PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی بهترین وب سایت های تجارت الکترونیک (Top 100 B2B Sites)

hkarimpoor2003
04-03-2012, 12:01
با سلام به دوستان

با شروع این مبحث قصد داریم به مرور و به کمک همه دوستان به یک بسته خلاصه و مفید از 100 وب سایت تبادلات تجارت معروف به b2b تهیه کنیم تا نقشه راهی باشدبرای همه تاجران جدید و قدیم که با کمترین اتلاف وقت به بهترین بازار دسترسی پیدا کنند.
از همه دوستان عزیز خواهشمند است برای منظم بودن مطالب و دسته بندی پکیج معرفی سایت ها برای معرفی سایتی که فکر می کنید مفید است از فرمت ذیل استفاده کنید و حتی الامکان مطالب این پست را مطالعه فرمائید تا از ارسال و معرفی تکراری سایت ها جلوگیری شود و از طرح مسائل متفرقه پرهیز نمایید تا مطالب مختصر و مفید و کاربردی باشد .

1- آدرس کامل سایت
2- کشور ثبت کننده یا دفتر مرکزی صاحبان سایت
3- کشور های هدف این سایت ( بیشترین بازدید کننده از چه کشور هایی می باشند)
4- سرویس های برتر این سایت
5-میزان اعتبار بین المللی
6- میزان اعتبار از نظر شخصی شما
7- اگر تجربه خرید یا فروش از طریق این سایت را داشته بطور خلاصه نکات مهم را شرح دهید.

در صورتی که یکی از اطلاعات فوق را در دسترس ندارید جای آن را با کاراکتر **** مشخص نمائید تا دوستان دیگر تکمیل کنند. با تشکر

hkarimpoor2003
04-03-2012, 12:13
بطور مثال از اولین سایت معروف برای ایرانیان شروع می کنیم :
1- [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
2- این سایت در کشور چین ثبت شده است
3- بیشترین بازدید کننده ها به ترتیب از کشور های چین- آمریکا -- هند --روسیه -- انگلیس -- آلمان - فرانسه - ژاپن -- کره -- برزیل ( نقل از سایت Alexa.com(
4- خدمات مختلف اعتبار سنجی مشتریان و تولید کنندگان
5-رتبه 28 در چین و 85 در دنیا
6- معتبر
7-***

بهزاد
04-03-2012, 12:18
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سایت علی بابا بر خلاف اسم فارسی که دارد یک سایت خارجی است که وابسته به شرکت Alibaba.com واقع در هنگ کنگ چین است اما سرور آن در آمریکا قرار دارد.
این سایت با بیش از یک میلیون عضو یک مجموعه کامل از شرکتها و محصولات آنها را در بردارد که قابلیت جستجو و تحقیق راجع به یک شرکت خاص و یا محصول خاص را به کاربران خود می دهد.

این سایت هم مثل اکثر سایتهای اینترنتی، دارای دو نوع سرویس پولی و رایگان می باشد که سرویس پولی آن که مبلغی در حدود ۳۵۰ دلار بابت عضویت یکساله در یافت می*کند خدمات بسیار عالی را در اختیار قرار می دهد از جمله این خدمات ایجاد یک صفحه رایگان در روی سایت علی بابا است که در تمامی موتورهای جستجو هم معرفیمی شود و می تواند همانند یک کاتالوگ تا ۳۰ محصول و تصویر آنها را در بر بگیرد. همچنین آگهی Trade Lead خریداران را بصورت نامحدود در اختیار قرار میدهد. این سرویس برای فروشندگان کارآیی بسیار بالایی برخودار است و محصولات تولیدی و عرصه شده توسط شرکت را در صدر نتایج جستجوها قرار می دهد.

اما سرویس رایگان این سایت بهترین سرویس را به خریداران ارائه می دهد. کاربران رایگان این سایت می توانند نام و مشخصات شرکت خود را و حتی محصولات تولیدی خود را در این سایت معرفی کنند و تا تعدادی محدود از محصولات خود را همراه با عکس آنها در این سایت منتشر نمایند. آگهی فروش بدهند و یا آگهی خرید ارسال کنند.

اما همانطور که گفتم بهترین سرویس برای کاربران رایگان این سایت برای خرید است. وقتی یک آگهی برای خرید وارد این سایت می کنید آگهی شما در صفحات این سایت درج می شود و حتی در موتورهای جستجو نیز قابل جستجو است. این آگهی برای سایر اعضا که در زمینه کاری و صنعت مورد نظر شما فعالیت می کنند فرستاده می شود و چندی نمی گذرد که میل باکس شما پر از پیامهایی می شود که فروشندگان برای شما فرستاده اند. خاصیت این پیامها این است که فرستندگان آن به آدرس پست الکترونیکی شما دسترسی ندارند و از طریق سایت علی بابا باید با شما تماس بگیرند بنابر این میل باکس شما از پیامهای ناخواسته و اسپام دور خواهد ماند. اما اگر شما بخواهید با آن فروشنده خاص تماس بگیرید این کار به راحتی امکان پذیر است زیرا اطلاعات کامل او از قبیل آدرس، شماره تلفن و فاکس و آدرس پست الکترونیکی او هم همراه پیغام برای شما ارسال می شود. پس فقط با Reply کردن پیغام او می توانید با او تماس بگیرید و با اینکار به او اجازه بدهید که آدرس پست الکترونیکی شما را داشته باشد و یا اطلاعات کامل تری از کالای مورد نظر خود را برای او ارسال کنید.

حالا دیگر لازم نیست شما به دنبال فروشنده بگردید بلکه حالا فروشنده ها به دنبال شما می گردند و می توانند نیاز های شما را بدانند و به شما پیشنهاد بدهند. قدم بعدی این است که شما از میان این پیشنهاد ها بهترین را انتخاب کنید و باب مزاکره و تجارت را با شرکت مورد نظر خود باز کنید.

حالا نوبت شماست که خودتان سری به این سایت بزنید و اطلات بهتری را از آن کسب نمائید:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بهزاد
04-03-2012, 12:23
به نظرم علی بابا خیلی جای کار داره. من خودم قصد داشتم یه سرچ کامل روش بکنم ولی وقت نشد. امیدوارم تو این تاپیک بتونیم یه آشنایی کامل با این سایت واقعا کاربردی داشته باشیم.

من خودم معمولا وقتی یه سفارش جدید دریافت میکنم که نمیدونم چیه یا چه ویژگی هایی داره اولین کاری که میکنم اینه که عکسشو تو علی بابا سرچ میکنم. یه چیزی تو مایه های گوگل شده علی بابا. منتها واسه بازرگانا

hkarimpoor2003
04-03-2012, 12:51
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- 1

2- این سایت در کشورآمریکا ثبت شده است

3- بیشترین بازدید کننده ها به ترتیب از کشور های چین- آمریکا -- هنگ کنگ - کره جنوبی--انگلیس --سنگاپور -نیجریه

4- ******

5-**

6- اعتبار بالا

7-***

صابر عاقلی
04-03-2012, 12:52
منم موافقم که روی علی بابا کار بشه. چند وقته ایدش تو ذهمنه که بتونیم یه سایت ایرانی مشابه علی بابا برای محصولات وطنی ایجاد بکنیم. اگه بشه خیلی عالی میشه. :snitch::snitch:

صابر عاقلی
04-03-2012, 12:57
جناب کریم پور اگه امکانش هست یه توضیحی در مورد این سایت globalsources بدید.
باتشکر

hkarimpoor2003
04-03-2012, 13:02
منم موافقم که روی علی بابا کار بشه. چند وقته ایدش تو ذهمنه که بتونیم یه سایت ایرانی مشابه علی بابا برای محصولات وطنی ایجاد بکنیم. اگه بشه خیلی عالی میشه. :snitch::snitch:
دوست عزیز این کار توجیه اقتصادی دیگه نداره ، 5 سال پیش شاید ولی الان با یه سرچ کوچولو می تونید بیش از 20 سایت مشابه علی بابا به زبان فارسی که بخصوص تهرانی های عزیز راه اندازی کرده اند مشاهده کنید. هر چند هنوز هر کدام نواقص تحلیلی و تکنیکی زیادی دارند ولی به مرور و سریعتر از من و شما به حالت بهینه می رسند مگر اینکه واقعا یه ایده بکر و ناب داشته باشیدکه این هم در دنیای اینترنت امروز بسیار بسیار سخته پس مواظب باشید دوچرخه رو دوباره نخواهید اختراع کنید. کلیت ایده باید این باشه که چطور میشه از این همه اطلاعات و امکانات و لقمه های حاضر و آماده چطور میشه استفاده کرد. تا نظر دوستان چی باشه

سعی می کنم توی یک موضوع جداگانه شروع به معرفی سایت های B2B ایرانی کنم . البته با کمک دوستان چون وقت طلاست و ما هم توی این آشفته بازار گرونی طلا هی داریم طلا خرج می کنیم!!!:biggrin:

hkarimpoor2003
04-03-2012, 15:02
alibaba -globalsourceدوست عزیز آقای عاقلی سایت های مشابه و غیره توضیح خاصی ندارند مگر اینکه بخواهید امکانات سایت رو معرفی کنید که این هم زمانبر هست هم طولانی
بطور کلی همه این سایتها با توجه به تجربه من در برنامه نویسی فقط 4 قسمت
(buyer-seller- products-companies) دارند
که آن را توسعه داده و خدمات به آن اضافه می کنند. چیزی که شما احتیاج دارید برای تجارت به نظر من کار با این سایت ها نیست چون می تونید کسی رو استخدام کنید و براتون همه این کار هارو انجام بده نکته مهم اینه که شما تحقیق کنید و ببینید هرکدام از این سایتها بیشترین مخاطب را در کدام کشور ها دارند ؟ چه قشری از آن بیشترین بازدید را دارند ؟ و در چه زمینه وگروه کالا بازدید بیشتری دارند؟ و حالا با توجه به تخصص و رشته خاص کالایی خود 10 تا از بهترین ها رو انتخاب کرده و به تبلیغ و ردیابی تقاضا کنید..

hkarimpoor2003
04-03-2012, 15:16
1- [Only Registered And Activated Users Can See Links]
2- این سایت در کشورچین ثبت شده است

3- بیشترین بازدید کننده ها به ترتیب از کشور های چین- هند-آمریکا -- انگلیس --روسیه
4- ******
5-**

6- اعتبار بالا

hkarimpoor2003
04-03-2012, 15:30
- این سایت در کشورچین ثبت شده است

3- بیشترین بازدید کننده ها به ترتیب از کشور های چین هند آمریکا ایتالیا تایلند هنگ کنگ انگلیس اسپانیا آلمان ایران
4- ******
5-**

6- اعتبار بالا

hkarimpoor2003
04-03-2012, 15:37
1-[Only Registered And Activated Users Can See Links]
- این سایت در کشورعربستان ثبت شده است

3- بیشترین بازدید کننده ها به ترتیب از کشور های چین پاکستان آمریکا هند نیجریه انگلیس ایران مصر الجزیره اندونزی
4- ******
5-**

6- اعتبار بالا

hkarimpoor2003
04-03-2012, 20:59
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این سایت در کشور آمریکا ثبت شده است
بیشترین بازدید کننده ها از کشور های چین هند آمریکا آلمان اندونزی ترکیه

hkarimpoor2003
04-03-2012, 21:02

ثبت در آمریکای مرکزی
بیشترین بازدید کننده ها : امریکا هلند انگلیس هند کانادا پاکستان فیلیپین فرانسه

Fobiran
04-03-2012, 23:30
آقای کریم پور خیلی عالین. دستت درد نکنه. واقعا تاپیک کاربردی ای رو شروع کردی.

hkarimpoor2003
05-03-2012, 13:15

ثبت در کشور هند

بیشترین بازدید کننده ها از کشور های : هند امریکا چین انگلیس پاکستان ژاپن ایتالیا

hkarimpoor2003
05-03-2012, 13:23
خوبه از بازدید کننده های عزیز از این تاپیک خواهش کردیم همکاری کنند در بحث شرکت کنند نظر بندند سایت معرفی کنند ولی کسی تحویل نگرفت ما رو!!!! فکر کنم باید اینجوری بحث رو شروع می کردم:( بهترین پکیج سال !!! همه و همه در یک DVD !! معرفی بهترین سایت های کاربردی تجارت !!!! شما هم می خواهید پولدار شوید!!! خرید پستی :...... بخرید درب منزل تحویل بگیرید:graduated::sick: ) اینجوری خوبه؟؟؟؟؟؟ ادمین عزیز و بقیه نظر بدن شاید این خودش شد یه تجارت !!:whoow:

ولی به هر حال ما ادامه میدیم چه با نظر چه بی نظر !! چرا؟؟؟؟ چون تا خون در رگ ماست ........... بگذریم:whistle:

hkarimpoor2003
05-03-2012, 13:30

حوزه فعالیت قاره اروپا
بیشترین بازدید کننده از کشور های : کره جنوبی چین هند آمریکا روسیه پاکستان

بازرگان ایرانی
06-03-2012, 15:40
سلام اقای کریم پور

آقا ، این تاپیک خیلی باحال شده. دست شما درد نکنه. من هم سرچ می کنم حتما معرفی می کنم

سجاد
06-03-2012, 15:43
با سلام به دوستان

با شروع این مبحث قصد داریم به مرور و به کمک همه دوستان به یک بسته خلاصه و مفید از 100 وب سایت تبادلات تجارت معروف به b2b تهیه کنیم تا نقشه راهی باشدبرای همه تاجران جدید و قدیم که با کمترین اتلاف وقت به بهترین بازار دسترسی پیدا کنند.
از همه دوستان عزیز خواهشمند است برای منظم بودن مطالب و دسته بندی پکیج معرفی سایت ها برای معرفی سایتی که فکر می کنید مفید است از فرمت ذیل استفاده کنید و حتی الامکان مطالب این پست را مطالعه فرمائید تا از ارسال و معرفی تکراری سایت ها جلوگیری شود و از طرح مسائل متفرقه پرهیز نمایید تا مطالب مختصر و مفید و کاربردی باشد .

1- آدرس کامل سایت
2- کشور ثبت کننده یا دفتر مرکزی صاحبان سایت
3- کشور های هدف این سایت ( بیشترین بازدید کننده از چه کشور هایی می باشند)
4- سرویس های برتر این سایت
5-میزان اعتبار بین المللی
6- میزان اعتبار از نظر شخصی شما
7- اگر تجربه خرید یا فروش از طریق این سایت را داشته بطور خلاصه نکات مهم را شرح دهید.

در صورتی که یکی از اطلاعات فوق را در دسترس ندارید جای آن را با کاراکتر **** مشخص نمائید تا دوستان دیگر تکمیل کنند. با تشکر

سلام

جناب کریم پور من هم جدیدا با سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] آشنا شدم. سایت خیلی خوبیه. اما یه زحمت بکشید بقیه اطلاعاتشو شما در بیار. من که نتونستم پیدا کنم :whistle::love:

behruz
06-03-2012, 19:29
خوبه از بازدید کننده های عزیز از این تاپیک خواهش کردیم همکاری کنند در بحث شرکت کنند نظر بندند سایت معرفی کنند ولی کسی تحویل نگرفت ما رو!!!! فکر کنم باید اینجوری بحث رو شروع می کردم:( بهترین پکیج سال !!! همه و همه در یک DVD !! معرفی بهترین سایت های کاربردی تجارت !!!! شما هم می خواهید پولدار شوید!!! خرید پستی :...... بخرید درب منزل تحویل بگیرید:graduated::sick: ) اینجوری خوبه؟؟؟؟؟؟ ادمین عزیز و بقیه نظر بدن شاید این خودش شد یه تجارت !!:whoow:

ولی به هر حال ما ادامه میدیم چه با نظر چه بی نظر !! چرا؟؟؟؟ چون تا خون در رگ ماست ........... بگذریم:whistle:

سلام علیکم...
شما کارت درسته...دست گلت درد نکنه مطالب کاملا به درد بخوره...من که استفاده کردم....ای به روی چشم من هم شرکت خواهم کرد..هرچند به پای شما نمیرسیم:blush:

hkarimpoor2003
06-03-2012, 22:13
ارادت خدمت دوستان مشارکت کننده و ممنون آقای سجاد سایت بسیار مفیدی بود .

سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ظاهرا محل ثبت این سایت در کشور روسیه است بازدید کننده های اصلی آن شهر های کییف و آلماتی است
بیشترین بازدید کننده از کشور های روسیه اکراین قزاقستان هند ایران هلند بلاروس مکزیک برزیل و ترکیه است .

و به نظر شخصی بنده یکی از سایت هایی خواهد بود که در 5 سال آینده با سایت هایی همچون علی بابا رقابت کند. یکی از دلایل مهم نام این سایت است که مزیت هایی یک تگ خوب برای موتور های جستجو و اقزایش ترافیک این سایت است و نتیجه این که بازدید کننده های بیشتری خواهد داشت.

hkarimpoor2003
06-03-2012, 22:21
از دوستان خواهش می کنم اگر کسی با این سایت ها کار کرده و براش بازدهی واقعی داشته تجربه خودش رو بنویسه و از اون مهمتر اگر با سایت های مشابه ایرانی کار کرده نقطه ضعف سایت های b2b ایرانی چی را میدونید

ممنون از مشارکت ها

بهزاد
07-03-2012, 00:28
جناب حکیم پور من خودم تا به حال با این سایت ها کار نکردم و فکر هم میکنم این جور سایت ها که تخصصی در زمینه تجارت بین الملله اصلا تو ایران جا نیفتاده. به همین خاطر خودمون باید آستین بالا بزنیم و بریم جلو.

حالا یه سوال مطرح میشه؟ این که هدف از معرفی این سایت ها چیه؟
آیا مراجعه به این سایت ها میتونه برای ما منافع داشته باشه؟

بهزاد
07-03-2012, 00:35
من خودم راستشو بگم اصلا نمیدونستم B2B چی چی هست. واسه همین یه سرچ کردم در موردش. شاید بعضی از دوستان هم ندونن که براشون مفید باشه

تجارت بی تو بی ( B2B) (Business 2 Business)به معنای انجام مبادله تجاری بین دو بنگاه تجاری می باشد . تجارت بی تو بی(B2B) چون معمولا بصورت عمده فروشی صورت می پذيرد باید بر سر قیمت

و سایر شرایط مانند زمان تحویل و غیره...... چانه زنی نمود وپس از انجام توافقات معامله انجام می گیرد و با فروش در یک فروشگاه الکترونيک (B2C) که اجناس باید بر چسب قیمت داشته باشند و به

معرف کننده نهايی فروخته می شوند ، متفاوت می باشد.

بهزاد
07-03-2012, 00:36
یه توضیح کوتاهی که در یه کتاب شبکه دربارش خوندم اینه:

تجارت الکترونیک به 5 دسته تقسیم می شود:
1. B2c(Business to customer): خرید هر نوع کالا توسط مشتری از فروشگاههای اینترنتی مثل خرید کتاب از یک فروشکاه اینترنتی
2.B2B(Business to Business): خرید و فروش بین 2 شرکت اینترنتی مثل خرید قطعات یدکی توسط تولید کننده
3.C2C(customer to customer): خرید و فروش بین دو مشتری انجام می شود. برای مثال هرکس برای حراج اشیا دست دوم خو می تواند مشخصات آنها را در سایتهای مختلف قرار داده تا آنها را بفروش برساند
4.G2c(government to customer)
5.B2G(Business to government)

بهزاد
07-03-2012, 00:37
اینم یه تعریف دیگه از سایت های B2B:

تجارت الکترونیک b2b چیست؟

تجارت الکترونیک b2b به صورت ساده،تجارت بین شرکتها تعریف میشود.یعنی معاملات و خدماتی که شرکتی(کارخانه ای) به شرکت دیگر ارائه میدهد.این نوعی از تجارت الکترونیک است که با روابط بین سازمانها سروکار دارد .تقریباً 80% تجارت های الکترونیک از ای نوع است.پیش بینی میشود که رشد تجارت الکترونیک b2b خیلی بیشتر از b2c باشد.بازارهای b2b شامل 2 جز اولیه میشود: e-frastructure و e-markets.
e-frastructure معماری اصلی b2b است و شامل موارد زیر میشود:
-حمل و نقل منطقه ای،انبارداری و توزیع اجناس(مثال: Procter and Gamble)
-تهیه کنندگان سرویس های کاربردی،دسته بندی و مدیریت کردن بسته های نرم افزاری از مرکز تولید(مثال: Oracle,link Shared)
-تجارت های تحت وب(Commerce One)

e-markets به معنی وب سایتهایی تلقی میشود که در آنجا فروشنده ها و خریداران با یکدیگر تعامل دارند و معامله انجام میدهند.
مثال های متداول دیگری از تجارت الکترونیک b2b موارد زیر است: IBM,HP,Cisco و Dell.
به عنوان نمونه Cisco بیش از 90% محصولاتش را از طریق اینترنت به فروش میرساند.

بازارهای الکترونیکی گویای افزایش تجارت b2b,از سال 2000 تا 2004 هستند.در سال 2000،79% کل تجارت الکترونیکی جهانی را b2b تشکیل میداد،که در سال 2004 این درصد به 87% افزایش.همچین مقدار تجارت b2c از 20% در سال 2000 به 13% در سال 2004 کاهش یافت.

صابر عاقلی
07-03-2012, 00:57
دوست عزیز این کار توجیه اقتصادی دیگه نداره ، 5 سال پیش شاید ولی الان با یه سرچ کوچولو می تونید بیش از 20 سایت مشابه علی بابا به زبان فارسی که بخصوص تهرانی های عزیز راه اندازی کرده اند مشاهده کنید. هر چند هنوز هر کدام نواقص تحلیلی و تکنیکی زیادی دارند ولی به مرور و سریعتر از من و شما به حالت بهینه می رسند مگر اینکه واقعا یه ایده بکر و ناب داشته باشیدکه این هم در دنیای اینترنت امروز بسیار بسیار سخته پس مواظب باشید دوچرخه رو دوباره نخواهید اختراع کنید. کلیت ایده باید این باشه که چطور میشه از این همه اطلاعات و امکانات و لقمه های حاضر و آماده چطور میشه استفاده کرد. تا نظر دوستان چی باشه

سعی می کنم توی یک موضوع جداگانه شروع به معرفی سایت های B2B ایرانی کنم . البته با کمک دوستان چون وقت طلاست و ما هم توی این آشفته بازار گرونی طلا هی داریم طلا خرج می کنیم!!!:biggrin:

آقای حکیم پور با سلام و تشکر از وقتی که میزارید.

میتونم بپرسم نمونه های ایرانی چه سایت هایی هستن؟ تا اونجا که من دیدم چنین سایت هایی با این کارکرد یعنی تجارت بین الملل وجود نداره و فقط در سطح داخلی فعال هستند. ممنون میشم چند سایت ایرانی رو معرفی کنید.

با تشکر

hkarimpoor2003
07-03-2012, 09:31
با تشکر از بهزاد جان که اطلاعاتی مفیدی برای بقیه گذاشتن ، به نظرم بحث b2b چنان بحث واضح و روشنی بود که فکر نمی کردم کسی بدون استفاده از این سایت ها بتونه تجارت کنه وگرنه این بحث رو از پایه شروع می کردم ولی این تاپیک رو برای اینکه هرچه بیشتر جهت دار و کاربردی باشه به همین صورت ادامه میدم اگر تعداد سوالات در زمینه تعاریف پایه زیاد شد توی تاپیک جداگانه توضیح میدم اگر دوستان استقبال کردند.

در جواب دوستانی که درخواست کرده بودند یک تاپیک جداگانه تشکیل دادم برای سایتهای b2b ایرانی و بررسی آنها.

hkarimpoor2003
07-03-2012, 09:49
یک سایت آفریقایی آمریکایی که بیشتر سرور های اون در آمریکا است و بیشتر روی مناطق آمریکای مرکزی و آفریقا تمرکز دارد .
اما بیشترین بازدید کننده را در 6 ماه اخیر از کشور های هلند کانادا فیلیپین و پاکستان داشته است
قابل توجه تاجران جوان اینکه با دنبال کردن بیشتر این سایتهای می توانید اطلاعات پنهان و پیش بینی های تجاری داشته باشید مثلا وقتی می بینید یک سایت آمریکایی آفریقایی که بازار هدف آن جذب مخاطب بیشتر از این دو قاره هست یکباره جهت کار طی 6 ماه عوض میشه و بیشترین بازدید کننده از یک قاره دیگه است یعنی جریان بیشتر کالا از سمت آمریکا به سمت آسیا (بطور نسبی و مقطعی) و این یعنی انتقال پول به قاره آمریکا و این یعنی ارزش دلار در آسیا رو به کم شدن است وطلا گران خواهد شد هرچند تو کشور ما خیلی به این تحلیل ها نمیشه تکیه کرد چون تجربه نشون داده چون کشور ما رو امام زمان اداره میکنند ( به قول دولت مردان )ممکنه یهو همچی برعکس در بیاد ......

دوستان با تجربه نظر بندند لطفا

hkarimpoor2003
07-03-2012, 10:01
به درخواست دوستان و به امید کمک دوستان در این تاپیک بطور خاص به معرفی سایت های تجارت الکترونیک ایرانی می پردازیم و از کلیه کسانی که مشارکت می کنند بخصوص وب مستر های عزیز خواهش دارم که این صفحه برای تبلیغ هیچ وب سایت خاصی نیست و فقط جنبه اطلاع رسانی تخصصی به تاجران جوان هست بنابراین این تاپیک را با انواع و اقسام تبلیغ های طولانی و مطالب تکراری پر نکنید و از ادمین عزیر هم خواهش دارم چنین پست هایی رو حذف کنند. دوستانی که وب مستر هستند یا حتی صاحبان سایت های تجارت الکترونیک فقط بطور خلاصه نام سایت خود و در 2 خط سایر اطلاعات مورد نظرشون را بنویسند .
ممنون از همکاری و توجه همه خوانندگان این تاپیک
.

hkarimpoor2003
07-03-2012, 10:16

سایت ایکامیران یکی از سایت های ایرانی است که سعی شده مشابه با سایت علی بابا شبیه سازی بشه تا مورد استفاده تاجران داخلی باشه و هنوز رویکرد بین اللملی بطور حرفه ای ندارد.

در ضمن خدمت همه دوستان اعلام کنم سایت های نامبرده از طرف بنده فقط جنبه اطلاع رسانی داشته و بیشتر مطالب نظرات شخصی است لذا صحت و اعتبار هریک از این سایت ها برای استفاده بر عهده خود دوستان است و نکته دیگه اینکه اگر نظر شخصی راجع به یک سایت نوشته می شود توسط بنده قصد جسارت یا تضعیف یک سایت نیست و برعکس اعلام نقطه قوت یک سایت به قصد تبلیغ اون سایت نیست وگرنه تمام وب مستر های عزیز می دونند که هر وب سایت تجارت الکترونیک B2b چقدر زحمت داشته و کار هر کسی نیست که با یه تحلیل درست و با استاندارد های بین المللی اون رو راه اندازی کنه.

