PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم شروع کنم

trade_master
12-05-2013, 13:24
سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم به دوستان مختلفی پیام دادم در این زمینه که من رو هم در کار صادرات و واردات شریک کنن ولی متاسفانه مورد بی لطفی شدید دوستان قرار گرفتم یعنی واقعا هیچ کس حاظر نشد حتی کوچکترین کمکی به من کنه
دوستانی که تو کار صادرات و واردات هستند خواهش میکنم یکی بیاد به من کمک کنه من رو از سردرگمی نجات بده اگه طرحی دارید یا اگه میتونید من رو هم در کار خودتون شریک کنید لطفا دریغ نکند دوستان راه دوری نمیره . .
منتظر نظراتتون هستم
یا حق

binalood
12-05-2013, 14:54
سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس

binalood
12-05-2013, 14:55
سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس

tajerkocholoo
12-05-2013, 16:24
سلام من یه پیشنهاد توپ و پر سود برات دارم کم دردسر و با در آمد بالا
فقط بگو اهل کجایی
خواستی بهم میل بده sasanmohamaady@yahoo.com

amir23
12-05-2013, 21:21
دوست عزيز خيلي ها اطلاعات صادراتيشون رو با كسي در ميون نميذارن. درست يا غلطش رو نميدونم اما ميگن كه ما با سختي اطلاعات رو جمع كرديم و الان نميتونيم يك شبه لم كار رو بديم بره!!!
اگر ميخواي تو كار واردات كار كني من ميتونم كمكت كنم. با يك ميليون تومن هم ميتونم برات موبايل و تبلت بيارم بفروشي عزيز. با پست مياد و خودشون ترخيص ميكنن. بقيه 29 تومن رو بذار تو بانك...
خواستي پخ بده

mohamadmahdi
12-10-2013, 09:35
سرمایه گذاری با سود خوب پیشنهاد می کنم

با سلام و احترام اگر که شما در ضمینه واردات لوازم آرایشی و بهداشتی علاقه مند به فعالیتید من می توانم به شما کمک بکنم.لطفا در صورت تمایل با ایمیل من تماس بگیربد.با تشکر و احترام

stable.rock90
12-12-2013, 11:52
سلام . دوست خوبم . آقای بینالود تقریبا دید کلی رو بهت داد . ولی یک راهنمایی بهت می کنم . اول این که چون من خودم از طریق این سایت با صادرات آشنا شدم و الان هم تو این کار فعالیت می کنم هر راهنمایی از دستم بر بیاد برات انجام می دم تا شاید زکات علمی رو که بدست آوردم رو پرداخت کرده باشم .
اولین کاری که باید انجام بدی مطالعات گسترده (خیلی گسترده ) درمورد علم صادرات و واردات .جای زیادی نمی خواد بری ازمنابع همین انجمنها استفاده کنی خیلی جلو می افتی دوم آشنایی با اصطلاحات تجاری ، یعنی باید بدونی که وقتی کلمه incoterms استفاده می شه یعنی چی و اجزاش رو بلد باشی و اطلاعاتت کافی باشه .برای ورود به دنیای تجارت اصلا عجله نکن من خودم 6 ماه تموم مطالعه کردم تا اولین معامله رو انجام دادم .
بعد می رسی به نیاز کشور ها : از طریق باز همین انجمن می تونی نیاز های کشورهای دیگه و حتی ایران رو بفهمی که کدوم کشوری چی بیشتر می خواد و آمار صادراتیش چقدره . به حرفها و حدیث ها هم زیاد فکر نکن اول توکل کن و بعد با نام خدا قدم بردار
بعضی سایت ها هم می تونند بهت قیمت رو اعلام کنند که مثلا قیمت یک موبایل تو چین چقدره یا ....
سایت علی بابا یک از این سایت هاست .
قبل از هرگونه صادرات یا واردات اول اطلاعات ریز اون کالا رو بدست بیار: هزینه حمل - قرارداد - گمرگ-قیمت تمام شده - گارانتی و ....
هر سوال کی داشتی به رودربایستی بپرس می تونی هم ایمیل خصوصی و ایمیل عمومی تو پروفایل من بزراری حتما جواب می دم
با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا

