PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه صادرات به ترکیه

Cedar
04-03-2012, 22:58
سلام خدمت دوستان محترم
من می خواستم بدونم برای صادر کردن یه محصول مواد شیمیایی به ترکیه چه چیزی نیاز هست ؟
مراحل کار به چه صورت ؟
برای بازاریابی در ترکیه ، باید چطوری اقدام کرد ، آیا شرکت های تجاری برای این کار در ترکیه وجود داره ؟
اگه شرکتی میشناسید و بهش اعتماد دارید لطفا معرفی کنید
مرسی

بهزاد
04-03-2012, 23:27
سلام همکار عزیز

لطفا پاسخ سوالات زیر رو مشخص کنید:

1. نوع محصولات شیمیایی رو مشخص کنید؟
2. از کدوم شرکت تحویل می گیرید؟
3. روش حملتون چطوری باید باشه؟ آیا روش حملی مد نظرتون نیست؟ چون ترکیه یکی از بهترین راهاش حمل و نقل ریلیه. منتهی اصلا اعتباری بهش نیست
4. میزان تناژ ماهانه؟
5. آیا میدونستید کشورهای حوزه cis در زمینه محصولات شیمیایی بازار بهتری دارند؟ چرا ترکیه رو انتخاب کردید؟
6. شرکت های بازرگانی هم وجود داره. اگر تمایل داشتید میتونم بهتون معرفی شون کنم. شرکت البته ترکه.

Cedar
05-03-2012, 09:20
سلام
ممنون از اينكه به اين سرعت و دقت پاسخگو بوديد

1- ما شركت توليدي هستيم و محصول خودمون است
2- ما هنوز براي صادرات نياز به بازاريابي داريم ، و به اين علت شركت بازرگاني كه اين بازاريابي رو در تركيه براي ما انجام بده نياز داريم.
3- محصول ما به دليل نداشتن رقيب در تركيه و اكثر كشورهاي اسيايي و فقط وجود شركت هاي همكار در المان و اسپانيا ، بازار خوبي در تركيه و اكثر كشورها وجود داره
4- دليل انتخاب تركيه داشتن مرز زميني هست.
5- براي انجام امور مالي با ايران ، به دليل تحريم ها ، مشكلي نداريم و اين عمليات بانكي اگه لازم باشه از طريق شركت هاي مالي در امارات و قطر و يا روسيه امكان پذير هست براي ما.

مرسي ، موفق باشيد

صابر عاقلی
07-03-2012, 01:04
سلام

2- ما هنوز براي صادرات نياز به بازاريابي داريم ، و به اين علت شركت بازرگاني كه اين بازاريابي رو در تركيه براي ما انجام بده نياز داريم.
3- محصول ما به دليل نداشتن رقيب در تركيه و اكثر كشورهاي اسيايي و فقط وجود شركت هاي همكار در المان و اسپانيا ، بازار خوبي در تركيه و اكثر كشورها وجود داره
5- براي انجام امور مالي با ايران ، به دليل تحريم ها ، مشكلي نداريم و اين عمليات بانكي اگه لازم باشه از طريق شركت هاي مالي در امارات و قطر و يا روسيه امكان پذير هست براي ما.

مرسي ، موفق باشيد

این محصول دقیقا چی هست؟

بهزاد
07-03-2012, 01:07
1. این محصول دقیقا چی هست؟توجه داشته باشید که محصولات جدید یه مقدار در ابتدای امر تجارت روش سخته و به نظرم بهتره ابتدا از خود ایران شروع کنید. اگر کردید بفرمایید که در چه مرحله ای هست.

2.شرکت هایی رو بنده میشناسم اگر تمایل داشتید بگید که بهشون اطلاع بدم. نهایتش یه مذاکرس دیگه. تو تجارت یاد گرفتیم که زیاد نه بشنویم.

