PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارد کردن کالا به ترکیه

بازرگان
16-11-2013, 18:10
سلام دوستان.
من قصد تاسیس یک شرکت بازرگانی در ترکیه دارم .فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات هستم.خوشحال میشم اگر کسی اینجا هرنوع اطلاعاتی در این زمینه داره در اختیارم بگذاره.
اینکه زمینه فعالیت چی باشه بهتره؟.... و از ایران چه کالایی به بازار ترکیه وارد کنم نتیجه مطلوبی درپی داره و.....و................. .

azari_sorkhjame
25-11-2013, 12:56
سلام بازرگان ..من یهایده خوب دارم واسه ترکیه ..چند نفر هم رفتن و این کار رو انجام دادن بعضی ها خیلی خوب جواب گرفتن برخی ها هم ..... به هر حال برای موضوع مد نظر بنده صرفا باید تو خود ترکیه شرکت بزنی و بازار یابی کنی در صورت تمایل با ایمیل carpet.barati@gmail.com
(براتی) تماس بگیرید09143058439

danti91
27-12-2013, 01:40
سلام
منهم چند وقتی هست ب کار یا سرمایه گذای و اقامت ترکی فکر میکنم
اگر اطلاعات جامعی دارید به من هم انتقل بدید
با تشکر

بازرگان
08-02-2014, 18:44
سلام
منهم چند وقتی هست ب کار یا سرمایه گذای و اقامت ترکی فکر میکنم
اگر اطلاعات جامعی دارید به من هم انتقل بدید
با تشکر
سلام.هنوز به اطلاعاتی که مد نظرم هست دست پیدا نکردم.در حد نت فعلا.چشم .شما هم همچنین.

raminrad
20-05-2014, 12:45
ا عرض سلام و خسته نباشید
جناب شرکت ما در زمینه های مختلفی در حال فعالیت میباشد و در زمینه های مختلفی امکان همکاری داریم
ولی شرکت در حال حاضر روی دو گزینه متفاوت در حال فعالیت و جویای همکار برای صادرات و تجارت بین المللی میباشد
و گزینه های مورد تاید شرکت کشور ترکیه و عراق میباشد
اولین بحث در مورد دستمال های جادویی نسل نانو میباشد که توضیحات کامل و تصاویری برای شما ضمیمه میکنم
این محصول ساخت کشور آلمان یه سفارش ایران و شرکت میباشد و به علت وجود داشتن نمونه های زیاد تقلبی این جنس دارای هولوگرام و لیبل حرارتی کد دار و دارای گارانتی پاره شدن به مدت 2 سال از طرف شرکت میباشد
این محصول رقیب بسیار سرسختی میان محصول های مشابه میباشد
ویژگی هایی از محصول را تقدیم شما میکنم

1- عدم ایجاد حساسیت بر روی پوست2- دستمال جادوی با صرفه و کیفیت عالی3- بدون نیاز به مواد شیمیایی4- در 6 رنگ5- با دوام و قابل شستشو مجدد ختی با ماشین لباسشویی6- دستمال جادوی بدون مواد شیمیایی و بدون بو7- بدون بر جای گذاشتن لکه ، پرز ، رد آب و خش بر روی سطوح صیقلی و شیشه ای8- بدون نیاز به استفاده از مواد و پاک کننده های شیمیایی9- عمر طولانی و استفاده آسان فقط با آب10-قابلیت بالای جذب آلودگی و عدم انتقال آن به نقطه ای دیگر11-قابلیت شستشوی مکرر با ماشین لباسشویی و یا دست12-از جنس نانو اصل آلمان

مشخصات فنی
1- وزن خالص 34 الی 35 گرم2- وزن حوله جادوی با بسته بندی 66 گرم3- اندازه 45x38 سانتی متر4- بسته بندی در کارتن های ۴۸ عددی5- حجم کارتن 45x28x28 با حجم 0.5 متر مکعب6- وزن هر کارتن 10 کیلو و 800 گرم7- حوله جادوی تولید شده الیاف میکرو فایبر به قطر 10 میکرون8- استفاده از رنگ های با ثبات و درجه یک