tabriz411
12-16-2013, 23:47
باسلام و ادب خدمت دوستان عزیز.
راجع صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران میخوام اطلاعاتی کسب کنم کسی اطااعات داره؟
میخوام ازطریق صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران سرمایه اولیه واسه صادرات و واردات قانونی بدست بیارم.چه اجناسی رو میشه صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران انجام داد تا سود کرد؟
اصلا میشه زعفران روبا صادرات چمدانی فروخت؟مشتری میشه جور کرد با صادرات چمدانی به شهرهای نزدیک ایران؟
لطفا واسم ایمیل و بزنید.
h.kangari@yahoo.com
09398686464

mohamadmahdi
12-17-2013, 04:19
سلام
من کمکتون می کنم
الان معروفترین و بهترین برند های آرایشی دنیا مثل تونی مولی رو از کره به کیش می برند و به ایران صادر می کنند
من می تونم به شما کمک بکنم
چبزی که در ایران نیست و قیمت خوبی داره
رنگ موی فوم هستش
در 8 دقیقه رنگ می کنین و آب می کشین و تموم میشه
خودتون می تونین زنگ کنین
نیاز به آرایشگاه یا کسی که رنگ کنه نیست
بوی بد نداره
و خیلی به صرفه هستش
می تونین یک عدد رو دوبار مصرف کنین

کمتر از این 100 میلیون هم می خواد

Taha0098
01-12-2014, 00:13
سلام دوستان
می خوام بازار ترکیه در زمینه گیاهان دارویی رو بدست بیارم ، کسی هست که بتونه در این زمینه کمکم کنه ؟
emami_acc@yahoo.com
09159781594
emami

davodmyar
01-12-2014, 02:17
دوستان میشه بنده رو هم یاری بفرمایید...من علاقمند به اشنا شدن به محیط تجارت هستم زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم... شرایط گرفتن کارت بازرگانی هم دارم... حدود 200 میل هم سرمایه دارم...
ساکن غرب کشور هستم...به نظرتون سرمایه ام برای شروعه چه کاری کافیه

bitumen
01-12-2014, 02:28
دوستان میشه بنده رو هم یاری بفرمایید...من علاقمند به اشنا شدن به محیط تجارت هستم زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم... شرایط گرفتن کارت بازرگانی هم دارم... حدود 200 میل هم سرمایه دارم...
ساکن غرب کشور هستم...به نظرتون سرمایه ام برای شروعه چه کاری کافیه
کجای غرب کشور؟
با این سرمایه خیلی کارها میتونی بکنی بخصوص با عراق

davodmyar
01-12-2014, 03:33
بروجرد (لرستان)
ممنونم...اونوقت باید انبار و دفتری که برای گرفتن کارت بازرگانی معرفی کنم تو شهر خودم باشه یا جایی نزدیک مرز؟ من اطلاعی ندارم عذر میخوام اگر سوالم مبتدیانه هست
یعنی با پول خودم شروع کنم؟؟
من قصدم اینه اول از دلالی شروع کنم تا با محیط اشنا شم...مثلا یه شرکتی بگم جنساتو ترانزیت میکنم و این حرفا...
بعدش قصد دارم تابستون دوره بازرگانی و برم...خوبه به نظرتوت یا اتلاف وقت و هزینه اضافیه همین چندتا کتاب بگیرم بخونم کفایت میکنه؟؟
haman716
01-12-2014, 10:43
دفتر رو هر جا که بخوای میتونی بگیری و باید شرایط خودتو در نظر بگیری. برای انبار هم اجباری نیست حتما بگیری و اگر بعدا کارت در حجم بالایی بود و نیاز داشتی میتونی انبار بگیری.
کلاسهای بازرگانی رو حتما شرکت کن چون چیزیهایی یاد میگیری که هیچ جای دیگه نمیتونی پیدا کنی.
به نظرم دلالی اونم در زمینه صادرات و برای کسی که هیچ شناختی از تجار و بازار نداره خیلی سخته و من توصیه میکنم با مقداری کمی سرمایه شروع کنی بهتره

global
01-12-2014, 14:13
دوست عزیزم سلام

امیدوارم از حرفام که صریح هست ناراحت نشی

1.با این سرمایه کار واردات و صادرات کمی مشکل هست.
نتیجه : تحقیق کن در مورد کارت و اطلاعات لازم کسب کن و ... و استارت بزن نه اینکه واردات یا صادرات بلکه (سفر کسب تجربه) و واردات به صورت چمدانی .
چندین بار رفت و آمد کردی هم تجربه کسب کردی و هم آشنا با تجارت و از همه مهم تر افزایش سرمایه