لطفا اگر از هریک ازاین سایت استفاده یا بازدید کردید نظر خودتون رو اینجا بنویسید حتی در مورد ظاهر سایت ، نظرات نیازی نیست تخصصی باشه فقط می خواهیم به یک دید کلی از تاجران آینده و انتظارات و سلیقه آنها از یک سایت تجارت الکترونیک برسیم .

hkarimpoor2003
08-03-2012, 11:15
تاجران عزیز این سایت یکی دیگه از سایت های ایرانی است که از استاندار های خوبی برخوردار است هرچند تمرکز آن بر روی B2B بطور کامل نیست ولی یکی از شرکت های معتبر و قابل قبولی است در زمینه بازاریابی ، نقطه قوت این شرکت ،محصول نرم افزاری تبلیغات است که بنظرم مورد کاربردی است و با توجه به موفق بودن این شرکت در بدست آوردن رنکیگ های بالا در Google نشان از این هست که از استاندارد لازم برخوردار بوده ، هرچند بنده شخصا با این نرم افزار کار نکرده ام ولی با مطالعه کامل سایت این شرکت ،جستجو و تجربه برنامه نویسی شخصی فکر می کنم برای دوستان تاجر جوان مفید باشه . شرح مختصر این سایت بدینصورت هست که در 2 سطح فعالیت می کند 1- ابتدا یک بانک اطلاعات از کلیه مشاغل بصورت تفکیکی جمع آوری کرده که بصورت مدام به روز می شود و 2- اینکه نرم افزار در اختیار شما می گذارد که بوسیله آن می توانید با 4 ابزار Email وفاکس و sms وتلفن بطور خودکار با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و آنها را مدیریت کنید برای اینکه کاملا به زبان ساده و خلاصه گفته باشم مثال می زنم:

فرض کنید شما محصول x را تولید می کنید و می خواهید بفروشید و بازاریابی کنید ابتدا توسط این نرم افزار و با استفاده از بانک اطلاعات مشاغلی که به این نرم افزار متصل است خریداران کسبه شرکتها موسسات و ..... را در یک شهر یا یک منطقه یا ....( گزینه های زیادی برای محدود کردن و متمرکز شدن بر روی یک بازار هدف دارد) انتخاب کرده و سپس در مراحل بعد مثلا انتخاب می کنید که برای مورد های xx,y,z,.... از طریق Email و برای مورد های a,b,c از طریق sms و .... می خواهم ارتباط داشته باشم در مرحله بعد محتوای ارتباط را مشخص میکنید مثلا می گوئید من می خواهم برای فلان مشتری هایم در روز عید این پیام تبریک را بفرستم و یا برای فلان مشتری هایم وقتی حراج داشتم این پیام را بفرست و ...... گزینه های زیادی هست از بعد از این مراحل بقیه کار ها رو نرم افزار براتون انجام میده مثلا برای آنهایی که مشخص کرده اید در یک روز مشخص و ساعت مشخص پیامی که مشخص کرده اید sms می کند و سپس مثلا اگر آن مشتری به sms شما جواب داده است، آن مشتری را به عنوان مشتری بالقوه در سیستم ثبت می کند تا شما در تنظیمات بعدی به روش های دیگر و بهتر به آن مشتری توجه کرده ارتباط بیشتری برقرار کرده یا پیامهای تکمیلی بفرستید و خلاصه آن مشتری بالقوه را به مشتری به واقعی تبدیل کنید.

از دوستانی که عملا با این نرم افزار کار کرده اند و یا کار خواهند کرد نظر بدهند لطفا که اگر واقعا کاربردی نیست سایر دوستان هزینه بی نتیجه نکنند.

hkarimpoor2003
08-03-2012, 11:31

سایت فوق یکی از بزرگترین سایت های تجارت الکترونیک در قاره اقیانوسیه است که فکر می کنم تاجران و بازاریاب های اینترنتی در ایران به دلیل توجه زیاد به سایت هایی نظیر علی بابا و سایر دلایل با آن کمتر آشنایی دارند

این سایت در کشور استرالیا ثبت شده و سرور های آن در اروپا و آمریکا قرار دارد
بیشترین بازدید کننده ها از کشور های قاره آسیا و خاور میانه

دارای پرتال اختصاصی برای بیشتر کشور ها از جمله ایران است به تاجران جوان توصیه می کنم به پرتال ایران این سایت به آدرس [Only Registered And Activated Users Can See Links] حتما سری بزنند.

hkarimpoor2003
08-03-2012, 11:46
دوستان عزیز توجه کنند در جواب دوست عزیز آقای بهزاد که گفته بودند اصولا معرفی این سایت ها چه نفعی برای تاجران و بازرگانان دارد باید توضیح بدم که جدای از بحث ها و مقالات مفصلی که هست برای اهمیت تجارت الکترونیک در دنیای امروز ترفندها و ریزه کاری های دیگری هست که شما می تونید با استفاده از این سایت ها بخصوص تاجران تازه کار( مثل بنده!!) ازون استفاده کنند برای مثال چند مورد مثال می زنم:
1- اول یک لیست مثلا 50 تایی از این سایت ها رو تهیه می کنید ( از بهترین ها و معتبرترین ها که ما تا حدودی برای شما در این تاپیک این کارو کردیم) سپس در همه این سایتها یک لیست 100 تایی یا بیشتر ( هرچه که در توان و علاقتون هست) از درخواست های خرید از کشور های مختلف و یک لیست 100 تایی از درخواست های فروش از کشور های مختلف تهیه می کنید با نموداری کردن این اطلاعات و مقایسه می تونید یک بازار هدف را برای یک محصول برای شروع پیدا کنید
فکر می کنم بقیه دوستان با تجربه با من موافق باشند که برای یک تاجر تازه کار این مهمترین قسمت هست چون ممکن با یک انتخاب غلط در بازار هدف چند سال وقت و پول خودتون بی نتیجه هدر بدید.
2- دومین ترفند عملی که می تونید از این سایت ها استفاده بهینه کنید این هست که قیمت محصولی که می خواهید وارد کنید یا صادر کنید در آن کشور مقصد یا مبدا چه قیمتی دارد و واقعا در بازار داخلی آن کشور به چه قیمتی خرید و فروش می شود راه کار اینه که به تمام آن لیست 100 تایی شرکت های تولید کننده یا فروشنده که در سایت های b2b آگهی زده اند ایمیل زده و درخواست قیمت کنید . البته باید سعی کنید در این قسمت دقت کنید اولا با ip های مختلف به شرکت های واقع شده در مناطق مختلف آن کشور تماس بگیرید تا قیمت واقعی تر دستتون بیاد .

hkarimpoor2003
08-03-2012, 12:00
خوب تا اینجا بازار هدف رو شناختید و قیمت آن محصول هم با یک تلورانس معقولی که مربوط به همان محصول خاص هست بدست آوردید
3- در مرحله سوم می روید سراغ سایت های B2B ایرانی و همین کار رو برای شرکت های ایرانی انجام می دید تا قیمت خرید و فروش رو در داخل بدست بیارید تولید کنندگان عمده و معتبر را بشناسید و ......
4- مرحله بعدی استفاده از سایت های B2B برای در آوردن قیمت های حمل دریایی زمینی .ووووو.... آن محصول خاص مورد نظر شما
حالا که دستتون پر هست و کا ملا بر اوضاع مسلط هستید می تونید با به سایت های B2B برگشته و این دفعه با هویت واقعی خود را در آن سایت ها معرفی کرده ( حتی به عنوان تولید کننده نه واسطه و تاجر!!:ph34r: اینم یه نوع هویت واقعیه)
و به مکاتبه مداوم با خریداران بالقوه در آن سایت ها بپردازید .

توجه داشته باشید که مثلا با درست کردن هویت ها ،Email ها و وب سایت های مختلف و ارتباط با خریداران و فروشندگان از طریق این هویت های جعلی می توانید طرف های خود ، اعتبار آنها ، قیمت ها و ووووو را بسنجید و بعد وارد معامله شوید

اطلاعات مفید و حرفه ای زیادی از این سایت ها می شود بدست آورد که به هنر شما بستگی داره و در بحث این تاپیک نمی گنجد ، اگر دوستان علاقمند شدند و بیشتر از 10 نفر متقاضی داشتیم یه تاپیک مجزا ایجاد می کنیم و این اطلاعات رو فهرست می کنیم .

hkarimpoor2003
10-03-2012, 10:56
این سایت در قاره اروپا و در کشور آلمان ثبت شده و یکی از معدود سایت هایی است که توجه ویژه به ایران داشته ودر ایران نیز نمایندگی دارد . هر چند در سال های گذشته رشد کمی داشته و لی در بازار رقابت ایستادگی خوبی داشته تا امسال
بیشترین بازدید کننده ها از کشور های فرانسه کره جنوبی ایتالیا هند اسپانیا آذربایجان الجزیره چین و آلمان

جالب تر اینکه بیشتر بازاریابان ایرانی یا با این سایت آشنایی ندارند و یا به آن توجه عمده ای نکردند و ظاهرا در ایران مقبولیت و طرفداران زیادی ندارد.

hkarimpoor2003
10-03-2012, 11:09
[Only Registered And Activated Users Can See Links]پرتال تجارت الکترونیک ایران یک دیگر از سایت های تجارت الکترونیک است که سعی شده مشابه با سایت های b2b خارجی مانند علی بابا ،طراحی و ارائه شود. با کمی دقت می توانید متوجه شوید که بیشتر این سایت ها در ایران چه از لحاظ طراحی سایت چه از لحاظ تکنیکی مشابه هم هستند و فقط در میزان مبالغ خدمات و قوت و ضعف پشتیبانی با هم متفاوت هستند و این مشابهت به این دلیل هست که بیشتر آنها از سیستم های مدیریت محتوای مشابه ( که در بین برنامه نویس ها به سیستم های CMS معروف هستند ) استفاده می کنند و در بین آنها تا آنجایی که برخورد داشتم معروفترین آنها سیستم مدیریت محتوای ParsCms است. به این ترتیب که شما این نرم افزار تحت وب را خریداری کرده و از آن پس با پر کردن مطالب و بازاریابی و ثبت نام شرکت ها و کالا ها به این سایت جان می دهید و کم کم با افزایش تعداد بازدید کننده ها به درآمد خواهید رسید.

hkarimpoor2003
12-03-2012, 12:36
سایت طراحی شده یونیران از دیگر سایت های فارسی B2B است که از سال 2006 شروع به فعالیت کرده و از لحاظ تکنیکی به دلیل ظاهر ساده و کم حجمی که دارد سرعت دانلود صفحات آن بالا ست و برای سرعت های اینترنتی ایران طراحی شده است . هرچند بانک اطلاعاتی آن به اندازه سایت های معرفی شده قبلی غنی نیست .

hkarimpoor2003
13-03-2012, 19:55

یکی دیگه از سایت های اروپایی آمریکایی است که بیشترین بازدید کننده ها رو از اروپا داره و طبق تجربه شخصی برو بچ خاور میانه ای :cowboy:کمتر به اون سر میزنن.
ولی طبق معمول چینی ها سنگ تمام گذاشتن و طی سال گذشته بیشترین بازدید ها به ترتیب از : چین هند و مصر بوده.

hkarimpoor2003
14-03-2012, 12:14

وب سایت تجارت الکترونیک تحت حمایت و نظارت سازمان حمایت از مصرف کنندگان داخلی گه علاوه بر انجام اطلاع رسانی تجاری عملیات مشابه سایت های B2B را می دهد.

بهزاد
14-03-2012, 17:27
سلام.
آقا حکیم پور چه میکنی. به ماهم رخصت بده. :biggrin::biggrin: ماشالله یه تنه داری میری جلو

من چند روزی نبودم. باید بشینم دو روز کل تالارها رو از نو بخونم

مرتضی
14-03-2012, 20:14
سلام.
آقا حکیم پور چه میکنی. به ماهم رخصت بده. :biggrin::biggrin: ماشالله یه تنه داری میری جلو

من چند روزی نبودم. باید بشینم دو روز کل تالارها رو از نو بخونم

البته منظور دوست عزیزم بهزاد " آقای کریم پور" هست نه حکیم پور:blush:

hkarimpoor2003
14-03-2012, 20:43
بازگشت غرور انگیز هم فرومی ، آقای بهزاد را خوش آمد میگیم :cowboy: ( در ضمن از اطلاع رسانی آقا مرتضی ممنون ،بنده کریمپور هستم)

hkarimpoor2003
15-03-2012, 11:31

همه قاره های رو گشتی زدیم بجز بر و بچ آفریقایی !!!!:graduated: این هم سایتی از قاره سیاه که برای تاجرهای جوان ایرانی جای کار زیاد داره .
سرور های این سایت در استرالیا قرار دارد ولی تجارت قاره آفریقا بخصوص آفریقای جنوبی را هدف دارد . سایتی است که به نظر تجربه شخصی دوستان تاجر ایرانی کمتر به اون سر زده و بنابراین با تمرکز بر روی اون میشه مشتریان بالقوه زیادی رو پیدا کرد.
بیشترین بازدید کننده ها از قاره آفریقا بخصوص برادران تازه بدبخت شده مصری !!:closedeyes:

hkarimpoor2003
22-03-2012, 12:36

سایت تک راه از دیگر سایت های مفید بازرگانان جوان داخلی است که از سال 85 شروع به فعالیت کرده و از پیروان مقام معظم :whistle:سایت علی بابا دات کام هستند.

hkarimpoor2003
22-03-2012, 12:44
سایتی با طراحی ساده و محتوایی تکنیکی که ظاهرا در هند ثبت شده است ولی هدف گذاری آن برای کشور های اروپایی بوده است :

بیشترین بازدید کننده از هند بوده و طبق آمار عمده بازدید کنندگان میانگین سنی 24 تا 34 سال دارند.

hkarimpoor2003
03-04-2012, 12:58

یک سایت اروپایی قرار گرفته در کشور فرانسه
بیشترین بازدید کننده ها از کشور فرانسه و مغرب هستند ولی در کل دوستانی که با کشور های آفریقای شمالی مثل الجزایر و... در ارتباط هستند از این سایت می توانند استفاده کنند
میانگین سنی بازدید کنندگان 25-34 سال است لذا مخاطبان خوبی رو میتونید پیدا کنید.

hkarimpoor2003
06-04-2012, 10:27
امروز وقتی آمار بازدید این قسمت از سایت را دیدم متوجه شدم تعداد مشاهده ها از این مطلب زیاد بوده ولی کسی هیچ پیغام و نظری نداده!!!! قراره دوستانی که اینجا مطلب می نویسند از تجربیات شما دوست عزیز که از این مطلب بازدید میکنید نیز استفاده کنند. هرچند انتقاد یک کلمه ای و یا نظرات دیگه باشه. مطمئن باشید هرچقدر بیشتر در این بازدید ها نظر بدید دوستان بیشتری پیدا میکنید و مطمئنا در راهی که تصمیم دارید قدم بگذارید از راهنمایی بیشتری برخوردار میشید..
خلاصه اینکه به زبون خودمونی .. بابا ما افسردگی گرفتیم هیچکس اینجا مار رو تحویل نمیگیره!!!:blink:

hkarimpoor2003
06-04-2012, 10:52
یک سایت خوش ساخت از هنگ کنگ

بیشترین بازدید کننده ها از چین - هند - هنگ گنک و آمریکا

طبق بررسی ها میانگین سنی بیشترین بازدید کننده ها بالای 50 سال هستند که بنده هم متوجه نشدم دلیل اینکه افراد با سنین بالا از این سایت بازدید میکنند چیست!! اگر دوستانی اطلاعاتی دارند نظد بدهند.

Z.aram
06-04-2012, 23:05
دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتید و سایتهای مختلف را معرفی کردید بنوبه خودم متشکرم ، دو سه تا از آنها را اصلا نمیشناختم. یک مزیت دیگر گشتن در این سایتها بخز شناختن بازار هدف و گرفتن قیمت و.... این است که مثلا شما وقتی جنس خاصی را میخواهید بخرید و اطلاعات فنی مختصری دارید با مکاتبه به شرکتهای تولید کننده میتوانید اطلاعات کاملتری کسب کنید . در واقع ازشان بخواهید به detail در مورد کالایشان توضیح بدهند و برگه های انالیز شان را ارائه بدهند. وقتی از 10 شرکت مشخصات گرفتید از هر کدام یک خط هم چیز یاد بگیرید .....در پایان یک دفترچه اطلاعات مربوط به یک کالای خاص دارید.
فرض کنید میخواهید گلیسیرین بخرید از گلیسیرین 90 درصد تا 99 درصد ، خام ویا فراوری شده داریم تا الی اخر، که هر کدام مصارف خاص و شرایط نگهداری متفاوت دارند.... در دنیای کنونی اگر شرکتی احساس کنه اطلاعات شما کافی نیست خیلی سریع به اصطلاح خودمان ما را دور میزنند... این اطلاعات کمک میکنه که تخصصی تر و حرفه ایی تر عمل کنیم.

hkarimpoor2003
09-04-2012, 10:40

یک سایت عربی برای تجارت با دنیای اسلام!!!!!:whistle: هرچند دل خوشی ازین اعراب ندارم ولی به اجبار این سایت را معرفی کردم برای آن دسته از دوستانی که فعالیت صادراتی دارند و به این حضرات کالا می فروشند. باید به این دوستان بگویم دست مریضاد به خدا قسم هر یک دلاری که شما بتونید از این اعراب از طریق صادرات گرفته و وارد کشور کنید مطمئن باشید 100 در این دنیا 1000 در آخرت نصیبتون میشه و شاید یک در هزار ها دلاری که اینها به اسم عتبات عالیات و .... درهر سال از کشور ما خارج میکنند جبران بشه ! خلاصه اینکه هر یک تن کالایی که به این کشور ها صادر کنید ثواب 100 تا حج داره، دوستان میگید نه ؟ قرارمون اون دنیا اول پل صراط بیایید تا ثابت کنم:shades:

این سایت بیشترین بازدید کننده را از کشور چین دارد( بیش از 66 درصد) و میانگین سنی بازدید کنندگان بین 45 تا 54 سال هست و این یعنی چشم بادامی ها صد در صد جاشون تو بهشته :whistle:

transporter
09-04-2012, 11:15
آقا کریم پور اطلاعاتی در مورد برند حلال داری؟

hkarimpoor2003
09-04-2012, 11:20
چه نوع اطلاعاتی منظورتونه دقیقا؟

transporter
09-04-2012, 11:27
مثلا اینکه این برند متعلق به چه کشوری؟
چه محصولاتی عرضه میکنه؟
در چه کشورهایی طرفدار داره؟
سایتی چیزی نداره؟

hkarimpoor2003
09-04-2012, 11:42
دوست عزیز حلال یک برند نیست بیشتر یک نوع گواهی و تا حدودی یک نوع استاندارد مثل گواهای های HCCP , Iso , ..... که اولین بار در مالزی بوجود آمد و طبق گفته ها و آمار ظاهرا با استقبال روبرو شده است . این گواهی بیشتر در کشور های اسلامی بخصوص جنوب شرقی آسیا ، خاور میانه و کشور های مسلمان آفریقایی طرفدار دارد . در فروشگاه های اروپایی نیز تا 20 درصد از بقیه اقلام این نوع محصولات گرانتر هستند . در مورد محصولات، بیشتر این گواهی در حوضه مواد غذایی گوشتی صادر می گردد ولی طی سال های گذشته به حوزه دارو ، مواد بهداشتی و آرایشی و حتی اخیرا به خوزه خدمات ( خدمات بانکداری و بیمه و....) نیز توسعه پیدا کرده است . شما می توانید این گواهی را مثل گواهی های ایزو منتهی با ضوایط و معیار های مخصوص بخود تصور کنید.
در مورد سایت نیز مانند گواهی های ایزو شرکت های زیادی هستند که در زمینه اخذ این گواهی در سایت های خود شما را راهنمایی می کنند ولی به الطبع از شرکت های مالزی یا اندونزی استفاده نمائید.

transporter
09-04-2012, 11:47
من فکر میکردم برند هست. ادرس سایتی چیزی ازش ندارید؟

hkarimpoor2003
09-04-2012, 11:59
فرایند دریافت نشان حلال از مرکز تحقیقات و اطلاع رسانی اتاق اسلامی به شرح زیر می باشد.
الف: ارتباط با مرکز از طریق ارسال نامه تقاضای رسمی با سربرگ شرکت
ب : ارسال مدارک شامل موارد زیر:

نام دقیق شرکت یا کارخانه
آدرس دقیق کارخانه و دفتر مرکزی
نام دقیق ریز محصولات یا خدمات تولیدی که باید نشان حلال برای آنها صادر شود با ذکر شماره پروانه ساخت ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 87_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) هر کدام از محصولات
نام مدیر عامل، تلفن مستقیم دفتر، تلفن همراه ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%87) و فکس
معرفی شخص هماهنگ کننده جهت انجام امور و تلفن تماس مستقیم وی و همچنین شماره فکس
تلفن و فکس دفترمرکزی و کارخانه
تعیین اندازه شرکت برحسب تعداد پرسنل: کوچک(۴۹-۰)/متوسط (۲۴۹-۵۰)/ بزرگ(بیش از ۲۵۰)
کپی پروانه بهره برداری
کپی پروانه ساخت محصولات
کپی برگه استاندارد، پروانه بهداشت- ISO – HACCO-
ارسال ترکیبات اصلی محصولات و منابع تهیه هر یک از آنها، عنوان افزودنی ها، فرآیند تولید هربخش، منابع آب ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مورد استفاده و مدارک مربوطه، نام هر یک از محصولات و تناژ تولید
ج:هماهنگی برای بازدید کارشناسان حلال
د: دریافت نشان و گواهی حلال پس از طی تشریفات قانونی

hkarimpoor2003
09-04-2012, 12:08
سایت رسمی گواهی نشان حلال

سدات
09-04-2012, 15:05
من هم سایتهای .[Only Registered And Activated Users Can See Links] ، EC21.com، gobizkorea.com رو معرفی میکنم که البته بلد نیستم مثل جناب کریم پور اطلاعات جامع بدم....:tongue:

سدات
09-04-2012, 15:17
اوووووف یعنی این چینیا توی بهشتم دست از سر ما بر نمیدارن؟؟!!! وااای حوریها و غلامان چینی.... جامها و قدحهای چینی.....ردا و لباسهای چینی!!!!! نهههههه :cigar:

این سایت بیشترین بازدید کننده را از کشور چین دارد( بیش از 66 درصد) و میانگین سنی بازدید کنندگان بین 45 تا 54 سال هست و این یعنی چشم بادامی ها صد در صد جاشون تو بهشته :whistle:

hkarimpoor2003
09-04-2012, 17:40
ممنون از همکاریتون دوست عزیز - همین که وقت میگذارید و مشارکت میکنید ارزش دارد.

hkarimpoor2003
12-05-2012, 19:05

سایتی برای دوستانی که با کشور های آمریکای جنوبی داد و ستد میکنند ، اگر در زمینه کالاهای همچون شکر ، ذرت ، گندم ، قهوه و سویا تجارت میکنید سایت مفیدی خواهد بود

سرورهای اصلی این سایت در کشور برزیل قرار داشته و بیشترین بازدید کننده ها از سنین 25-34 سال هستند و بیش از 80 درصد بازدید کننده ها از کشور برزیل هستند .

hkarimpoor2003
12-05-2012, 19:11

یک سایت ظاهرا اروپایی است ولی نه تنها سرور های آن در کشور هند قرار گرفته بلکه بیشترین بازدید کننده و کاربر ها هم از هند هستند ولی در اصل برای گسترش تجارت با کشور های اروپایی راه اندازی شده است.
هند پاکستان اندونری فیلیپین چین در رده های بعدی بازدید کنندگان قرار دارند .

daricland
28-05-2012, 12:25
[Only Registered And Activated Users Can See Links]برای کسب اطلاع از مناقصات و آگهی های استخدام ، و اگر صاحب کار و سرمایه هستید برای اطلاع و خریداری آخرین محصولات شرکت ها میتوانید از جامع ترین سایت B2B ایران کمک بگیرید
شماره تماس ما :
03119510210

amirhosein
01-06-2012, 23:58
تاجران عزیز این سایت یکی دیگه از سایت های ایرانی است که از استاندار های خوبی برخوردار است هرچند تمرکز آن بر روی B2B بطور کامل نیست ولی یکی از شرکت های معتبر و قابل قبولی است در زمینه بازاریابی ، نقطه قوت این شرکت ،محصول نرم افزاری تبلیغات است که بنظرم مورد کاربردی است و با توجه به موفق بودن این شرکت در بدست آوردن رنکیگ های بالا در Google نشان از این هست که از استاندارد لازم برخوردار بوده ، هرچند بنده شخصا با این نرم افزار کار نکرده ام ولی با مطالعه کامل سایت این شرکت ،جستجو و تجربه برنامه نویسی شخصی فکر می کنم برای دوستان تاجر جوان مفید باشه . شرح مختصر این سایت بدینصورت هست که در 2 سطح فعالیت می کند 1- ابتدا یک بانک اطلاعات از کلیه مشاغل بصورت تفکیکی جمع آوری کرده که بصورت مدام به روز می شود و 2- اینکه نرم افزار در اختیار شما می گذارد که بوسیله آن می توانید با 4 ابزار Email وفاکس و sms وتلفن بطور خودکار با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و آنها را مدیریت کنید برای اینکه کاملا به زبان ساده و خلاصه گفته باشم مثال می زنم:

فرض کنید شما محصول x را تولید می کنید و می خواهید بفروشید و بازاریابی کنید ابتدا توسط این نرم افزار و با استفاده از بانک اطلاعات مشاغلی که به این نرم افزار متصل است خریداران کسبه شرکتها موسسات و ..... را در یک شهر یا یک منطقه یا ....( گزینه های زیادی برای محدود کردن و متمرکز شدن بر روی یک بازار هدف دارد) انتخاب کرده و سپس در مراحل بعد مثلا انتخاب می کنید که برای مورد های xx,y,z,.... از طریق Email و برای مورد های a,b,c از طریق sms و .... می خواهم ارتباط داشته باشم در مرحله بعد محتوای ارتباط را مشخص میکنید مثلا می گوئید من می خواهم برای فلان مشتری هایم در روز عید این پیام تبریک را بفرستم و یا برای فلان مشتری هایم وقتی حراج داشتم این پیام را بفرست و ...... گزینه های زیادی هست از بعد از این مراحل بقیه کار ها رو نرم افزار براتون انجام میده مثلا برای آنهایی که مشخص کرده اید در یک روز مشخص و ساعت مشخص پیامی که مشخص کرده اید sms می کند و سپس مثلا اگر آن مشتری به sms شما جواب داده است، آن مشتری را به عنوان مشتری بالقوه در سیستم ثبت می کند تا شما در تنظیمات بعدی به روش های دیگر و بهتر به آن مشتری توجه کرده ارتباط بیشتری برقرار کرده یا پیامهای تکمیلی بفرستید و خلاصه آن مشتری بالقوه را به مشتری به واقعی تبدیل کنید.

از دوستانی که عملا با این نرم افزار کار کرده اند و یا کار خواهند کرد نظر بدهند لطفا که اگر واقعا کاربردی نیست سایر دوستان هزینه بی نتیجه نکنند.

سلام با تشکر از اطلاعات خوبتون
این نرم افزارها خوبن به شرطی که بلد باشی چه طوری ازشون استفاده کنی:graduated:
مثلا الآن مردم از پیامک های تبلیغاتی به شدت زده شدن و علاقه ای به خوندن این پیام ها ندارن اما برای ارتباط با مشتری های ثابت مثل تبریک تولدها،سالگردهای ازدواج یا اطلاع رسانی ها و... خوبن
البته شنیدم برنامه هایی هم گذاشتن که احتمالا ارسال پیامک های تبلیغاتی به علت بی جنبه بودن مردم در ارسال این پیام ها:whistle: با محدودیت هایی مواجه بشود.