3. پس محصول شما الان در بازارهای اروپایی مشتری داره و جا افتاده درسته؟ آیا از اروپا به ترکیه این محصول وارد میشه؟ آیا شرکتی هست که این محصول رو الان عرضه بکنه؟

4. مرز زمینی یا دریایی فرقی نمیکنه. چه بسا هزینه حمل دریایی براتون ارزونتر در بیاد. بنابریان تمامی راه های مختلف رو کامل بسنجید. البته به ترکیه از راه ریلی هم میشه با ترکیه کار کرد.

5. پس یه مشکل بزرگ حل شد.

فرهام
07-03-2012, 22:40
سلام دوست عزیز
سلام به شما و تشکر از بهزاد عزیز که موارد لازم را مطرح کردند. ما با چند تا از شرکتهای بازرگانی ترکیه شریک تجاری هستیم و از این طریق شاید بتوانیم محصولاتتان را به بازار ترکیه معرفی کنیم.
در صورت امکان جواب موارد مطرح شده توسط بهزاد عزیز را برایم ایمیل کن.

با سپاس

بهزاد
07-03-2012, 23:03
یه کتاب پی دی اف دارم که راهنمای تجارت با ترکیه هست. ولی هر کاری کردم آپلود نشد. اطلاعات خوبی توش هست. گرچه کلیه اما بهتون دید مناسبی از شرایط اقتصادی و تجاری ترکیه بهتون میده.

Cedar
11-03-2012, 09:08
ضمن تشكر از همه ي دوستان محترم
بايد بگم كه اگه چند تا شركت تجاري بازرگاني قوي براي امر بازاريابي در تركيه معرفي بفرمائيد ممنون ميشم
ساير اطلاعات براي محصول رو پيغام خصوصي ميكنم.
مرسي ،* موفق باشيد

moradi
29-03-2012, 18:51
با سلام خدمت دوستان عزیز
در مورد صادرات ضایعات کارتن و پت به کشور ترکیه اطلاعات نیاز دارم.در مورد مراحل کار .
اگر در این زمینه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنین.
مرسی

mkh410
02-04-2012, 13:21
سلام
ما یک شرکت بازرگانی معتبر مستقر در ترکیه هستیم که در زمینه محصولات شیمیایی هم فعال هستیم، در صورت تمایل به همکاری از طریق پست الکترونیک اعلام نمایید.

mina
12-04-2012, 12:52
ba salam .dustanb dar zamineye varedat az turk ye nazarati bedin.

hkarimpoor2003
12-04-2012, 13:01
دوست عزیز چه نظری منظورتونه؟ سوالتون خیلی کلیه؟
واردات در چه زمینه ای ؟ چه محصولی ؟
چه مقدار ؟ چه زمانی؟

اگر اطلاعات جمع و کاملی مطرح کنید مطمئن باشید دوستان زیادی هستند که در این انجمن راهنمائیتان کنند.

Cedar
15-04-2012, 10:20
سلام
دوستان محترم اگر شركت بازرگاني معتبر در تركيه ميشناسيد لطفا معرفي بفرمائيد.
مرسي ، موفق باشيد

م.پورپارسا
29-04-2012, 15:39
سلام ، ما تولید کننده صنایع غذایی هستیم ، می خواستم بدونم اینجا کسی هست که صادرات مواد غذایی به ترکیه داشته باشه ؟یا اینکه کسی را میشناسید که به من معرفی کنید. ؟
لطفا" اطلاع رسانی کنید. متشکرم

hkarimpoor2003
29-04-2012, 16:21
سلام ، ما تولید کننده صنایع غذایی هستیم ، می خواستم بدونم اینجا کسی هست که صادرات مواد غذایی به ترکیه داشته باشه ؟یا اینکه کسی را میشناسید که به من معرفی کنید. ؟

به نظر بنده برای شروع صادرات آن هم در زمینه مواد غذایی کشور خیلی سختی را انتخاب کرده اید ترکیه اگر یکی از بزرگترین ها نباشه ولی قطعا یکی از کشور هایی است که تولیدات غذایی آن بر اساس استاندارد های اروپایی تولید میشوند و رقابت براتون بسیار سخت خواهد بود فکر میکنم از کشورهایی مثل ترکمنستان ، افغانستان و یا عراق شروع کنید.