در ضمن یک تاجر با 30 درصد ریسک میکنه نه 100 درصد سرمایه
عزیزم از کسی خواستی مشورت بگیر .
ولی با کسی به هر دلیلی نه شراکت کن نه سرمایه گذارشان باش.

کسی هم بهت پیشنهاد داد فلان کار n+1 درصد سود داره شما وار این بازی خطرناک نشو.
اگر هم قراره سود کنی تنها سود کن و قراره ضرر کنی تنهایی ضرر کن.
به فکر کمک ذهنی و مشاوره باش ولی به فکر ..... نباش.
امیدوارم راهتو خودت پیدا کنی با مشاوره های خوب نه شراکت و سرمایه گذاری با دیگران

haman716
01-12-2014, 14:33
دوست عزیزم سلام

امیدوارم از حرفام که صریح هست ناراحت نشی

1.با این سرمایه کار واردات و صادرات کمی مشکل هست.
نتیجه : تحقیق کن در مورد کارت و اطلاعات لازم کسب کن و ... و استارت بزن نه اینکه واردات یا صادرات بلکه (سفر کسب تجربه) و واردات به صورت چمدانی .
چندین بار رفت و آمد کردی هم تجربه کسب کردی و هم آشنا با تجارت و از همه مهم تر افزایش سرمایه

در ضمن یک تاجر با 30 درصد ریسک میکنه نه 100 درصد سرمایه
عزیزم از کسی خواستی مشورت بگیر .
ولی با کسی به هر دلیلی نه شراکت کن نه سرمایه گذارشان باش.

کسی هم بهت پیشنهاد داد فلان کار n+1 درصد سود داره شما وار این بازی خطرناک نشو.
اگر هم قراره سود کنی تنها سود کن و قراره ضرر کنی تنهایی ضرر کن.
به فکر کمک ذهنی و مشاوره باش ولی به فکر ..... نباش.
امیدوارم راهتو خودت پیدا کنی با مشاوره های خوب نه شراکت و سرمایه گذاری با دیگران
دوست عزیز من با حرف شما مخالفم
به نظرم 200 میلیون سرمایه بسیار خوبیه برای ورود به حوزه تجارت و میشه باهاش روی خیلی از کالاها کار کرد.من نمیگم چی وارد کنه یا صادر کنه ولی این سرمایه و حتی سرمایه 100 میلیونی هم برای تجارت خوبه
در مورد شراکت و سرمایه گذاری با نظر کلیتون موافقم ولی گاهی در زمینه های مقطعی و سودآور و البته مطمئن خیلی هم خوبه که سرمایه گذاری بشه. خیلی اوقات بازار اماده ای برای یک محصول وجود داره ولی طرف سرمایه انجام اون کار رو نداره و میتونه بصورت مضاربه با هم کار کنن و سودآور باشن

global
01-12-2014, 15:25
با سلام و سپاس

من منظورم این بوده :

من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم ....

haman716
01-12-2014, 15:51
با سلام و سپاس

من منظورم این بوده :

من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم ....

معذرت میخوام که اشتباه متوچه شدم
ولی بنظرم با 30 میلیون هم میشه تجارت رو شروع کرد. میتونه با کالاهای ارزونتر و البته در ضمینه صادراتی شروع کنه. درسته سخته ولی میشه
من خودم هم با کمی بیشتر از این سرمایه و دو سال پیش شروع کردم. هر چی سرمایه کمتر باشه باید تلاش بیشتری انجام بشه ولی با توکل به خدا و تلاش میشه هر کاری کرد

global
01-12-2014, 18:27
قبول دارم .
من خودم واردات را در سال 86 با 25 میلیون شروع کردم.