03-06-2012, 00:51
خوب تا اینجا بازار هدف رو شناختید و قیمت آن محصول هم با یک تلورانس معقولی که مربوط به همان محصول خاص هست بدست آوردید
3- در مرحله سوم می روید سراغ سایت های b2b ایرانی و همین کار رو برای شرکت های ایرانی انجام می دید تا قیمت خرید و فروش رو در داخل بدست بیارید تولید کنندگان عمده و معتبر را بشناسید و ......
4- مرحله بعدی استفاده از سایت های b2b برای در آوردن قیمت های حمل دریایی زمینی .ووووو.... آن محصول خاص مورد نظر شما
حالا که دستتون پر هست و کا ملا بر اوضاع مسلط هستید می تونید با به سایت های b2b برگشته و این دفعه با هویت واقعی خود را در آن سایت ها معرفی کرده ( حتی به عنوان تولید کننده نه واسطه و تاجر!!:ph34r: اینم یه نوع هویت واقعیه)

توجه داشته باشید که مثلا با درست کردن هویت ها ،email ها و وب سایت های مختلف و ارتباط با خریداران و فروشندگان از طریق این هویت های جعلی می توانید طرف های خود ، اعتبار آنها ، قیمت ها و ووووو را بسنجید و بعد وارد معامله شوید

اطلاعات مفید و حرفه ای زیادی از این سایت ها می شود بدست آورد که به هنر شما بستگی داره و در بحث این تاپیک نمی گنجد ، اگر دوستان علاقمند شدند و بیشتر از 10 نفر متقاضی داشتیم یه تاپیک مجزا ایجاد می کنیم و این اطلاعات رو فهرست می کنیم .
سلام
با تشکر از زحمات فراوانتان
این سایت های b2b ایرانی که میگوید میشه معرفی کنید این ها همان عمده فروشان وتولید کنندگان یا وارد کنندگان
اصلی هستن
ممنون

ahmadrhp
15-06-2012, 23:31
سلام جناب کریم پور
دست شما درد نکنه

ahmadrhp
15-06-2012, 23:38
3- در مرحله سوم می روید سراغ سایت های B2B ایرانی و همین کار رو برای شرکت های ایرانی انجام می دید تا قیمت خرید و فروش رو در داخل بدست بیارید تولید کنندگان عمده و معتبر را بشناسید و ......
4- مرحله بعدی استفاده از سایت های B2B برای در آوردن قیمت های حمل دریایی زمینی .ووووو.... آن محصول خاص مورد نظر شما
حالا که دستتون پر هست و کا ملا بر اوضاع مسلط هستید می تونید با به سایت های B2B برگشته و این دفعه با هویت واقعی خود را در آن سایت ها معرفی کرده ( حتی به عنوان تولید کننده نه واسطه و تاجر!!:ph34r: اینم یه نوع هویت واقعیه)

توجه داشته باشید که مثلا با درست کردن هویت ها ،Email ها و وب سایت های مختلف و ارتباط با خریداران و فروشندگان از طریق این هویت های جعلی می توانید طرف های خود ، اعتبار آنها ، قیمت ها و ووووو را بسنجید و بعد وارد معامله شوید

من اماده همکاری هستم
بفرمایید تا شروع کنیم

بهزاد
22-06-2012, 20:49
کارآفرینی دیجیتال به شیوه علی بابا:

کارآفرینی دیجیتالی (Digital Entrepreneurship) فقط یک روش کسب و کار جدید در دهکده جهانی نیست . فقط یک ابزار اشتغال زایی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطی جدید نیست . بلکه انسجامی است از هنر و فناوری که می تواند ، با نیاز سنجی و فرصت سازی بهینه ، نیازهای بازار را بر مبنای پتانسیل آی تی فراهم کرده و زمینه اشتغال زایی حجم کثیری از مشتاقان فعالیت در این حوزه را ایجاد کند.

شاید کم تر نوعی از کارآفرینی را در دنیای پیرامون سراغ داشته باشیم که اثربخشی ، فراگیری و تنوع فعالیتی به اندازه کارآفرینی الکترونیکی در اختیار داشته باشد.

مزیت رقابتی این نوع کارآفرینی در سه اصل : سادگی در استارت کار ، کم هزینه بودن و ارزش افزوده فوق العاده خلاصه می شود. بسیاری از پورتال های قوی و معتبر وب مثل یاهو و آمازون ، در ابتدا درنهایت ساده گی استارت زدند. با هزینه کم اما با خلاقیت و درک بالای بنیانگذارانشان از نیازهای کاربران وب . ارزش افزوده فوق العاده ای که ثمره تداوم فعالیت در حوزه کسب و کار الکترونیکی است ، آن چنان زیاد است که امروزه بر اساس آمارهای نشریه فورچون ، روز به روز بر تعداد میلیاردرهای کارآفرین دیجیتالی افزوده می شود. یکی از این میلیاردرها ، آقای جک ما ، بنیانگذار سایت مشهور علی بابا دات کام است که شاید برای ایرانیان خیلی شناخته شده نباشد. این که چرا اسم این پایگاه علی بابا است خیلی مهم نیست ! مهم آن است که شیوه این سایت باعث شده است تا کشور چین را با پورتال مشهور علی بابا در دنیا بشناسند و این سایت ، به عنوان جاده ابریشم دیجیتالی این کشور در دهکده جهانی وب ، معرفی شود.

درباره جک ما
جک ما ، در نوامبر 1964 در چین متولد شد . وی موفق شد در سن سی و پنج سالگی ، یکی از مشهورترین سایت های اطلاع رسانی تجاری اینترنت را طراحی و ارائه کند و میلیون ها دلار از این طریق ، در آمد کسب کنند.
کارآفرینی الکترونیکی آقای ما ، امروزه هزاران نفر را در سراسر جهان به کاری مولد و پر سود مشغول کرده است . نیاز سنجی خوب بازار ، ایجاد فرصت های تجاری الکترونیکی متنوع و مبتنی بر نهاده های تجارت الکترونیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قوی و ارائه نواوری هایی در اطلاع رسانی بازرگانی خارجی در وب ، باعث رونق بخشی به فعالیت های کارآفرینی آقای Ma گردید . یکی از برجسته ترین نکاتی که در موفقیت کارآفرینی دیجیتالی آقای Ma مشهود است ، اهتمام مجموعه علی بابا ، در ایجاد یک محیط تعاملی قوی هوشمند ، بین خریدار و فروشنده کالا و خدمات به طور کاملا حرفه ای است که شاخصی در فعالیت های این سایت در مقایسه با پایگاه هایی مانند [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) می باشد.

روی خط alibaba.com
سایت alibaba یکی از بزرگترین سایت های حراج و تجارت اینترنتی است که مقر آن در چین واقع شده و در حال حاضر سود خوبی از فعالیت هایش کسب می کند. جک ما ، بنیانگذار این سایت اینترنتی ، از معروف ترین شخصیت های آسیایی فعال در زمینه اینترنت است و به تازگی تصمیمات جدیدی جهت گسترش خدمات سایت alibaba در نظر گرفته است. به گفته وی در ۱۰ سال آینده یکی از سه شرکت برتر اینترنتی دنیا چینی خواهد بود و alibaba سعی دارد تا این افتخار را نصیب خود کند.
بازار چین به علت جمعیت 1 میلیارد نفری که دارد معمولا شرکت های چینی را با سوددهی بالا مواجه می سازد. سایت alibaba نیز با بیش از 12 میلیون نفر عضو رقابت شدیدی با دیگر سایت های تجاری دنیا به خصوص eBay دارد.

هم اکنون موتور جست وجوی گوگل و سایت تجاری eBay بزرگترین رقیبان جهانی برای سایت alibaba هستند اما همکاری alibaba و یاهو از سال ۲۰۰۵ قدرت فزاینده ای به فعالیت های این سایت چینی تزریق کرده است. یاهو برای همکاری با این سایت ، در سال 2006 ، یک میلیارد دلار پرداخت و ۴۵ درصد از سهام آن را خریداری کرد. رشد اینترنت در چین و استفاده روزافزون مردم از خدمات سایت های مختلف، این کشور را بعد از آمریکا به دومین کاربر بزرگ اینترنت تبدیل کرده است. از جمله برنامه های جک ما برای سایت alibaba ایجاد تغییرات در آن جهت راحت تر استفاده کردن عامه مردم است.

به گفته وی اکثر مردم چین به دلیل ناآشنا بودن با فضای سایت های اینترنتی از استفاده آن خودداری می کنند اما اگر خدمات سایت ها در فضایی ساده ارائه شوند مطمئنا موجب ترغیب کاربران خواهد شد. این پایگاه امکانات فوق العاده گسترده ای را به وارکننده گان و صادر کننده گان محصولات و خدمات در سراسر جهان ارائه می دهد که این امر باعث شهرت و اثربخشی فعالیت های این دایرکتوری بزرگ آنلاین در وب شده است . شعار : " ستاره گان جهان ، این جا جمع هستند" ، رفتار سازمانی alibaba در شاهراه جهانی اطلاع رسانی را نمایان می کند.

مرکز اصلی شرکت alibaba ، در منطقه هانگزو ، در جنوب شرقی چین است و بیش از شانزده نمایندگی در این کشور در اختیار دارد. هنگ کنگ ، امریکا و اروپا ، دفاتر اصلی این شرکت را تشکیل می دهند. آقای جک ما ، بنیانگذار این پایگاه اینترنتی عظیم تجاری به شمار می رود. بیش از نیم میلیون نفر هر روز از این پایگاه دیدن می کنند . سایت alibaba در سال 1999 میلادی راه اندازی شد و توانست ظرف هشت سال ، یعنی تا سال 2007 میلادی ، تعداد کارکنان خود را از هجده نفر به بیش از سه هزار و پانصد نفر افزایش دهد.
مجله Forbes ، alibaba را در سال 2000 میلادی ، برترین سایت B2B وب معرفی کرد. تا سال 2001 ، این پایگاه توانست بیش از یک میلیون خریدار ثبت شده را به خود اختصاص دهد و این رقم تا کنون به دوازده میلیون کاربر افزایش یافته است .

در سال 2003 ، گروه alibaba موفق شد سایت حراجی انلاین Taobao.com را راه اندازی کند که رفتار عملکردی مشابه سایت ebay.com در اختیار داشت .
به دلیل تنوع فعالیت های تجاری و اطلاع رسانی گسترده سایت alibaba و نیاز سنجی و فرصت سازی بهینه این پایگاه در امر معرفی کالا و محصولات به خریداران جهانی ، مجله فوربس در اکتبر سال 2004 ، این پایگاه را در لیست برترین سایت های سال معرفی کرد. در اکتبر سال 2005 ، شرکت یاهو ، یک میلیارد دلار در گروه alibaba سرمایه گذاری کرد و نمایندگی رسمی یاهو در کشور چین را به این گروه اعطا کرد.

جک ما ، بنیانگذار alibaba ، درباره این مساله که چرا وی ، نمایندگی شرکت یاهو را به جای شرکت گوگل در چین اختبار کرد اظهار داشت که یاهو ، فقط یک تکنولوژی نیست و فرصتی ایده آل برای معرفی گسترده امکانات alibaba در میان کاربران اینترنت است .

این کار باعث افزایش ضریب نفوذ یاهو در کشور اینترنت باز چین و ارتقای حوزه فعالیت تجاری alibaba در جهان وب شد. آقای David Wei از فوریه 2006 میلادی تا کنون ، رئیس پایگاه alibaba می باشد. بیش از دویست هزار شرکت در سراسر جهان ، از خدمات اطلاع رسانی و بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات ثبت شده در سایت alibaba استفاده می کنند. مجله کارآفرینان ، بنیانگذار این پایگاه را یکی از کارآفرینان دیجیتالی جهان می داند . برای اطلاعات بیش تر به [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مراجعه کنید. اکنون ، SOFTBANK ژاپن ، قریب به یک سوم سهام این گروه دیجیتالی را در اختیار دارد. وبلاگ اختصاصی بنیانگذار alibabaa در نشانی : [Only Registered And Activated Users Can See Links] قرار دارد.

درس های کارآفرینی آقای Ma
1-ایده ها و رویاهای خود را پرورش دهید. حتی اگر الان ، سرمایه گذاری برای عملی کردن آن ها در دسترس نباشد.

2-تسلیم شرایط محیطی و مکانی نشوید. دنیای دیجیتال ، محصور شدنی نیست .

3-افراد و دوستان خوبی برای خود پیدا کنید و به مشتریانتان عشق بورزید . سعی کنید زیاد یادبگیرید.

4-من در سال 2000 گفتم اگر نه خرگوش در دنیا وجود داشته باشد ، اگر بخواهید یکی از ان ها را شکار کنید ، کافی است به یکی از آن ها خوب فکر کنید و بر روی گرفتن آن تمرکز کنید! تاکتیک خود را تغییر دهید ، خرگوش را تغییر ندهید!

5-فرصت های زیادی پیش روی است ، همه را نمی توان به دست آورد ، اگر یک فرصت خوب را به دست آورید کافی است . مسیر رشد را پله پله طی کنید.

6-یکی از دلایل عمده ای که باعث می شود ، افراد فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، در ایجاد یک محیط کارآفرین و بستر سازی یک کسب و کار آنلاین ، با شکست و موفقیت های بسیار ضعیف رو به رو شوند ، آن است که آن ها ، ICT را خوب می شناسند ، اما نحوه عرضه ان در محیط کسب و کار را نمی دانند و مشتریان ، از کسب و کار آن ها استقبال نمی کنند . این گفته آقای Ma را می توان دلیلی بر اهمیت درک فضای غیر دیجیتالی و گواهی بر ضرورت آموزش مسائل کسب و کار غیر دیجیتالی به کارآفرینان دیجیتال دانست .

بهزاد
22-06-2012, 22:15
آقای کریم پور با سلام مجدد
یک سوال داشتم خدمتتون
در سایت های b2b یا c2c نوع نقل و انتقال پول چگونه هست.
در سایت های b2b که در سطح عمده فروشی هست ایا سایتی مثل علی بابا نظارتی بر پرداخت و دریافت ها داره؟ یا اینکه این موضوع به خود خریدار و فروشنده ربط پیدا میکنه و سایت فقط معرفی کننده خریدارها و فروشنده هاست؟

در مورد سایت های c2c که خرده فروشی هستن چطور؟ آیا شخصی که کالایی رو عرضه میکنه همونجا شماره حساب میده برای دریافت پول یا اینکه این یک مکانیسم مشخص داره که سایت ارائه کننده خدمات داره روی کار خریدار فروشنده نظارت میکنه؟

پیشاپیش از زحمات شما در ارائه اطلاعات بسیار مفیدتون سپاسگذاری میکنم

بهزاد
22-06-2012, 22:18
موضوع دیگر اینکه الان سود سایتی مثل علی بابا ایا صرفا از سرویس پولیش تامین میشه؟ یا اینکه اگر معامله جوش بخوره هم درصد میگیره؟ که البته فکر میکنم علی بابا در این زمینه درصدی نمیگره.

ولی سایتی مثل ای بی چطور؟ ایا درصدی از معاملات رو دریافت میکنه؟

ایا فروشنده خودش جنس رو مستقیم به خریدار میده یا اینکه این عمل توسط سایت صورت میگیره؟

hkarimpoor2003
22-06-2012, 22:26
دوست عزیز آقای بهزاد
در نظر داشته باشید کلیه این سایت ها متعلق به بخش خصوصی هستند و به همان اندازه که نقل و انتقال پول با فروشنده دارای ریسک هست اعتماد به این سایت ها هم جهت نقل و انتقال پول ریسک خودش را دارد تا جائیکه بنده اطلاع دارم و تجربه کرده ام تقریبا این سایت ها تضمین یا نظارتی بر نقل و انتقال پول ندارند و فقط بسته به نوع عضویت همانطور که میدونید فروشنده ها رو اعتبار سنجی میکنند که خوب آن هم بسته به شهرت و اعتبار آن سایت میزان ریسک خودش رو داره
در بین این سایتها سایت علی بابا سرویسی را به نام Escrow ارائه میکند تقریبا حالت ال سی را برای خریدار و فروشنده شبیه سازی میکند ولی محدودیت های خودش را دارد مثلا محدودیت کالا یا کشور یا حجم خرید را دارد

hkarimpoor2003
22-06-2012, 22:27
آقای کریم پور با سلام مجدد
یک سوال داشتم خدمتتون
در سایت های b2b یا c2c نوع نقل و انتقال پول چگونه هست.
در سایت های b2b که در سطح عمده فروشی هست ایا سایتی مثل علی بابا نظارتی بر پرداخت و دریافت ها داره؟ یا اینکه این موضوع به خود خریدار و فروشنده ربط پیدا میکنه و سایت فقط معرفی کننده خریدارها و فروشنده هاست؟

در مورد سایت های c2c که خرده فروشی هستن چطور؟ آیا شخصی که کالایی رو عرضه میکنه همونجا شماره حساب میده برای دریافت پول یا اینکه این یک مکانیسم مشخص داره که سایت ارائه کننده خدمات داره روی کار خریدار فروشنده نظارت میکنه؟

پیشاپیش از زحمات شما در ارائه اطلاعات بسیار مفیدتون سپاسگذاری میکنم

دوست عزیز آقای بهزاد
در نظر داشته باشید کلیه این سایت ها متعلق به بخش خصوصی هستند و به همان اندازه که نقل و انتقال پول با فروشنده دارای ریسک هست اعتماد به این سایت ها هم جهت نقل و انتقال پول ریسک خودش را دارد تا جائیکه بنده اطلاع دارم و تجربه کرده ام تقریبا این سایت ها تضمین یا نظارتی بر نقل و انتقال پول ندارند و فقط بسته به نوع عضویت همانطور که میدونید فروشنده ها رو اعتبار سنجی میکنند که خوب آن هم بسته به شهرت و اعتبار آن سایت میزان ریسک خودش رو داره
در بین این سایتها سایت علی بابا سرویسی را به نام Escrow ارائه میکند تقریبا حالت ال سی را برای خریدار و فروشنده شبیه سازی میکند ولی محدودیت های خودش را دارد مثلا محدودیت کالا یا کشور یا حجم خرید را دارد

بهزاد
22-06-2012, 22:33
The success of an online auction site largely depends on six variables: interactivity, product offering, level of trust, rate of growth and adoption, networking, level of commitment, and payment options

نکته جالبی که من در بررسی هام بهش برخوردم اینه که بیش از 90 درصد سایت های B2b یا حراجی ها عملکرد موفقی نداشتن و بسیاری از اونها هم از کار افتادن.
یک نگاه به همین سایت های ایرانی نشون میده که بر خلاف سایت هایی مثل علی بابا یا ای بی این سایت ها به هیچ وجه رشد نداشتن و بهترین این سایت ها الان رنکی بالای دو هزار در ایران و 140 هزار در جهان داره.

علت یابی این موضوع بسیار مهمه. چرا این سایت ها در ایران با رشد قابل توجه همراه نبودند؟
آیا امکانات سایت ضعیف هست؟
فرهنگ خرید آنلاین موجود نیست؟
تمایل به این گونه تجارت در ایران به دلیل ضعف اینترنت پایینه؟ (به شخصه من خودم تا ی کالا رو لمس نکنم نمیتونم بخرمش)
بین تمامی این سایت ها برای خود من تنها یک سایت حراجی بوده که بهش تونستم اعتماد کنم اونم دیجی کالا بوده. وگرنه در بقیه موارد برای جستجوی کالا یا فروشنده (برای صادرات) یا خریدار برای واردات به موتورهای جستجو و اتحادیه ها مراجعه کردم.
البته در صحبت هام یه مقدار بحث B2B با C2C قاطی شد.

اما به طور کل میخوام بگم دلیل عدم رشد سایت های این چنینی به خصوص در عرصه B2C و C2C چی میتونه باشه؟
ایا این عرصه قابلیت سرمایه گذاری داره؟
آیا اصلا پتانسیل در ایران وجود داره؟

پاسخ خود بنده مثبت هست. نبود یک مکان رقابتی در بازار ایران که اون شروطی رو که در ابتدای صحبتم به نقل از یک مقاله ذکر کردم احساس میشه. قصد بنده البته راه اندازی یک چنین سایتی نیست. بلکه به دنبال علت یابی هستم.

ممنون میشم دوستان نظر خودشون رو ارائه کنند.

بهزاد
22-06-2012, 22:37
دوست عزیز آقای بهزاد
در بین این سایتها سایت علی بابا سرویسی را به نام escrow ارائه میکند تقریبا حالت ال سی را برای خریدار و فروشنده شبیه سازی میکند ولی محدودیت های خودش را دارد مثلا محدودیت کالا یا کشور یا حجم خرید را دارد

سایت های که c2c هستند چطور؟
بله در سایتی مثل علی بابا نیاز نیست چون مستقیم با فروشنده وارد مذاکره میشیم. اما در سایت هایی مثل ای بی چطور؟ ایا اینجا هم کردیتی که عضو(فروشنده یا خریدار) جمع میکنه باعث میشه که بهش اعتماد کنن. فرضا من از یک عضوی که اعتبار بالایی هم داره 10 هزار دلار یه کالا رو بخرم. ایا من خودم مستقیم پول رو به حسابش واریز میکنم و اونم مستقیم کالا رو برای من میفرسته؟
یا اینکه این وسط سایت نظارت داره؟

بهزاد
22-06-2012, 23:38
یک تفاوتی که این سایت ها با سایت های مشابه خارجی دارند در قابل استفاده بودنشونه. به مراتب ضعیف تر هستند، از محصولاتشون کارخونه ها یا تولید کننده ها عکس ندارن و یا اینکه نمونه جنس ندارن که بگن مثلا تحویل بندر xاینقدر میشه.

این سایت ها بیشتر شبیه کتاب اول شدن تا جایی برای فروش محصول. یعنی شرکت ها صرفا اومدن خودشون رو معرفی کردن.
من چند تا محصول رو حتی سرچ کردم اصلا موجود نبود

صابر عاقلی
23-06-2012, 09:46
بنده نیز در استفاده از این سایت ها هیچ وقت رغبت نداشتم. کاربردی نیستند.

hkarimpoor2003
23-06-2012, 09:50
دوست عزیز آقای بهزاد
در مورد سایت هایی مانند ای بی و علی بابا باید گفت که سایت هایی ازین دست را نمی توانید با سایر سایت ها و اکیدا با سایت های ایرانی مقایسه کنید چون اصولا این سایت های با با مبالغ میلیارد ها دلاری که درآمد داشته و هزینه هایی که میکنند مثلا خدمات متفاوت تری ارانه میکنند
دوم اینکه بله در سایت هایی مثل ای بی هم فروشندگان هم خریداران از نطر میزان اعتبار ، میزان مشارکت در انجمن های گفتگو آن سایت ، سابقه خرید و فروش های موفق و پارامتر های دیگر رتبه بندی میشوند که بعضی به اطلاع کاربر میرسد و بعضی در انحصار خود سایت برای مقاصد تجاری بدون اطلاع کاربر به کار میرود
دلایل عدم موفقیت سایت هایی این چنینی در ایران زیاد هستند از جمله : نبود فرهنگ و اطلاعات عمومی خرید اینترنتی ( که البته رو به رشد هست) + نبود زیر ساخت های امن مبادلات پولی از طریق ایی بانکینگ + نبود فرهنگ و عدم آگاهی از مهندسی سایت داری ( بیشتر صاحبان سایت در ایران انتظار دارند با یکبار هزینه و راه اندازی سایت بعد از مدتی این سایت بطور اتوماتیک درآمد زا باشد و دیگر آن را رها میکنند درصورتیکه نه تنها هر روز بلکه هر لحظه باید سایت آپدید شود نگهداری و تریس شود و ..... + عدم آگاهی از آخرین تکتولوژی های جدید درطراحی وب سایتها + عدم وجود وب هاستینگ های معتبر امن پرسرعت و با کیفیت + عدم سامان دهی وب مستر های این سایت ها توسط یک سازمان مشخص + ورود افراد عیر حرفه ای به حوزه طراحی وب + ورود افراد حرفه ای طراحی وب به ساخت سایت های بی 2 بی بدون آگاهی از تجارت بین المللی و تجارت داخلی و قوانین تجاری و بازاریابی + عدم توانایی مالی صاحبان چنین سایت هایی برای ارائه خدمات رایگان در دراز مدت و در نهایت ملاحظات سیاسی و موقعیت و شرایط ایران در دنیا و ذهنیتی که از ایران و ایرانی در دنیا ساخته شده نیز در این بین بی تاثیر نبوده و در تجارت بیشتر از دیگر حوزه ها نسبت به آن عکس العمل نشان داده میشود.

hkarimpoor2003
23-06-2012, 09:51
سایت های که c2c هستند چطور؟
بله در سایتی مثل علی بابا نیاز نیست چون مستقیم با فروشنده وارد مذاکره میشیم. اما در سایت هایی مثل ای بی چطور؟ ایا اینجا هم کردیتی که عضو(فروشنده یا خریدار) جمع میکنه باعث میشه که بهش اعتماد کنن. فرضا من از یک عضوی که اعتبار بالایی هم داره 10 هزار دلار یه کالا رو بخرم. ایا من خودم مستقیم پول رو به حسابش واریز میکنم و اونم مستقیم کالا رو برای من میفرسته؟
یا اینکه این وسط سایت نظارت داره؟

دوست عزیز آقای بهزاد
در مورد سایت هایی مانند ای بی و علی بابا باید گفت که سایت هایی ازین دست را نمی توانید با سایر سایت ها و اکیدا با سایت های ایرانی مقایسه کنید چون اصولا این سایت های با با مبالغ میلیارد ها دلاری که درآمد داشته و هزینه هایی که میکنند مثلا خدمات متفاوت تری ارانه میکنند
دوم اینکه بله در سایت هایی مثل ای بی هم فروشندگان هم خریداران از نطر میزان اعتبار ، میزان مشارکت در انجمن های گفتگو آن سایت ، سابقه خرید و فروش های موفق و پارامتر های دیگر رتبه بندی میشوند که بعضی به اطلاع کاربر میرسد و بعضی در انحصار خود سایت برای مقاصد تجاری بدون اطلاع کاربر به کار میرود
دلایل عدم موفقیت سایت هایی این چنینی در ایران زیاد هستند از جمله : نبود فرهنگ و اطلاعات عمومی خرید اینترنتی ( که البته رو به رشد هست) + نبود زیر ساخت های امن مبادلات پولی از طریق ایی بانکینگ + نبود فرهنگ و عدم آگاهی از مهندسی سایت داری ( بیشتر صاحبان سایت در ایران انتظار دارند با یکبار هزینه و راه اندازی سایت بعد از مدتی این سایت بطور اتوماتیک درآمد زا باشد و دیگر آن را رها میکنند درصورتیکه نه تنها هر روز بلکه هر لحظه باید سایت آپدید شود نگهداری و تریس شود و ..... + عدم آگاهی از آخرین تکتولوژی های جدید درطراحی وب سایتها + عدم وجود وب هاستینگ های معتبر امن پرسرعت و با کیفیت + عدم سامان دهی وب مستر های این سایت ها توسط یک سازمان مشخص + ورود افراد عیر حرفه ای به حوزه طراحی وب + ورود افراد حرفه ای طراحی وب به ساخت سایت های بی 2 بی بدون آگاهی از تجارت بین المللی و تجارت داخلی و قوانین تجاری و بازاریابی + عدم توانایی مالی صاحبان چنین سایت هایی برای ارائه خدمات رایگان در دراز مدت و در نهایت ملاحظات سیاسی و موقعیت و شرایط ایران در دنیا و ذهنیتی که از ایران و ایرانی در دنیا ساخته شده نیز در این بین بی تاثیر نبوده و در تجارت بیشتر از دیگر حوزه ها نسبت به آن عکس العمل نشان داده میشود.

businessman_russia
28-06-2012, 13:06
سلام
سایت - [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sharp
04-07-2012, 09:28
مجموعه پرتالهای [Only Registered And Activated Users Can See Links]

این مجموعه در کشور هلند ثبت شده و بسته به نوع پرتال از کشورهای مختلف بازدید کننده داره، ولی بیشتر شرکتهای عضو اروپایی، آمریکایی یا شرکتهای بزرگ آسیایی هستن

تفاوت این مجموعه پرتالها با دیگر سایتهای B2B این هست که برای هر نوع محصول یک پرتال جداگانه در نظر گرفته شده و این به طبقه بندی خاص تر شرکت ها کمک می کنه، یعنی شما راحت تر می تونید با متخصصین هر کالا تماس داشته باشید
اگر سایت بالا رو باز کنید می تونید از بین دسته بندی های داده شده دسته محصول خودتون رو انتخاب کرده و در اون قسمت فعالیت کنید
این سایت ها 3 نوع عضویت دارن، یک رایگان و دو نوع پولی، تقریبا با عضویت رایگان دستتون خیلی بسته اس و فقط می تونید اسم شرکت ها رو ببینید چون امکان تماس اعضا رایگان فقط با اعضا پولی هست و آدرس ایمیل شرکت ها هم نشون داده نمی شه، ولی شما می تونید با استفاده از اطلاعات شرکت آدرس تماس دلخواهتون رو در اینترنت بدست بیارید
نمونه پرتالهای زیر مجموعه عبارتند از:

businessman_russia
07-07-2012, 18:28
سایت در زمینه حمل و نقل

sami64
11-07-2012, 17:54
با سلام. از وبسایت خوبتون تشکر می کنم. یه سوال دارم و اون اینکه آیا هیچکدوم از این سایتها قابلیت search by location رو دارند؟ مثلاً من می خوام محصولی رو در یک شهر از یک استان
خاص در چین وارد کنم. امکان سرچش وجود داره؟

hkarimpoor2003
11-07-2012, 19:08
بله دوست عزیز این گزینه یکی از ارکان اصلی سنجش خوب بودن و حرفه ای بودن یک سایت بی تو بی هست ، نمونه بارز آن را میتوانید در سایت علی بابا مشاهده کنید البته له دلیل بعضی محدودیت ها و ملاحظات دولتی هنوز قابلیت سرچ به آن اندازه ریز که شما در نظر دارید در کمتر سایتی مشاهده میکنید ولی در حد تفکیک در سطح استانی و ایالتی جزء امکانات معمول این سایت ها هست ولی در سطح یک شهر به ندرت بنده دیده ام .

mofrad
18-11-2012, 12:03
سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
یک سایت B2B ایرانی که به صورت تخصصی در زمینه کشاورزی، دام، طیور و آبزیان فعالیت میکنه.

iman
21-11-2012, 13:04
سلام
دوست عزیز راهنمایی بفرمایید چطور میتونم با 350 دلار عضو alibaba بشم؟ من تو سایتش دیدم برای شش ماه 2999 دلار حق عضویت دریافت می کنن.

amir23
21-11-2012, 22:01
دوست عزيز عضويتش مجانيه اما اگر فروشگاه با نشان طلايي بخواي داشته باشي 2099 دلاره(خودش بار ها به بهانه هاي مختلف تخفيف ميزنه و از 2999 مياد رو 2099 دلار) فكر كنم اگر بتوني چونه بزني ارزون ترم باهات حساب كنه :wink: ميتونيد يك فروشگاه رايگان بدون نشان طلايي داشته باشيد بعد اگر خوب بود طلاييش كنيد و تو اين گروني 2099 خرجش كنيد...درضمن 100% فعاليت هاي شما زير ذره بين كارمنداي شركت هست طوري كه يك روز به من از چين زنگ زدن گفتن شما چرا 2 ماهه كه درخواست سفارش كالا نميفرستي مشكلي پيش اومده؟؟؟!!!!!