قربان این محصول تست شده و بین مصرف کننده های گوناگون آمار گیری شده است و قابل پسند و تایید 96 درصد مردم میباشد
وبه علت کم بودن قیمت ارز ایران نسبت به ترکیه بالاترین سود را در ترکیه دارد

این محصول تنها در ایران ماهانه بین 3000 و 4500 عدد فروش دارد

این محصول بدون آرم شرکت اعتباری ندارد
تنها نماینده محصول شرکت ما میباشد
این محصول اصل آلمان میباشد و شرکت مقابل نمونه های تقلبی در بازار مسءول نمیباشد
در صورت درخواست تصاویر و لیست قیمت ایمیل بزنید
ptac_co.sale@yahoo.com

کار با شما افتخاریست برای ما
رامین . راد
مدیر عامل

+98 9334077001
+98 9100977001
+98 4115573139
RG.CO

شوییچی
21-05-2014, 03:04
ترک جماعت اگه اجاز کار به کسی میداد ، نمی تونست cis و عراق رو تصرف! کنه ،

در مورد "محیط بازار" ترکیه بیشتر تحقیق کنید، به سختی میذارن تو بازارشون بازیگر جدید وارد بشه ، مگر ارتباطات قوی داشته باشین.

بودن تولید کننده های ایرانی که با سه ملیون لیر وارد بازار ترکیه شدن و بعد از سه-چهار سال تازه تونستن سهم بازار قابل توجهی بگیرن.

بنیامین
15-08-2014, 13:34
با س لام خسته نباشید دوستان من یک تولید کننده و فعال در زمینه بازرگانی هستم که جهت تجارتهای نو وارد ترکیه شدم ودر حال حاضر دارم اونجا زندگی میکنم و امادگی دارم در جهت بازاریابی محصولات شما و فروش اون در ترکیه فعالیت کنم بیزنس های خوبی هم سراغ دارم

haman716
16-08-2014, 10:10
با س لام خسته نباشید دوستان من یک تولید کننده و فعال در زمینه بازرگانی هستم که جهت تجارتهای نو وارد ترکیه شدم ودر حال حاضر دارم اونجا زندگی میکنم و امادگی دارم در جهت بازاریابی محصولات شما و فروش اون در ترکیه فعالیت کنم بیزنس های خوبی هم سراغ دارم
سنگ ایران در ترکیه بازار خیلی خوبی داره و چندین ساله در این زمینه فعالیت داریم. اگر خریداری اونجا سراغ دارید و یا توانایی کار کردن در این زمینه رو دارید ما برای صادرات سنگ کوپ گرانیت و مرمریت و سنگ بریده شده و اسلب آمادگی کامل داریم.

stable.rock90
16-08-2014, 11:09
ا عرض سلام و خسته نباشید
جناب شرکت ما در زمینه های مختلفی در حال فعالیت میباشد و در زمینه های مختلفی امکان همکاری داریم
ولی شرکت در حال حاضر روی دو گزینه متفاوت در حال فعالیت و جویای همکار برای صادرات و تجارت بین المللی میباشد
و گزینه های مورد تاید شرکت کشور ترکیه و عراق میباشد
اولین بحث در مورد دستمال های جادویی نسل نانو میباشد که توضیحات کامل و تصاویری برای شما ضمیمه میکنم
این محصول ساخت کشور آلمان یه سفارش ایران و شرکت میباشد و به علت وجود داشتن نمونه های زیاد تقلبی این جنس دارای هولوگرام و لیبل حرارتی کد دار و دارای گارانتی پاره شدن به مدت 2 سال از طرف شرکت میباشد
این محصول رقیب بسیار سرسختی میان محصول های مشابه میباشد
ویژگی هایی از محصول را تقدیم شما میکنم