مرتضی
29-04-2012, 20:09

سلام من هم با نظر جناب کریم پور موافقم. ترکیه یکی از کشورهای مطرح در زمینه مواد غذایی و بسته بندی های شیک هست. اونجا رقابت خیلی سنگینه و نیاز به یک تیم بازاریابی قوی هست. کشورهای ضعیفتر که در همسایگی هستن به نظر بهتر میرسن

a1e
01-05-2012, 10:51
سلام خدمت دوستان محترم
من می*خواستم بدونم برای صادر کردن یه محصول مواد شیمیایی به ترکیه چه چیزی نیاز هست ؟
مراحل کار به چه صورت ؟
برای بازاریابی در ترکیه ، باید چطوری اقدام کرد ، آیا شرکت*های تجاری برای این کار در ترکیه وجود داره ؟
اگه شرکتی میشناسید و بهش اعتماد دارید لطفا معرفی* کنید
مرسی*

سلام، ما یک شرکت تولیدی محصولات نفتی هستیم که در ترکیه فعالیت داریم. برای کار بازاریابی محصولات شما هم با کمک شریک تجاری در ترکیه میشود همکاری کرد. لطفا در صورت تمایل بفرمایید تا با دقت بیشتری بررسی کنیم.

a1e
01-05-2012, 10:56
یه کتاب پی دی اف دارم که راهنمای تجارت با ترکیه هست. ولی هر کاری کردم آپلود نشد. اطلاعات خوبی توش هست. گرچه کلیه اما بهتون دید مناسبی از شرایط اقتصادی و تجاری ترکیه بهتون میده.

سلام، با تشکر فراوان از کمک هاتون در این فوروم. می خواستم بپرسم امکانش هست این کتاب را در سایتی مانند رپیدشیر یا مدیافایر اپلود کنید و لینک را اینجا شیر کنید با توجه یه انیکه اینجا اپلود نمیشود. این کتاب می تواند بسیار در کار فعالی بنده مفید باشه/ خیلی ممنون از زحمتتون.

بهزاد
01-05-2012, 12:05
سلام، با تشکر فراوان از کمک هاتون در این فوروم. می خواستم بپرسم امکانش هست این کتاب را در سایتی مانند رپیدشیر یا مدیافایر اپلود کنید و لینک را اینجا شیر کنید با توجه یه انیکه اینجا اپلود نمیشود. این کتاب می تواند بسیار در کار فعالی بنده مفید باشه/ خیلی ممنون از زحمتتون.
با سلام
متاسفانه هنوز فایل های با حجم بالا رو نمیتونیم تو انجمن آپلود کنیم. الان براتون تو یه آپلود سنتر دیگه میزارم لینکشو میدم واسه دانلود
:snitch:

بهزاد
01-05-2012, 12:39
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
لینک دانلود فوق رو در IE باز کنید و فایل رو دانلود کنید

a1e
01-05-2012, 12:44
[Only Registered And Activated Users Can See Links] PDF for LITO 2-7-87-new.pdf
لینک دانلود فوق رو در IE باز کنید و فایل رو دانلود کنید

جناب اقای بهزاد خیلی ممنون از پاسخ سریعتون فقط اگه اشتباه نکنم فایل فقط فهرست مطالب بود ولی کتاب خیلی خوبیه....

بهزاد
01-05-2012, 12:56
جناب اقای بهزاد خیلی ممنون از پاسخ سریعتون فقط اگه اشتباه نکنم فایل فقط فهرست مطالب بود ولی کتاب خیلی خوبیه....

من این رو از سایت سازمان توسعه تجارت برداشتم. فکر کردم کل کتاب اونجاست حواسم نبود فقط سر فصله. ولی خود فایل کامل رو من از سازمان توسعه تجارت گرفتم 182 صفحس. ولی نشد آپلود کنم سرعت نت پایین بود یا اینکه سایت های اپلود مشکل داشتن.

