسخ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] پاسخ با نقل قول ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) افزودن این مطلب به وبلاگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

amirhalipoor
11-01-2018, 14:17
آیا مشکل فروش دارید ؟

نماینده های خوب در شهر های مختلف لازم دارید ؟

نمی دانید در کدام استان شروع به کار کنید ؟

تا حالا به فکر صادر کردن محصولاتتون افتادین ؟

برای تولید محصول بهتر احتیاج به واردات مواد اولیه خاصی داشتین ؟

آیا میخواهید پرسنل فروش خود را با جدیدترین متد های روز آشنا کنید ؟

آیا میخواهید با سرمایه اندک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید ؟

خًب می تونید در مورد همه ی این مسائل روی ما حساب کنید .....اسم ما مارکت میکرز ، تخصص ما بهبود شرایط حال شما

جهت ورود به بازارهای جدید و ارتقاء فروش در بازارهای فعلی خود با دفاتر ما در ارتباط باشید

black pearl
06-04-2018, 20:11
:whistle::whistle:

meyt12
09-04-2018, 21:02
سلام
من تولیدکننده بدلیجات هستم تو امر صادرات از بازاریابی و فروش نیاز به کمک دارم
09366023222

global
08-05-2018, 15:07
با سلام و احترام
دوست عزیزم برای کار واردات نیازی به یک سری آیتم های آشنایی با واردات دارید
کار واردات را حتی میتونید بدون سرمایه شروع کنید و پول ابتدیی خودتون رو صرف هزین های تبلیغات کنید.
برای شروع کار صادرات باید هدف گذاری کرد. صرفا بدون هدف نه تنها برای واردات بلکه سراغ هیچ استارت آپی نروید.
در مورد صادرات :
صادرات نسبت به واردات آسانتر است.
در صادرات اول باید محصول مورد نظر را به استاندردهای جهانی و بین المللی رسوند و ما بقیه کار و مهم ترین پیدا کردن مشتری هست
که از سایت های b2b میتونید این فرایند را انجام دهید
در صادرات شناخت بازار هدف کشور مورد نظر یکی از اولویت هاست که بدونید مشتریان عام به دنبال چه کالاهایی هستند و این کالاها
چه مقبولیتی در اون کشور داره.که از طریق اینترنت به راحتی میتوانید جامع آماری به دست آورید
با سپاس و احترام

mardani
11-05-2018, 08:18
اقای جلالی با سلام
من چون ارتباطی با شما ندارم اگر امکان داره با شماره 09132332069 با اینجانب تماس بگیرید من چند تا سوال از جنابعالی دارم . با تشکر

Mohammadatc88
19-05-2018, 14:52
بیزحمت من رو هم عضو کنید. 09157563257 اینم شمارم

shbgem
19-05-2018, 23:55
سلام میشه توضیح بدید که چرا واردات نیاز به سرمایه اولیه نداره؟

Mohammadatc88
21-05-2018, 09:19
سلام و درود بر شما .من کلی فرش دست بافت برای صادرات و فروش دارم .لطفا راهنمایی فرمایید

سللام لطفا شماره تماس بدهید تا با شما تماس بگیریم

ghaemi
21-05-2018, 10:05
به نظرم در این دوره ای که هستیم اگر به سمت واردات و صادرات نرید خیلی بهتره. چون وضعیت هیچی مشخص نیست دقیقا!

Jahanbanj
02-06-2018, 17:54
سلام چجور میتونم صادرات پسته و انجیر انجام بدم.تا حالا صادرات انجام ندادم ولی به این دو محصول کاملا آشنا هستم

Jahanbanj
02-06-2018, 18:09
سلام.واسه صادرات پسته و انجیر کسی هست راهنمایی کنه.تا حالا صادرات انجام ندادم ولی به این دو محصول واردم

امیرعلی هوشمند
04-06-2018, 14:34
سلام دنبال تاجر فرش هستم یه فرش دستبافت دارم به هر کسی مغازه دارا نشان دادم از 6 میلیون تابیست تومن قیمت دادند اما چند سال پیش شخصی که توی صادرات بوده گفت فرش را چشم بسته صد میلیون میخرم اما نمیدونم راست یا دروغه از شما تقاضا دارم اگر کسی را میشناسید معرفی کنید یا حداقل از ان شخص مشاوره بگیرم

Milad.darvishi
06-07-2018, 02:43
سلام اقای جلالی چطور میشه با شما تماس گرفت

Smm100
10-08-2018, 13:36
سلام
ارائه کلیه امور گمرکی و ترخيص كالا از مرز چذابه به کشور عراق