1- عدم ایجاد حساسیت بر روی پوست

2- دستمال جادوی با صرفه و کیفیت عالی

3- بدون نیاز به مواد شیمیایی

4- در 6 رنگ

5- با دوام و قابل شستشو مجدد ختی با ماشین لباسشویی

6- دستمال جادوی بدون مواد شیمیایی و بدون بو

7- بدون بر جای گذاشتن لکه ، پرز ، رد آب و خش بر روی سطوح صیقلی و شیشه ای

8- بدون نیاز به استفاده از مواد و پاک کننده های شیمیایی

9- عمر طولانی و استفاده آسان فقط با آب

10-قابلیت بالای جذب آلودگی و عدم انتقال آن به نقطه ای دیگر

11-قابلیت شستشوی مکرر با ماشین لباسشویی و یا دست

12-از جنس نانو اصل آلمان

مشخصات فنی
1- وزن خالص 34 الی 35 گرم

2- وزن حوله جادوی با بسته بندی 66 گرم

3- اندازه 45x38 سانتی متر

4- بسته بندی در کارتن های ۴۸ عددی

5- حجم کارتن 45x28x28 با حجم 0.5 متر مکعب

6- وزن هر کارتن 10 کیلو و 800 گرم

7- حوله جادوی تولید شده الیاف میکرو فایبر به قطر 10 میکرون

8-استفاده از رنگ های با ثبات و درجه یک

قربان این محصول تست شده و بین مصرف کننده های گوناگون آمار گیری شده است و قابل پسند و تایید 96 درصد مردم میباشد
وبه علت کم بودن قیمت ارز ایران نسبت به ترکیه بالاترین سود را در ترکیه دارد

این محصول تنها در ایران ماهانه بین 3000 و 4500 عدد فروش دارد

این محصول بدون آرم شرکت اعتباری ندارد
تنها نماینده محصول شرکت ما میباشد
این محصول اصل آلمان میباشد و شرکت مقابل نمونه های تقلبی در بازار مسءول نمیباشد
در صورت درخواست تصاویر و لیست قیمت ایمیل بزنید
ptac_co.sale@yahoo.com

کار با شما افتخاریست برای ما
رامین . راد
مدیر عامل

+98 9334077001
+98 9100977001
+98 4115573139
RG.CO

ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده مواد غذایی و ارایشی بهداشتی در شرق اروپا همیشه رقیب سر سختب برای ایران بوده . کیفیتی که ترکیه استفاده می کنه در کنار نوع بسته بندی و شکیل بودن ظاهری بسته بندی واقعا کار رو برای ایران خیلی سخت میکنه .. این در حالی است که اعتبار کشور ترکیه به علت عدم وجود تحریم های مختلف خیلی بیشتر از ایرانه . تازه مثل بعضی تاجرنماهای ایرانی نیستند که از جنس بدزدند و خیانتی در بار داشته باشند واسه همینه که بازار اربیل دست ترکیه هست .
ولی خوب
استانبول ترکیه شهری است که در ابتدای سال جاری رکورد ورود مسافر در جهان رو به خودش اختصاص داد. وجود مردمی بسیار مصرف گراو مردمانی که بسیار به زیبایی خودشون اهمیت میدهند جای مناسبی برای فعالیت شرکت های گوناگونه .
شاید باور نکنید ترکیه قطب ارتودونسی دندان و جراحی زیبایی هست .
ولی اخیرا از یکی از دوستان من شنیدم که ترکیه الان به راحتی اقامت به ایرانیان نمی ده

برای همه دوستان ارزوی وفقیت و سربلندی دارم

sabtefarda
18-08-2014, 12:56
سلام برای کسب اطلاعات با شرکت ما تماس بگیرید مشاوران ما آماده ی پاسخگویی به شما در زمینه ی ثبت شرکت میباشند.
021-88880727
fardasabt.ir ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

