PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در زمینه بورس اوراق بهادار

djmahdi
26-11-2013, 20:16
سلام خدمت دوستان عزیز

تصمیم گرفتیم با کمک دوستان سهام های خوب رو بررسی کنیم تا کسانی که میخوان سرمایه گذاری کنند با چشم بازتری این کار رو انجام بدن

.مسئولیت خرید و فروش سهامهایی که اینجا اعلام میشه با خود فرد می باشد ما فقط تا حدی که بتونیم کمک میکنیم در انتخاب و تحلیلش.

djmahdi
26-11-2013, 20:35
اولین سهمی که در مورد صحبت میکنیمهلدينگ نفت و گاز و پتروشيمي تامين (تاپيکو) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])هست.خب این هلدینگ میشه گفت واقعا بزرگترین هلدینگ پتروشیمی نفتی ایران هست با زیر مجموعه ها ارزنده که داره که در زیر بهش ذکر میشه

زیر مجموعه های بورسی این شرکت را می توانید از این لینک ببینید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

که واقعا میشه گفت زیر مجموهاش همه شرکتهای مادر و بزرگ ایران هستند

این شرکت در دسته بندی محصولات شیمیایی و پتروشیمی فعالیت میکنه.

به دلیل تعدیل های مثبت پی در پی زیر مجموعه های شرکت پیش بینی سود شرکت از 93 تومان بالاتر رفته و در آذر ماه یک تعدیل 15 تا 30 درصد بخوره که خب باعث رشد بیشتر سهم در موقع باز شدن سهم میشه .این سهم با این قدرت بالقوه که داره طلای بورس اوراق بهادار هست که هر کسی بخره قطعا ضرر نمیکنه و راحت قیمت سال دیگه این موقع از دو برابر کمتر نباشه بیشتر هست.

الان قیمتش 588 تومان می باشد که طبق تحلیل ها رشد بیشتر از دو برابر در انتظارش هست و بزرگترین شرکتهای حقوقی و افراد حقیقی در حال خرید این سهم در این قیمتها می باشند کافی هست نگاهی به آمار معاملاتی سهم شود و با توجه به تحریم پتروشیمی که برداشته شد از لحاظ تامین تجهیزات مشکل حل شد و خب معاملات راحتتر.و بهترین موضوع اینکه این شرکت مالکیت قسمتیاز پالایشگاه در حال ساخت ستاره خلیج فارس رو داره که بزرگترین واحد پالایشگاهی می باشد و بیشترین محصولش تولید بنزین هست. و همه اینا نوید یک رشد خوب رو میده.لازم به ذکر هست این سهام طی یک ماه پیش از قیمت 462 تومان به قیمت 588 تومان رسیده و رشدش رو تازه آغاز کرده که در استانه شکستن مقاومت 600 تومان می باشد که بعدش تا 650 راحت رشد میکنه و اونجا یک مقاومت چند روزه داره برای عبور ازش.

خود بنده به دوستانم و شرکتهای همکار این سهم رو توصیه میکنم .

djmahdi
26-11-2013, 20:44
سهم دوم شرکت سرمايهگذاري صنايع پتروشيمي (وپترو) می باشد این شرکت در زمینه سرمایه گذاری در صنایع پتروشیمی فعالیت می کند و موضوعی که دقیقا تحریمش برداشته شده یعنی صنعت پتروشمی

لیست شرکتهای زیر مجموعه این سرمایه گذاری در این لینک می باشد:
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

که این شرکت بر طبق گزارش 3 ماه توانسته 35 درصد پیش بینی سود خود را در مدت 3 ماه محقق نماید که این بسیار عالی بوده و نکته این هست این تحقق در زمان تحریم این صنعت بوده.گزارش 6 ماهه این شرکت در آذر ماه اعلام می شود.پیش بینی طبق تحلیل از این سهم نوید رسیدن سهم به قیمت 500 تومان تا عید را می دهد و بقیه رشد بعد از عید.و تا آخر ماه نشده قیمت 400 تومان خواهد رسید شایدم بیشتر.گزارش 6 ماهه طبق اخبار رسیده حامل تعدیل مثبت سود هست که باعث رشد سهم این شرکت خواهد شد.