تجارت امن وپایدار

ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید

آدرس:
استان خوزستان شهرستان دشت آزادگان شهر مرزی بستان بازارچه مرزی چذابه غرفه ۲۶

تخلیص وتصدیر جمیع البضائیع الخاص بکم من منفذ الشیب الی العراق

شماره تماس

+989167585586
+989167003320
+989166062008

ساعدی

dadashi
31-08-2018, 12:04
سلام. در صورت تمایل برای بازاریابی فرش هاتون جهت صادرات با این شماره (تلگرام، واتساپ) تماس بگیرید: 09127723904

hamedamerian
31-08-2018, 16:12
سلام - برای فروش فرش با من در تماس باشید . itcenter.shahvar@gmail.com

hamedamerian
31-08-2018, 16:31
سلام - لطفا ایمیلتون رو بفرمایید

dadashi
02-09-2018, 01:43
سلام دنبال تاجر فرش هستم یه فرش دستبافت دارم به هر کسی مغازه دارا نشان دادم از 6 میلیون تابیست تومن قیمت دادند اما چند سال پیش شخصی که توی صادرات بوده گفت فرش را چشم بسته صد میلیون میخرم اما نمیدونم راست یا دروغه از شما تقاضا دارم اگر کسی را میشناسید معرفی کنید یا حداقل از ان شخص مشاوره بگیرم
سلام. می تونید عکس و مشخصات فرش تون رو برام بفرستید تا براتون قیمت کنم. تلگرام و واتساپ 09127723904

mehditg
29-09-2018, 22:17
سلام ، فرش دستباف كدوم شهره ؟

ssetare
11-05-2019, 12:08
مواد شیمیایی مرک آلمان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
فروش و تعمیر یو پی اس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
مشاوره خانواده ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
مشاوره جنسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

محمدپور
11-05-2019, 13:24

سلام. در صورت تمایل برای بازاریابی فرش هاتون جهت صادرات با این شماره (تلگرام، واتساپ) تماس بگیرید: 09127723904

با سلام دوستانمن از شهر بازرگان هستممیتوانم هرکی که جنسی دارد که نیاز به ترخیص هست در خدمت هستم از جمله این جنس ها شامل { پوروفیل ، لوازم یدکی ،لوازم تحریر،
لباس {البسه} و … به طور قانونی و…از تمام نقاط کشور میتوانیم انجام دهیم از جمله { مرز بازرگان ، جلفا ، بندرعباس و…اگر کسی نیاز به ترخیص جنس خود باشد میتوانیم به قیمت مناسب انجام دهیمبه طور تضمینی هم کار میکنیم و کارگو هم ترکیه داریم + صرافی هم موجود هستدر صورت نیاز با این شماره ها تماس حاصل فرمایید
۰۹۱۴۱۶۲۳۴۲۸ عبدالله پور ۰۹۱۴۱۶۵۴۲۵۹ عیدالله پور

F. H
30-05-2019, 08:49
سلام ببخشید سوالی داشتم خدمتتون میخواستم بدونم با پنجاه یا صد میلیون تومن هم میشه تجارت کرد چون پول زیادی نیست و اینکه اگه بازار هدفم چین باشه و بخوام وارد کنم چه مقدماتی لازم هست ایا حتما باید کارت بازرگانی دلشته باشم یا راه های دیگه ای هم وجود داره؟ یا اینکه هزینه های واردات و صادرات اعم از گمرک و.... اینا چه هزینه هایی است یعنی به غیر از گمرک چه هزینه های دیگه ای باید بکنم تا یه جنس وارد کشور بشه که سود و زیانش و بسنجم با تشکر

F. H
30-05-2019, 09:17
سلام ببخشید سوالی داشتم خدمتتون میخواستم بدونم با پنجاه یا صد میلیون تومن هم میشه تجارت کرد چون پول زیادی نیست و اینکه اگه بازار هدفم چین باشه و بخوام وارد کنم چه مقدماتی لازم هست ایا حتما باید کارت بازرگانی دلشته باشم یا راه های دیگه ای هم وجود داره؟ یا اینکه هزینه های واردات و صادرات اعم از گمرک و.... اینا چه هزینه هایی است یعنی به غیر از گمرک چه هزینه های دیگه ای باید بکنم تا یه جنس وارد کشور بشه که سود و زیانش و بسنجم با تشکر

اناری
14-07-2019, 18:15
سرمایه گذاری با سود خوب پیشنهاد می کنم

با سلام و احترام اگر که شما در ضمینه واردات لوازم آرایشی و بهداشتی علاقه مند به فعالیتید من می توانم به شما کمک بکنم.لطفا در صورت تمایل با ایمیل من تماس بگیربد.با تشکر و احترام