من انتقادم به این هست که هر کسی یه مبلعی عنوان میکنه مثلا از 1 میلیون تومان گرفته تا 1 میلیارد.و میخواهند همه راه ها براشون باز باشه بدون فعالیت/سختی کشیدن/ضرر کردن و ....
انسان باید مشورت بگیره خیلی هم خوبه این کار ولی نه اینکه چشم بسته گفتند واردات خودکار خوبه چون سودش 120 درصد هست و بره بیاره . میخوای پوشاک وارد کنی بسم الله اول بازاریابی کن ببین چه جنسی خوش فروش / تجربه کسب کرد بعد سراغ کاری رفت.
صرفا بگیم چون کار صادرات کار با کلاسی هست خیر این درست نیست .
با اینکه 7 الی 8 سال کار صادرات و واردات انجام میدم در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیخ میدم به بازار خارجی .
چرا؟
1.باید 2 ماه صبر کنم از چین بار بیاد
2.حالا با هر کمپانی کار کنیم چه fob/cif خواب سرمایه داریم
3.بماند پشت گمرک و ترخیص بار/حمل و نقل تا مقصد
4.قیمت گذاری در مبدا و قیمت تمام شده درب انبار
5.مالیات
6.آیا بار سالم میرسد یا نه
7.تعرفه های سنگین گمرکی و حتی الامکان قاچاق
8. و از همه مهم تر استرس و زمان از دست رفته

در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیح میدهم چرا؟
نقد میخری نقد میفروشی . اعتبارم که کسب کنی چکی هم میشه خرید.

باید علاقه داشت . صرفا کار واردات چند سالی هست که مد شده!!!
دوستان نمیدونن این کارت بازرگانی چه مضراتی در آینده خواهد داشت براشون.
در حال حاضر همه میخوان یه کارت بازرگانی داشته باشن.همونطور که الان همه دوست دارن یه گوشی اپل داشته باشن .

تاجر یا حاجی بازاری به کسی میگن که حداقل یکی دو مرتبه بیشتر شکست خورده باشه و از شکست هاش پیروزی بسازه.
خیلی تجربه های سنگین در امور واردات و بعضا صادرات دارم . پیچ و خم های این کار و سختی ها .متاسفانه همه قسمت خوب ماجرا رو میبینند.

behnaam
06-11-2014, 11:26
مرسی آقای جلالی از بابت راهنماییتون
تو نوشته های دیگتون دیدم که گفته بودین 6سال تجربه کار عمده در زمینه لوازم آرایشی بهداشتی داشتین
اگه امکانش باشه با ایمیل یا شماره تماس در ارتباط باشیم و یکم ازتون راهنمایی بگیرم
اگه لطف کنین شماره تماستون رو برام میل بزنید من مزاحمتون میشم
ادرس ایمیل : Z_behnam@yahoo.com
شماره تماس : 09143179679

Reza535
06-11-2014, 11:48
سلام معايب كارت بازرگاني رو مي شه بگيد چيه؟

Azh
06-11-2014, 20:35
با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

من در نظر دارم امر صادرات رو با سرمایه ای حدود 150 میلیون تومان شروع کنم ، موقیعت جغرافیایی من استان آذربایجان شرقی هست و بالطبع الویتم صادرات به کشورهایی مانند ترکیه و آذربایجان و گرجستان می باشد . ایده ای که در حال حاضر مشغول بررسی آن هستم ، صادرات کیلینکر به کشور آذربایجان و زغالسنگ به کشور ترکیه می باشد . در این راستا از دوستان و اساتید امر صادرات تقاضامندم تا ، نظرات خود را در باره ایده بنده بیان نموده همچنین در صورت امکان مرا در این رابطه راهنمائی فرمایند که1- صادرات چه کالاهایی دیگری با توجه به موقغیت من و کشورهای یاد شده می تواند سودآور باشد .
2- لطفا عزیزانی که در کشور ها و نیز زمینه های فوق الذکر به کار بازرگانی مشغول بوده و می توانند بیشتر راهنمائی فرمایند بنده را مطلع نمایند .
قبلا از همه بزرگواران ممنونم .

