PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دايركتوري واحدهاي صنعتي كشورهاي مختلف

Cedar
06-03-2012, 11:56
سلام خدمت شما دوستان محترم

من ميخواستم بدونم كه آيا داركتوري وجود دارد كه اسامي و توضيحاتي از شركت هاي مختلف در كشور هاي منطقه داشته باشد ؟
مثل سايت alibaba.com ?
من به طور خاص نياز دارم كه اطلاعاتي از واحد هاي صنعتي كشور تاجيكستان بدست بيارم .
مرسي ،*موفق باشيد

سجاد
06-03-2012, 15:29
سلام دوست عزیز

من هم یه سایت می شناسم که خوبه و تمامی کشور ها رو پوشش می ده. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

امیدوارم بتونه کمکتون کنه

hkarimpoor2003
06-03-2012, 22:29
دوست عزیز به تاپیک بهترین سایت های b2b مراجعه کتید شاید جواب بگیرید.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

صابر عاقلی
07-03-2012, 00:57
سلام خدمت شما دوستان محترم

من ميخواستم بدونم كه آيا داركتوري وجود دارد كه اسامي و توضيحاتي از شركت هاي مختلف در كشور هاي منطقه داشته باشد ؟
مثل سايت alibaba.com ?
من به طور خاص نياز دارم كه اطلاعاتي از واحد هاي صنعتي كشور تاجيكستان بدست بيارم .
مرسي ،*موفق باشيد

سلام.
اگر یه سرچی توی نت بکنید یه سری پکیج ها رو به فروش میرسونن که دایرکتوری مشاغل شرکت هاست. البته معمولا 100 هزار تومن میگیرن یه سری اطلاعات کلی توی سی دی میریزن تحویل میدن. اما باز هم خوبه.

ولی بهترین کار اینه که به اتاق بازرگانی مشترک ایران و اون کشور مراجعه کنید. اطلاعات خوبی میتونید ازشون بگیرید به رایگان

navidaminii
27-05-2021, 11:05
بانک اطلاعاتی مشاغل که بسیاری آن را با نام دایرکتوری مشاغل ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) (Business Directory) نیز میشناسند یک وبسایت یا رسانه جامع است که در آن کاربر میتواند به لیستی از مشاغل مختلف دسترسی پیدا کند. مشاغل براساس نوع فعالیت، مکان، زمینه فعالیت، حجم فعالیت و ابعاد شرکت گروهبندی میشوند.