قیمت امروز این سهم 330 تومان بود .لازم به ذکر هست این شرکت در عرض 20 روز بازدهی 22 درصد را داشته که فکر کنم خیلی خوب بوده و رشد این سهم تازه آغاز شده بعد از مدتی که خواب بود و اصلاح قیمتی میشد

این سهم توصیه به خرید می شود

djmahdi
26-11-2013, 21:02
سهم بعدی بانک صادرات میباشد (وبصادر)

این سهم سهم بسیار ارزنده در کف قیمتی می باشد.این سهم بیشترین نقش را در کارهای صادراتی و انتقال پول نفت و غیره دارد پس میشه به ارزنده بودن این سهم پی برد.

این سهم به زودی آگهی فروش نیروگاه منتظر و پروژه های ساختمانی و غیره را در آذر ماه اعلام می نماید

در گزارش 6 ماهه شرکت که در تاریخ 92/8/4 اعلام شده شرکت توانسته 50 درصد پیشبینی سود رو محقق کنه که این خوب هست و طبق برنامه ریزی رفته جلو و با توجه به اینکه تحریم بانکی کمی برداشته شده این شرکت بشدت مستعد رشد هست این شرکت 3 روز هست رشدش رو کم کم آغاز کرده.تارگت اول 200 تومان برای این سهم می باشد که تا عید شایدم زودتر به این هدف خواهد رسید.الان قیمت این سهم امروز 1225 می باشد

این شرکت توصیه به خرید می شود

naseer2263
26-11-2013, 22:08
دوست عزیز ممنون از اینکه لطف میکید و مطالب بسیار ارزنده و مفید در باره بورس را در این تاپیک قرار میدهید.خیلی از سایت ها حاضر نمیشن به همین راحتی مطالب و تجربیاتشون رو در اختیار افراد قرار بدن امیدوارم این روند روزانه ادامه داشته باشه.و هر هفته و هر ماه شاهد معرفیه سهم های بیشتری باشیم.

djmahdi
27-11-2013, 09:37
دوست عزیز ممنون از اینکه لطف میکید و مطالب بسیار ارزنده و مفید در باره بورس را در این تاپیک قرار میدهید.خیلی از سایت ها حاضر نمیشن به همین راحتی مطالب و تجربیاتشون رو در اختیار افراد قرار بدن امیدوارم این روند روزانه ادامه داشته باشه.و هر هفته و هر ماه شاهد معرفیه سهم های بیشتری باشیم.

خواهش می کنم دوست عزیز.انشالله تا جایی که بتوانم انجام میدم

djmahdi
27-11-2013, 09:44
یک سهمی هست به نام سرمایه گذاری ملت (وملت) این سهم فقط جون میده برای نوسان گیری از دوشنبه هفته دیگه میتوانید اینو بخرید.الان فعلا داره میاد پایین حدود 95 تومان بیاد برای خرید جذاب میشه و ازش میشه در ماه خوب نوسان گرفت ولی حواستون باید جمع باشه یهو توی مثبت خالی میشه و باید سریع بفروشید .این سهم چون ارزانترین سهم هست این رفتار رو داره .الان 103 تومان هست.

از بین شرکت های خودرویی شرکتی توصیه نمیشه چون همشون در زیان هستن فعلا هر چند مثبت باشند .

djmahdi
27-11-2013, 09:54
الان گروه بانکیها اقبال خوبی بهش شده بدلیل برداشته شدت تحریم ها حتی اگر در حد حرف باشه هم مفید هست.اول بانک صادرات که معرفی شد و سهم ارزشمند دوم از این گروه بانک تجارت می باشد این شرکت طبق پیش بینی سود سالانه در گزارش 6 ماهه شرکت 52 درصد از سود را تحقق بخشیده که این خوب هست .سهام این شرکت 7 روز هست در مدار رشد قرار گرفته .و پیش بینی میشه قیمتش تا 450 رشد پیوسته داشته باشه تقریبا و بعد در فاز استراحت بره.این سهم طی هفت روز 70 تومان رشد کرده و از 280 به 350 رسیده .
این سهم برای خرید توصیه میشه.الان بانکهایی که ذاتا تجاری و سمت صادرات بودن بیشتر طرفدار دارند مثل بانک صادرات و بانک تجارت