m0hammad
06-12-2014, 11:59
با اینکه 7 الی 8 سال کار صادرات و واردات انجام میدم در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیخ میدم به بازار خارجی .
چرا؟
1.باید 2 ماه صبر کنم از چین بار بیاد
2.حالا با هر کمپانی کار کنیم چه fob/cif خواب سرمایه داریم
3.بماند پشت گمرک و ترخیص بار/حمل و نقل تا مقصد
4.قیمت گذاری در مبدا و قیمت تمام شده درب انبار
5.مالیات
6.آیا بار سالم میرسد یا نه
7.تعرفه های سنگین گمرکی و حتی الامکان قاچاق
8. و از همه مهم تر استرس و زمان از دست رفته

در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیح میدهم چرا؟

البته وارد کننده ها پول زحماتشون را از اهالی بازار داخلی تمام و کمال میگیرند . :biggrin:

AArash
06-16-2014, 05:24
خطاب به دوستی که می خواد با سرمايه کم صادر و واردات کند اول از همه تجارت های کوچک را بشناس تجارت های کوچک یعنی خرید کم و فروش با سود زیاد یا به عبارتی به به محصولات گفته میشود که کمترین هزینه را در پی داشته باشد، تجارت های بزرگ مثل صادرات نفت و گاز انواع تابلوی فرش و فرش های دست بافت و....امثال این که سرمایه باید بالای ششصد میلیون تومان باشه شما میتوانید در نوع تجارت های کوچک صادر کنی

Arash6142
07-20-2014, 13:36
سلام دوستان ،
من میخوام یه نکته ایی رو به عرضتون برسونم ، من سن زیادی ندارم ولی 10 سالی هست که کارم وارداته و توی بازار صنفی که فعالیت میکنم مفازه دارم ، بیشتر البته از چین . من پستهای این انجمن رو خوندم ، همه فقط میگن که من فلانقدر پول دارم چی وارد کنم بهتره و سود بهتری داره !!!
دوستان عزیز قبل از اینکه شما فکر وارد کردن فلان جنس باشید ، اول باید فکر آب کردنش باشید و مشتریش رو داشته باشید !
برای مثال برای من وارد کردن اسباب بازی مثل آب خوردنه ، ولی بیارم چی کارش کنم ؟ مغازه به مغازه دنبال مشتری بگردم ؟
اینجا ایران دوست عزیر و شرایط بازار و فرهنگ مشتری خودش رو داره.
هر کشوری مشتریاش فرهنگ خودشونو دارن ، اینجا قبل از وارد کردن جنس باید تو فکر نحوه فروش ، مرکز پخش ، یا کانال توزیع این جنس بود.

""""اولا چالشو بکن بعد منارو بدزد دوست عزیز"""""""

فلان دوست پیشهناد میده فلان جنسو بیار ، بعد کجا میخواهی بفروشیش عزیزم ؟ میخواهی کنار خیابون بساط پهن کنی ؟ یا فکر میکنی مغازه به مغازه پیشنهاد بدی کسی میخره ؟ والا داری اشتباه میکنی !

شده بارت رو بقدری ذلیل میکنن که مجبور میشی مایه مایه آبش کنی تا به اصل پولت حداقل برسی !
اخوی ، اینجا ایرانه ، اول مشتریش رو پیدا کن ، بیانت رو بگیر ، بعد وارد کن !

از ما گفتن بود.

Arash6142
07-20-2014, 17:50
سلام معايب كارت بازرگاني رو مي شه بگيد چيه؟

سلام دوست عزیز ، کارت بازرگانی میخواهی چیکار ؟
عذر میخوام ، سرد درد میکنه خودت رو درگیر مسائل مالیاتی کنی ؟ بعد مامور مالیات بیاد سراغت بگه اینهمه جنس آوردی ، سهم ما میشه اینقدر !!!! شیتیلش رو بده
ندید بگیرم !!!