علي بابا كوكي هاي قوي رو سيستمتون ميذاره كه حتي بدون لاگين شدن شناسايي ميشين و اگر سرچي كنيد بلافاصله تبليغات مربوط به سرچتون رو براتون ايميل ميكنه...كلا مديريت در سايت علي بابا فوق العاده قوي هست.

حاجي
22-11-2012, 08:44
با تشكر از دوست عزيز اقاي حكيم پور-به نظر من اگر همه اين سايت ها در يك پارت نوشته ميشد شكيل تر بود
ممنون از اطلاع رساني تون

babak316i
09-12-2012, 19:16
جناب حکیم پور ممنون از اطلاعات خوبی که دادید.دو سوال دارم
تو این سایتها خریدارها کجا پست میذارند؟ مثلن تو علی بابا چجوری میشه فهمید کی چی میخواد؟
و اینکه گفتید با هویت جعلی قیمت بگیریم که چون ای پی معلوم میشه از کدوم کشوره , فک کنم راحت لو بریم شما راهی دارید در این زمینه؟

aliit08
15-12-2012, 23:30

سایت علی بابا بر خلاف اسم فارسی که دارد یک سایت خارجی است که وابسته به شرکت Alibaba.com واقع در هنگ کنگ چین است اما سرور آن در آمریکا قرار دارد.
این سایت با بیش از یک میلیون عضو یک مجموعه کامل از شرکتها و محصولات آنها را در بردارد که قابلیت جستجو و تحقیق راجع به یک شرکت خاص و یا محصول خاص را به کاربران خود می دهد.

این سایت هم مثل اکثر سایتهای اینترنتی، دارای دو نوع سرویس پولی و رایگان می باشد که سرویس پولی آن که مبلغی در حدود ۳۵۰ دلار بابت عضویت یکساله در یافت می*کند خدمات بسیار عالی را در اختیار قرار می دهد از جمله این خدمات ایجاد یک صفحه رایگان در روی سایت علی بابا است که در تمامی موتورهای جستجو هم معرفیمی شود و می تواند همانند یک کاتالوگ تا ۳۰ محصول و تصویر آنها را در بر بگیرد. همچنین آگهی Trade Lead خریداران را بصورت نامحدود در اختیار قرار میدهد. این سرویس برای فروشندگان کارآیی بسیار بالایی برخودار است و محصولات تولیدی و عرصه شده توسط شرکت را در صدر نتایج جستجوها قرار می دهد.

اما سرویس رایگان این سایت بهترین سرویس را به خریداران ارائه می دهد. کاربران رایگان این سایت می توانند نام و مشخصات شرکت خود را و حتی محصولات تولیدی خود را در این سایت معرفی کنند و تا تعدادی محدود از محصولات خود را همراه با عکس آنها در این سایت منتشر نمایند. آگهی فروش بدهند و یا آگهی خرید ارسال کنند.

اما همانطور که گفتم بهترین سرویس برای کاربران رایگان این سایت برای خرید است. وقتی یک آگهی برای خرید وارد این سایت می کنید آگهی شما در صفحات این سایت درج می شود و حتی در موتورهای جستجو نیز قابل جستجو است. این آگهی برای سایر اعضا که در زمینه کاری و صنعت مورد نظر شما فعالیت می کنند فرستاده می شود و چندی نمی گذرد که میل باکس شما پر از پیامهایی می شود که فروشندگان برای شما فرستاده اند. خاصیت این پیامها این است که فرستندگان آن به آدرس پست الکترونیکی شما دسترسی ندارند و از طریق سایت علی بابا باید با شما تماس بگیرند بنابر این میل باکس شما از پیامهای ناخواسته و اسپام دور خواهد ماند. اما اگر شما بخواهید با آن فروشنده خاص تماس بگیرید این کار به راحتی امکان پذیر است زیرا اطلاعات کامل او از قبیل آدرس، شماره تلفن و فاکس و آدرس پست الکترونیکی او هم همراه پیغام برای شما ارسال می شود. پس فقط با Reply کردن پیغام او می توانید با او تماس بگیرید و با اینکار به او اجازه بدهید که آدرس پست الکترونیکی شما را داشته باشد و یا اطلاعات کامل تری از کالای مورد نظر خود را برای او ارسال کنید.

حالا دیگر لازم نیست شما به دنبال فروشنده بگردید بلکه حالا فروشنده ها به دنبال شما می گردند و می توانند نیاز های شما را بدانند و به شما پیشنهاد بدهند. قدم بعدی این است که شما از میان این پیشنهاد ها بهترین را انتخاب کنید و باب مزاکره و تجارت را با شرکت مورد نظر خود باز کنید.

حالا نوبت شماست که خودتان سری به این سایت بزنید و اطلات بهتری را از آن کسب نمائید:

ببخشید دوست عزیز این سایت چه روشهای پرداخت رو پشتیبانی میکنه؟

بهزاد
16-12-2012, 11:08
ببخشید دوست عزیز این سایت چه روشهای پرداخت رو پشتیبانی میکنه؟

این رو اطلاع ندارم. ببینید سایت علی بابا یه سایت عمده فروشیه. در واقع خریدارن و فروشندگان عمده رو به هم ارتباط میده. از این رو معامله ای در سایت صورت نمیگیره

sharl
05-02-2013, 18:56
با سلام و تشکر از شما بابت این تاپیک بسیار مفید و اطلاعات عالی که به اشتراک گذاشتید
جناب کریم پور سایتی را می توانید معرفی کنید که بیشترین بازدید کننده آن از کشورهای عربی باشه؟درواقع قصد بازاریابی و صادرات به کشورهای عربی بویژه عراق را دارم.ممنون از توجهتون

خليج
05-02-2013, 19:05
سايت عليبابا از مستر كارت و ويزا كارت پشتيباني ميكنه كه با تحريم ها اين كارت ها تقريبا از دست تجار ما خارج شده

خشایار
05-02-2013, 20:27
جناب کریم پور بسیار ممنون وسپاسگزارم از این همه اطلاعات که در اختیار همگان گذاشتید .ولی من به شخص نمیدونم با این همه مشکلات تو ایران چه طور میشه واقعا یک تجارت بدون استرس و دلهره انجام داد وهر روز یه مشکل . میای ارتباط با کشورهای خریدار کالا خودت برقرار میکنی و کالا رو با بهترین کیفیت و استاندارد و بهداشت و قرنتینه رو میگیری حالا اونور هزار جور سوال و پرسش اگر خودت مستقیم تجارت کنی .بعد کلام آخر ایران تحریمه ما پول رو با ال سی و چه و چه نمیدیم و همه ایران تحریمه وآخرش ازتون میپرسن راستی از لیست تروریست خارج شدین . همین عرب خلیج فارس تو فرودگاه لخت و عور میکنن چرا ایرانی هستی و برای مواد باید بگردن . اما تاتاجر افقانی و پاکستانی همراه منو با ماشین وی آی پی اومدن دنبالشون .چرا ؟چون اومدن با کشورشون تجارت کنن .بحرحال قصد انتقاد نیست قصد اینه ما چه کنیم اونا دنبال ما بگردن ؟ از خداشون باشه با ما تجارت کنن البته جواب این سوال رو خودم دارم ولی اجازه ندارم که لب زنم
با احترام
خشایار سعادت

بهزاد
06-02-2013, 10:30
سايت عليبابا از مستر كارت و ويزا كارت پشتيباني ميكنه كه با تحريم ها اين كارت ها تقريبا از دست تجار ما خارج شده

این کارتها قابل دسترسی هست الان. ولی کلا من خرید از علی بابا رو توصیه نمیکنم. اکثر افرادی که در علی بابا فعال هستند دلال هستند. کارخونه ها خیلی قیمت هاشون پایینتره.

این صرفا یه تجربه شخصی بود.
با احترام

sharl
08-02-2013, 17:28
دوستان کسی سایت بی تو بی سراغ نداشت که بیشتر بازدید کنندگانش از کشورهای عربی بخصوص حوزه خلیج فارس باشند؟

nasim.golestani
11-02-2013, 15:38
با تشکر فراوان از جناب کریم پور بابت اطلاعات ارزشمندی که در این تاپیک قرار دادند و همینطور تشکر از اطلاعات ارائه شده توسط دیگر دوستان
من با سه سایت دیگه هم ارتباطاتی داشتم:
indiatradezone.com
busytrade.com
importershub.com

zahranice
17-02-2013, 23:48
سلام به همگی
من یه پروژه دارم که باید 10 تا از بهتریت سایتهای تجارت الکترونیک رو معرفی کنم
تو هر زمینه ای مثل b2c b2b فرقی نداره
لطفا اگه منبعی مثل سایت مجله یا هر چیز دیگه که بهترین سایتهارو معرفی می کنه بهم بگید
ممنون

mrit
21-02-2013, 21:10
آقای کریم پور محترم درآوردن 50 سایت برتر b2b که کار نداره تو خیلی از سایت های تجارت الکترونیک هست. اگه می خوای کار خوب، مفید و متفاوتی انجام بدی در مورد این وب سایت ها بنویس که چی هستن و چیکار می کنن. هر چند بابت این تاپیک باید ازتون تشکر کرد ولی همچنان به نظر بنده به جای معرفی لیست سایت ها باید کارکرد اونها تشریح بشه تا هم بقیه بتونن استفاده کنن و هم شما اطلاعات خوبی در مورد وب سایت های تجارت الکترونیک می فهمین
با تشکر

ر-ن
23-02-2013, 23:19
سلام
خیلی ممنون از مطالب مفیدی که در این سایت گذاشتید.
لطف میکنید یه کم در مورد رشته تحصیلی تجارت الکترونیک توضیح بدید.:rolleyes:

Mahan
24-02-2013, 10:48
سلام
خیلی ممنون از مطالب مفیدی که در این سایت گذاشتید.
لطف میکنید یه کم در مورد رشته تحصیلی تجارت الکترونیک توضیح بدید.:rolleyes:

کارشناسی تجارت الکترونیک (Bachelor of Science (Hons) in)
E-Commerce جزء شاخه تحصیلی Bachelor of Information Technology می باشد
تجارت الکترونیک از شبکه های کامپیوتری برای ساده کردن و سرعت بخشیدن به امور تجاری به شیوه های مختلف بهره برداری می کنند. دانش آموختگان این رشته نقش های متفاوتی در ارتباط با تجارت الکترونیک و مدیریت زنجیره ای بشرح ذید می توانند ایفا کنند : تحلیلگر تجارت آن لاین ، تحلیلگر اطلاعات ، تکنولوژیست وب ، طراح وب ، مشاوره سامانه وب .

Mahan
24-02-2013, 10:51
به نقل قول از : ایران کنفرانس
تاریخ خبر: (جمعه ، 17 شهریور 1391 ،

پذيرش دانشجو در رشته جدید تجارت الکترونیک

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود از پذیرش دانشجو در رشته تحصیلی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک در نظام آموزشی ترمی برای اولین بار در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود خبر داد.
نرجس نوبهاری در گفتوگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه گیلان، با اشاره به تاسیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود در سال 1384 اظهار داشت: این مرکز در ابتدا در 2 رشته نرم افزار و فناوری اطلاعات با پذیرش 120 دانشجو به صورت پودمانی آغاز به کار کرد.
وی نرم افزار، فناوری اطلاعات، امور اداری را از رشتههای مقطع کاردانی در این مرکز بیان کرد و گفت: این رشتهها به صورت ترمی در این دانشگاه تدریس میشوند.
سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود، تصریح کرد: این مرکز در دو رشته فناوری اطلاعات گرایش IT و فناوری اطلاعات گرایش طراحی صفحات وب در مقطع کارشناسی نیز دارای دانشجو است.
نوبهاری تعداد دانشجویان در حال تحصیل در این دانشگاه را 350 نفر بیان کرد.
وی در ادامه از پذیرش دانشجو در یک رشته تحصیلی جدید در نظام آموزشی ترمی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود خبر داد و اذعان داشت: رشته تحصیلی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک در سال تحصیلی جدید برای اولین بار در این مرکز دانشگاهی تدریس خواهد شد.
سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود تعداد دانشجویان پذیرش شده در این رشته را 40 نفر بیان کرد و افزود: این دانشجویان از طریق آزمون در این رشته پذیرش شده اند.
نوبهاری خاطرنشان کرد: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز دوشنبه 13 شهریور آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه خواهد داشت.
وی گفت: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود، لذا داوطلبان ميبايست پس از تهيه كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر استان و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب براي مشاهده دفترچه و ثبتنام در مهلت مقرر به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [Only Registered And Activated Users Can See Links] مراجعه نمايند.
سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود با اشاره به نحوه پذیرش دانشجویان در دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه علمی کاربردی گفت: پذیرش دورههاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي برای اولین بار بصورت بدون کنکور و براساس معدل کل دیپلم انجام می شود و اسامی پذیرفته شدگان، اواخر شهریورماه اعلام میشود.

ر-ن
25-02-2013, 21:35
بابت اطلاعاتی که در اختیار من گذاشتید. متشکرم

mhe
01-03-2013, 16:21
همانطور که میدونید اکثر افراد داخل این سایتها واسطه هستند.حالا سوال اینکه که چه جوری میشه شرکت تولید کننده اصلی را پیدا کرد؟و چه روشهایی برای اطمینان و اعتبار سنجی ی شرکت هست؟

Aksham.F.D
01-03-2013, 18:34
من خودم راستشو بگم اصلا نمیدونستم B2B چی چی هست. واسه همین یه سرچ کردم در موردش. شاید بعضی از دوستان هم ندونن که براشون مفید باشه

تجارت بی تو بی ( B2B) (Business 2 Business)به معنای انجام مبادله تجاری بین دو بنگاه تجاری می باشد . تجارت بی تو بی(B2B) چون معمولا بصورت عمده فروشی صورت می پذيرد باید بر سر قیمت

و سایر شرایط مانند زمان تحویل و غیره...... چانه زنی نمود وپس از انجام توافقات معامله انجام می گیرد و با فروش در یک فروشگاه الکترونيک (B2C) که اجناس باید بر چسب قیمت داشته باشند و به

معرف کننده نهايی فروخته می شوند ، متفاوت می باشد.

جناب بهزاد واقعا ممنون از اینکه توضیح خیلی خوبی رو برای استفاده عنوان کردید اما خوب منم یه چیزی اضافه کنم با اجازه. معمولا بازرگانان با رقم و درصد و امثال اینها بهتر اهمیت موضوعی رو میتونن درک کنن:smile: برای اینکه اهمیت مفهوم بی 2 بی رو بدونیم باید بگم که شرکتی مثل سیسکو که یه شرکت فوق تصور عظیم و نام برجسته ای هستش در سال 2010(یا 2011 متاسفانه سالش رو دقیق حضور ذهن ندارم) 90% فروشش از طریق بی 2 بی بر پایه اینترنت بوده.
الان بسیاری از کارخانه های بزرگ در سایت خودشون صفحه فروش دارند که باید از طرف اون کارخونه به شما یوزر و پسورذ داده بشه برای استغلام قیمت و ثبت سفارش و نحوه حمل و....
در مورد علی بابا هم بنده خیلی از اطلاعات این سایت استفاده کردم و یکی از دیتابیسهای اصلی من هستش ولی تا الان در حد انجام فعالیت نبوده که یکی از دلایلش عدم اطمینانم هست از شرکت های چینی. چون اصلا علی بابا فلسفه وجودیش جهانی کردن و گسترش دادن تجارت و فروش شرکت های چینی بوده. البته سایت علی بابا دارای گواهی هایی هستش که نشون دهنده صحت و سلامت بودن شرکت ها هست و هر شرکتی نمیتونه assessed بشه و خیلی از شرکت ها هم اسکرو در موردشون وجود داره با اینحال بنده تا خودم یا کس مطمئنی از طرفم حضورا نره با چینی ها کار نمیکنم. البته اساسا بنده تا الان نیازی هم به اینکار ندیدم! چون اولا برای حجم کاری من و زمینه فعالیتم اصلا نمیصرفه از چین بخوام خرید کنم ثانیا تولیدی ها و کارخونه هایی که در ارتباط با کار بنده هستن اکثرا دارای نقطه فروش یا Poınt of Sale در وبسایتشون موجوده.

Aksham.F.D
01-03-2013, 18:43
جناب کریم پور بسیار ممنون وسپاسگزارم از این همه اطلاعات که در اختیار همگان گذاشتید .ولی من به شخص نمیدونم با این همه مشکلات تو ایران چه طور میشه واقعا یک تجارت بدون استرس و دلهره انجام داد وهر روز یه مشکل . میای ارتباط با کشورهای خریدار کالا خودت برقرار میکنی و کالا رو با بهترین کیفیت و استاندارد و بهداشت و قرنتینه رو میگیری حالا اونور هزار جور سوال و پرسش اگر خودت مستقیم تجارت کنی .بعد کلام آخر ایران تحریمه ما پول رو با ال سی و چه و چه نمیدیم و همه ایران تحریمه وآخرش ازتون میپرسن راستی از لیست تروریست خارج شدین . همین عرب خلیج فارس تو فرودگاه لخت و عور میکنن چرا ایرانی هستی و برای مواد باید بگردن . اما تاتاجر افقانی و پاکستانی همراه منو با ماشین وی آی پی اومدن دنبالشون .چرا ؟چون اومدن با کشورشون تجارت کنن .بحرحال قصد انتقاد نیست قصد اینه ما چه کنیم اونا دنبال ما بگردن ؟ از خداشون باشه با ما تجارت کنن البته جواب این سوال رو خودم دارم ولی اجازه ندارم که لب زنم
با احترام
خشایار سعادت

خوب عزیزم یکمی هم به خودمون بگیریم. ما اینهمه روابط خوب داشتیم با مالزی. الان چی؟ تا هواپیمای ایران ایر میبینن انگار کشتی دزدان دریایی دیدن! چرا؟ چون توی هر پرواز وقتی قاچاقچی مواد میگیرن خوب میگن توی ایرانیها آدم مشکلدار و خلافکار و قاچاقچی زیاده. یا توی ارمنستان. تا میفهمن ایرانی هستی اولین سئوالی که میپرسن میگن شما مشکلتون با نایت کلاب و مشروبات الکلی چیه؟!

Aksham.F.D
01-03-2013, 18:46
سلام به همگی
من یه پروژه دارم که باید 10 تا از بهتریت سایتهای تجارت الکترونیک رو معرفی کنم
تو هر زمینه ای مثل b2c b2b فرقی نداره
لطفا اگه منبعی مثل سایت مجله یا هر چیز دیگه که بهترین سایتهارو معرفی می کنه بهم بگید
ممنون

شما دانشجویید؟ از گوگل هم استفاده میکنید؟
توی گوگل بنویسید top 10 best b2b websites world
مثلا میاد
موفق باشید

Aksham.F.D
01-03-2013, 18:52
جناب حکیم پور ممنون از اطلاعات خوبی که دادید.دو سوال دارم
تو این سایتها خریدارها کجا پست میذارند؟ مثلن تو علی بابا چجوری میشه فهمید کی چی میخواد؟
و اینکه گفتید با هویت جعلی قیمت بگیریم که چون ای پی معلوم میشه از کدوم کشوره , فک کنم راحت لو بریم شما راهی دارید در این زمینه؟

وقتی رفتید صفحه اصلی علی بابا کادر سیاه توی عکس خریداران رو نشون میده که درخواست خرید دادند. اگر هم شما میخواهید درخواست خرید بدید کادر قرمز رو کلیک کنید.

930

Aksham.F.D
01-03-2013, 19:17
دوست عزیز آقای بهزاد

نقطه نظرتون قابل تامل هست ولی بنده فکر میکنم مشکل خیلی ساده تر هستش. در ایران اینترنت به عنوان یک سرویس مازاد و اضافی تلقی میشه در حالی که در دیگر کشورها(حداقل اونهایی که پیشرو در خدمات بر پایه اینترنت هستند) وضع کاملا متفاوته. شما در بسیاری از کشورها اینترنت رو روی خط تلفن میگیرید پولی بابت مودم نمیدید هزینه ماهیانه ناچیزه 24/7 میتونید زنگ بزنید و هر چی دلتون میخواد بگید هر موقع مشکلی برای خطتون یا مودمتون بوجود اومد کمتر از یک ساعت در هر ساعتی از شبانه روز اپراتورها میان و کارتون رو مجانی انجام میدهند و کلی معذرت خواهی میکنند و از همه مهمتر چیزی به نام ترافیک ماهیانه وجود نداره و نامحدود هست اینترنت. فقط سرعت اینترنت فرق میکنه. روی خط گوشیتون با هزینه بسیار پایین اینترنتی میگیرید که سرعتش از بالاترین سرعت اینترنت خانگی موجود در ایران بیشتر هستش. ببینید به اینایی که گفتم تک بعدی نگاه نکنیم. وقتی اینها وجود داشته باشه شرکت ها راغب میشند که توی اینترنت هم ورود کنن و سرمایه گذاری کنن. چه کسی میتونه بگه شرکتهای ارائه دهنده خدمات کامپیوتری و اینترنتی در ایران ضعیف هستش. به هیچ عنوان من این رو قبول ندارم و آفرین میگم به این افراد. چون با وجود تمام سختی ها آپدیت هستن توی ترکیه هنوز نمیدونند سئو چیه شما برید توی یه شهر دور افتاده توی ایران و از یه شرکت خدمات اینترنتی و کامپیوتری بپرسید سئو چیه و جواب میشنوید به انگلیسی باشه سایتتون یا فارسی!؟
وجود امکانات فرهنگی رو ایجاد میکنه یا تغییر میده. مثلا وفور دلار در ایران در گذشته و سوبسید دادن به بنزین فرهنگی رو بوجود آورده بود که یه آقایی در زمستون ساعت 6.30 صبح ژیانش رو روشن میکرد که ساعت 7 توی ماشین گرم باشه! اما الان همه چیز عوض شده چون بنزین 700 تومنه. به خودی خود بنزین ربطی به فرهنگ نداره اما میبینیم که بستریه برای جهت دادن به فرهنگ.
سرانجام؛ نمیشه یه سرویس اینترنتی رو از بقیه سرویس های موجود جدا کرد و گفت این چرا رشد نکرده. کل مجموعه و سرویسهای بر پایه اینترنت (که خیلی هاشون اصلا مربوط به تجارت هم شاید نباشن) باید رشد کنه که این نیازمند استفاده سهل و راحت همگانی از اینترنت هستش.

Aksham.F.D
01-03-2013, 19:30

اطلاعات مفید و حرفه ای زیادی از این سایت ها می شود بدست آورد که به هنر شما بستگی داره
کاملا خرفتون رو قبول دارم اما یه نکته هم وجود داره. برای به نتیجه رسیدن واقعی (یعنی خرید و فروشی انجام شه واقعا) این جمع آوری دیتا 5% کل چالش پیش رو هم نمیشه:unsure: اما مرحله ای هست کاملا ضروری.

ر-ن
02-03-2013, 17:59
من این ترم باید یک سایت تجارت الکترونیکی خارجی رو انتخاب کنم و در موردش توضیح بدم. تعداد زیادی سایت رو دیدم ولی اکثرش با سایتهایی که بقیه انتخاب کردن مشابه شده لطف میکنید چندتا سایت خوب در این زمینه به من معرفی کنید. فرقی نمیکنه که b2b باشه یا b2c.:smile:

بهزاد
03-03-2013, 10:19
به نظر من علی بابا رو انتخاب کن. واقعا سایت خوبیه.
یکی هم سایت compass هست که کارکردش واقعا جالبه.

Aksham.F.D
04-03-2013, 00:46
به نظر من علی بابا رو انتخاب کن. واقعا سایت خوبیه.
یکی هم سایت compass هست که کارکردش واقعا جالبه.

البته جناب بهزاد فکر کنم kompass هستش که همونطور که فرمودید خیلی جالبه و کامل کتگوری بندی شده

hadis
29-04-2013, 15:03
سلام . من ی تمرین در حوزه تجارت الکترونیک دارم لطفا راهنماییم کنید

ariamontakhabparsi
11-06-2013, 10:18
Salam site Kompass faghat be modate 2roz idmo faal negah dasht abd zang zadan goftan polie!
emkanate polish khobe?

ariamontakhabparsi
11-06-2013, 13:00
این سایت در قاره اروپا و در کشور آلمان ثبت شده و یکی از معدود سایت هایی است که توجه ویژه به ایران داشته ودر ایران نیز نمایندگی دارد . هر چند در سال های گذشته رشد کمی داشته و لی در بازار رقابت ایستادگی خوبی داشته تا امسال
بیشترین بازدید کننده ها از کشور های فرانسه کره جنوبی ایتالیا هند اسپانیا آذربایجان الجزیره چین و آلمان

جالب تر اینکه بیشتر بازاریابان ایرانی یا با این سایت آشنایی ندارند و یا به آن توجه عمده ای نکردند و ظاهرا در ایران مقبولیت و طرفداران زیادی ندارد.

salam man ozve in site shodam bad tamas gereftan ke ozviat rayegan nis...pachage hayee dashtan..aya kasi az in packagehashon estefade kadre? hodode 2 milyon bod

Ir.Kompass
11-06-2013, 15:45
کومپاس بين الملل در سال 1944 در کشور سوئيس پايه گذاری شد و نخستين کتاب کومپاس در سال 1947 منتشرگرديد.در دهه های بعد سيستم کومپاس در اروپای غربی قوام گرفت و تاکنون در بيش از150 کشور جهان جای پايي استوار پيدا کرده است.