djmahdi
27-11-2013, 10:00
سهمی دیگه هست به نام تجهیز نیروی زنگان .حدود 2 سال هست بسته هست ولی الان معامله میشه با اینکه بسته هست نمادش ولی معامله اش کمی خاص هست الان قیمت 300 تومان هست .خود من این سهم رو 70 تومن خریدم:biggrin: و 600 فروختم:biggrin: که کار اشتباهیی کردم این سهم احتمال زیاد قبل از عید در قیمت 400 تومان یا 500 باز میشه اگر باز شد امانش ندید و بخرید که شیرین تا 1000 میره .الان مشکل افزایش سرمایه داشت که داره طبق دستور بورس افزایش سرمایه میده تا اجازه بدن باز بشه نمادش

iiranabc
28-11-2013, 22:22
خواهش می کنم دوست عزیز.انشالله تا جایی که بتوانم انجام میدم

هر کی این اشغالها رو خرید به خصوص سرمایه گذاری ملت و تجهیز نیروی زنگان رو بعدش می فهمه چرا این اطلاعات اینجا نوشته شده است

djmahdi
29-11-2013, 13:21
هر کی این اشغالها رو خرید به خصوص سرمایه گذاری ملت و تجهیز نیروی زنگان رو بعدش می فهمه چرا این اطلاعات اینجا نوشته شده است

سلام دوست عزیز
الان یعنی از حرف شما اینجور برداشت میشه که این سهم ها خوب نیستن درسته؟خب شما هم اگر سهم خوبی مد نظر دارین بیان کنید تا دوستان آشنا بشن و بررسی کنند.سهامداری یعنی بررسی سهم و تصمیم خرید اون.وگرنه قطعا کسی نباید به صرف حرف کسی دیگه سهمی رو بخره مگر روش تحقیق کنه

djmahdi
30-11-2013, 11:46
خب همه سهمهایی که گفتم مثبت هستند و صف خرید فقط بانک صادرات منفی هست که اونم طبق بررسی دستوری هست بدلیل تعدیل مثبت و فروش بلوک غدیر و نیروگاه منتظر که همین چند وقته اعلام میشه.برای همین حقوقی داره قیمت رو نگه میداره تا سهم ها رو از سطح بازار جمع کنه.

djmahdi
30-11-2013, 12:01
امروز معاملات تاپیکو جذاب بود از اول کاملا منفی و وقتی سهم ها رو درو کردن رنج زدن و مثبت شد این یعنی سهم رو به مثبت هست و فقط میان این وسط سهم ها رو از دست سهامدار ساده در میارن .سهم هاتون رو از کف ندید که حسرت بخورید

djmahdi
30-11-2013, 12:05
سرمایه گذاری وملت هم امروز صف خرید شد و تا این لحظه 3 میلیون صف خرید و نزدیک 6 میلیون سهم معامله شده که حجم مبنا رو که 500000 سهم بود پر کرد و رشدش رو شروع کرده پیش بینی تا 115 در پله اول و با مکث و اصلاح ساختاری از لحاظ کشف سود بعضی از سهامداران رشدش رو به 120 ادامه میده.این سهم رشدش 5 تومن یک استراحت داره .

djmahdi
30-11-2013, 12:12
خب سهم شکربن سهم بسیار ارزنده است این سهم اول سال 91 قیمت 80 تومان بوده و الان 590 تومان.کدوم کار این مقدار بازدهی میده.البته این سهم هنوز از گروهش عقب هست توصیه میشه این سهم خریده بشه با دید میان مدت قیمتش به 1000 میره.این شرکت در گزارش 3 ماهه پیش بینی سودش 39 درصد رشد داشته یعنی در 3 ماه 39 درصد پیش بینی سود سالانه شرکت رشد کرده و نکته اینجاست که این رشد در زمان تحریم صنعت پتروشیمی بوده و با برداشته شدن این تحریم خب قطعا سود آوری شرکت خیره کننده میشه پس توصیه میشه این سهم خریده بشه.سهامهایی که خریده میشه نباید باهاش نوسان گرفت چون بیشتر جیب کارگزاری رو پر میکنیم و کیف میکنه از کارمزدی که بهش هدیه میدیم .پس صبر داشته باشید تا سود خوبی ببرید