KOOSHA
01-04-2015, 11:38
باسلام ما امکان صادرات هرگونه نقل و نبات زعفرانی و ابنبات با بههترین و باکیفیت و قیمت مناسب را به گرجستان وترکیه و روسیه و ارمنستان و غیره داریم تقاضا همکاری در این زمینه را خواستاریم باتشکر کوشاپژوه فدک 09199145113

mahdavi-m
02-04-2015, 15:44
سلام
بنده در ترکیه آشنا دارم
دوستان اگر بخوان می تونند محصولشون رو برام وایبر کنند تا آمار اونجا بگیرم
09108590337
مهدوی

saeid37.bonab
03-04-2015, 10:50
با سلام اول باید زمینه فعالیت خودتو تو ایران مشخص کنید . دوم هزینه شرکت تو ترکیه خیلی بالاست بهتر است ایران شرکت بزنین تو ترکیه شعبه شرکتو باز کنی . از لحاظ هزینه خیلی پایینه نسب به خود شرکت که اونجا باز کنی سوم اکثرا تو صادرات از ایران به ترکیه . ترکیه بیشتر نقش ترانزیت از بنادرو بازی میکنه

الیا فرزین
03-04-2015, 23:21
با سلام
ممنون میشم اگر در بین دوستان کسی هست که اسامی تجّار ترک در صنعت سنگ رو دارد در اختیار بگذارد .

hea886
17-07-2015, 21:01
با سلام, بنده نیاز به خریدار هندوانه در ترکیه دارم.
تامین کننده هندوانه صادراتی اترک,
لطفا اگر کسی خریدار در ترکیه میشناسه خبر بده.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

. ghobadi m
24-05-2016, 23:54
سلام.بنده تولیدی کیسه زباله فله دارم.اگر صادرات این محصول در حیطه کار ی شما میباشد خوشحال ميشم در این زمینه باهم همکاری داشته باشیم با تشکر فراوان مسعود قبادی
09113112302

بازرگانی آندیا
25-05-2016, 14:04
سلام ما تولید کننده تن ماهی هستیم.امادگی تولید انواع تن ماهی با برندشما یا برندخودمون جهت صادرات با بهترین قیمت هستیم

midlion
25-05-2016, 16:12
با سلام
کار ما بسته بندی و بو دادن (Roasting) تخمه آفتابگردان، هندوانه و جابنی تحت برند (HabHab) هست. تصمیم گرفتیم محصولاتمون رو به کشورهای عربی(عراق، لبنان، امارات و ...)، کردستان عراق، روسیه و ترکیه صادر کنیم. از شرکت های فعال در این زمینه دعوت به همکاری می کنیم.
به سایت حب حب خوش آمدید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
09127907811
با سلام خدمت تولید کنده و بسته بندی کننده محصولات تخمه افتابگردان - امید واریم که موفق و پیروز باشید . دوست گرامی مایلم یک یک کلیدی به شما بدهم که شما خودتان فرمان صادرات تان را دردست بگیرید.

البته قبل از شورع محصولات شما در عراق با تجربه ای که سالها پیش در سلیمانیه دفتر داشتم بگویم زیاد است و موفقیت شما بسیار زیاد است وهمچنین هولر(اربیل) که در انجا بازار سنتی و مردم بسیار سنتی هستندو مذهبی اما در سلیمانیه یک شهر با فرهنی ت وبه روز از مکان های دیگر عراق می باشد و می توانید انجا را یک بازار هدف قرا دهید
بازار شهر سلیمانهی خیابان مولوی می باشدو عمده فروش های ایرانی نیز حجره دارند که اکثرا از هموطنان کرد ما هستند که بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند و مردم سلیمانیه نیز بسیار مهربان و دوست هستند. سعی کنید با کرد های محلی معامله کنید انها اصیل هستند . البیته شرکت ما در هولر (اربیل ) نیز پایگاهی داردو در وب سایت ما نیز می باشد.
ما بدلیل تقاضای بسیار زیاد ایزنیان در سال های 2008-2009 -2010 و بعد برای اینکه از ما درخواست می کردند برای ما بازار یابی کنید و نماینده ما بشوید .یک راه حل کوتاه را پیشنهاد می کنیم.