بیکاری واقعا ؟ مالیات کارتت میشه دلاری 10 تومن ، دلاری 30 تومن به ترخیص کار میدی ، از کارت یکی دیگه استفاده میکنی ، نه با اداره دارایی سروکار داری ، نه دچار
مشکلات مالیاتی هستی.

کارت بدرد کسی میخوره که حجم خیلی سنگینی واردات داره یا مثلا کارخونه داره ، میگه این اقلام رو برای خط تولید وارد کردم نه برای فروش ، وگرنه برای سالی 100.000 دلار تا 500.000 دلار ، بنظر من بهتره از کارت بقیه استفاده کنی.

بی دردسر و راحت. اسمشه که هر دلار 10 تومن مالیاتشه ، فکر میکنی مامور مالیات دفتر دستکتو قبول داره ؟ هرچقدر هم خوشگل بنویسی ، میگه ، چقدر واسه ما کنار گذاشتی تا کارت حل شه ؟

این حقیقت ماجراست ، حالا اگه کسی باور نداره ، اون گناه من نیست.

برای تبادل نظر دوستان میتونن ایمل بزنن : A.Mortezania@Gmail.com

Arash6142
07-20-2014, 19:07
سلام دوستان ،
متاسفانه من جایی توی این انجمن ها از قول یکی از دوستان خوندم که میگفت :"هیچ کس قلق کار خودش رو توی زمینه واردات یا صادرات" به بقیه یاد نمیده.
حرف ایشون درسته چون خودم 10 سال پیش بار اول که میخواستم از چین جنس بیارم ، اولین ایمیل رو که زدم و جوابش رو گرفتم و از هرکی سئوال کردم این T/T که آخرش نوشته
معنی اش چیه ، هیچکس جواب منو نداد ! همه میگفتن دوست داری بده ما برات میاریم و با بیقه اش کاری نداشته باش.

هرکسی یه اعتقادی داره ، بنظر من همیشه خداوند علم و رحمت و شاید پول و ثروت و خیلی نعمتهای دیگه رو به اندازه وسعت دل بنده هاش به اونها میده ، یعنی نیگاه میکنه
که بندش دل و جیگرش چقدر بزرگه ، به همون اندازه درارو براش باز میکنه چون دلش بزرگ بوده. اونیکه فکر میکنه اگه توی زمینه واردات یا صادرات چیزی یادگرفته به 4 نفر کلماتی یاد بده روزیش رو از دست میده و کارش کساد میشه و به اصطلاح ما دست زیاد میشه ، بنظرم گنجیشک روزیه !

یکی نصیحت میکرد ، میگفت جیگر داشته باش ، هیچوقت خودتو به خدا آبگوشت خور نشون نده ، همیشه از خدا پلو بخواه که خدا تورو پلوخور بدونه !

اگه کسی در زمینه واردات سئوالی داره همینجا مطرح کنه ، نه تنها من ، بقیه دوستان حتما اگه راهنمایی عملی بتونن بکنن که واقعا بکار بیاد ، حتما دریغ نمیکنن.

یاددادن ذکات چیزیه که یادگرفتیم .

این فقط یه درددل دوستانه بود.

ممنون

آدرس ایمیل جهت تبادل نظر : A.Mortezania@Gmail.com

Mehr-Trade
07-20-2014, 19:40
سلام دوست عزیز با 20 میلیون تومان می تونید در واردات کاغذ a4 از چین و اندونزی مشارکت کنید برای یک کانتینر کاغذ. ظرف یک ماه پروسه واردات و فروش به اتمام می رسه و به سود حدوداً 20% می رسین که با شریک دیگر نصف می شود. کار کاغذ سودش کم اما پیوسته و ادامه دارد است. در صورت تمایل در خدمت هستیم.
فروزان
09124595340

binalood2
07-20-2014, 20:43
سلام دوستان ،
متاسفانه من جایی توی این انجمن ها از قول یکی از دوستان خوندم که میگفت :"هیچ کس قلق کار خودش رو توی زمینه واردات یا صادرات" به بقیه یاد نمیده.
حرف ایشون درسته چون خودم 10 سال پیش بار اول که میخواستم از چین جنس بیارم ، اولین ایمیل رو که زدم و جوابش رو گرفتم و از هرکی سئوال کردم این T/T که آخرش نوشته
معنی اش چیه ، هیچکس جواب منو نداد ! همه میگفتن دوست داری بده ما برات میاریم و با بیقه اش کاری نداشته باش.

