PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات و فروش زعفران

tahan
03-11-2013, 13:48
سلام
من صادر کننده و فروشنده زعفران هستم. در زمینه بازاریابی و صادرات اگه می تونید کمکم کنید
ایمیل
t.mohammad2@gmail.com
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

navid013
02-02-2014, 14:48
با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
09367575663 سلطانی

هویا
15-04-2015, 16:22
قیمت به چه صورت هست؟مثلا برای یکی از استان ها بخوایم

movs123
05-05-2015, 11:53
لطفا اطلاعات بارتون رو ایمیل کنید sogol.moovs@yahoo.com

movs123
05-05-2015, 11:55
اهم فعالیت های شرکت حمل و نقل بین المللی ما به شرح ذیل می باشد:

1- حمل و نقل انواع کالاهای صادراتی و وارداتی ترانزیت به کشورهای آسیای میانه(کشورهایCIS ( فغانستان و کشورهای اروپایی و حمل و نقل دریائی فله و کانتینر به بنادر قزاقستان و آستاراخان و کشورهای حاشیه جنوب خلیج فارس
2- دارای نمایندگی در تمام بنادر و استان های کشور
3- فعالیت گسترده در مناطق ویژه آزاد و تجاری کشور
4- ارائه سرویس های زمینی, دریائی , ریلی, هوایی و چند وجهی
5- قبول خدمات گمرکی و انبار داری و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور
6- حق العمل کاری– انبارداری و ترخیص و مشاوره در امور گمرکی با رعایت کلیه موارد در چارچوب آئین نامه ها و قوانین مربوط با قیمت های رقابتی و استاندارد بین المللی

لطفا برای همکاری مشخصات بارتون رو ایمیل بزنید و یا با شماره 09383102662 تماس بگیرید . email: sogol.moovs@yahoo.com

محمد مهیار
18-05-2015, 13:48
سلام. من توزیع کننده خرده و عمده زعفران در چین هستم. قیمت و کیفیت محصولاتتون چطوره؟ الان یه سفارش ده کیلویی دارم و در اینده هم ادامه دار هست. تحویل در هنگ کنگ؟

j.kh
19-05-2015, 01:06
سلام. من توزیع کننده خرده و عمده زعفران در چین هستم. قیمت و کیفیت محصولاتتون چطوره؟ الان یه سفارش ده کیلویی دارم و در اینده هم ادامه دار هست. تحویل در هنگ کنگ؟
سلام به من ایمیل بدید
من از بهترینش رو تا مناسب ترینش رو میتونم در هر کیلویی با بسته بندی روز و برند بهتون بدم
برای ارسال عکس و قیمت و اشنایی بیشتر ایمیل بزنید .
javad.khosrowtaj@gmail.com

آلما
17-01-2016, 18:46
سلام.من رویام امسال اولین سال بود که1هکتار تو زنجان زعفران کاشتم و قصد دارم تا سال بعد به5هکتار برسونمش.زعفرانم کاملا ارگانیکه فقط از کود حیوانی استفاده کردم بیشترشو تو ترکیه فروختم الان فقط150گرم سرگل خالص دارم.من خیلی هزینه کردم فروشش تو ایران اصلا صرف نداره.ممنون میشم واسه صادراتش کمکم کنید

mahdavi-m
18-01-2016, 12:10
سلام
من صادر کننده و فروشنده زعفران هستم. در زمینه بازاریابی و صادرات اگه می تونید کمکم کنید
ایمیل
t.mohammad2@gmail.com
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بنده به امید خدا در چند هفته آینده دارم میرم استانبول .از طریق یکی از همکارانم که ترکیه ای هست با یکی از فامیل هاشون که تو ترکیه تو کار فروش زعفرونه قرار ملاقات دارم.
لطفا نوع و مدل و قیمت محصولاتتون رو برام بفرستید
تماس شبکه های اجتماعی
09108590337
مهدوی

mahdavi-m
18-01-2016, 12:11
سلام.من رویام امسال اولین سال بود که1هکتار تو زنجان زعفران کاشتم و قصد دارم تا سال بعد به5هکتار برسونمش.زعفرانم کاملا ارگانیکه فقط از کود حیوانی استفاده کردم بیشترشو تو ترکیه فروختم الان فقط150گرم سرگل خالص دارم.من خیلی هزینه کردم فروشش تو ایران اصلا صرف نداره.ممنون میشم واسه صادراتش کمکم کنید