ما برای پاسخ به شما و حل مشکل شما که بعد از تجارت 15 ساله صادرات و واردات انجام گرفت . ما برای این حل این منظور که واسطه تجاری را از کارمان حذف کنیم و ایرانیها که تسلط کمتری به زبان انگلیسی دارند را وارد بازار جهانی نمایم و انها را هدایت نماییم.

لذا یک نم افزار پیشرفته و تخصصی به نام ( خانه توسعه صادرات و تجارت برای شما ) صادرکنندگان طراحی کرده ایم که تخصصی کالا های شما نی در ان گنجانده شده است و ما با شیوه های نوین بازار یابی می کنیم و مستقیم شما را به خریدار وصل می نماید. البته می بایست شما حداقل ها را دارا باشید و حتما شما با هوش و درایت این امر را انجام داده اید و محصول خود را به روز کرده اید.

من توصیه دوستانه برای شما دارم.

ما خلا یک ابزارصادراتی را برای ایران احساس کردیم. و یک بازا بی نالمملی بین ایران و کشور های دیگر بوجود اوردیم که بدون هیچ هزینه نمایشگاهی و مسافرت به شما کمک می کند محصول خودر ا معرفی نماید. این ابزار یک ماه اسا که بهره برداری شده است و یک
خانه توسعه صادرات و تجارت متعلق به شما تولید کننده می باشد. وخود فرمان صادرات را در دست بگیرید. ثبت نام نماید و از راهنمای زیر صفحه اول سایت استفاده نامیدو کالا های خود را معرفی کنید. ما انرا به بازار جهانی بی واسطه بازاریابی می کنیم.
موفق باشید و به خانه خود خوش امدید.

Middle East B2B Trade Center ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دياناديانا
20-05-2017, 00:56
سلام
ما توليدكننده انواع محصولات چرمي (انواع كيف، دستكش، كمربند، كلاه و...) براي خانمها و اقايان با كيفيت بالا هستيم و قصد صادرات محصول خود به كشورهاي ديگر را داريم و خوشحال ميشيم بتونيم در اين زمينه همكاري داشته باشيم
email: dianaco2016@yahoo.com

محمد رهام
05-06-2017, 10:56
با سلام به دنبال شریک تجاری آشنا به بازار کشورهای هدف جهت صادرات زعفران مرغوب به خارج از مرزهای ایران هستیم...09151580179 خاکی

با سلام به دنبال شریک تجاری آشنا به بازار کشورهای هدف جهت صادرات زعفران مرغوب به خارج از مرزهای ایران هستیم...09151580179 خاکی

شرکت حمل نقل اعتماد ایران
31-12-2018, 15:59
سلام عرض خدمت مهندس بنده کریر و فورواوردر شرکت حمل نقل هستم میتونم بارتون رو به پایین ترین قیمت حمل کنم و براساس قوانین اتاق بازرگانی قرار دادکاری ببندم و ارامش کاری رو ضمانت میدم بهتون

Ahmad812
02-01-2019, 20:01
سلام دوستان من تو ترکیه صرافی دارم و ۱پشنهاد خوب واسه دوستان دارم و اون اینه که لیر ارزون از ترکیه بخرن و در ایران میتونم به صورت جزیی یا کلی بفروشین . و من میتونم لیر رو در ترکیه با نازلترین قیمت به دوستان تقدیم کنم در هر شهر که شما مایل باشید حتی در شهرهای مرزی وان

دیار
02-01-2019, 21:28
سلام
یه شماره تماس بزارین
09383967291

m.m313
09-12-2019, 00:53
سلام

اگر کسی زعفران و خشکبار خواست اعلام کنه

m.m313@yahoo.com