Navid_atabaki
30-11-2013, 15:43
ممنون مهدی جان
اتفاق جای خالی همچین کاری دیده میشد
تجار عزیز توصیه می کنم پول اضافی اگه دارید دریغ نکنید و در بورس سرمایه گذاری کنید

مهدی جان برای کوتاه مدت چه سهمی رو پیشنهاد میدی؟

djmahdi
30-11-2013, 16:32
ممنون مهدی جان
اتفاق جای خالی همچین کاری دیده میشد
تجار عزیز توصیه می کنم پول اضافی اگه دارید دریغ نکنید و در بورس سرمایه گذاری کنید

مهدی جان برای کوتاه مدت چه سهمی رو پیشنهاد میدی؟

سلام اقا نوید عزیز

خواهش.ببین خود من امروز یک میلیون سهم بانک صادرات خریدم.بانک صادرات 150 درصد افزایش سرمایه داد و قیمتش نصف شد الان این سهم قیمتش شده مفت بین تمامی سهم های گروه بانکی .خود من پله قبلی که خرید کردم هفته پیش بود 113 خریدم الان 124 هست تا 129 هم رفت و برگشت .سهامدار حقوقی داره رنج منفی میکشه تا حقیقی بترسه و مفت بده سهمش رو تا سهم ها رو درو کنه.تو ارزندگی این سهم شک نکنید بازم میگه تحقیق بکنید و بخرید خود من اینو خریدم و چون تعدیل مثبتش و فروش نیروگاه منتظر و بلوک غدیرش در راه است من اینو خریدم بهشم اطمینان دارم یک سود شیرین 50 درصدی به زودی بهم میده.

سهم بعدی تاپیکو هست که خب طلای الان بورس هست .شرکت با پرتفوی بسیار عالی و تقریبا تمامی مجموعه ها مادر پتروشیمی و پالایشگاهی زیر مجموعه این سهم هستن.تمامی زیر مجموعه هاش هم تعدیل مثبت خوردن خودشم همین اخر اذر گزارش 6 ماهه میاد و اونوقت هست شیرین 20 درصد تعدیل همراهش داره و خب پیش بینی تا عید قیمت 800 تا 900 تومان هست .این سهم جون میده برای سهامداری شیرین یکساله 100 درصد شایدم بیشتر میده .زمان کاملا نشون میده

توی یک ماه 100 تومان اومد بالا منم داشت فروختم و کمی اومد پایین دوباره خریدم یک ماهه 20 درصد سود داد بهم.نکته اینکه تحریم پتروشیمی برداشته شده حالا پی به ارزندگی سهم ببرین

وپترو هم در زمینه پتروشیمی هست 1 ماهه بهم 22 درصد سود داد فروختم و دوباره امروز خریدم و نمیفرشمش تا قیمت 400 تومن به نظرم شیرین یک ماهه به این قیمت میرسه.در ضمن شرکت شیمی بافت از پرتفوی این شرکت داره وارد بورس میشه که بخش کمی از سهامش رو هم وملت داره .در ضمت تعدیل وپترو در راه هست و مهمتر سودی است که از انحلال پلوله بدست میاره که حکم ورشکستگی اون شرکت اومده ولی این ورشکستگی به نفع هست چون سود خوبی نصیب وپترو میکنه

وملت هم دیگه راسته کار نوسان گیری هست امروز صف خرید شد این سهم باحالیه 5 تومن رشد میکنه کمی استراحت بعدش دوباره رشد.قسمتی از شرکت شیمی بافت هم سهامدار هست که میخواد وارد بورس بشه.وملت پیش بینی خودم در میان مدت 3 ماه قیمت به 200 میرسه تا الان از این سهم بد ندیدم از قیمت 25 تومن من با این سهم هستم.قیمت اول سال این سهم 38 بود الان نزدیک 3 برابر شده به نظرت کدوم کار هست که اینجور بی دردسر و مصیبت سود بده.این سهم رشدش رو شروع کرده و من خود اینو دارم فعلا تا 200 تومن کاری به فروشش ندارم.