۸

mehran121
14-07-2019, 23:30
سلام. میشه لطفا ایمیل تون رو بفرمایید که تماس بگیرم.
09362202011
mehranfakhimi5@gmail.com

660
19-07-2019, 10:44
سلام کسی مشتری برای صادرات حبوبات نداره؟09396956358 واتساپ

m.moghimi
21-07-2019, 10:39
سلام. کسی مشتری برای صادرات خاکشیر و تخم شربتی نداره؟ هم به صورت عمده و هم به صورت پک های گرمی شیک میتونم عرضه کنم.
masoome.mogh@gmail.com

saray71
23-07-2019, 15:42
سلام دوستای عزیزم . من با توجه به نیازهایی که دارم حقوق کارمندی اصلا جوابگو نیست. میخوام درامد ارزی داشته باشم . چه راهی رو پیشنهاد میدید؟

vmousavi
22-08-2019, 22:35
سلام خدمت عزیزان در مورد صادرات زعفران به ترکیه راهنمایی میخواستم کجا خریدار پیدا کنم میخوام اگر بشه به ترکیه صادر کنم میتونم بهترین زعفران و ارائه بدم به مشتری لطفا کسی اگر تونست منو راهنمایی کنه
ایدی تلگرامم
شمارم 09377550166

Hasegava
27-08-2019, 12:02
سلام
متاسفانه مدیران انجمن هیچ نظارتی رو تاپیک های مطرح شده ندارند. یک نگاهی به موضوع بیندازید و بعدش بحث رو شروع کنید. موضوع اینجا درباره صادرات و واردات با هزینه کم هست هر کسی اومده حرفه خودش رو تبلیغ کرده.

aramon
07-10-2019, 00:10
من لباس تولید میکنم . میخوام وارد بحث صادرات بشم . نمیتونم تاپیک ایجاد کنم
باید بچرخم تو تاپیک ها چرت و پرتی بنویسم تا سی تا بشه و بتونم تاپیک بزنم
الان برای ورد چکار کنم

aramon
07-10-2019, 00:11
ظاهراً ترجیح میدن تعداد پست زیاد باشه تا محتوی

aramon
07-10-2019, 00:12
سلام خدمت عزیزان در مورد صادرات زعفران به ترکیه راهنمایی میخواستم کجا خریدار پیدا کنم میخوام اگر بشه به ترکیه صادر کنم میتونم بهترین زعفران و ارائه بدم به مشتری لطفا کسی اگر تونست منو راهنمایی کنه
ایدی تلگرامم
شمارم 09377550166

راهش اینه به خارجی ها کالا یا خدمت بفروشید

aramon
07-10-2019, 00:56
کسی نیست که بانک اطلاعاتی تاجر ها رو داشته باشه

aramon
07-10-2019, 12:39
با عرض سلام خدمت همکاران بزرگوار

ما تولید کننده پوشاک هستیم و مایل به ورود به بازار صادرات
دوستانی که مایل به همکاری هستند با من در ارتباط باشند
09221963199

Hma
10-10-2019, 18:46
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند
بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه
مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه
اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین
حسین محمدی 09117431944

Alireza62
14-10-2019, 23:40
سلام کسی مشتری برای صادرات حبوبات نداره؟09396956358 واتساپ
سلام، فعلا صادرات حبوبات ممنوعه

Alireza62
14-10-2019, 23:45
کسی نیست که بانک اطلاعاتی تاجر ها رو داشته باشه
سلام، پیدا کردن بانک اطلاعاتی تاجر ها سخت نیست، اول باید ببینیم تاجرهای ایران را می خواهید یا منظورتان بازارهای صادراتی است، اگر منظور صادرات است باید کشور را مشخص کنید. سپس چندتا راه دارین:
۱- یک سری مجموعه ها هستند که بانک های اطلاعاتی دارن و می تونید با قیمت های ارزان خرید کنید، البته همه لیست بروز نیست ولی باز هم می ارزد
۲- ایرانیانی که در کشور مقصد شرکت دارند معمولا آمادگی همکاری و کمک را دارند. بعضی از آنها به راحتی حاضرند با شما پورسانتی کار کنند
۳- در سایت های b2b تبلیغ کنید تا مشتریان شما را پیدا کنند

Alireza62
14-10-2019, 23:50
ایدی تلگرامم
شمارم 09377550166
سلام، تا جایی که بنده اطلاع دارم صادرات زعفران قوانین نسبتا مشکلی دارد و اول باید یک برند ثبت کنید، اگر پیگیر ثبت برند شوید متوجه می شوید که باید کارخانه بسته بندی داشته باشید و شرایط دشوار است. اگر کارخانه ندارید بهتر است با برند های موجود مذاکره کنید و زعفران خود را با زعفران بسته بندی شده تهاتر کنید یا سفارش بسته بندی به آنها بدهید. پس از آن می توانید به صادرات فکر کنید. یافتن مشتری صادراتی برای زعفران سخت نیست.