کومپاس به دليل روش منحصر به فرد و دقيق ارايه اطلاعات علمی,تجاری از طرف سازمان ملل و اسکاپ به رسميت شناخته شده است.

اطلاعات کومپاس از طريق سازمانهای يونيدو,آنکتاد,سازمان تجارت جهانی WTO,مرکز تجارت جهانی , بازار مشترک اروپا,ديتااستار ,ديالوگ و ...... عرضه می گردد.

کومپاس از طريق شبکه های اطلاع رسانی و کتابهای راهنمای عمومی و تجاری خود موانع تجاری را از ميان برداشته و ارتباط خريداران ,بازرگانان و فروشندگان را در سراسر جهان تسريع نموده است.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و آگاهی از خدمات و تعرفه های شرکت تماس حاصل نموده و درصورت امکان فرصتی را برای توضیحات تکمیلی اعلام فرمایید.

Reza Nami

Fax: +98 21 88 75 54 59

Mobile: +98 912 3330712

Web: ir.kompass.com

KOMPASS ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Connect business to business

Ir.Kompass
11-06-2013, 16:39
salam man ozve in site shodam bad tamas gereftan ke ozviat rayegan nis...pachage hayee dashtan..aya kasi az in packagehashon estefade kadre? hodode 2 milyon bod
با سلام

احتراما تعرفه های شرکت براساس نوع خدمات اعم از اشتراک ، ثبت لوگو ، ثبت الکترونیک اطلاعات و ... متغییر می باشد ، جنابعالی بایستی براساس نیاز کسب و کار خود ، کارائی و بازدهی چنین خدماتی را ارزیابی فرمایید . چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر دارید تماس حاصل فرمایید.
در حال حاضر شرکت هایی نظیر مپنا و مجموعه های بزرگ نفتی و صنعتی ایران در مجموعه کمپاس عضویت دارند که تعرفه های پرداختی عضویت از نظر این شرکت ها ، هزینه ناچیزی جهت شناسایی آنها در سطح بین الملل می باشد.

Reza Nami

jalal13
11-06-2013, 16:56
با سلام و احترام
لطفا یه اطلاعات کاملی در مورد این شرکت بدهید من هیچگونه آشنایی با این شرکت و خدماتش ندارم و ممکنه یه سری از دوستان هم مانند من باشند
با تشکر فراوان

saied
11-06-2013, 19:19
سلام دوستان عزیز
ضمن تشکر از جناب کریم پور از سایر دوستان تقاضا می کنم چنانچه تجربه واردات یا صادرات از طریق سایت های معرفی شده را داشته اند با ذکر جزییات اطلاع رسانی کنند.از جمله نحوه بستن قرارداد ( اگر که باید قراردادی بسته شود ) نحوه انتقال ارز در شرایط تحریم ، نحوه بازرسی از کالا بوسیله ارگانی مثل اس جی اس یا لویدز ، بیمه ، حمل و غیره.
یا اینکه اساسا این سایت ها دلال هستند و صرفا مشتری و فروشنده را بهمدیگر معرفی میکنند.

Ir.Kompass
12-06-2013, 07:51
با سلام و احترام
لطفا یه اطلاعات کاملی در مورد این شرکت بدهید من هیچگونه آشنایی با این شرکت و خدماتش ندارم و ممکنه یه سری از دوستان هم مانند من باشند
با تشکر فراوان

امروزه تکنولوژی اطلاع رسانی با بهره گیری از فناوری اطلاعات بعنوان ابزاری اثر بخش و ارزش آفرین و کارآمد در فضای کسب و کار فرصتی مناسب برای تمامی بنگاه ها و فعالان اقتصادی در سراسر جهان فراهم آورده است ، تا بهترین مسير برای دیدن و دیده بانی بازارهای کسب و کار جهانی باشد.
چنانچه استفاده از تمامی ظرفیتهای موتور جستجوگر کومپاس بین الملل در جهت دیده شدن بنگاه ها و شرکتهای فعال در بازارهای کسب و کار با هدف ایجاد ، حفظ ، توسعه سهم و کسب سهم پایدار همچنین استمرار بهبود کیفیت فضای کسب و کار نزد مدیران و صاحبان بنگاه ها و فعالان اقتصادی حائز اهمیت میباشد . مزیتهای سرعت و شفافیت نیز از شاخص های مهم این موتور جستجوگر بین بنگاهی در جهان به خصوص جوامع و جمعیت های آنلاینی محسوب میگردد.

همانطور که ميدانيد در فرآيند پاسخگويي مناسب و متناسب به نسل جديد و تفکرات مديران ارشد، ميانی، اجرايي با رشد فزاينده نرخ جمعيت آنلاينی فعال در بنگاههای اقتصادی، انجمن ها، تشکل ها، شرکتها، فعالان اقتصادی جهان در تمامی عرصه های توليد و خدمات ، همچنين شناسايی و دسترسی به خريداران وفروشندگان و توليدگنندگان و توزيع کنندگان و خدمات دهندگان متنوع در سراسر جهان و استفاده از فرصتهای برابر بعنوان يک اصل پذيرفته شده است ، که این مهم را کومپاس ایران برای تمامی نهادها ، انجمن ها ، تشکل ها ، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی فعال فراهم آورده است .

سايت کومپاس بين الملل [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بعنوان يک موتور جستجوگر B2B که به لحاظ رتبه بندی و اعتبار جزو ده سايت برتر B2B با رويکرد تجاری و بازرگانی شناخته شده در سطح جهان می باشد. لذا اجازه میخواهد تاریخچه کومپاس در جهان و ایران را به پیوست تقدیم گردد. امید است مورد اقبال مدیران قرار گیرد.

خانواده کومپاس درجهان

کومپاس بين الملل در سال 1944 در کشور سوئيس پايه گذاری شد و نخستين کتاب کومپاس در سال

1947 منتشر گرديد.در دهه های بعد سيستم کومپاس در اروپای غربی قوام گرفت و تاکنون در بيش از 150 کشور جهان جای پايي استوار پيدا کرده است.
کومپاس به دليل روش منحصر به فرد و دقيق ارايه اطلاعات علمی, تجاری از طرف سازمان ملل و اسکاپ به رسميت شناخته شده است.
اطلاعات کومپاس از طريق سازمانهای يونيدو, آنکتاد, سازمان تجارت جهانی WTO , مرکز تجارت جهانی , بازار مشترک اروپا, ديتااستار , ديالوگ و ...... عرضه می گردد.
کومپاس از طريق شبکه های اطلاع رسانی و کتابهای راهنمای عمومی و تجاری خود موانع تجاری را از ميان برداشته و ارتباط خريداران , بازرگانان و فروشندگان را در سراسر جهان تسريع نموده است.

دفاتر کومپاس در دنيا :

Algeria India Portugal
Armenia Iran Romania
Australia Ireland Russian Federation
Austria Italy San Marino Azerbaijan Japan
kazakhstan Singapore
Baltic Kyegyzstan Slovakia
Belarus Korea,Rep(S Korea) Slovania
Belgium Latvia South Africa
Bosniay Herz. Lebanon Spain
Bulgaria Lithuania Sri Lanka
Canada Luxembourg Sweden
Chile Malaysia Switzerland
China Malta Taiwan
Croatia Mauritius Thailand
Cyprus Moldova Tunisia
Czech Rep. Monaco Turkey
Denmark Morocco Ukraine
Egypt Netherlands United Arab mirates
Estonia New Zealand United Kingdom
Finland Norway United States
France Philippines Uzbekistan
Germany Poland Grecce(icap) Hungary Hong Kong

کومپاس در ايران

کومپاس فعاليت خود را در ايران از اوايل سال 1371 آغاز نموده است و در اين مدت با جمع آوری اطلاعات بيش از 000/30 شرکت ايرانی و طبقه بندی آن براساس سيستم طبقه بندی جهانی کومپاس با ویرایش جدید WF12 مبادرت به عرضه اين اطلاعات بصورت مکتوب و الکترونيک در سطح ملی و جهانی کرده است.امروزه بيش از 90 درصد مديران ارشد و شرکتهای معتبر داخلی از خدمات اطلاع رسانی اين شرکت بهره مند می شوند. استقبال شایسته توسط صاحبان بنگاه ها و فعالان اقتصادی از کومپاس طی 20 سال حضور در ایران شاخصی برای اندازه گیری مقبولیت این ابزار نوین اطلاع رسانی در جمع مديران موفق ايرانی میباشد.

سایت کومپاس بین الملل

سايت کومپاس بين الملل [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بعنوان يک موتور جستجوگر B2B مورد توجه و استقبال مدیران و صاحبان بنگاههای اقتصادی در فضای کسب و کار دارای 70 میلیون بازدید کننده در سال میباشد. سایتهای معتبری همچون: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[/URL] , [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])....... از مشترکان شبکه جهانی کومپاس بین الملل میباشند.

[U]نقطه قدرت سيستم کومپاس بر پايه چهار اصل بنا شده است:

طبقه بندی مشروح و به ريز کالا و خدمات با استاندارد جهانی و بی مانند مشتمل بر 000/61 کالا و خدمات 26 زبان دنيا .
شبکه برخط رو به گسترش کومپاس موجود در بيش از 70 کشور جهان.
اطلاعات معتبر عرضه شده نزديک به 000/100/4 شرکت جهانی با به هنگام سازی مستمر.
استفاده از تکنولوژی نوين اطلاع رسانی.
کومپاس با پردازش و طبقه بندی کالا و خدمات و نيازهای علمی و به روز بازارهای جهانی.
گامهای اساسی در راه تجارت الکترونيک برداشته است.اطلاعات آن با پيشرفته ترين استاندارد, برنامه ريزی و سابقه 68 ساله باعث شده است که از حمايت مجامع مطرح اقتصادی جهان همچون يونيدو, اسکاپ, انکتاد, اتحاديه اروپا, اتحاديه سازمانهای تجارت جهانی, ديتااستار برخوردار گردد و نيز مرجع مطمئنی برای اتاقهای بازرگانی , سفارتخانه ها, ارگان ها و سازمانها در جهان باشد و رشد نرخ بازدیدکنندگان و کاربران از اطلاعات آن رو به افزايش است.

مهمترين شریک تجاری کومپاس بين المللی شرکت بيمه صادرات Coface فرانسه می باشد ، که بر روی سايت کومپاس بين الملل اطلاعات مالی برخی از شرکتها در جهان عرضه می دارد.اين مهم امکان بررسی رفتارهای مالی شرکت هدف را جهت همکاريهای مشترک فراهم می سازد.
انفجار اطلاعات در اينترنت يکی از مشکلاتی است که امروزه مديران با آن مواجه اند.وضعيتی که در آن انبوه اطلاعات مندرج در سايتها غيرقابل کنترل ,غيرمنظم و دارای سازماندهی نامناسب هستند و نتايج غيردلخواهی را نيز به بار آورده اند و همچنين طراحی صفحات وبی که صرفا براساس پيشرفتهای تکنولوژيکی و کاملا غيردقيق صورت گرفته است, بر مشکلات فوق دامن زده است.

ساختار پيچيده و شبکه ای Word Wide Web جستجوی اطلاعات را تبديل به امری دشوار و طولانی کرده است همچنين کيفيت اطلاعات ارائه شده نيز بسيار متفاوت و گوناگون ميباشد.در نتيجه کاملا واضح است مديران در انتخابهای خود محافظه کارتر شده اند و هنگاميکه به جستجوی اطلاعات می پردازند , غالبا دايرکتوريهای جستجوگری را برمی گزينند, در اين ميان موتورهای جستجوگری را که نتايج محدود ولی دقيق تری را ارئه ميدهند در ليست انتخابی آنان می باشد.در واقع يکی از دلايل موفقيت Kompass در بين ساير دايرکتوريها به خاطر داشتن همين قابليت است در آينده اينکه استفاده از يک موتور جستجو چقدر برای کاربران آسان است, چندان اهميتی نخواهد داشت.مهم اين است که اين اطلاعات و مندرجات آن بتوانند فرصتی را برای شرکتها و سازمانها فراهم سازند تا اعتبار خود را به اثبات برسانند.عليرغم داشتن محتويات غنی , عامل اساسی در موفقيت موتور جستجوگر Kompass اين است که بطور مستمر و دائمی اطلاعات خود را تکميل و به روزآمد و احتياجات کاربران را برآورده می سازد.از پيامدهای اين حرکت اعتمادی است که بين کاربران و مديريت اين موتور جستجوگر شکل گرفته است.

برخی از مهمترین مزایای استفاده از حضور و استفاده از موتور جستجوگر کومپاس

مزایای استفاده از موتور جستجوگر کومپاس را می توان در 3 بخش زیر تقسیم نمود:
1- :
هر بنگاه اقتصادی به چهار منظور اصلی می تواند از ثبت اطلاعات بنگاه خود و استفاده از اطلاعات دیگر بنگاه ها از موتور جستجوگر کومپاس استفاده نماید.
الف) مدیریت:
با اطلاعات کومپاس می توانید برنامه ریزی استراتژی بازاریابی خود را تدوین نمایید و همچنین فعالیت کارکنان را در زمینه بازاریابی ، فروش و خرید ارزیابی نمایید.
برنامه ریزی برای توسعه بنگاه و توسعه محصول و گسترش بازار نیز از دیگر مزایای موتور جستجوگر کومپاس می باشد. در سطح شرکت مادر تخصصی نیز اطلاعات کومپاس برای ارزیابی موقعیت و فعالیت بنگاه ها می تواند کمک بسزایی باشد.
ب) بازاریابی :
جهت بازاریابی موثر، به ویژه ارتقاء فروش اطلاعات کومپاس در زمینه ارسال خبرنامه الکترونیک، خبرنامه کتبی، ارسال کاتالوگ، برنامه ریزی سمینار، شرکت در نمایشگاه، بررسی رقبا و بررسی بازار هدف در داخل و خارج کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش :
هر بنگاه با ارائه کاتالوگ و ثبت اطلاعات در موتور جستجوگر با بیش از 60 میلیون کاربر مدیر از 74 کشور کشور جهان می تواند ارتباط برقرار کرده و در سطح ملی و جهانی بنگاه خود را بر اساس استاندارد جهانی معرفی نماید. فرای معرفی، اطلاعات کومپاس می تواند نقش بسیار مهمی در زمینه ارتباط با مشتریان بالقوه در داخل و خارج کشور بازی نماید. هر مدیر فروش می تواند بر اساس این اطلاعات در زمینه گسترش بازار، برنامه ریزی فروش و تبلیغاتی و مدیریت فروش از اطلاعات کومپاس در سراسر جهان استفاده کرده و از خدمات حمل و نقل، شرکت تبلیغاتی، وکلای تجاری و نظایر آن نیز بهره مند گردد.
در این رابطه کومپاس برنامه ویژه Easy Business را در اختیار مدیران فروش قرار داده است.

د) خرید :
تاًمین کنندگان با کیفیت، شرکای واقعی در بنگاه اقتصادی می باشند. خرید خوب یعنی سود بیشتر.
بر اساس سیستم پیشرفته کومپاس هر بنگاه می تواند به سرعت در هر نقطه از 74 کشور تاًمین کننده مناسب را بیابد.
در شرایط فعلی کشورمان، یافتن شرکای جدید تجاری در کشورهای مختلف و همچنین در سطح داخل کشور اهمیت به سزایی دارد.
کومپاس این امکان را به هر بنگاه می دهد تا بهترین تاًمین کننده را یافته و قدرت چانه زنی بیشتری داشته باشد.

2- در سطح کلان:
موتور جستجوگر کومپاس اطلاعات وسیعی از محیط کسب و کار هر منطقه از 74 کشور را در اختیار می گذارد، که این اطلاعات می تواند برای تدوین استراتژی کلی در بنگاه ، سازمان و نهادها کمک بزرگی باشد.

3- :
اطلاعات کومپاس مشخص می کند چه کالا و خدمات جدیدی را می توان به تولیدات خود اضافه نمود و با بسیاری از بنگاه ها در این زمینه در سطح جهان مرتبط شد.
اطلاعات نهادها و سازمان های بین المللی ، دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی کمک شایانی به قسمت R+D بنگاه می نماید.

اطلاعات کومپاس به 26 زبان قابل عرضه است .
الف – محتوای سايت کومپاس بين الملل [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شامل:

کدگذاری کليه کالا و خدمات شناخته شده شامل 000/125 نوع
معرفی بيش از 000/100/4 شرکت در بيش از 70 کشور جهان
معرفی بيش از 000/000/10 مدير ارشد ، ميانی و اجرايي و اعضای هیئت مدیره
معرفی بيش از000/61 نوع کالا و خدمات که در جهان تبادل تجاری می شود.
معرفی بيش از 000/100/1 نام تجاری
عرضه اطلاعات به 26 زبان در سطح جهان.
آدرس ایمیل بیش از 000/000/5 شرکت و مدیر در جهان.
مسيرهای الکترونيکی مناسب و متناسب با بازارهای کسب و کار کالاها و خدمات در سطح جهان از جمله:
1-8 بنرها(پنجره ای رو به سايت شرکتهای متقاضی)در ابعاد 440x60 pix محيط تلفيقی فايلهای گرافيکی و فايلهای متنی .
2-8 کارت های ويزيت الکترونيکی (در سرکد کالا و خدمات)
3-8 اسپانسر کلمات کلیدی (فصل های مشترک با بازارهای هدف)
4-8 کاتالوگهای الکترونيکی تا بيست صفحه شامل تصاوير کالاها و مشخصات دقيق آنها از جمله مشخصات فنی ، ابعاد ، جنس و ........
5-8 ارتباط به سایت اختصاصی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی متقاضی
6-8 نشان های تجاری

ب – مزايای اشتراک و استفاده از سايت کومپاس بين الملل [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) .

1- امکان دسترسی سريع و آسان به بازارهای کسب و کار و فعالان اقتصادی خرد و کلان بين 70 کشور جهان.

2- امکان جستجوی کالاها و خدمات عمومی تا کاملا تخصصی تمامی صنايع شناخته شده از مواد اوليه تا محصولات تمام شده و کليه ماشين آلات خط توليد آنها و همچنين خدمات مربوطه براساس متدلوژی جهانی UCS طبقه بندی جامع کالا و خدمات کومپاس بين الملل با ويرايش يازدهم WF12 .

3- افزايش ظرفيتهای کارشناسی برای هرم مديريت.
1-3 مديران ارشد با هدف ترازيابی بازار کسب و کار و تعيين جايگاه سازمان متبوع خود نسبت به ساير رقبا و همکاران در سطح جهان.
2-3 معاونتهای برنامه ريز جهت رهگيری و پيگيری رقبا و همکاران در جهان با رويکرد جذب سرمايه گذاری خارجی ، همچنين شناسايي فرصتهای برابر تجاری جديد با هدف تعيين و تبيين چشم اندازها و اهداف آتی سازمان متبوع خود.
3-3 مديران اجرايي اعم از بازرگانی و سفارشات و تدارکات اعم از داخلی و خارجی و مديران R & D و روابط عمومی و بين الملل روابط عمومی.
- با هدف بازارسنجی و امکان سنجی و بازاريابی و معرفی توانمندی هایسازمان متبوع خود به سطح جهان .
- تهيه و تدارک استعلام از فعالان بنگاههای مادر و مادر تخصصی صنف خود بصورت مستقيم و غيرمستقيم.
-سهولت در برگزاری همايش ها و نمايشگاهها و سمينارها و شناسايي طرفين تجاری در بازارهای هدف و دعوت و فراخوان کليه مديران و متخصصين شرکتها و بنگاههای اقتصادی فعال و موفق در سطح منطقه و فرامنطقه با در اختيار داشتن کلمه و رمز عبور بانک اطلاعات کومپاس بين الملل
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) برای کاربران سازمان متبوعتان.
5- امکان گرفتن خروجی اطلاعات شرکتها تحت فرمتهای اکسل و PDF .

Reza Nami

saied
12-06-2013, 14:16
با تشکر از نمایندگی کومپاس ایران آیا در شرایط فعلی کشورمان کومپاس انتقال ارز را از داخل بخارج یا برعکس انجام می دهد؟

Ir.Kompass
12-06-2013, 17:34
با تشکر از نمایندگی کومپاس ایران آیا در شرایط فعلی کشورمان کومپاس انتقال ارز را از داخل بخارج یا برعکس انجام می دهد؟

انتقال وجه از طریق بانکهای عامل شرکت ها ی خریدار و فروشنده صورت می گیرد و کمپاس فعالیتی در این خصوص ندارد

tahan
03-11-2013, 13:51
سلام
من صادر کننده و فروشنده زعفران هستم. در زمینه بازاریابی و صادرات اگه می تونید کمکم کنید
ایمیل
t.mohammad2@gmail.com

hosen
16-11-2013, 23:13
سلام
کسی هست که چنتا سایت معرفی کنه که بشه اطلاعات زیر رو درش پیداکرد .البته برای یک سایت نه کلی مثلا بگه مدل کسب وکار سایت امازون ....... است

تحلیل فرصت بازار
مدل کسب و کار
رابط مشتری
ارتباط بازار و تثبیت نام تجاری
پیاده سازی
ارزیابی
غیر از سایت امازون و ای بی
ممنون میشم

farajahesh
30-11-2013, 12:00
با سلام دوستان عزیز

بنده با یک سایت B2B ایرانی آشنا ایرانی بنام ایجنس ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) آشنا شدم بسیار حرفه ای هست امکاناتش فوق العاده است مشابه علی بابا طراحی شده .شما هم می توانید در این سایت ثبت نام کنید ووب سایت خودتان را درست کنید شما می توانید تمام قیافه وب سایتتان را تغییر دهید .درضمن فروشگاهایی که در این سایت راه اندازی می شود خیلی سریع در گوگل شناسایی می شود.در ضمن اگر نمی خواهید برای خودتان فروشگاه بسازید می توانید درج آکهی هم انجام دهید

نمونه فروشگاه هایی که در این سایت راه اندازی شده را برایتان می نویسم

mmgshop.ejens.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
gobeneh.ejens.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
superpipebabol.ejens.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

maysam_ebi
27-12-2013, 22:46
سلام دوستان من میخوام محصول خاصی وارد کنم اما متاسفانه مشکلات بزرگی دارم بخاطر کمبود شدید اطلاعات ممنون میشم کامل و با جزییات دوستان هرچیزی میدونن بگن مطمئنم خیلی از دوستان هم همین سوال ها را به نحوی دارن
البته یکسری از این سوال ها رو دوستان پرسیدن اما کسی درست جواب نداده
اول اینکه چه جوری میتونیم کارخانه های اصلی را پیدا کرد برای خرید از خود آنها؟
آیا نمونه میفرستن اگه بخوایم که بعد خرید کنیم؟
نحوه انتقال پول در این شرایط تحریم بانکها دقیقا به چه صورتی هست؟
آیا برای واردات حتما باید کارت بازرگانی داشته باشیم یا راههای دیگری هم هست؟
نحوه کارهای گمرکی برای واردات؟
و هر مسئله ای که سر راه خواهد بود

nooshin
02-02-2014, 20:56
با سلام و تشکر از راهنمایی های مفیدتان
من در رشته هنر نگارگری و تذهیب فعالیت می کنم و قصد فروش تابلوهایم را دارم
اما در سایت علی بابا امکان انتقال پول برای ما به راحتی امکان پذیر نیس و کارت های اعتباری مخصوص لازم است
لطفا مرا راهنمایی فرمایید که آیا می توان در داخل این آثار را به فروش رساند؟

safari64
04-02-2014, 01:59
سلام
کسی هست که چنتا سایت معرفی کنه که بشه اطلاعات زیر رو درش پیداکرد .البته برای یک سایت نه کلی مثلا بگه مدل کسب وکار سایت امازون ....... است

تحلیل فرصت بازار
مدل کسب و کار
رابط مشتری
پیاده سازی
ارزیابی
ممنون میشم
اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره در زمینه بازاریابی . سرمایه گذاری . صادرات و واردات دارید
بنده میتونم با عقد قرارداد با تضمین اجرا و رضایتمندی شما درخواستتون رو انجام بدم .

تخصص :مشاور و کارشناس اقتصادی گواهینامه مدیریت بازاریابی از mtbaمشاور راه اندازی کسب و کار طراحی مدل های کسب و کار بازاریابی بین المللی بازاریابی و فروش در داخل مدیریت سرمایه گذاریتالیف جزوات اموزشی بازرگانی نظیر اموزش گام بهگام صادرات و واردات (چه کالاهایی وارد یا صادر کنیم که سوداوری بالایی داششتهباشد )راهنمای واردات خودرو راهنمای راه های کسب درامد در ایران و ....

Amir3997
05-03-2014, 05:58
با سلام
دوستان چنانچه سايتي ميشناسند كه مختص كشور تركيه باشه معرفي بفرماييد ممنون ميشم
در ضمن باتشكر از اين تاپيك

meysamt
07-03-2014, 16:25
هیچ کدوم به پا تاجر بانکخودمون نمی رسه قبول دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::t ongue::evil2::rolleyes::excl::blink::sad::wacko:

mona keyvan
08-04-2014, 19:40
سپاس فراوان از اطلاعات همه دوستان به ویژه اقای کریم پور و اقای بهزاد

sina1
23-05-2014, 17:59
سلام . من میخوام قیمت پوشاک و سایر اجناس رو بصورت تعداد داشته باشم (فرضا 1 عدد تا 1000 تا فرق قیمتشون رو) و اینکه این سایت ها فروششون به چه صورت هست ؟

آرین زیست
24-05-2014, 14:33
سایت هایی که معرفی کردین خوب بود.اما همه ی سایتهای معرفی شده در یک وب سایت به صورت کلی اورده شده.پس نیازی به ادرس تک تک این وب سایت ها نیست.