شما یه ایمیل بهم بده من برات ایمیلش میکنم
انشالله که مشکل آپلود فایل انجمن خودمون برطرف بشه و اینجا هم آپلودش کنم.

a1e
01-05-2012, 13:43
من این رو از سایت سازمان توسعه تجارت برداشتم. فکر کردم کل کتاب اونجاست حواسم نبود فقط سر فصله. ولی خود فایل کامل رو من از سازمان توسعه تجارت گرفتم 182 صفحس. ولی نشد آپلود کنم سرعت نت پایین بود یا اینکه سایت های اپلود مشکل داشتن.

شما یه ایمیل بهم بده من برات ایمیلش میکنم
انشالله که مشکل آپلود فایل انجمن خودمون برطرف بشه و اینجا هم آپلودش کنم.

خیلی ممنون از همه زحماتتون.

behnam67
08-06-2012, 11:45
سلام
در صورت امکان کتاب رو برای بنده هم بفرستید.
ممنون.

بهزاد
09-06-2012, 02:10
لطفا ایمیلتون رو برام در پیام خصوصی بگذارید تا ارسال کنم براتون

حاجي
13-09-2012, 23:53
تشكر

sjab2000
13-10-2012, 02:55
سلام
اتفاقا من هم در این زمینه سوال داشتم
من چطور میتونم با خریدارهای زعفران در ترکیه ارتباط داشته باشم

معصومه123
20-10-2012, 13:27
سلام خدمت دوستان محترم
من می*خواستم بدونم برای صادر کردن یه محصول مواد شیمیایی به ترکیه چه چیزی نیاز هست ؟
مراحل کار به چه صورت ؟
برای بازاریابی در ترکیه ، باید چطوری اقدام کرد ، آیا شرکت*های تجاری برای این کار در ترکیه وجود داره ؟
اگه شرکتی میشناسید و بهش اعتماد دارید لطفا معرفی* کنید
مرسی*

سلام

ایا شما می توانید محصولات ما را که عمده آن مونواتیل گلایکول و دی اتیلن گلایکول است در کشور ترکیه به فروش برسانید؟یا یک سایت برای بازاریابی موثرتر معرفی نمایید. یا شرکتهایی که متقاضی مواد فوق در ترکیه پاکستان هند هستند؟

ممنون

titb
24-12-2012, 01:34
با سلام
از اینکه این ایمیل را ناخواسته دریافت می کنید عذر خواهی می کنم.
احتراما به اطلاع می رساند شرکت ما واقع در شهر شیراز و کشور ترکیه جهت کامل کردن خدمات بازرگانی و بازاریابی برابر با ضوابط و قوانین بین المللی بر این آمدیم تا بصورت بهتری نیازهای مشتریان را برآورده سازیم لذا با ارائه هرگونه کمک و خدمات لازم به منظور توصعه صادرات و نیز برآورده کردن نیازهای شما در جای جای دنیا و دیگر خدمات بازرگانی شامل شناسایی منابع، تهیه اطلاعات, مشاوره بازرگانی, خرید و ثبت سفارش کالا و غیره ارائه خدمات می نماید.
امید است با لطف پروردگار متعال و همت کادر اجرایی و مدیریتی این مجموعه قادر باشیم در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران و کمک به حضور هرچه بیشتر هم وطنان در مجامع جهانی سهم مهمی داشته باشیم.

با تشکر
TIT Business
شرکت تجاری بازرگاني تي اي تي

E-Mail: titbusiness@hotmail.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@hotmail.com)
Reza_1275@yahoo.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@yahoo.com)

Kayseri- Turkye

Ahmad Zarei
احمد زارعي

Gsm: +90-507-687-5488

Shiraz- Iran

Reza Zarei
رضا زارعي

Gsm: +98-936-817-1152

بهزاد
24-12-2012, 11:07
سلام

ایا شما می توانید محصولات ما را که عمده آن مونواتیل گلایکول و دی اتیلن گلایکول است در کشور ترکیه به فروش برسانید؟یا یک سایت برای بازاریابی موثرتر معرفی نمایید. یا شرکتهایی که متقاضی مواد فوق در ترکیه پاکستان هند هستند؟