فرصت
02-12-2013, 21:09
سلام دوست عزیز خواهش میکنم دیگه مطلبی در اینجا نزن بنده سالهاست در بازار سهام فعالیت دارم و سهامدار بالای یک درصدی چند شرکت هستم تمامی مطالب شما نشان میدهد تازه کار هستید و سهم های مد نظر شما اصلا ارزش سرمایه گذاری ندارد

saied
02-12-2013, 23:44
جناب فرصت
با سلام ، شایسته است که جنابعالی مطالبی را در خصوص بورس و تجربیات خود بیان فرمایید.
با تشکر

Parstrade
03-12-2013, 11:53
با تشکر از شما

اغلب سهامهای معرفی شده طی همین چند روز بازده مناسبی داشته اند
خیلی از کاربرهای این سایت ، در بورس نیز فعال هستند و چه خوبه که به جای ممانعت از درج مطلب دیگران ، همه تجربیاتشان در شرکت های بورسی و تحلیلهایشان از سهامهای مختلف را به اشتراک بگذارند.

majid p
03-12-2013, 13:35
سلام دوست عزیز جهت خرید و فروش از بورس میتوانید به من کمک کنید .

djmahdi
03-12-2013, 17:48
سلام دوست عزیز خواهش میکنم دیگه مطلبی در اینجا نزن بنده سالهاست در بازار سهام فعالیت دارم و سهامدار بالای یک درصدی چند شرکت هستم تمامی مطالب شما نشان میدهد تازه کار هستید و سهم های مد نظر شما اصلا ارزش سرمایه گذاری ندارد

با سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده کار خودم را انجام می دهم و از شما هم خواهشمندم اگر خوشتان نمیاید شرکت نکنید بنده کسی را زور نکرده ام که به نوشته های بنده توجه کند یا عمل کند .هر کسی راه خودش را می رود

با تشکر

djmahdi
03-12-2013, 17:50
سلام دوست عزیز جهت خرید و فروش از بورس میتوانید به من کمک کنید .

سلام دوست عزیز

تا حدی که در توانم باشه و اطلاعاتم سعی می کنم کمک کنم

شما سوالی دارین بگین انشالله که بتوانم کمک کنم

فرصت
03-12-2013, 23:57
برادر من شاید بر مبنای صحبت های شما فردی پوزیشنی در بازار باز کند و متضرر شود اگر خیلی علاقه مند هستید به درج مطالب بورسی میتوانید در بورکس تالار بورس یا سایت بورس بازاران یا گفتگوی بورسی مطلب بزنید شما هنوز درک درستی از بازار ندارید
اموزش مشکلی ندارد ولی درج مطالب بسیار ابتدایی برای خرید و فروش کار خوبی نیست.

djmahdi
07-12-2013, 11:59
سلام

به هر حال بنده این تاپیک رو ادامه میدم دوستان هم کسی به حرف بنده سهمی را خرید نکنه حتما بررسی کنه در سایتها و اساتید دیگه.منم فقط اینجا مطالب رو میزارم و خوشحال میشم اساتید هم ما رو از علمشون بی بهره نگذارند..

خب طبق اخبار رسیده گزارش تاپیکو به سازمان رسیده و طی چند روز آینده احتمالا روی کدال میاد

وپترو چند روزی هست رشدش رو اغاز کرده و مقاومت 400 رو پیش رو داره .اگر تا دو شنبه مثبت بمونه به نظر سیر صعودی خودش رو ادامه میده.

بانک صادرات که فعلا مثبت شده ولی رشدش سرعتش کم هست تا سهامدار عمده بتونه سهم رو از دست سهامدار حقیقی در قیمتهای پایین در بیاره تا در گزارش 9 ماهه که میاد و طبق حرف مدیر عامل بانک صادرات تعدیل مثبت خوبی در گزارش 9 ماهه اعلام میشه بهترین بهره رو ببره

دوستان شبندر و بانک انصادر هم در این قیمتها خوبه بخرند