آرین زیست
24-05-2014, 15:39
این وب سایت از آنجاییکه به طور درست طبقه بندی محصولات را دارا نیست بسیار ضعیف است و اکثر سفارشات مغایر با تولید و عرضه شما در خواست میگردد.

faridam
24-06-2014, 19:03
اطلاعات خوبی ارائه کرده اید . ممنونم

sfa0731
26-07-2014, 18:25
در سایت ایده باران هم ایده هایی برای شروع کسب وکار اینترنتی ارائه میشه

sanaaz
06-08-2014, 13:28
ممنون. اطلاعاتتون خیلی بدردم خورد

EhsanHP
04-12-2014, 12:54
این وبسایت را بررسی کنید ... خیلی کامله .
ببخشید وقت اذان شد نمی تونم بیشتر توضیح بدم . خودتون بررسی کنید.

milad01
06-12-2014, 10:30
سلام دوستان عزیز
در رابطه با تجارت الکترونیک باید بگم که امروزه واجب ترین مسئله برای تاجران و تولیدکنندگان و همه ی صنف های کاری هستش چرا که امروزه همه ی مصرف کنندگان و خریداران هر محصولی کم کم دارن به سمت خرید و فروش های اینترنتی روی میارن و باید یک شرکت هم بتونه خودش رو در شاه راه تجارت الکترونیک گوگل خودش رو معرفی کنه تا در آینده ضرر نکنه این شاه راه گوگل مثل جاده ابریشم زمان قدیم هستش که هرتاجری که در این مسیر بود سود زیادی میکرد سودش هم صددرصد تضمینی بود چرا که در مسیری قرار داره که کل تجارت در این جاده انجام میشد. شرکت ما در نوع خودش برای ارائه خدمات تجارت الکترونیک تک هستش چرا که ابزار کاملا متمایز نسبت به سایر شرکت ها ارائه میده و قیمت هایی که برای این خدمات خیییلیییی مناسبه میتونید تماس بگیرید خدمات و قیمت های ما رو بدونید و با سایر شرکت ها مقایسه کنید
اختیار دست شماست یعنی انتخاب با شماست
شماره تماس:
09019835292
09145157110

milad01
06-12-2014, 10:38
سلام

تحلیل فرصت بازار
مدل کسب و کار
رابط مشتری
پیاده سازی
ارزیابی
ممنون میشم

farzansalehi1976
23-04-2015, 11:17
اگه کسی بخواد عضو پولی بشه چطوری باید اون 350 دلار رو پرداخت کنه؟

farzansalehi1976
23-04-2015, 11:49
با سلام به آقای کریمپور و آقا بهزاد عزیز. آیا سایت علی بابا تو ایران نمایندگی داره؟ پطور صحت آگهی رو تایید میکنن؟ طریقه واریز عضویت پولیشون پجوریه؟

NikApan
25-04-2015, 12:38
واریز پولش از طریق کارت های اعتباری بین المللی یا حواله به حساب هست...برای عضویت طلایی شما ابتدا نیاز به تائید و صحت وجود شرکتتون دارید باید شماره ثبت شرکت داشته باشید

iranasal
28-04-2015, 10:27
شرکت عسل شهدینه گلها تولید کننده انواع عسلهای دارویی و گیاهی ، نمایندگان فروش درعرصه مواد غذایی را درسرا سر کشور و صادر کنندگان به خارج از کشوردعوت به همکاری می نماید. 09132282239

hvazirinezhad
04-05-2015, 22:01
بالک آفرز: بزرگترین بازار تجارت آنلاین کارخانه ها، تامین کنندگان و صادرکنندگان کالا از سراسر ایران ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

شهیدی
01-06-2015, 20:56
سلام
شرکت پرنیان تجارت بوشهر
معدن سنگ دولومیت مخصوص صادرات در استان بوشهر با 42 ماشین سنگین .... 3 عدد سنگ شکن بزرگ وسفارشی و در 35 کیلومتری معدن اسکله خصوصی و 5 عدد شناور مخصوص جهت صادرات به تمام کشور های جهان اعلام امادگی مینماید
در دو 3 کشور جهان.چین.دبی.کویت دفاتری از شرکت میباشد
حوالجات سنگین سیمان برای صادرات هم انجام میدهیم
business5262@gmail.com
09171865262

DR.Khashayar
02-06-2015, 14:21
ممنون دوستان از سايتهاي خوبتون

snaexpress
13-06-2015, 00:58
بله اینکه امروزه تمامی خریداران حتی کسانی که عمده خرید میکنن اینترنی ثبت سفارش میکنن بطور مثال سایت سنگاپوریه علی بابا یک عمده فروشی هستش که همه چی در خودش داره از پوشاک تا بهداشتی آرایشی و حتی قطعات خودرو.بنده خودم بسیاری از مشتریان رو داشتم به این روش جنس روخرید و عرضه میکردن.

hamed2isf
10-08-2015, 11:16
با عرض سلام خدمت همه دوستان گرامی
برای ارسال قیمت به خریداران در سایت علی بابا باید عضویت طلایی داشت؟
یعنی با عضویت معمولی نمیشه به اطلاعات خریداران برای ارسال قیمت دسترسی داشت؟

mohamad133
13-08-2015, 00:42
صد تن عسل دارم با شماره 09143441262 تماس بگیرید

shakilman
21-10-2015, 22:43
مرجع قیمت ها و تخفیفات ویژه موادغذایی,بهداشتی و نوشیدنی در بازرگانی به بازار
به کانال بازرگانی به بازار بپیوندید
قیمتها هر روز آپدیت میشود
اگر تمایل به خریدی مطمئن و سود متفاوت در خرید دارید ما را دنبال کنید.
در صورت عدم ورود به کانال لطفا نرم افزار تلگرام را آپدیت نمایید.
روی لینک زیر کلیک نمایید و سپس join را بزنید
Telegram: Contact @mybehbazar ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
@mybehbazar

amir2723
12-12-2015, 03:59
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
------------------------------------
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
you Can Join Us Mow :

amir2723
12-12-2015, 04:12
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
you Can Join Us Mow :

ssmm_37
19-01-2016, 16:08
بهرته کمی هم در مورد نومنه های ایرانی مثل سایت ایرانیکو صحبت کنیم

ssmm_37
19-01-2016, 16:09
بهتره کمی هم در مورد نمونه های ایرانی مثل سایت ایرانیکو صحبت کنیم

Kardoost
30-01-2016, 11:05
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
پیش نهادهای تجاری.
آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
031306204214
Kardoost Arya Co | Introduction of Services and Products Kardoost Aria Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mandegarcrm
31-01-2016, 15:21
کسی در مورد نحوه کار سایت علی بابا می تونه توضیح بده؟

Kardoost
15-02-2016, 14:26
Kardoost مشخصات[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
پیش نهادهای تجاری.
آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
03136204214
Kardoost Arya Co | Introduction of Services and Products Kardoost Aria Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

heidar911
01-03-2016, 11:37
شرکت توسعه تجارت بین الملل با هدف جذب سرمایه جهانی به ایران و گسترش تجارت الکترونیک اقدام به پیاده سازی اولین سامانه تخصصی صادرات محور در ایران نموده است.2exim اولین سامانه بین المللی ایرانی است که با شیوه های نوین بازاریابی صادراتی به معرفی محصولات ایرانی در بازارهای خارجی می پردازد.اولین بازار مجازی بین المللی ایران که در آن خریداران و فروشندگان با نیازها و پیشنهادات بکدیگر آشنا شده و به کمک متخصصین و مترجمین 2exim به مذاکره و تبادل اطلاعات می پردازند. ( لینک بازار مجازی بین المللی )بازارهای هدف ایران با توجه به میزان صادرات در دو سال اخیر در گام اول کشورهای عراق ، امارات ، چین ، افغانستان ، هند، ترکمنستان ، ترکیه ، آذربایجان ، پاکستان و در مرحله دوم سایر کشورهای روس زبان ، سایر کشورهای عرب زبان منطقه ، کشورهای آفریقایی ،کشورهای آسیای جنوب شرقی و اروپا می باشد.

heidar911
01-03-2016, 11:38
ww[Only Registered And Activated Users Can See Links]

heidar911
01-03-2016, 11:38
بازاریابی صادراتی | صادرات خدمات کالا | صادرکنندگان ایران | واردات ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

heidar911
01-03-2016, 11:40
بازاریابی صادراتی | صادرات خدمات کالا | صادرکنندگان ایران | واردات ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Amir203434
03-03-2016, 22:03
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
ثبت نام کنید - بت بال نود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

فروزان
05-03-2016, 21:06
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
برای راه اندازی یک سایت مولتی شاپ که در آن بتوان برای کاربران و متقاضیان، فروشگاههای مورد نظرشان را راه اندازی کرد از دوستان و اعضا تقاضای راهنمایی در جهت معرفی بهترین فروشگاه مولتی شاپ رایگاه یا نال شده و هر اطلاعات مفید دیگر را دارم.
فعلاً نمیتوانم در جهت خرید هزینه کنم اگر در زمینه بدست آوردن چنین برنامهای اطلاعاتی دارید بسیار ممنون خواهم شد که اطلاعاتتان را در اختیار بنده قرار دهید.
از لفطف و همکاری شما قبلاً سپاسگزارم.
با تشکر

sanaee
18-03-2016, 01:59
سلام خدمت دوستای عزیز

سایتی که معرفی میکنم یک سایت تو زمینه اشتغالزایی از اینترنت هست.یه سر یزنید ضرر نمی کنید

آدرس وبسایت: ایران پیشه وران|سامانه اشتغال زایی اینترنتی و کار در منزل ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

MOHAMAD J
21-03-2016, 11:16
درود بر شما جناب ثنایی خودتون از این سایت استفاده کردید؟ مطمینه؟

صرافی سفته
10-07-2016, 10:23
سایت های زیادی هستند که برای تجارت می توان از آنها استفاده نمود و یکی از سایت لیکدین است که می توان با آن با جهان در ارتباط بود و عضو انجمن های آنان شد .

صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پی پال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sarvcrm
13-08-2016, 09:28
برای مدیریت ارتباط خود با مشتریان و تامین کنندگانتان می توانید از sarvcrm ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) استفاده کنید

ایران اکسپورتال
31-08-2016, 14:19

جهانی بیاندیشید و جهانی عمل کنید

heidar911
05-09-2016, 11:02

heidar911
05-09-2016, 11:03
2exim اولین سامانه بین المللی ایرانی است که با شیوه های نوین بازاریابی صادراتی به معرفی محصولات ایرانی در بازارهای خارجی می پردازد.اولین بازار مجازی بین المللی ایران که در آن خریداران و فروشندگان با نیازها و پیشنهادات بکدیگر آشنا شده و به کمک متخصصین و مترجمین 2exim به مذاکره و تبادل اطلاعات می پردازند. ( لینک بازار مجازی بین المللی )بازارهای هدف ایران با توجه به میزان صادرات در دو سال اخیر در گام اول کشورهای عراق ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، امارات ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ،چین ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، افغانستان ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86) ، هند ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، ترکمنستان ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86) ، ترکیه ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، آذربایجان ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86) ، پاکستان ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و در مرحله دوم روسیه ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و سایر کشورهای روس زبان ، سایر کشورهای عرب زبان منطقه ، کشورهای آفریقایی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ،کشورهای آسیای جنوب شرقی و اروپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) می باشد

heidar911
05-09-2016, 11:04

mahnaz.mdy
15-10-2016, 13:55
سلام دوستان من برای پروژه پایانی روی سایت های b2b کار میکنم مطالعه موردی ام را روی سایت بانک اطلاعات مشاغل جوبشگر گذاشتم .اگر میتونید نظرتان را در مورد این سایت و عملکردش بگید.

تشکر!!!!

tavasoli
16-10-2016, 14:50
سایت ارانیکو اولین سرویس بازرگانی الکترونیکی در ایران ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ثبت شده در ایران

hossein2510
04-12-2016, 21:07
سلام بر اساتید بزرگ ببخشید چند تا سوال داشتم اگه کسی میدونه جواب بده اخه من تازه کارم اطلاعات کافی ندارم
1.در سایت علی بابا میتونی کار خرید فروش رو با هم انجام داد
2.پیکنیک در تجارت یعنی چی ؟ وقتی میگن برو یک پیکنیک درست کن بعد صادر کن منظورش چیه؟
3.روش کار صرافی ها چطوریه ؟ایا اونا پول های دلار و یورو شون رو از بانک مرکزی میگیرن بعد به مردم میدن؟

balavipourali
24-12-2016, 15:03
مهمترین نکات برای طراحی مینیمالیستی سایت
الآن سایتهای مینیمالیستی مد شدند که طراحی ساده ای دارند و همین سادگی باعث میشه سایت جذاب و خواستنی به نظر بیاد.
طراح ها هم به شدت عاشق این مد شدند، چون میشه بدون اون عناصر بیخودی که فقط از روی عادت بکار میرفتن، چهره جذابی به طراحی سایت بخشید. مفهوم و ایده پشت این طراح به نظر تأثیرگذار میاد اما در واقع به اون سادگی که به نظر میرسه نیست.
در حقیقت، سازماندهی طراحی ای که سعی می کنه همه چیز رو در ابعاد کوچیک به کار ببره، کار سختیه.
تعریف طراحی های مینیمالیستی
طراحی های مینیمالیستی رو میشه بعنوان طراحی سایت به شکل ابتداییش تعریف کرد، عاری از عناصر اضافی مادی، رنگها، بافتها، تزئینات و هر چیز دیگه ای.
ما بارها گفتیم که "محتوا پادشاه است". پس با طراحی مینیمالیستی میخواهیم به پادشاه اجازه عرض اندام بدیم.
اینطوری خواننده میتونه بیشتر به قسمت مهمتر سایت یعنی محتوا تمرکز کنه و به چیزهای بی اهمیتی که فقط برای چند لحظه جالبند، توجهی نکنه.
مفهوم طراحی مینیمالیستی، دهها سال پیش، از سوئیس گرفته شده، اما به تازگی وارد دنیای وب شده. تصور کنید طراحی یه سایتی پر از عکس و علامتهای بزرگ باشه و در هر گوشه ای یه چیزی فلش میزنه، به نظرتون این طراحی مناسبه یه سایت هست؟
با وجود اینکه خیلی از طراح ها سعی می کنن به انقلاب مینیمالیستی بپیوندند، اما هنوز هستند کسانی که در برابر استراتژی های طراحی مینیمالیستی از خودشون سرسختی نشون میدن.
ما تو این مقاله براتون چند تا راهنمایی برای بکارگیری طراحی مینیمالیستی و مزایایی که برای سایتتون دارن ارائه میدیم:
راهنمای طراحی مینیمالیستی
1- حداقل بهم ریختگی و حداکثر تمرکز
توجه خیلی از سایتهای جدید جذب عناصر مختلف و متنوع تازه میشه و حتی عناصر و اطلاعات غیرضروری رو هم روی سایت بکار میبرن.
این مشکل وقتی پیش میاد که طراح ها به تازگی کارشونو شروع کردند، و این تازه کارها گاهی فکر می کنن اگه طراح صفحه رو با کلی ویجت و چیزهای دیگه پر کنه، کارشون با ارزش تر میشه.
اما مهارت شما تو اینه که ببینید کاربرها روی یه صفحه دنبال چه چیزهایی می گردن، و روی همونها کار کنید تا یه سایت مینیمالیستی خلق کنید.
2- ایستادن در تای بالایی صفحه
خیلی ها عادت دارن برای خوندن کل مطلب، صفحه رو به پایین اسکرول نمی کنن و اینجا دوباره ما با مشکل "تای بالایی صفحه" مواجه میشیم.
کاربرها همیشه محتوای صفحه اول سایت و اونهم تای بالایی صفحه رو میخونن. طراح های سایت میتونن با گذاشتن درخواستها برای اقدام و عناصر اصلی که بیشتر مورد نیازند در نیمه بالایی صفحه، اثرگذاری سایت رو بهبود ببخشند.
ارتفاع هدر رو با اضافه کردن فرم های عضویت و گذاشتن دکمه ها در تای بالای صفحه وب، کم کنید. درسته که هنوز هم خیلی ها زیر تا رو میخونن، اما با این وجود، باز هم مطالب مهم رو در تای اول صفحه قرار بدید چون هیچ کس وقت نداره ببینه زیر تا چی نوشته شده.
3- تعداد صفحات رو کم کنید
اگه میخواهید سایتتون مفید باشه، باید تعداد صفحات رو کم کنید تا کاربر با صفحات زیادی که روی سایتتونه گیج نشه.
وجود صفحات زیاد میتونه کاربرها رو گمراه کنه و اذیت بشن و در نتیجه سایت رو ترک کنن. محتوای سایتتونو همیشه از نقطه نظر کاربر بنویسید تا اینطوری هم از موضوع اصلی خارج نشید و هم محتوای اصلی رو کوتاه بنویسید.
در ضمن هر پاراگراف باید حداکثر 5-6 خط باشن تا کاربرها بتونن به سرعت بخوننش.
4- رنگهای حداقل
معمولترین اشتباه طراح های تازه کار در ارتباط با رنگهاست. کلید اصلی برای یه طراحی باکیفیت اینه که تعداد رنگهای به کار رفته در سایت رو محدود کنیم. وقتی دارید بافت ایجاد می کنید، بهتره همون رنگهایی رو بکار ببرید که تو سایه های دیگه سایت هم بکار بردید.
وجود رنگهای زیادی روی سایت، برای چشم انسان آزاردهندست و حواس کاربرها رو به راحتی پرت می کنه.
همیشه دو رنگ اصلی انتخاب کنید و همه جای سایت فقط از همون دو رنگ استفاده کنید. اگه خواستید رنگ سومی هم داشته باشید، بدونید که ممکنه توجه کاربر رو به متن کم کنید. میتونید از سایه های مختلفی از همون دو رنگ اصلی استفاده کنید و یه طراحی سایت مینیمالیستی داشته باشید.
5- قانون 80/20
این قانون کمکتون می کنه که طراحی عمومی سایت رو ساده نگهدارید و تمرکز کاربر رو به قسمت های مهم سایت معطوف کنید.
محتوا رو با تمرکز به عنوان روی سایت مشخص و برجسته کنید تا تمرکز کاربر رو جلب کنه و کاربر بتونه به راحتی و بدون حواس پرتی متن رو بخونه.
6- ادغام سادگی
اول از همه اجازه بدید یه چیزی رو مشخص کنیم: مینیمالیسم رو با سادگی اشتباه نگیرید. هر کدوم دو مفهوم متفاوت هستن ولی تو طراحی های مینیمالیستی ارزش یکسانی دارند و هر دو میتونن به کار برن.
مینیمالیسم فقط یعنی به حداقل رسوندن استفاده از عناصر غیرضروری در طراحی سایت. اما سادگی بیشتر یه حالت ذهنیه که شما میتونید همه چیز رو به راحتی تفسیر کنید. وقتی مینیمالیسم با سادگی ادغام میشه، به اجرای یه طراحی سایت مینیمالیستی نزدیکتر میشید.
7- هرچی کمش کنید باز هم زیاده، و هرچی زیادش کنید باز هم کمه
فکر می کنید چیزی که گفتم معنی داره؟ خب آره تو طراحی مینیمالیستی، همه چیز زیادیه و باید کمتر ظاهر بشه.
مفهوم مینیمالیسم اینه که قرار نیست عناصر زیادی رو یه صفحه سایت داشته باشید و باید همه زواید رو حذف کنید، به همونهایی که دارید بسنده کنید.
همه اینها بستگی به هدف سایتتون داره. چه نوع کسب و کاری دارید؟
بعضی وقتا اگه یه سری عناصر مثل آیکون شبکه های اجتماعی، کادر عضویت در خبرنامه، فلشها، رنگهای گرافیکی، فهرستهایی مثل RSSS، خوراک و غیره رو حذف کنیم مشکلی پیش نمیاد.
سایتتون اینطوری قشنگ تر و مینیمال تر میشه.
8- مواظب غلط های املایی باشید
حالا که دارید عناصر اضافی سایتتونو حذف می کنید، محتوای سایتتون بیشتر توی چشم میاد و وقتی محتوا مرکز توجه قرار میگیره، باید تأثیرگذار باشه.
پس چی کار کنیم؟
بیایید فونت ها رو هوشمندانه انتخاب کنیم!
با برای هدر، عنوان، متن و نتیجه از فونت های متفاوتی استفاده کنید. به علاوه، اندازه، نوع و ضخامت این فونتها هم مهمه. برای کل سایتتون از یک رنگ واحد استفاده کنید تا خواننده رو اذیت نکنه.
اجازه بدید مردم بدون اینکه چشماشون خسته بشه، بخونن و لذت ببرن.
9- نظرتون در مورد پس زمینه سفید چیه؟
همه چیز رو ساده تر می کنه.
همونطور که از شماره اول تا 8 داریم تکرار می کنیم، اصل طراحی سایت مینیمالیستی، کاهش اجزای سایته، پس باید پس زمینه هم سفید نگهدارید.
چرا سفید؟
شما عناصر مینیمال روی سایتتون دارید و بعلاوه محتواتون بیشتر از بقیه چیزها روی سایت به چشم میاد. وقتی فضاهای سفید بین عناصر باشه، یعنی یه پس زمینه سفید داشته باشید، سایت به نظر بی عیب و نقص میاد و به علاوه محتوا برای دیده شدن (که خیلی مسئله مهمیه) نیازی به تأکیدهای بیشتر نداره و به خودی خود زیبا جلوه می کنه.
و چشم خواننده ها به طور خودکار، روی سایت به سمت محتوا حرکت می کنه.
10- اجازه بدید یه وایرفریم توسعه بدیم و کار رو جمع بندی کنیم
چرا وایرفریم توسعه ندیم؟
همه رنگها، ویژگی های فونت نوشته ها، تصاویر، محتوا و هرچیز دیگه ای که وایرفریم سایتتون لازم داره رو اضافه کنید.
چیزهایی که باید موقع طراحی وایرفریم، در نظر بگیرید عبارتند از:

محتوایی که میخواهید روی سایتتون قرار بدید.
اولویت بندی محتوا و شروع با اولویت ها.
قبل از شروع کار روی سایت اصلی، انواع وایرفریم ها رو امتحان کنید.

برای سازماندهی محتوا و عناصر دیگه سایتتون به صورت زیبا و تمیز، از صفحات شطرنجی استفاده کنید.
میتونید برای شناسوندن برندتون از یه عکس و یه لوگو کمک بگیرید.
با صفحات شطرنجی مدیریت همه این ها ساده است.
اینها فقط بخشی از اصول اولیه ایجاد طراحی مینیمالیستی هستند.
اما من میدونم که باید بهتون اطلاعات بیشتری درباره مزایای طراحی مینیمالیستی بدم، وگرنه اقدام نمی کنید.
مزایای طراحی مینیمالیستی
1- نگهداری و ارتقا
نگهداری سایت با استفاده از طراحی مینیمالیستی از همیشه ساده تر میشه. همونطور که میدونید تو این طراحی عناصر کمتری به کار رفته و بنابراین ارتقا و اجرای تغییراتی راحتتر خواهد بود.
با سایتهای سنگین قدیمی، کلی عناصر مختلف زیر سایت قرار گرفته که موقع ارتقای سایت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.
در ضمن، وقتی عناصر کمتری وجود داشته باشه، سایت نگهداری کمتری نیاز خواهد داشت.
2- محتوا پادشاه است
وقتی عناصر زیادی روی سایتتون باشه، احتمال اینکه توجه کاربر رو به خودشون جلب کنن و چشمها به طرف حواشی بلغزه زیادتره.
اما با طراحی مینیمالیستی دیگه نیازی نیست نگران باشید، چون تو این طراحی، محتوا مثل همیشه پادشاهه و عناصر غیرضروری توجه مردم به محتوا کم نمی کنه.
3- جهتیابی آسان
چون طراحی مینیمالیستیه، باید همه عناصر در حداقل خودشون نگهداشته بشن. میدونید این یعنی چی؟
یعنی جهتیابی خیلی ساده میشه.
شما یه طراحی ساده دارید با یه درخواست برای اقدام ساده که همش با هم تو طراحی سایتتون ترکیب شده، در نتیجه و مردم راحتتر میتونن برای اینکه این رو میخوان یا نه تصمیم بگیرن، تا اینکه بخوان برن تو صفحه های مختلف بگردن.
اینطوری کمتر اذیت میشن.
4- پاپ-آپ وجود ندارد
حقیقت اینه که مردم از پاپ-آپ ها متنفرن، اما یه نفر یه جایی به ما گفت بهتره پاپ-آپ داشته باشید، چون اینها به مردم کمک می کنن که تصمیم بگیرن و عملیش کنن.
اما این یکی از اون روشهای آزاردهندست که کاربرها رو از سایتتون فراری میده.
تو طراحی سایت مینیمالیستی، هیچ پاپ-آپی نباید حواس کاربرها رو پرت کنه.
5- سرعت دانلود
با عناصر مینیمالیستی و عدم استفاده از گرافیکهای آزاردهنده و تصاویر دیگه ای که مانع بارگذاری سریع سایت میشن، ما یه طراحی سایت مینیمالیستی داریم که تضمین می کنه سایتتون سریع بارگذاری بشه.
6- سنگین نکردن سرور
همونطور که قبلا گفتیم، عناصر کمتری روی این طراحی ها بکار میرن و سرور رو با گرافیکها، فلش، پلتفرمهای پیچیده و چیزهای دیگه سنگین نمیکنیم.
7- تجربه کاربری
با طراحی سایت مینیمالیستی، یه تجربه کاربری عالی به کاربرهاتون میدید، چون دیگه با عناصر جورواجور و مزاحم اذیتشون نمی کنید. سایتهایی که عناصر زیادی دارند کاربر رو آزار میدن و و وقتی کاربر بخواد از یه صفحه به صفحه دیگه جهتیابی کنه، قبل از اینکه اجزای صفحه فرود رو پیدا کنه، خسته میشه و روی دکمه back کلیک می کنه.
اما روی سایتی با طراحی مینیمالیستی میمونن، چون همه چیز تو تای بالایی صفحه قرار گرفته.
مطمئنم بعد از خوندن این مقاله آرزو می کنیدکه ای کاش زودتر سایتتونو مطابق مفاهیم مینیمالیستی طراحی می کردید.
حالا که با مزایاش آشنا شدید، میدونید که اگه ویژگی های طراحی سایت مینیمالیستی رو روی سایتتون بکار نبرید، خیلی چیزها رو از دست میدید.
به طراحی مینیمالیستی مهاجرت کنید، بیایید اون مفاهیم خسته کننده و شلوغ طراحی رسمی رو فراموش کنیم و رقبا رو پشت سر بذاریم.
آماده اید؟
سورس:طراحی سایت دارکوب sitedar.com sitedar.com/en/
طراحی مینیمالیستی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Kardoost
08-02-2017, 16:27
هلدینگ کاردوست
مدیریت زنچیره تامین، صادرات، واردات و تجارت شما
دارای 8 نمایندگی درآلمان-ایتالیا-چین-کره جنوبی-دبی- مالزی-....
ارائه خدمات بازرگانی بین الملل (لجستیک ،صادرات، واردات، برون سپاری فروش و بازاریابی بین الملل)
تایید و معرفی مجموعه در کشورهای مقصد
تبلیغات محصولات و مجموعه شما در کشورهای مقصد
خدمات حمل و نقل بین الملل و انجام کلیه امور تا رسیدن و یا دریافت کالا و ارائه کلیه مسائل مالی
انجام امور گمرکی و پرداخت عوارض گمرکی
نقل و انتقالات مالی و ارائه فاکتور و خدمات از کشورهای خارجی

--

THANKS & BEST REGARDS
ELHAM SAFARI

KARDOOST COMPANY
ADD: Unit504, Third floor, Phase 1,Kosar Complex,Chaharbagh bala ave.
Isfahan, Iran
TEL-FAX:(+98)3136205310/4214
CELL :(+98)9136428582

Email:sales@kardoost.com
Website:[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
28-03-2017, 19:23
اطلاعات نمیشگاههای بین المللی جهان رو می تونین تو دیجی سیلکرود رویت کنین ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Association of International Exhibitors ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
28-03-2017, 19:23
تصاویر نمایشگاههای جهان رو می تونین تو وبسایت دیجی سیلک رود زیر شاخه نمایشگاهی که حضور داشتین به رایگان آپلود کنین.. [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
28-03-2017, 19:24
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دیجی سیلک رود: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
28-03-2017, 19:50
وبسایت معرفی معتبر : مخصوص غرفه داران = Association of International Exhibitors ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
28-03-2017, 19:52
دیجی سیلک رود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Inoti-sepanta
07-07-2017, 20:33

#CRM ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
#USSD ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
براى خود کارت ویزیت الکترونیکى تهیه کنید[emoji839][emoji839]
‏[emoji1586]INoTi
ثبت نام پنل رایـــــگان[emoji617]
[emoji118]کد معرف: 0059973099‏
‏ •
كسب و كار خود را برند و جهانى كنيد
آدرس خود را بهمراه عكس روى گوگل مپ ثبت كنيد
نام خود را به گوش همه برسانيد.
مهلت ثبت نام رايـــــگان محدود مى باشد
همين حالا
رايگان ثبت نام كنيد.

[emoji1586]iNoti

[emoji723] @INoTi_kasbokaremodern

[emoji880][emoji116]
@inoti_bot
@INoTi_MokhaberatBOT

شركت ما اولين شركت خصوصى ارائه دهنده كدهاى ussd هستش با قيمت بسيار بسيار پايين و به تازگى پروانه كسب رو هم گرفته براى فعاليت اينترنتى
خوشحال مى شم از كانال بازديد بفرمايين و با ساير امكانات پنل كه به شكل هديه و رايگان هست آشنا بشين[emoji120][emoji257][emoji257][emoji257]

Sent from my iPhone using Tapatalk

orahmani
17-07-2017, 20:59
سلام وقت بخیر
بنده طرحی دارم در زمینه تجارت الکترونیک که گردش مالی و سودآوری بالایی داره.
درصورت تمایل به همکاری با شماره تلفن 09203939301 از طریق تلگرام یا تماس تلفنی با بنده در ارتباط باشید.