Alireza62
15-10-2019, 00:00
سلام دوستان،
من بیش از ۱۰ سال سابقه تجارت بین الملل و کارت بازرگانی دارم. تا بحال در فاز واردات تجهیزات صنعتی فعال بودم اما فعلا واردات توجیه نداره (حداقل در کار ما). دنبال کالاهایی هستم که بشه برای آنها بازار صادراتی ایجاد کرد. اگر کسی ایده ای دارد، لطفا با من تماس بگیرد. امکاناتی که من می توانم تامین کنم:
۱- دفاتر بین المللی جهت انتقال پول
۲- آنالیز بازارهای هدف
۳- بازاریابی
۴- بررسی و اطلاع رسانی در خصوص الزامات قانونی بازار هدف و محاسبه هزینه و زمان مورد نیاز
۵- مقدار محدودی سرمايه
۶- انجام کلیه امور بازرگانی
شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۰۹۴۷۱

ali mosavi
08-11-2019, 09:18
سلام زعفران قاینات دارم برای فروش کسی مشتری داره صادرات ؟ bagheribagheri559@gmail.com

بهناز کوهنی
09-11-2019, 13:02
سلام من 16 ساله کار نقاشی میکنم...میخواستم بدونم چطور میشه برای کارهام خریدار پیدا کنم؟؟و در چه کشورهایی در حال حاضر فروش آثار هنری عالیه؟؟مخصوصا نقاشی یا پتینه روی اجسام؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

commercialbehrooz64
10-11-2019, 16:11
سلام خوبید
اول باید بگید چه کشوری مد نظرتون هست ...من صادرات و واردات و بازاریابی تخصصی با تیم مجرب در کشورهای اطراف انجام میدم

بهناز کوهنی
11-11-2019, 11:33
سلام خوبید
اول باید بگید چه کشوری مد نظرتون هست ...من صادرات و واردات و بازاریابی تخصصی با تیم مجرب در کشورهای اطراف انجام میدم

بیشتر مد نظرم اروپا و دبی هست...البته کشورهای عربی هم مث عمان و قطر هم اگه باشه عالیه

amini620
25-11-2019, 16:04
بدنبال شرکت های تولید کاشی و سرامیک و تایر خودر هستم در کشور ترکیه برای فروش اکسید روی بالای 70 درصد

mrezabiotech
30-12-2019, 14:28
خواستي پخ بده
دوست گرامی درود
لطفا در صورت امکان جهت کسب راهنمایی شماره تماس مرحمت فرمایید
ارادتمند محمد رضا رزاقی 09112550672

mrezabiotech
30-12-2019, 14:34
بیشتر مد نظرم اروپا و دبی هست...البته کشورهای عربی هم مث عمان و قطر هم اگه باشه عالیه
با درود فراوان
درخصوص بازار هدف صنایع دستی شمال (جهت صادرات)از جمله فرش دستبافت -سبد های حصیری بسیار زیبا - انواع دست ساخته های چوبی - نی بامبو و ... نیاز به راهنمایی دارم لطفا شماره تماس دفتر را اعلام فرمایید ارادتمند محمد رضا رزاقی

mo2018
09-04-2020, 21:09
سلام خسته نباشین من یک جون 22ساله هستم که خیلی دوست دارم تا بتونم یک محصول رو بتونم صادر کنم وبه اقتصاد نفتی پایان بدم وبه حرف رهبر عزیزمون گوش کنم
که میگن ما باید صادرات غیر نفتی رو رشد بدهیم

اما من به هر کجا که مراجعه میکنم کسی کمکم نمیکنه ومنم نمیدونم باید از کجا شروع کنم وکاملا سر در گم هستم

ایا شما میتوانید به من کمک کنین

شماره تماس من 09376867020
تلگرام وواتساپ وهمه شبکه هارو رو این شماره دارم

خواهشا اگه میتوانید من رو راهنمایی کنین تشکر
یا علی

Dama herb
17-04-2020, 09:39
سلام و عرض ادب
بنده میخوام در زمینه واردات گیاهان دارویی و عطاری از هند و پاکستان و چین فعالیت کنم مراتب کار به چه شکل هست خوشحال میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند دست ما رو هم بگیرن
با آرزوی توفیق روزهای خوش