ممنون

ایا در حال حاضر این مواد در لیست مواد ممنوعه نیستند یا عوارض نمیخواد صادراتش؟

Fobiran
24-12-2012, 11:22
سلام
اتفاقا من هم در این زمینه سوال داشتم
من چطور میتونم با خریدارهای زعفران در ترکیه ارتباط داشته باشم

میتونید از طریق سایت های b2b نسبت به جستجوی خریداران اقدام کنید. همچنین می توانید به اتاق مشترک ایران و ترکیه مراجعه و لیستی از خریداران و فروشندگان هر محصول تهیه کنید.

Fobiran
24-12-2012, 11:23

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به این لینک مراجعه کنید.
مثل اینکه آپلود سنتر سایت درست شده و فایل ها رو بچه ها دارن اپلود میکنن.

j.ostovar850
29-01-2013, 01:49
سلام
لپ تاب دسته دو به کارتون نمیاد؟

خشایار
30-01-2013, 15:24
درود خدا بر تو بهزاد خان

faryadesard
23-04-2013, 20:20
با سلام
دوستان کسی اطلاعی از نحوه صادرات سیب درجه 1 مراغه(سیب حوضه سهند) که خیلی شناخته شدس را دارد ؟ اگه کسی قصد همکاری دارد پیام بده چون ما خودمون سالانه بیش از 300 تن داریم و همچنین در صورت نیاز میزان نامحدود با قیمتی خوب و کیفیتی واقعا عالی خریداری میکنیم...عمده تلاش ما صادر کردن این محصول به ترکیه یا عراق هستش

Peeeeedar
01-05-2013, 13:39
سلام خدمت دوستان گرامی ...

من تازه با این سایت آشنا شدم و چند تا سوال داشتم دوس داشتم از شما بپرسم ! از تجارت هم هیچی سر در نمیارم ولی واقعا فهمیدم پول توی تجارته :banana:

من تقریبا یه هفته پیش رفته بودم ترکیه و قبل رفتنم با خودم یه بوکس سیگار و چای و توتون برده بودم که ببینم اونجا خریدار داره یا نه ! اونجا با یه نفری آشنا شدم که تقریبا 20 بوکس سیگاری که برده بودم رو بیشتر از 1.5 برابر قیمتی که خریده بودم تو ایران ازم خرید و تعدا نزدیکای 40 تا چای 400 گرمی برده بودم که اونارو هم گرفت و توتون رو هم همین طور !!! حالا اونی که ازم خرید واسم سفارش داد که سیگار هرچقد میتونم بیارم و چای تقریبا 1000 بسته و توتون اینا ازم میخواد رو ببرم اونجا ولی موندم چه طوری ببرم ترکیه ؟!!

اینایی که من میخوام ببرم فعلا زیاد نیستن و اگه کمکم کنین که چه طوری ببرم ممنون میشم ؟!!!!!!!!!

sezar
19-05-2013, 02:49
سلام دوست عزیز
در زمینه کربنات سدیم سبک وسنگین فعالیت دارین

fesanduz
26-06-2013, 15:02
با سلام خدمت شما دوست عزیز. براتون امکانش هست این فایل pdf رو برامون ایمیل کنید.خیلی ممنون می شم.jabbari.esmaeil@gmail.com

Number One
11-07-2013, 01:52
با سلام . دوستان در مورد صادرات انجیر تازه خوری به ترکیه می خواستم کمک بگیرم. چه در زمینه بازار یابی وچه در زمینه حمل با کانتینر یخچال دار.