1000tajer
20-07-2017, 13:05
برای اولین بار در ایران و با توکل به خدای منان در زمینه تجارت الکترونیک .تلاش بر ایجاد یک مرجع کامل از تمام تاجران ایرانی که بصورت مطمئن و معتبر در حاله فعالیت هستند.که بتوانند در تمام ایران شناخته شوند .این ایده و مرجع را در بستر وب و همچنین در بستر اندروید و همچنین در بستر تلگرام راه اندازی کردیم.که تا اکنون بیش از 20 تاجر معتبر از این طرح ما حمایت کرده و در حاله اضافه شدن تاجران می باشند.از طرفی با بازدید چند ده هزار نفره در روز از سایت توسط کاربران مواجه شده ایم که انگیزه ما را برای کار روز به روز افزون نموده است.خوشحال میشویم شما هم از این طرح ما حمایت فرمایید :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]Π([Only Registered And Activated Users Can See Links])

گروه 2200 نفره تاجران

اپلیکیشن اندروید :

kasra1361
26-07-2017, 18:01
سیرسفید همدان جهت صادرات موجود است.ورق سیرخشک شده جهت صادرات موجود میباشد09037698547

ratin kalaye pars
28-07-2017, 17:43
با سلام
دوستان چطور میشه از سایت b2b آدرس و تلفت خریدار و فروشندگان پیدا کرد. من عضو شدم ولی ظاهرا گرفتن آدرس و تماس پولی است. لطفا راهنمایی کنید با تشکر فراوان

محمد رهام
30-07-2017, 12:46
سلام دوستانی که میتونن که در زمینه صادرات و بازریابی زعفران درجه یک صادراتی همکاری داشته باشن تماس بگیرن ...09151580179 خاکی

orahmani
10-08-2017, 12:04
سلام وقت بخیر
بنده طرحی دارم در زمینه تجارت الکترونیک که گردش مالی و سودآوری بالایی داره.
درصورت تمایل به همکاری با شماره تلفن 09203939301 از طریق تلگرام یا تماس تلفنی با بنده در ارتباط باشید.

setare 1396
11-10-2017, 12:23
با بهترینا در خدمتیم
طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

amir.esf
13-10-2017, 14:49
سلام:banana:
این سایتb2b مال افریقاس و جزو سایت های معتره اونجاس

ehsan_da81
22-10-2017, 05:03
با سلام خدمت همه عزیزان و تشکر ویژه از جناب کریم پور
مطالب شما عالی بود
فکر میکنم علت بازدید زیاد افراد 50 سال به بالا از سایت هنگ کنگ بعلت قوانین تجاری آزاد و راحتی پولشویی و مبادلات ارزی در اونجا اکثر افراد سالخورده و بازرگانان با تجربه اونجا فعال هستند که این امر در شبکه هم تاثیر دارد
با سپاس

setare 1396
24-10-2017, 11:09
طراحی سایت فروش فایل های الکترونیکی

فروش فایل هایی الکترونیکی و دانلودی یکی از راه های دسترسی به متن ها و محتوایی هست که دسترسی فیزیکی به انها سخت یا غیر ممکن است . در این مقاله به طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فروش فایل های الکترونیکی میپردازیم . .

به جرات شاید بسیاری از ما ، کاربرانی که روزانه در اینترنت به دیدن وب سایت ها مشغول هستیم و جستجوهای بسیار زیادی را در اینترنت و مخصوصا موتور جستجوی گوگل انجام میدهیم ، هرگز به فکر خرید فایلی که شاید پیدا نمودن آن در فضای اینترنت برای شما کاری هم ندارد نمی افتید. مخصوصا ما ایرانی ها یاد گرفته ایم که از هر سرویسی به صورت مجانی استفاده نموده و هزینه ای را برای آن پرداخت ننماییم و بازار این طرز تفکر هم بسیار داغ و طرفداران خاص خودش را هم دارد.

جالب است بدانیم که امروزه وب سایت هایی با طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مناسب به فضای مجازی معرفی شده اند که برای فروش فایل مستقیما به کاربران وب سایت فعالیت دارند. سیستم و مکانیزم این وب سایت ها بر مبنای این میباشد که هر فردی که فایل های مهمی را دارد و میخواهد که از فروش این فایل ها در فضای اینترنت کسب در آمد نماید میتواند در این وب سایت ثبت نام نموده و برای خود فروشگاه آنلاینی را بسازد و سپس فایل های مورد نظر خود را به فروشگاه مجازی آنلاین خود اضافه نماید. در نهایت بر اساس فروش فایل هم صاحب وب سایت درصد مربوط به خود را برداشت خواهد نمود و هم فروشنده فایل میتواند درصد و سود مربوط به خود را بگیرد.

امروزه بسیاری از افراد آنلاین در اینترنت خیلی فرصت گشتن به دنبال فایل های ویدئویی یا کتاب ها و غیره را ندارند و خیلی راحت برای اینکه این فایل ها را به دست بیاورند پول و هزینه آن را هم پرداخت خواهند نمود. در این وب سایت ها معمولا فایل ها در 5 دسته اصلی وجود دارند که میتوان برای آن مکانیزم جستجوی بسیار پیشرفته ای را هم طراحی و پیاده سازی نمود تا کاربران وب سایت شما در کوتاهترین زمان ممکن بتوانند به فایل های مورد نظر خود نیز دسترسی داشته باشند.

سیستم و مکانیزم پرداختی پورسانت ها بسیار ماهرانه و هنرمندانه طراحی شده است بطوریکه در فواصل زمانی معین میتوان برای صاحب فروشگاه و یا فروشنده فایل مبلغ مورد نظر را پرداخت نمود. فروشگاه های درست شده توسط افرادی که در این وب سایت ثبت نام مینمایند دارای تم ها و یا قالب هاب بسیار متنوعی میباشد که میتوانید نسبت به وب سایت فروش فایل خود و فضای فروشگاه خود بهترین قالب را برای آن انتخاب نمایید. البته این قابلیت وجود دارد که تعداد این قالب ها را افزایش دهید.

با طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مناسب در وب سایت فروش فایل خود میتوانید اخبار و مقالات هم داشته باشید تا در موتورهای جستجو رتبه بسیار خوبی داشته باشید و کاربران بتوانند وب سایت شما را به راحتی پیدا نموده و فایل های مورد نظر خود را نیز خریداری نمایند.

برای کسب درآمد بیشتر از وب سایت فروش فایل خود نیز میتوانید مکانیزم تبلیغاتی هم برای آن در نظر بگیرید تا در نهایت از بازدید کنندگان سرشاری که در وب سایت شما وجود دارد بتوانید بنرهای تبلیغاتی هم گرفته و درآمد خود را نیز از این راه افزایش دهید. بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ امروزه و در فضای مجازی و اینترنت به دنبال وب سایت هایی هستند تا بتوانند در این وب سایت ها تبلیغات بنری و بزرگ خود را قرار دهند تا بازدید کنندگان بیشتری را برای وب سایت خود به ارمغان بیاورند. برای طراحی و پیاده سازی بنرهای تبلیغاتی و مکانیزم آن بهترین طراحی ها و برنامه ها را برای شما داریم.

برای اینکه بخواهید طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فروش فایل خود را آغاز نمایید هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشید.

معمولا سرویس هایی که در طراحی سایت فروش فایل های الکترونیکی میتواند حضور داشته باشد :

ایجاد صفحه ویژه و منحصر به فرد فروشنده فایل
طراحی و پیاده سازی کامل بخش حسابداری و دریافت و پرداخت پورسانت ها
طراحی مکانیزم جستجوی فوق پیشرفته برای راحتتر پیدا نمودن فایل ها
پیاده سازی امنیت کامل برای اینکه بدون واریز وجه فایلی را نتوان دانلود نمود

طراحی بخش آخرین فایل ها و یا بهترین فایل هایی که کاربران زیا آنها را خریداری نموده اند
طراحی و پیاده سازی مکانیزم کامل فروشگاهی در سایت فروش فایل
راه اندازی چند درگاه بانکی
طراحی و پیاده سازی مکانیزم تبلیغاتی که بتوانید از وب سایت کسب درآمد نمایید

itzeroone
13-11-2017, 12:22
بهترین راه های بهبود رتبه سئو در گوگل

با اجرای نکات زیر میتوانید رتبه خوبی را درموتور های جستجو خصوصا گوگل دریافت کنید :

1- بعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، محتوای مرتبط با موضوع وبسایت خود را تولید و منتشر کنید :
وجود محتوای یکتا و یونیک بعد از طراحی سایت ، از مهم ترین کارهاست ! به طوریکه اگر شما بخواهید در بهترین نتایج گوگل ظاهر شوید ، اول باید محتوای بهینه و البته یکتا داشته باشید سپس به سئو در موتور های جستجو بپردازید .
زیرا موتورهای جستجو در اولین بررسی ، محتوای شما را بررسی میکنند !

2 - محتوای وبسایت خود را منظم و مرتب بروز کنید : درطراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، محتوا وبسایت باید به صورت منظم و مرتب بروز شود ، شاید بپرسید چرا ؟ دلیل آن بسیار واضح است : این امر به موتورهای جستجو نشان میدهد که وبسایت شما بروز بوده و یکی از متد های قابل اطمینان برای نمایش در نتایج گوگل است .

3 - استفاده از متا دیتا در هرصفحه همزمان با طراحی سایت
در هر سیستم مدیریت محتوا یا هر سایت استاتیک ، در قسمت Head آن ، یکسری متادیتا وجود دارد که به موتورهای جستجو در پیدا کردن بهتر موضوع آن صفحه یا سایت کمک میکنند که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم : متادیتای عنوان

متا دیتای عنوان که حدود 70 کاراکتر را دربر میگیرد ، عنوان مقاله یا صفحه سایت شما را شامل میشود که میتوانید تا 70 کاراکتر حداکثر آن را پر کنید .
متادیتای توصیفی

متادیتای توصیفی یک توصیف از محتوای صفحه است که روی صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده میشود . بنابراین سعی کنید این توصیف جذاب و دقیق باشد و به درستی محتوای صفحه رو توضیح بدهد. موقع نوشتن متادیتای توصیفی، هدفتان را ترغیب مردم برای ورود به سایت باشد .
متادیتای کلیدواژه

متادیتای کلیدواژه در واقع عبارتهایی هستند که مردم سرچ میکنند و صفحه شما رو با آن کلمات میتوانند پیدا کنند. باید عبارتهای مختلفی را پوشش بدید تا بتوانید در سرچهای بیشتری ظاهر بشوید اما حریص نباشید !

4 - سایت شما باید ارزش لینک گرفتن را داشته باشد : سعی کنید تا جایی که میتوانید بک لینک دریافت کنید ، این را بدانیدکه اگر محتوای ارزشمند در وبسایت خود داشته باشید ، خواه یا ناخواه وبسایت شما از طریق وبلاگ ها و سایت های معتبر دیگر لینک دریافت میکند !

deconik
15-11-2017, 22:52
اگر لطف کنید تاپیکی در مورد ارز بیتکوین هم بزنید خیلی عالیه

sitecup1
15-11-2017, 23:16
ممنون از مطالب خوبتون

Parstrade
17-11-2017, 20:07
wcx واحد پولی دیجیتال جدید
به تازگی یک ارز دیجیتالی جدید به نام wcx واحد پولی جدیدی مانند بیت کوین شروع به کار کرده است.که شروع تبادلات این ارز از ۳۱ اکتبر آغاز خواهد شد.
در حقیقت این شرکت استارت آپی است که ۲۰ درصد از سهامش را بین ثبت نام کنندگان توزیع می کند و از این راه قبل از شروع فعالیت خود به عنوان یک شرکت شناخته شده پا به عرصه تجارت می گذارد و بدون هزینه و تبلیغ روزانه بازدیدکنندگان فرآوان را بخود جذب و با بالا رفتن رنک آن در موتورهای جستجوگر و بالارفتن بازدیدکندگان درآمدزایی بیشتری خواهد داشت و در نهایت ۲۰ درصد از سود شرکت را بین سهامداران تقسیم و سپس با معامله خود wcx به مانند بیت کویین مجددا باعث رشد قیمت wcx ها شود

راهنمای ثبت نام :
بعد از ورود به لینک زیر روی Sign Up در وسط صفحه کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید و بعد از ثبت نام وارد ایمیل خود شوید و ایمیل خود را تایید کنید تا مبلغ مورد نظر در حساب شما ثبتشود:

هر واحد بیت کوین در حال حاضر بالای 33 میلیون تومان و هر واحد ایتریوم که ارز دیجیتال دیگری است بالای یک میلیون و چهارصد هزار تومان در ایران خرید و فروش شده و با یک سرچ فارسی به سایتهای مبادله کننده دست خواهید یافت
این ثبت نام هیچ هزینه ای نداره ...فقط یه ایمیل میخواد ، البته لینکی ارسال به ایمیلتون میشه که باید آن را جهت verify شدن کلیک کنید.
ممکنه دوستانی که گوشی آیفون دارند در ثبت نام به مشکل بخورند لذا از کامپیوتر یا گوشی اندرویدی استفاده کنید.

itzeroone
17-12-2017, 11:08
اگر هنوز نمیدانید بعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) خود به چه چیزی برای جذب ترافیک و مشتری نیاز دارید ، حتما این مقاله تا انتها دنبال کنید . در ادامه همراه باشید .

1 - سئو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، یک هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است یک سرمایه گذاری با یک بازگشت بالا. وقتی محتوای سایت مورد تحلیل قرار می گیرد از کلمات کلیدی موثری که در گوگل دارای رتبه های برتر می باشند به درستی استفاده می شود.
2 - سئو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، کشتی نجات فروش شماست براتون اتفاق افتاده یک سایت با کیفیت بسیار خوب براتون ساخته شده اما یک سال هم شده و خبری از مشتری که از طریق سایت شما جذب شده باشه نیست. اشتباه نکنید با ساخت فقط یک سایت مشتری شمارو پیدا نمی کنه، مشتری اصلا شمارو نمی شناسه که بخواد اعتماد کنه به سایت شما. تنها یک راه هست که بشه این اعتماد رو کسب کرد جلوی چشم مشتری باشید. بودن در صفحه اول یک حس اعتماد در مشتری شما به وجود می آورد و به دنبال اون سبب خرید از شما می شود. این کار فقط با یک سئو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) اصولی امکان پذیر است.

3 - اثرات جالب سئو
همون طور که قبلا هم اشاره کردم سئو بعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، فروش شمارو بدون افزایش هزینه بازاریابی افزایش می دهد. و این دقیقا همون داستان بازگشت سرمایه شما هست. مشتری همیشه تو فضای مجازی به تحقیق و پرس و جو مشغول هست تا بتونه بهترین و مناسبترین محل رو برای خرید کالای مورد نیازش پیدا کنه. حالا فرض کنید همه در مورد برند شما شنیدن، که هم قابل اعتماده هم بهترین معامله رو میشه با شما انجام داد. خب نتیجه این حس چی ... سئو در این چرخه نقش اصلی رو داره.با کلمات کلیدی دقیق و مناسب همانند یک اهن ربا کاری می کنه که مشتری ها به سمت شما جذب بشند. این مسیر که سئو به سایت شما باز کرده نتیجه ای جز افزایش ترافیک سایت شما به صورت طبیعی، در دید قرار گرفتن بیشتر شما در موتور های جستجو و مهم تر از همه درامدی هست که شما کسب می کنید.

amirhalipoor
11-01-2018, 14:10
آیا مشکل فروش دارید ؟

نماینده های خوب در شهر های مختلف لازم دارید ؟

نمی دانید در کدام استان شروع به کار کنید ؟

تا حالا به فکر صادر کردن محصولاتتون افتادین ؟

برای تولید محصول بهتر احتیاج به واردات مواد اولیه خاصی داشتین ؟

آیا میخواهید پرسنل فروش خود را با جدیدترین متد های روز آشنا کنید ؟

آیا میخواهید با سرمایه اندک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید ؟

خًب می تونید در مورد همه ی این مسائل روی ما حساب کنید ..... اسم ما مارکت میکرز ، تخصص ما بهبود شرایط حال شما

جهت ورود به بازارهای جدید و ارتقاء فروش در بازارهای فعلی خود با دفاتر ما در ارتباط باشید

amirhalipoor
11-01-2018, 14:12
آیا مشکل فروش دارید ؟

نماینده های خوب در شهر های مختلف لازم دارید ؟

نمی دانید در کدام استان شروع به کار کنید ؟

تا حالا به فکر صادر کردن محصولاتتون افتادین ؟

برای تولید محصول بهتر احتیاج به واردات مواد اولیه خاصی داشتین ؟

آیا میخواهید پرسنل فروش خود را با جدیدترین متد های روز آشنا کنید ؟

آیا میخواهید با سرمایه اندک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید ؟

خًب می تونید در مورد همه ی این مسائل روی ما حساب کنید .....اسم ما مارکت میکرز ، تخصص ما بهبود شرایط حال شما

جهت ورود به بازارهای جدید و ارتقاء فروش در بازارهای فعلی خود با دفاتر ما در ارتباط باشید

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

itzeroone
21-01-2018, 11:25
پیشرفت طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در این چند سال اخیر بسیار زیاد بوده و علاقه مندان زیادی ، مشتاق به فعالیت در حوزه طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هستند . در این مقاله قصد داریم تا شما را قدم به قدم به یک توسعه دهنده تمام عیار تبدیل کنیم ! در ادامه همراه باشید .
قبل از هرچیز ببنید به طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) سایت علاقه دارید ؟
علاقه و اشتیاق به هرکاری میتواند شما را به موفقیت برساند . قبل از هرچیز ببینید فکر کردن به طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و کدنویسی شما را آزار میدهد یا خوشحال ؟
به چرا هایی فکر میکنید؟
این یکی از مهمترین سوالاتی است که باید از خود بپرسید. چرا میخواهید یک توسعهدهنده (موفق) وب شوید؟

برای ایجاد تفاوت و تغییر در زندگی دیگران؟
برای انجام پروژههای دیگران؟
برای انجام پروژهها و پیاده سازی ایده های خود؟
برای کسب درآمد خوب؟

یکی از چرا های من، دادن این توانایی به دیگران برای تغییر مثبت در زندگیشان است، در اینصورت آنها نیز میتوانند زندگی دیگران را تغییر دهند.
زمانی که خسته، ناراحت یا بیانگیزهاید، این چراهای شما میتوانند شما را به فعالیت بیشتر وادار کنند، اگر واقعا اعتقاد داشته باشید.
فکر میکنید به چه چیز هایی علاقه دارید ؟
در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) باید خود را کشف کنید :
- اگر منطق و حل مسئله را ترجیح میدهید، حتما از توسعه بک اند لذت خواهید برد.
- اگر طراحی و عناصر بصری را ترجیح میدهید، حتما از توسعه فرانت اند لذت خواهید برد.
شاید هردو را ترجیح میدهید؟
نظم خیلی مهم است
انگیزه همیشه خوب است، اما میتواند موقتی باشد. نظم میتواند محرک قدرتمندی برای وقتی باشد که حس انجام کاری را ندارید.
شبکههای اجتماعی
حضور شما در فضای آنلاین ضروری است و یکی از کانالهای بسیار مهم آن میتواند شبکههای اجتماعی باشد.
مطمئن شوید پروفایل شما در توییتر، لینکداین، اینستاگرام و فیسبوک وجود دارد.
نمونه کار های موفق داشته باشید
در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نمونهکارها ، رزومه آنلاین شما محسوب میشوند. همیشه میگویند نشاندادن کارهای قبلیتان بهتر از گفتن تواناییهایتان است. زمانی که نمونهکارهای شما به اندازه کافی خوب باشد، مشتریان و کارفرمایان بالقوه به سمت شما میآیند. حتی اگر مجبور شوید مدتی را بطور رایگان کار کنید، اما یک لیست خوب از نمونه کارهای طراحی سایت یا پروژههایی خود بسازید.
مشارکت در پروژههای متن باز
مشارکت در پروژههای متن باز چند چیز را نشان میدهد:

اشتیاق برای کاری که انجام میدهید
مهارتهای تیمسازی
مجموعه مهارتهای شما

بهترین بخش این است که اگر کارتان به نحو احسن انجام دهید، در جامعه برنامهنویسان شناخته شده و اعتبارتان افزایش پیدا میکند.
جان رسیگ(John Resig)، بنیانگذار جیکوئری، حرفهای جالبی میزند:
در زمان استخدام افراد، من به جای رزومه، اکانت گیتهاب آنان را میگیرم.
پنج مکان برای مشارکت در پروژههای متنباز:

GitHub
freeCodeCamp
Automattic
Angular
Go

رشد
متخصصان یک صنعت همیشه در حال یادگیری و بهبود دانش و مهارتهای خود هستند. در توسعه وب، این یادگیری مداوم از اهمیت بیشتری برخوردار است. اگر شما 20 سال پیش زبان C++ را یاد گرفتهاید ولی دانش خود را بروز نکردهاید، دیگر دانستههای شما امروز به درد نمیخورد.
مهم نیست تجربه شما در چه سطحی است، همیشه دانش خود را بروز نگه دارید.
تجربه
ترجیح میدهید کدام را استخدام کنید؟

کارشناس کسب و کار 35 سالهای که دوره MBA خود را با موفقیت و سربلندی گذرانده است.
کارشناس کسب و کار 30 سالهای که ترک تحصیل کردهاست و مدرکی ندارد اما تجربه راهاندازی 3 کسب و کار میلیاردی و فروش دو تا از آنها را دارد.

تجربه، حفظیات را نابود کرد! فقط نگویید من میتوانم فلان چیز را بسازم، این را تمام توسعهدهندگان متوسط وب عنوان میکنند. نشان دهید قبلا چه چیزی ساختهاید.

itzeroone
21-01-2018, 11:35

با پیشرفت گوشی های موبایل و همه کاره شدن این جعبه های جادویی، کمتر نیاز به کامپیوتر و یا وسایل دیگرارتباطی پیدا می کنیم . اما بزرگترین مشکل این جعبه های جادویی، سریع خالی شدن شارژ آنهاست . در ادامه همراه باشید.

ادامه را در سایت جلال ترابی بخوانید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

منبع : مقاله" ۱۰ راه طلایی و ساده برای فرار از خالی شدن باتری گوشی های هوشمند ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) " در سایت جلال ترابی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) -تکنومن ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

خرید شارژ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - خرید گیفت کارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Ali 123
23-01-2018, 00:55
اینجا شده فقط تبلیغات!!دوستان لطفا عنوان تاپیک رو بخونید فکر کنم جاهای بهتری برای تبلیغات شما وجود داشته باشه

Sent from my HTC_M9u using Tapatalk

itzeroone
23-01-2018, 12:00
سئو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و بهینه سازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])بعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) یکی از الزامات و کارهای مهم برای هر وبسایتی با طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فروشگاهی محسوب می شود. اما برخی نکات را باید در این زمینه بدانیم تا با شکست در فروش مواجه نشویماساساً سئو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])ی فروشگاه های آنلاین تفاوت بنیادینی با اصول بهینه سازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) سایت های معمولی ندارد. در مبحث سئو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])ی فروشگاه های اینترنتی نیز از محتوا، لینک و توضیحات متا استفاده می کنیم. اما تفاوت در اینجا است که فروشگاه های اینترنتی یک ساختار متمایز دارند که به یک استراتژی متمایز نیز احتیاج دارد.حال ببینیم بعدازطراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟در تصاویر محصولات از ALT غافل نشوید
موتورهای جستجو قادر به خواندن تصاویر نیستند، آنها فقط متن می خوانند. با افزودن متن ALT یا جایگزین به تصاویر خود، امکان بررسی آنها توسط روبات های موتورهای جستجو را مهیا می کنید. به عبارت دیگر، متن ALT، تصاویر شما را به متونی تبدیل می کند که موتور جستجو می تواند آنها را خوانده و ایندکس کند. عموماً فروشگاه های اینترنتی در گالری های محصولات خود تصاویر فراوانی دارند. از این تصاویر برای توصیف محصولات خود و جذابیت خاص آنها بهره برداری کنید.لینک دهی داخلی به صفحات دیگر فروشگاه خود را هوشمندانه انجام دهید
طبیعتاً تمایل دارید که تا جایی که امکان دارد برای فروشگاه اینترنتی خود لینک خارجی داشته باشید، با این وجود نباید اهمیت لینک های داخلی را دست کم بگیرید! به عنوان نمونه، می توانید در صفحه اصلی سایت خود به محصولات ویژه فروشگاه لینک بدهید، یا علاوه بر لینک های منوی سایت، به دسته بندی های محصولات به طور مجزا لینک بدهید. یک حالت دیگر می تواند این باشد که به محصولات خاصی که در صفحه درباره ما به آنها اشاره می کنید لینک بدهید.وبلاگ را در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فروشگاهی خود درنظر بگیرید
از دیدگاه بازاریابی، مزایای متعددی برای افزودن وبلاگ به فروشگاه های اینترنتی وجود دارد، اما حتی اگر فقط روی مبحث سئو تمرکز کنیم، باز هم منافع این استراتژی چشمگیر است. وبلاگ این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا متن های بهینه شده تری را درباره فروشگاه و محصولات خاص آن به سایت خود اضافه کنید؛ می توانید به صفحات محصولات لینک بدهید؛ و از همه مهم تر اینکه داشتن و بروز رسانی وبلاگ به موتورهای جستجو نشان می دهد که سایت شما پویا و فعال است.نظرات مشتریان را برای تغییرات مثبت در نظر بگیرید
بازخوردهای مثبت مشتریان فعلی نه تنها قابلیت اعتماد به شما را از دید مشتریان بالقوه افزایش می دهد، بلکه توضیحات متنی بیشتری که با یک لحن اصیل – و نه ماشینی و فقط برای فروش – نوشته شده اند را نیز برای محصولات شما فراهم می کند (توضیحاتی که موتورهای جستجو نیز می توانند از آنها استفاده کنند). شما در توضیحاتی که برای محصولات خود ارائه می کنید محدودیت هایی دارید، بنابراین چرا از دیگران کمک نمی گیرید؟برای تک تک دسته بندی های محصولات، از متای منحصر به فرد استفاده کنید
آیا از این واقعیت آگاهی دارید که می توانید برای هر صفحه از وبسایت خود اطلاعات متای سئوی منحصر به فردی را اضافه کنید؟ پس چرا هر یک از دسته بندی های محصولات تان را به طور مجزا بهینه سازی نمی کنید؟ به عنوان مثال، اگر در فروشگاه خود محصولات آشپزخانه می فروشید، قطعاً بازاریابی شما برای لوازم پخت و پز نسبت به بازاریابی برای یراق آلات آشپزخانه باید متفاوت باشد. این تفاوت باید در اطلاعات متای دسته بندی نیز وجود داشته باشد.در توصیف محصولات، مضایقه نکنید
هنگامی که فروشگاه اینترنتی خود را برپا می کنید و محصولات را یک به یک به آن اضافه می کنید، باید از این فرصت برای تقویت سئوی سایت خود استفاده کنید. در استفاده از کلمات سخاوتمند باشید، محصولات خود را با تمام جزئیات شان توصیف کنید و کلمات کلیدی مهم را در توضیحات خود بگنجانید. البته به خاطر داشته باشید که نباید زیاده روی کنید. اگر توضیحات شما نامربوط یا غیرواقعی باشد، به جای آنکه مشتری به دست بیاورید، مشتریان خود را از دست خواهید داد.

mojdehp
27-01-2018, 16:10
دوستان من می خوام طراحی سایت و سئو یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم و برای شروع چه سایت هایی رو پیشنهاد می کنید؟

Ali sangari
29-01-2018, 02:46
سلام
دوستان هر محصولی رو که نیاز داشتید در ایتالیا ما قادر به تامین هستیم
خرید مشتقات نفتی از بورس ترکمنستان (یکی از دوستان ما ریجستر بورس هست)
تامین شکر به صورت ۱۰۰% واقعی از برزیل
تامین گاز lpg ار ایران
ترخیص کالا از بندر عباس
دوستان تو هر کدوم موارد امری بود بنده در خدمتم
زمینه کاری بنده در این چند بخش خلاصه می شود
۰۹۱۱۵۹۰۹۷۳۹
سنگاری