هرکسی یه اعتقادی داره ، بنظر من همیشه خداوند علم و رحمت و شاید پول و ثروت و خیلی نعمتهای دیگه رو به اندازه وسعت دل بنده هاش به اونها میده ، یعنی نیگاه میکنه
که بندش دل و جیگرش چقدر بزرگه ، به همون اندازه درارو براش باز میکنه چون دلش بزرگ بوده. اونیکه فکر میکنه اگه توی زمینه واردات یا صادرات چیزی یادگرفته به 4 نفر کلماتی یاد بده روزیش رو از دست میده و کارش کساد میشه و به اصطلاح ما دست زیاد میشه ، بنظرم گنجیشک روزیه !

یکی نصیحت میکرد ، میگفت جیگر داشته باش ، هیچوقت خودتو به خدا آبگوشت خور نشون نده ، همیشه از خدا پلو بخواه که خدا تورو پلوخور بدونه !

اگه کسی در زمینه واردات سئوالی داره همینجا مطرح کنه ، نه تنها من ، بقیه دوستان حتما اگه راهنمایی عملی بتونن بکنن که واقعا بکار بیاد ، حتما دریغ نمیکنن.

ممنون

دمت گرم داداش

Arash6142
07-21-2014, 09:35
سلام ،
مرسی از دوستان بابت thanls هاشون. یه دنیا ممنون.

دوستانی که برای بار اول میخوان کار واردات رو آغاز کنن ، معمولا یکی از اولین چیزا دونستن حقوق ورودی یا همون تعرفه گمرکیه ، خوب ما از کجا بدونیم یه جنس وارداتش چقدر برامون هزینه بر میداره ، همه میدونیم که لیست تمام اقلام مجاز وارداتی در کتاب "مقررات صادرات و واردات" انتشارات مطالعات و پزوهشهای بازرگانی اومده ، با درنظر گرفتن این دو اصل میتونیم قیمت تموم شده یه جنس رو بطور خیلی تقریبی محاسبه کنیم :

اصل اول - هرجنسی که در ایران تولید میشه تعرفه گمرکیش معمولا بالاست ، معمولا 30% الی 55% (البته استثنا کم نیست ، مثل خودرو که تعرفش وحشتناکه).
پس خیلی تابلوست که واردات روغن ماشین ، تلوزیون ، چسب و پارچه و خیلی چیزها که تو ایران تولید میشه و تولیدش کم نیست ، تعرفه بالایی معمولا باید داشته باشه (برای حمایت از تولید کننده در مقابل اقلام وارداتی).

اصل دوم - این 100% جواب نمیده ولی از هیچی بهتره ، بر فرض اگه شما تعرفه گمرکی جنسی رو X% در کتابی که ذکر کردم پیدا کردید ، بطور تقریبی میتونید قیمت تموم شده جنس دم انبارتون رو با احتساب گمرکی و هزینه کشتی و استاندارد و کرایه کامیون و ...... هزینه ها [2*X]% هزینه درنظر بگیرید.
مثلا اگه یه جنسی تعرفه گمرکیش 15% نوشته شده ، بطور تقریبی وارددات اون 30% برات هزینه ورمیداره.

antik_23
07-21-2014, 12:09
سلام دوستان ،

ممنون

سلام آرش جان
مرسی از راهنمایی های خوبت (لبخند)
بی نهایت ازت ممنونم:smile:

mahboubeh
07-21-2014, 21:04
سلام
بنده حدود چندسال در زمينه واردات كار كردم.
اگر كسي بخواد مي توانم تمام كارهاشو براش انجام بدم.
از كوچك ترين محصول تا خطوط توليد بزرگ
rh.mostafazadeh@gmail.com