محدث-گلاسبید
15-07-2013, 09:22
سلام ما تولید کننده گلاسبید هستیم نوعی پودر شیشه هست که در رنگهای ترافیکی برای بازتاب نور در خط کشی جاده ها استفاده میشود و هرجا خط کشی هست استفاده از این گلاسبیدها یا دانه های شیشه ای اجباری است حال ما بازار داخلی را داریم ماخواهیم بریم رو صادرات به کشورهای همسایه.از دوستانی که در این زمینه میتوانند به ما کمک و راهنمایی بدهند خواهشمندیم به ما ایمیل یا تلفنبزنند با تشکر
02188583296- mohades@glassbeadsco.com​ (mohades@glassbeadsco.com)

محدث-گلاسبید
15-07-2013, 09:24
سلام ما تولید کننده گلاسبید هستیم نوعی پودر شیشه هست که در رنگهای ترافیکی برای بازتاب نور در خط کشی جاده ها استفاده میشود و هرجا خط کشی هست استفاده از این گلاسبیدها یا دانه های شیشه ای اجباری است حال ما بازار داخلی را داریم ماخواهیم بریم رو صادرات به کشورهای همسایه.از دوستانی که در این زمینه میتوانند به ما کمک و راهنمایی بدهند خواهشمندیم به ما ایمیل یا تلفنبزنند با تشکر
02188583296-
mohades@glassbeadsco.com

وحید ملکوتی نیا
11-11-2013, 15:31
سلام.
من می خواستم پوست به کشور ترکیه صادر کنم میشه منو راهنمایی کنید در این موضوع .

mahdavi-m
23-02-2015, 00:02
سلام به همگی دوستان بنده به دنبال گروه یا شرکتی هستم که بتونه برای صادرات خرما و خشکبار با بسته بندی مناسب به کشور ترکیه با من همکاری کنه هر کدوم از دوستان که می تونند با بنده تماس بگیرند یا نمونه کارها رو از طریق وایبر یا واتس آ÷ برام بفرستند .ممنون.09108590337 . مهدوی

mamadreza
24-04-2015, 22:38
سلام به تمام دوستان گرامی. من توی شهر اصفهان ظروف سرامیکی (صنایع دستی)ت ولید میکنم. میخواستم اگه میشه لطف کنید برای بازاریابی در ترکیه راهنمایی بفرمایید.
سپاسگذارم2955
09131094956 دانشور

nasa4458
27-04-2015, 14:54
فروش چای ایرانی تناژ بالا برای صادرات و مصرف داخل
09111455079

REZA.A.T
27-04-2015, 17:19
آقای مهدوی بنده اهل تبریز هستم تو زمینه واردات و صادرات خشکبار کار نکردم ولی اگه شما تو این زمینه فعالیت دارین بهم ایمیل بفرستین تا همکاری کنیم.ممنون علیپور 09360970675
ph_reza2011@yahoo.com

REZA.A.T
27-04-2015, 17:21
سلام به همگی دوستان بنده به دنبال گروه یا شرکتی هستم که بتونه برای صادرات خرما و خشکبار با بسته بندی مناسب به کشور ترکیه با من همکاری کنه هر کدوم از دوستان که می تونند با بنده تماس بگیرند یا نمونه کارها رو از طریق وایبر یا واتس آ÷ برام بفرستند .ممنون.09108590337 . مهدوی

آقای مهدوی بنده اهل تبریز هستم تو زمینه واردات و صادرات خشکبار کار نکردم ولی اگه شما تو این زمینه فعالیت دارین بهم ایمیل بفرستین تا همکاری کنیم.ممنون علیپور 09360970675
ph_reza2011@yahoo.com

kochar
28-05-2015, 10:47
سلام دوستان محترم
علی پور هستم در زمینه ترخیص کالا و انجام امور گمرکی در مرز بازرگان -ترکیه فعال هستم ممنون میشم در خدمت شما باشم قیمت رقابتی و سریع ترین زمان اولویت ما هست
09141655523

Inoti-sepanta
07-07-2017, 20:36
سلام

مرسي ، موفق باشيد

سلام من آشناى مطمئن تركيه دارم
خوشحال مى شم در پى وى تلگرام پيغام بزارين و راجع به نوع كارتون توضيح بدين
ممنون

@Carton_TURKIYE

Sent from my iPhone using Tapatalk

Inoti-sepanta
07-07-2017, 20:37
سلام

[emoji403]‎فروش انواع كارتن هاى بسته بندى
‎براى مصارف
‎ميوه و تره بار