PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقاضا مساعدت

seda
09-11-2013, 13:26
با سلام
با توجه به اينكه بنده تازه ميخواهم وارد بازار كار پخش كاغذ آچار شوم.كسي از تامين كنندگان عزيز مي تواند بنده را كمك كند و كاغذ آچار احتياجي بنده را البته تا حجم 200يا 300بسته را تامين كند.گرچه اين ميزان كم مي باشد اما مطمئنا به مرور و با جا افتادن توان خريدم بيشتر ميشود.ممنون ميشم كمكم كنيد .
با تشكر

seda
09-11-2013, 17:04
چرا هيچكي كمك نميكنهههههههههههههههههههه هههههههههه؟چراااااااااااا ااااااااااااااا:nervous::cry:

Turk oghlani
10-11-2013, 00:58
سلام
اول بفرمایید که در کجا ساکن هستید ؟ چون حمل و نقل هم برای رساندن محموله شرط هست و همچنین چقدر می خوایین سرمایه گذاری کنین؟ من هم تازه افتادم تو کار واردات کاغذ از ترکیه کیفیتشون عالیه.می خوام که با چند تا پخش کننده معتبر وارد مذاکره بشم...

seda
10-11-2013, 10:34
من كارشناس ارشد مديريت اجرايي ،ساكن شهرستان آمل از استان مازندران.همونطور كه گفتم براي شروع كار و اينكه بازار دستم بياد با 200-300بسته ميخوام شروع كنم.اگرچه حجمه كميه اما واسه شروع كاره. به مرور با جذب مشتري خريدمم بيشتر ميكنم.اگه بتونيد كمكم كنيد ممنون ميشم.

Turk oghlani
10-11-2013, 21:50
سلام.شما می خواهید با چه مارکهایی کار کنید؟ آیا برآوردی از کارتون دارید؟چه چیزهایی از بازار کاغذ می دونید؟ من می خوام هم باهاتون کار کنم و هم کمک کنم...بالاخره باید یه حساب کتابی داشته باشیم ولی هر کاری از دستم باد واسه دوستان تاجر بانکی انجام می دم...

Turk oghlani
10-11-2013, 22:13
ضمنا بنده فوق لیسانس مدیریت و برنامه ریزی از اورمیه هستم .شماره تماس 09144432965
asgar.dadashpour@gmail.com