سلام
لطف می کنید تماس بگیرید.
09108590337
می تونیم همکاری خوبی با هم داشته باشیم

mahdavi-m
18-01-2016, 12:13

سلام.لطفا تماس از طریق شبکه های اجتماعی
09108590337

منطقه آزاد ماکو
18-01-2016, 13:44
سلام و خسته نباشید.
هرکس مایل به دریافت روزانه نرخ ارز حواله ای می باشد شماره همراهش را برای ما ارسال کند.
hadi.sadegi70@yahoo.com
در واتزاپ و تلگرام روزانه براتون فرستاده میشه
با تشکر صادقی

صالحی اصفهان
25-04-2016, 15:17
با سلام
علاوه بر فروش داخلی قصد صادرات زعفران و صنایع دستی داریم اگر تمایل به همکاری دارین ایمیل ارسال کنید.ممنون
h.salehi.3731@gmail.com (h.salehi.3731@gmail.com)

tajer parsi
27-04-2016, 18:21
با سلام
من تولید کننده زعفران هستم.
در صورت تمایل از طریق تلگرام ارتباط ایجاد کنید.
09153316563 قنبری

ایران-روسیه
02-05-2016, 16:53
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl: قابل توجه بازرگانان و تاجران محترم!!! :excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::exc l:

دور دوم نشست تجاری ایران و روسیه با هدف افزایش سهم صادرات ایران به بازار روسیه در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروههای کالایی و شرکتهای روس حاضر در نشست با شماره همراه 09363789889 تماس بگیرید
زمانی

صرافی سفته
13-08-2016, 12:01
کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات و کنفرانس ها های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Moh.gh
22-08-2016, 17:56
سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ و ایران. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927

Ehsan120
17-11-2016, 18:18
09379332502 سلام این شماره تلگرامم هست تماس بگیرید. سورس عالی دارم برای صادرات.

دیجی
28-03-2017, 19:36
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت
دیجی سیلک رود: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hosseinkhoshbakht
28-03-2017, 19:43
با عرض سلام و تبریک سال نو

پیشنهاد خاص برای بازرگانان داخلی و خارجی در زمینه محصولات بهداشتی درمانی و ارگانیک
کلیه محصولات یونیک بوده و قابل رقابت با بازار جهانی می باشند.

تماس فقط از طریق تلگرام: 09907315317
خوشبخت

abbas1992
04-05-2017, 22:05
اسلام
بنده در سه حوزه مبل، منسوجات فلزی( قیمت خرید و فروش - گیت ایرانی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ) شامل انواع بندرخت، حوله خشک کن، جاکفشی، چوب لباسی، رگال، جاپیازی، جاظرفی، جاقاشقی، جا کتیی... و دمپایی [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فعالیت میکنم.
ما در این سه حوزه می توانیم محصولات را به کمترین قیمت و به صرفه برای صادرات برای صادر کنندگان فراهم کنیم.
اگر کسی به دنبال خرید و یا صادرات این سه محصول به کشورهای همسایه دارد می تواند با شماره تلفن 09190490701تماس حاصل فرمایید.

behzad j
03-09-2017, 22:59
سلام
بهترین نوع زعفران تولید، بسته بندی و برند سازی میشود.
روانه ای بازار های اروپای و اسیایی میشود.
دوستانی که علاقمند به همکاری هستند. تلگرام 09374710700

behnam.abf
18-08-2018, 15:30
دروود خدمت بازرگانان محترم.بنده سوالی دارم اینکه یک دوست خارجی میخواد از ایران همراه خودش زعفران ببره به کشورش به عنوان مسافر . حداکثر چقدر میتونه همراه داشته باشه ؟ و سوال دیگه اینکه اشکال نداره اون اندازه فله ای باشه یا حتما باید بسته بندی باشه و بسته بندی های حداکثر چقدر؟

mohammad.khajavi
20-08-2018, 19:44
دروود خدمت بازرگانان محترم.بنده سوالی دارم اینکه یک دوست خارجی میخواد از ایران همراه خودش زعفران ببره به کشورش به عنوان مسافر . حداکثر چقدر میتونه همراه داشته باشه ؟ و سوال دیگه اینکه اشکال نداره اون اندازه فله ای باشه یا حتما باید بسته بندی باشه و بسته بندی های حداکثر چقدر؟

هر گذرنامه تا 100 گرم زعفران به صورت چمدانی یا همان مسافری میتواند حمل کند

agsm2017@yahoo.com
09-10-2018, 17:28
با سلام

ما دارای دفتر تجاری در هنگ کنگ هستیم.
اگر نیازی به خدمات تحویل محموله زعفران در هنگ کنگ داشتید در خدمت شما هستیم.
ما بار زعفران شما را از فریت فرودگاه هنگ کنگ دریافت کرده و تحویل مشتری شما می دهیم.

تلفن همراه: 09107600476

سلام
ایمیل
t.mohammad2@gmail.com