تجارت با ایران
31-01-2018, 23:21
واردات جو، ذرت دامی -گندم از روسیه
با سلام،
من در روسیه هستم و بهترین قیمت فوب FOB و سیف CIF جو ذرت دامی -گندم روسیه برای بندر امیرآباد و بندر امام خمینی رو از ما بگیرید.
ایمیل: info@irsir.com
واتس اپ/تلگرم: 09356629229

fatemeh.petroasia
01-02-2018, 12:12
درود
وقت بخیر
کشتی رانی پترو اسیا در زمینه ی حمل و نقل دریایی و زمینی با کیفیت عالی و قیمت رقابتی در خدمت شماست.
asgari@petroasia.net

mojdehp
01-02-2018, 13:47
پدر من در شرکت صنعت پوشش کار میکنه و یک سایت برای شرکت می خواد که تمامی خدمات و محصولات از جمله ساندویچ پانل ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، ساندویچ پانل سردخانه ای ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و... داخلش قرار بدیم ..کجا رو برای این کار پیشنهاد می کنید؟

mojdehp
08-02-2018, 10:43
می تونید قیمت و توضیحات انواع ساندویچ پانل ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و ساندویچ پانل سردخانه ای ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو در سایت صنعت پوشش ببینید. طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و سئو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) این شرکت رو به شرکت آویناوب دادیم و راضی هستیم ....کاملا حرفه ای و تخصصی انجام دادن.

sangriz
09-02-2018, 19:13
تفاوت نیازمندی آنلاین و آگهی روزنامه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
1-درج آگهی رایگان در مقابل پرداخت هزینه برای چاپ آگهی2-قابلیت ارسال عکس در مقابل آگهی بدون عکس3-قابلیت ویرایش آگهی آنلاین در مقابل غیرقابل ویرایش بودن آگهی چاپی4-دردسترس بودن آگهی آنلاین در همه جا در مقابل محدودیت دسترسی آگهی چاپی5-وجود مخاطبان نامحدود در مقابل محدودیت مخاطب6-زمان نمایش آگهی آنلاین یکماه در مقابل زمان نمایش یکروزه آگهی چاپیسنگریز|نیازمندی رایگان|ثبت آگهی رایگان

amin1975
10-02-2018, 02:28
ثبت شرکت در تهران - ثبت شرکت ثبت برند ثبت صورتجلسات تغییرات ([Only Registered And Activated Users Can See Links]ثبت-شرکت-در-تهران/)

amin1975
10-02-2018, 02:28
ثبت شرکتها-ثبت برند-تغییرات-ثبت صورت جلسات - ثبت شرکت ثبت برند ثبت صورتجلسات تغییرات ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

علیرضا هوشمندفر
11-02-2018, 19:13
سلام
وقت بخیر
بنده هوشمندفر هستم تامین کننده مواد غذایی و مواد شوینده
تمامی مواد غذایی شامل انواع میوه و تره بار را خودمان تولید میکنیم
و در حال حاضر صادرات مواد غذایی را بابهترین کیفیت و بهترین بسته بندی به کشورهایی نظیر عراق ، امارات ، قطر و عمان داریم و کار چندین شرکت بازرگانی را برای تامین موادغذایی عهده دار شده ایم که این شرکت ها صادراتشان را بیشتر به کشورهای حوزه CIS نظیر روسیه ، تاجیکستان ، قزاقستان ، ارمنستان و ... انجام میدهند.
در صورت در خواست برای تامین موادغذایی به قیمت مناسب و در انواع بسته بندی ها میتوانید با این شماره ها و ایمیل در ارتباط باشید:
شماره تماس:
09160549181
09390187876
ایمیل: alimax7360@gmail.com

itzeroone
14-02-2018, 11:23
یکی از مهم ترین وظایف یک وبمستر و مدیر سایت بعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، سنجش رقبا و دقت به رقبا در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) است . توجه به نکاتی از جمله فاکتورهایی مانند ریسپانسیو بودن، سرعت سایت، کیفیت محتوا و رعایت استانداردهای سئو به راحتی قابل بررسی و محاسبه هستند. در ادامه با طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) همراه باشید.
سئو داخلی و خارجی را باید آنالیز کنیم
محبوب ترین ابزارهای موجود برای بررسی سئو خارجی یک سایت و بک لینک های آن Moz.com و Ahrefs.com هستند. این ابزارهای قدرتمند، ربات های خزنده ای را طراحی کرده اند که تمامی صفحات وب را بررسی کرده و لینک سازی انجام گرفته در آنها را تحلیل میکنند. با این کار لیست دقیقی از تعداد لینک های خروجی،کیفیت لینک های خروجی، تعداد دامنه های یونیک، عبارات لینک شده و صفحات لینک دهنده ایجاد میشود.
با بررسی این اطلاعات فاکتورهایی مانند اعتبار دامنه، اعتبار صفحه و نمره اسپم سایت محاسبه میشوند. این اعداد به شما کمک میکنند که تصمیم گیری بهتری در مورد وضعیت سئو
فاکتور های مهم سئو برای سایت
برای بررسی اعتبار یک سایت یا صفحه باید وضعیت لینک سازی آن را به اعداد و مفاهیم قابل مقایسه تبدیل کنیم. مهم ترین فاکتورهای آنالیز ما به شرح زیر هستند.
اعتبار دامنه در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
این مفهوم اولین بار توسط سایت Moz معرفی و تعریف شدکه در محاسبه آن بیش از ۴۰ فاکتور تاثیرگذار هستند. برخی از مهمترین فاکتورها عبارتند از:
- تعداد بک لینک های کل صفحات سایت
- تعداد دامنه های اختصاصی که به دامنه شما لینک داده اند
- تعداد بک لینک های ارزشمند به دامنه
-اعتبار دامنه صفحاتی که به سایت شما لینک داده اند
و …
برای تعیین اعتبار سایت و اعتبار دامنه نزدیک به ۴۰ فاکتور مهم در نظر گرفته میشود
اعتبار دامنه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است ولی نباید به آن نگاه خوب و بد داشته باشیم. نمیتوان گفت فرضا اعتبار دامنه بالای ۵۰ خوب است یا زیر ۳۰ بد است. این فاکتور معمولا برای مقایسه دو سایت مورد استفاده قرار میگیرد و باید برای تعیین بهتر و بدتر مورد استفاده قرار گیرد.
اعتبار صفحه در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
همانطور که فاکتور اعتبار دامنه برای کل سایت محاسبه میشود اعتبار صفحه نیز برای یک آدرس مشخص از آن دامنه تعیین میشود. ممکن است اعتبار یک صفحه از سایت از اعتبار دامنه آن بیشتر یا کمتر شود.
Page Authority برای مقایسه ارزش و اعتبار دو صفحه در اینترنت محاسبه میشود. بعنوان مثال میتوانید مشخص کنید که از بین دو صفحه کدام یک برای دریافت بک لینک ارزشمندتر است.
اسپم بودن در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
نمره اسپم نیز توسط کمپانی MOZ معرفی شده است و به شما کمک میکند درصد احتمال اسپمر بودن یک سایت را پیدا کنید. برای تعیین نمره اسپم یک سایت فاکتورهای زیادی تاثیرگذار هستند که برخی از مهمترین ها عبارتند از:
تعداد صفحات سایت زیاد باشد ولی تعداد بک لینک های آن کم.
بک لینک های عموما به یک یا چند آدرس مشخص از سایت شما هستند.
محتوای صفحات سایت کم یا بی ارزش است.
نشانه گذاری انجام شده در سایت غیرواقعی باشد.
درصد بک لینک هایی که با نام برند شما هستند کم است.
تعداد لینک های فالو و نوفالو سایت همخوانی ندارد و درصد زیادی از آنها فالو هستند.
تعداد بک لینک های سایت خیلی زیاد است.
بک لینک هایی که از سایت های دیگر دریافت شده در منوی اصلی بوده است.
تعداد کاراکترهای نام دامنه خیلی زیاد باشد.
و ….
spam score یکی از فاکتورهای مهم در تعیین اعتبار سایت است
نمره اسپم عددی بین ۰ تا ۱۷ است که در عمل درصد احتمال اسپمر بودن آن سایت را نشان میدهد. اگر نمره اسپم یک سایت بین ۰ تا ۴ باشد یعنی احتمال اسپمر بودن آن کمتر از ۷.۵ درصد است. اگر این نمره بین ۵ تا ۷ باشد این احتمال بین ۱۰ تا ۳۰ درصد خواهد بود.
اگر نمره اسپم یک سایت ۸ باشد به احتمال ۵۶ درصد اسپمر خواهد بود و برای نمره ۹ این احتمال به ۷۲ درصد میرسد. نمره های اسپم ۱۳ به بالا یعنی که این سایت بدون شک یک سایت اسپمر است.
اعتبار وبسایت رابعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بررسی کنیم
شاید در اولین قدم کنجکاو باشید که وضعیت اعتبار سایت خودتان را بررسی کنید. به طور حتم این کار به شما دید درستی از فعالیت هایی که برای سئوی خارجی انجام داده اید خواهد داد. ولی در نظر داشته باشید که اعتبار یک سایت زمانی ارزشمند است که برای مقایسه با یک رقیب مورد استفاده قرار گیرد.
آنالیز رقیب های کسب و کار بعد از طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
یکی از مهمترین کاربردهای بررسی اعتبار سایت، آنالیز رقبا است. به عنوان مثال تصور کنید که میخواهید در عبارتی مانند “خرید خودرو” جایگاه کسب کنید. بهتر است ابتدا این عبارت را در گوگل جستجو کرده و لیستی از سایت هایی که هم اکنون جایگاه مناسبی دارند تهیه کنید.
در قدم بعدی اعتبار این سایت ها را بررسی کرده و با سایت خود مقایسه کنید. اگر اعتبار دامنه آنها پایین است یا نمره اسپم بالایی دارند یعنی شما شانس زیادی برای رقابت با آنها و کسب جایگاه بهتر دارید.
بک لینک خریدن و ریپورتاژ آگهی
خرید بک لینک و ریپورتاژ آگهی روش هایی برای کسب بک لینک ارزشمند و بهبود وضعیت سئو شما هستند. با یک جستجوی ساده سایت های زیادی پیدا میکنید که پیشنهاد قیمت های متنوعی را برای خرید رپورتاژ آگهی یا خرید بک لینک ارایه داده اند.
قبل از انتخاب یک سایت باید اعتبار آن را به خوبی بررسی کنید. برای این کار اعتبار دامنه و نمره اسپم اهمیت بسیار زیادی خواهند داشت. سایت هایی که نمره اسپم 5 یا بالاتر دارند انتخاب مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی یا بک لینک نیستند. یا اگر اعتبار دامنه یک سایت کمتر از 30 باشد عملا گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

itzeroone
14-02-2018, 11:45

محتوا پادشاه است ! بارهاو بارها این جمله را شنیده ایم اما به عنوان مدیریک سایت ، نشریه یا روزنامه چقدر به آن توجه کرده ایم ؟ چقدر روی تیتر محتوایمان وسواس به خرج داده ایم ؟ در ادامه همراه با آی تی من ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) باشید.

ادامه را در آی تی من بخوانید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
منبع : آی تی من ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - خرید شارژ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - خرید گیفت کارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

deconik
16-02-2018, 02:20
آکوستیک در دوره کلاسیک و مدرن

دوره کلاسیک (۱۷۵۰ تا ۱۸۲۵ میلادی)
آغاز علم جدید
از دوران قدیم تا دورهٔ رنسانس در اروپا، تئوری آکوستیک ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و علوم شارهها پیشرفتی نکرده بود. رومیان قدیم تنها میدانستند که باد، پایین تپه های را طی میکند تا به بالای آن برسد. همچنین استفاده از لوله کشیهای اولیه و قنات نیز مرسوم بود. از دورهٔ رنسانس به بعد، دانشمندان سعی در تعریف رفتارهای طبیعی داشتند که یکی از آنها حرکت شارهها و دیگری، نوسان و لرزش مواد بود. لئوناردو داوینچی از نخستین کسانی است که در مورد رفتار شارهها به صورت اولیه مطالعاتی انجام داده است. او پی برده بود که در رودخانههایی با عمق ثابت، سرعت آب در بخشهای باریک، بیشتر از سرعتش در بخشهای پهن تر است. این ایده، اساس معمادلهٔ پیوستگی است که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از پایههای رسیدن به معادله موج است.

از آن سو، نیوتون رابطهای میان فرکانس یک سیم کشیده با طول، تنش (کشش) و چگالی آن به دستآورد. جیووانی باتیستا رابطهای میان پیچ صوت و فرکانس لرزش تارهای فلزی محاسبه نمود. در انگلستان، رابرت هوک که بر روی نور تحقیق میکرد به معادلهٔ نوسان دست یافت.

sanazkarimi
14-03-2018, 19:37
همه نیاز داریم تا پروژه هایمان ، توسط شرکت ها و برند های مطرح دیده شود. در پروژه های طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نیز همین گونه است. در این مقاله قصد داریم تا نحوه جلب توجه برندهای بزرگ را برای پروژه های طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ویا هر پروژه دیگر بیان کنیم. در ادامه با طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) همراه باشید.
از
این رو چگونه می خواهید نظرشان را جلب کنید؟ برند های بزرگ و مشهور در
دنیا به دنبال چه کارمندان و یا طراحان مستقلی می باشند؟ ما در این مقاله طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) سعی
داریم تا به توصیه ها و پیشنهادتی بپردازیم که باعث می شود تا شما توسط
برند های مشهور و بزرگ متوجه قرار بگیرید. به دلیل اینکه شاید این توصیه ها
برای همه افراد به کار نرود، باید ابتدا تست و بررسی شده و سپس به کار
بسته شود.

در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) یک نمونه کار قوی بسازید.
در
نهایت، اولین چیزی که هر برند بزرگ و مشهوری می خواهد، نگاه کردن به
کارهایی است که در گذشته انجام داده اید. حتی اگر دارای رزومه و یا CV با
توصیفات و تشریحاتی باشید، باز هم این برند های بزرگ، مثال ها و نمونه هایی
از کارهایی که انجام داده اید را می خواهند، آن ها به توضیحات طولانی خیلی
توجه نمی کنند. آن ها تنها از خواندن روزمه ها و CV ها می
خواهند دریابند که کارمند و یا شخص مورد نظر تا چه حد استعداد دارد. مطمئن
باشید که تحصیلات ارشد و بالاتر در جلب نظر آن ها تاثیر گذار می باشد، اما
وجود تصاویر در نمونه کار تان می تواند بیش از این حرفا بی ارزد. برند های
بزرگ و برجسته بیشتر به کارهایی که در گذشته انجام داده اید راغب می باشند
و می خواهند دریابند که زمانی که یک نوجوان بودید، چه نمراتی را به دست
آوردید.

اطمینان حاصل کنید که یک نمونه کار عالی را برای خود تهیه
می کنید که می تواند نشان دهنده کاری که انجام می دهید باشد و به خوبی از
شما و استعداد های تان تعریف نماید.اگر به تازگی می خواهید در این زمینه
فعالیت کنید، سرویس های تان را به تجارت های محلی تان با در نظر گرفتن
تخفیف و یا به صورت رایگان ارائه دهید. حتی اگر شما طراحی را برای یک مغازه
شیرینی فروشی کوچک در انتهای خیابان انجام می دهید، سعی کنید به خوبی کار
خود را در معرض نمایش بگذارید. با این روش، شما کارهایی را انجام می دهید
که برای نام بردن از آن ها در نمونه کارتان افتخار می کنید. شما هرگز نمی
دانید که کوچک ترین و جزئی ترین کارهای تان نیز می تواند روی تصمیم گیری
برند های مشهور و بزرگ تاثیر گذار باشد.

زمانی که درباره نمونه
کارها صحبت می کنیم، نباید به این فکر بی افتید که هر بخش از پروژه و کاری
که انجام داده اید را باید نشان دهید.

در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) برخی کارها و پروژه ها را به صورت رایگان انجام دهید.

هر
کسی موارد رایگان را دوست دارد. و شما زمانی که دریابید که برند های اصلی
از مشاهده کارهای رایگانی که انجام داده اید بسیار جذب شما می شوند، متعجب
خواهید شد. اگر یک طراح وب سایت می باشید، ارائه رایگان مجموعه آیکون و یا
یک جفت الگوی PSD می تواند شما را در نظر برند های بزرگ، برجسته نمایان
سازد. اگر شما سرویس های بازاریابی را ارائه می دهید، می توانید کتاب های
الکترونیکی را به صورت رایگان عرضه بدارید. هر سرویسی که ارائه می کنید
فرقی ندارد، شما باید به ساخت مواردی به صورت رایگان فکر کنید که خیلی وقت
تان را نمی گیرد ولی برای مخاطبان و کسانی که از آن ها استفاده می کنند،
بسیار ارزشمند و مفید می باشد

برای طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در میان رقیبان تان پایدار وبرجسته باشید.

به
یاد داشته باشید که برند های بزرگ با طراحان وب سایت مستقل بسیاری صحبت می
کنند و آن ها ایمیل های بسیاری را به صورت روزانه از این بابت دریافت می
نمایند. شما نیاز دارید تا اطیمنان حاصل نمایید که در میان رقیبان خود
ممتاز و برجسته دیده می شوید. یک راه برای این کار این است که از روش
مناسبی به کار بگیرید. زمانی که متوجه می شوید که برند های بزرگ به دنبال
یک طراح مستقل می باشند، به جای این که به آن ها ایمیل دهید و نمونه کار
خود را کپی و پیست کنید و به برای آن ها ارسال کنید، مستقیم به دفتر کاری
آن ها بروید و کتابچه چاپی نمونه کارتان را به آن ها ارائه دهید. شاید
پرینت و موارد چاپی به نظر هنر قدیمی باشد، اما اینکه این روز ها از این
هنر خیلی استفاده نمی شود، می تواند یک پوئن مثبت برای شما باشد تا در میان
رقیبان تان متفاوت دیده شوید.

طراحان مستقل برای شرکت های طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در
بیشتر شرایط، برند های بزرگ مایل می باشند بیشتر با شرکت های طراحی کار
کنند تا با افراد مستقل. دلیل این امر می باشد که آن ها می خواهند از مزایا
کار گروهی بهره ببرند. خیلی از پروژه های بزرگ یک شرکت طراحی وب سایت به
طراحان مستقل در منزل واگذار می شود، از این رو سعی کنید که با شرکت های
طراحی دیجیتالی بسیاری کار کنید تا به این صورت در انجام پروژه های شان
سهیم شوید و بتوانید نظر برند های بزرگ را جلب نمایید.

شما می
توانید به متد های جلب نظر برند های بزرگ که در بالا به آن اشاره شد، نیز
دوباره روی آورید. یک لباس رسمی و شیک بپوشید، نمونه کار عالی و چشمگیری را
برای خود بسازید و مستقیم به دفتر کاری شان بروید. این روش بهتر از ارسال
ایمیل در صندوق ورودی شان می باشد و تاثیر بسیار بیشتری در بر دارد.

در
کنار این مورد، باید به دنبال استدیو و یا شرکت های طراحی دیجیتالی در
کشور خود باشید (بله کشور نه منطقه خود؛ زیرا حداقل چند نفری از راه دور
تمایل دارند تا با شما کار کنند) و برای آن ها یک ایمیل ارسال کنید. سعی
نکنید که به یک ایمیل کلی و عمومی بسنده کنید و آن را برای 50 شرکت طراحی
به صورت مشابه ارسال نمایید- شما از این روش هیچ نتیجه ای را به دست نمی
آورید.

به جای این مورد، شرکت های طراحی دیجیتالی را که به نظر می
رسد با برند های بزرگ کار می کنند را انتخاب کنید و برای آن ها یک ایمیل
شگفت انگیز و مناسبی را بنویسید. زمانی که این شرکت ها شما را پذیرفتند، از
نام شما نیز در پروژه های تیمی خود اسم می آورند و این مورد به نفع شما می
باشد. به گونه ای خود را برای این شرکت ها نمایان سازید که آن ها گمان
کنند که اگر با شما کار نکنند، موقعیت بسیار خوبی را از دست می دهند. به آن
ها متذکر شوید که چگونه می توانند با سرویس هایی که ارائه می دهید و تجربه
هایی که در اختیار دارید، بر ارزش تجارت شان بی افزایید. اگر زمان کافی
دارید و موافق می باشید، سعی کنید به صورت مستقیم این سرویس های خود را به
آن ها نشان دهید.

برای مثال، اگر شما یک طراح وب سایت می باشید، یک
بخش از وب سایت آن ها را دوباره طراحی کنید و توضیح دهید که چگونه طراحی
مجدد شما می تواند سایت شان را بهبود دهد. اگر یک بازاریاب می باشید، از
هوش خود بهره بگیرید و به آن ها بگوید که رقیبان شان چه کارهایی انجام می
دهند و چه کمبود هایی نسبت به رقیبان خود دارند. بعد از این که ایمیلی را
به آن ها ارسال نمودید، اگر پاسخی را دریافت نکردید، از این که پیگیر شوید
تا اطمینان حاصل نماید که ایمیل تان در میان انبوه ایمیل هایی که آن ها
دریافت می کنند گم نشده است، نترسید. شاید به این ترتیب اندکی از زمان تان
گرفته شود، اما به یاد داشته باشید که اگر حتی نظر یک برند بزرگ را بتوانید
جلب کنید، به راحتی می توانید برند های مشهور دیگر را نسبت به خود متوجه و
آگاه سازید.

sanazkarimi
14-03-2018, 21:19

باآموزش دیجیتال مارکتینگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) همراه آی تی من ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هستید. درجلسات قبلی به معرفی دیجیتال مارکتینگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
و اهمیت حضور کسب ورها در فضای مجازی، همچنین اهمیت شبکه های اجتماعی
پرداختیم . درجلسه چهارم قصد دارم تا شما را با حضور کسب وکار های محلی در
فضای آنلاین و استراتژی های حضور درشبکه های اجتماعی آشنا کنم . پس با آی تی من ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) همراه باشید.
ادامه را در ای تی من بخوانید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
منبع : آی تی من ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - جلال ترابی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - خرید شارژ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - خرید گیفت کارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Ali..reza
31-03-2018, 07:15
درود.با سپاس از زحمات شما خدا قوت

Ali 123
16-04-2018, 12:40
به نظرم تاپیک از هدف اصلی خودش دور شده واقعا متاسفم

سس سیز
17-04-2018, 23:54
سلام به همه دوستان.من تازه عضو شدم.بلد نیستم .تولید کننده و فروشنده ی عمده ی کفش ورزشی فوتبال،والیبال،کشتی،چمن،د اخل سالن،هستم.با بهترین کیفیت و کم ترین قیمت.اگه خواستین میتونین زنگ بزنین بهم تا از طریق تلگرام یا ۱جای دیگه در ارتباط باشیم تا عکس نمونه بدم.شماره تماس۰۹۳۳۴۹۵۰۱۳۲_۰۹۱۴۴۳۲۷۰ ۸آقاجانی

Ali..reza
23-04-2018, 18:43
[QUOTE=Ali 123;49775]اینجا شده فقط تبلیغات!!دوستان لطفا عنوان تاپیک رو بخونید فکر کنم جاهای بهتری برای تبلیغات شما وجود داشته باشه

تبلیغات تکراری

mahmood.yazdany@chmail.ir
12-05-2018, 13:11
سلام
تامین کننده توت خشک جهت صادرات
ظرفیت تامین توت خشک 20 تن
بسته بندی 5 و 10 کیلویی
شماره تماس و ثبت سفارش 09134513081

useresetpass
12-05-2018, 17:26
سلام دوستان

فروش گازوییل ایران و روسیه و اروپا بصورت مستقیم با پالایشگاه
با بهترین قیمت
همکاری با ریفاینری های روسی و اروپایی و ژاپنی

فروش سوخت جت روسیه jp۵۴ فوب روتردام با بهترین قیمت
فروش سوخت جت a۱ و a۱۰ ایران

انصاری ۰۹۳۸۲۳۱۴۳۲۹

tortori
13-06-2018, 13:05
دوره بازرسی جوش به شیوه اوتراسونیک UT بخش دوم
انواع صوت ها از نظر اولتراسونیک ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
امواج طولی
امواج عرضی
امواج سطحی
امواج صفحه ای
امواج طولی چیست؟
هرگاه راستای انتشار موج با راستای حرکت ذره موازی باشد را امواج طولی گویند

خواص امواج طولی
این امواج قادر هستند در محیط جامد ، مایع و گاز انتشار پیدا کنند

این امواج نسبت به سایر امواج دیگر بالاترین سرعت انتشار را دارند

عمق نفوذ این امواج در داخل مواد خیلی خیلی بیشتر از امواج دیگر است

نکته: پروپی به نام نرمال یا زاویه 0 امواج طولی ساطع می کند و پروپی به نام 90 درجه که همان پروپ سطحی می باشد امواج سطحی تولید می کند

امواج عرضی چیست؟
هرگاه راستای حرکت ذره عمود بر راستای انتشار موج باشد ، به آن امواج عرضی می گویند

سرعت انتشار امواج عرضی تقریبا نصف سرعت امواج طولی می باشد

سرعت موج طولی در داخل فولاد 5930 m/s می باشد درصورتی که سرعت موج عرضی در داخل فولاد 3240 m/s می باشد

سرعت موج طولی در داخل آلومینیوم 6100 m/s می باشد درصورتی که سرعت موج عرضی در داخل فولاد 3100 m/s می باشد

خصوصیات امواج عرضی
امواج عرضی دارای حساسیت بیشتری هستند

امواج عرضی مسافت کمتری را طی می کنند

امواج عرضی در جامدات انتشار پیدا می کنند

امواج عرضی برای بازرسی جوش استفاده می شوند مگر برای موارد خاص

امواج سطحی چیست؟
حرکت ذرات به شکل بیضوی و راستای انتشار به سمت جلو می باشد مانند یک طناب که به صورت دایره ای بچرخانیم

این امواج فقط در لایه های سطحی قطعه مورد استفاده قرار می گیرند

عمق نفوذ امواج سطحی در درون قطعه به اندازه یک طول موج می باشد

سرعت انتشار امواج سطحی تقریبا 85% سرعت امواج عرضی می باشد

نحوه کاربرد امواج سطحی
اگر سطوح بازرسی در امواج سطحی خشن باشند باعث می شوند که امواج سطحی برگردد یا ضعیف شود و قابل بازرسی نیست ، البته برای پیدا کردن خوردگی می توان استفاده کرد

اگر روی سطح قطعه در هنگام بازرسی به روش امواج سطحی ، رنگ روغن و لایه اکسیدی باشد باعث می شود این امواج برگردد

در هنگام بازرسی با امواج سطحی ، برای مشخص شدن اینکه امواج در کجای قطعه قرار دارد می توان با خیس کردن انگشت دست در مسیر امواج ، می توان تشخیص داد مکان موج کجاست (روش تف)

امواج سطحی در نقاطی که سطح تغییر زاویه 90 درجه داشته باشد ، بر می گردد

در بازرسی با امواج سطحی در نقاطی که تغییر سطح تحت زاویه R باشد یعنی پخ داشته باشد امواج تمام سطح را طی می کند

نکته: حواسمان باشد که محل پروپ را هم بازرسی کنیم

توجه: ترک در شفت ها عمودی است

shafi
29-06-2021, 15:53
اولین و بهترین سایت b2b ایران که مشابه علی بابا چین کار میکنه سایت فی ناب
فی ناب ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
از معاملات پورسانت نمیگیره و بیشتر خدماتش رایگانه
بزودی هم اپلیکیشن و میده
درخواست خرید میدی و فرشنده ها بهت قیمت میدن میتونی راحت ازش پیش فاکتور بگیری
امتحان کنید ضرر نداره