miladahz
07-22-2014, 02:13
سلام دوستان گرامی میتونم ترخیص اجناستونو در گمرکات بوشهر و بندرعباس و ابادان با قیمتی بسیار مناسب و تضمینی انجام بدم
از استارت کار تا انتها با شما هستیم

dehvar
07-26-2014, 22:39
سلام امیر جان به نظرت آوردن یه گوشی بااین قیمت دلار و حق گمرگی موبایل که فکر کنم 40% باشه به صرفه است؟

dehvar
07-26-2014, 22:56
سلام . دوست خوبم . آقای بینالود تقریبا دید کلی رو بهت داد . ولی یک راهنمایی بهت می کنم . اول این که چون من خودم از طریق این سایت با صادرات آشنا شدم و الان هم تو این کار فعالیت می کنم هر راهنمایی از دستم بر بیاد برات انجام می دم تا شاید زکات علمی رو که بدست آوردم رو پرداخت کرده باشم .
اولین کاری که باید انجام بدی مطالعات گسترده (خیلی گسترده ) درمورد علم صادرات و واردات .جای زیادی نمی خواد بری ازمنابع همین انجمنها استفاده کنی خیلی جلو می افتی دوم آشنایی با اصطلاحات تجاری ، یعنی باید بدونی که وقتی کلمه incoterms استفاده می شه یعنی چی و اجزاش رو بلد باشی و اطلاعاتت کافی باشه .برای ورود به دنیای تجارت اصلا عجله نکن من خودم 6 ماه تموم مطالعه کردم تا اولین معامله رو انجام دادم .
بعد می رسی به نیاز کشور ها : از طریق باز همین انجمن می تونی نیاز های کشورهای دیگه و حتی ایران رو بفهمی که کدوم کشوری چی بیشتر می خواد و آمار صادراتیش چقدره . به حرفها و حدیث ها هم زیاد فکر نکن اول توکل کن و بعد با نام خدا قدم بردار
بعضی سایت ها هم می تونند بهت قیمت رو اعلام کنند که مثلا قیمت یک موبایل تو چین چقدره یا ....
سایت علی بابا یک از این سایت هاست .
قبل از هرگونه صادرات یا واردات اول اطلاعات ریز اون کالا رو بدست بیار: هزینه حمل - قرارداد - گمرگ-قیمت تمام شده - گارانتی و ....
هر سوال کی داشتی به رودربایستی بپرس می تونی هم ایمیل خصوصی و ایمیل عمومی تو پروفایل من بزراری حتما جواب می دم
با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما
علی جلالی
شرکت پارس تجارت آسیا

خیلی ممنون از جناب علی جلالی به خاطر راهنمایی های مفیدشون
جناب جلالی به نظر شما واسه کسی که تجربه و سرمایه اش کمه بهتر نیست تجارت داخلی انجام بده چون ریسکش کمتره؟
یا حداقل سرمایه واسه واردات چقدره و چه اجناسی ریسک کمتر و سرمایه کمتری نیاز دارند؟
ممنون

MAJID*
09-01-2014, 16:17
باعرض سلام وارادت خدمت دوست عزیزم
سرمایه منم تقریبا 30 میلیون ممنون میشم بنده راهم راهنمایی کنید
ariamajid0@gmail.com

ghashghayi
10-20-2014, 14:43
سلام خدمت دوستان عزیز
منم سرمایه 30 م دارم متاسفانه و نمیدونم چیکارش کنم.
اگر دوستانی مثل من سرمایه کم دارن و تازه کارو کم تجربه هستن خوشحال میشم بتونیم باهام مشارکت کنیم و باهم شروع کنیم.
به قول یکی از دوستان شراکت زیاد خوب نیست ولی بهتر از انجام ندادن کاریه.
اگر دوستان نظر دیگه ای هم دارن خوشحال میشم بشنوم.
شماره تماس09126203544 قشقایی

isadf
10-20-2014, 16:36
اول از همه مطالعه دقیق قانون امور گمرکی و آیین نامه اجرایی آن بعلاوه قانون صادرات و واردات بعد وجه عملی کار!

chavoshi158
10-22-2014, 16:59
با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر

پنج شنبه ها از 9 تا 14

9jgm438i934g8jh5