PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات خودرو

salehinenergy
26-10-2013, 13:13
با سلام خدمت دوستان آيا كسي براي صادرات خودرو دسته دوم به عراق از امارات مي تواند كمكي بكند من مي توانم خودرو را در امارات خريده و لب مرز تحويل دهم اگر آشنايي داشته باشيد كه بتواند كمكي بكند ممنون مي شويم در ضمن سود خوبي داره

haman716
26-10-2013, 14:08
سلام
من یک شرکت معتبر در کره جنوبی سراغ دارم که کارش خودرو دست دوم هستش.
اگر کمکی میکنه به شما اعلام کنید
با تشکر
تقوی
info@hamantrade.com
hamantrade66@yahoo.com

salehinenergy
27-10-2013, 23:30
سلام آقای هامان
منظور شما آیا این است که این شرکت در زمینه فروش در عراق و افغانستان به ما کمک می کند و یا در زمینه فروش خودرو دسته دوم به ما در دبی

mehdirezaee
28-10-2013, 10:23
با سلام در حال حاضر واردات خودرو به عراق مورد مطالعه در شرکت ما می باشد

haman716
28-10-2013, 11:18
سلام آقای هامان
منظور شما آیا این است که این شرکت در زمینه فروش در عراق و افغانستان به ما کمک می کند و یا در زمینه فروش خودرو دسته دوم به ما در دبی
سلام مجدد
من تقوی هستم از شرکت بازرگانی هامان تجارت قهستان
این شرکت کره ای در زمینه فروش خودروهای دست دوم فعالیت دارد و در هر بندری بصورت cfr خودرو دست دوم تحویل میدهد.
ما میتونیم از طریق این شرکت برای شما خود دست دوم تامین کنیم و در بنادر ایران تحویل بدیم و شما ترانزیت کنید به عراق. امکان ترانزیت از بنادر ایران به مرزهای عراق را نیز میتوانیم بر عهده بگیریم

salehinenergy
28-10-2013, 20:01
سلام آقاي رضايي من فقط به دنبال كسي مي گردم كه بتواند خودرو را از من تحويل گرفته و در عراق يا افغانستان بفروشد يعني من حكم تامين كننده را براي وي داشته باشم ايا شما توانايي اين كار را داريد؟

salehinenergy
28-10-2013, 20:03
آيا امكان تحويل در امارات را داريد و آيا امكان رقابت با وارد كنندگان اماراتي را اين شركت دارد قيمت ها رقابتي است؟

haman716
29-10-2013, 10:49
جناب صالحین انرژی!
من روی بازار خودرو دست دوم در عراق یا افغانستان کار نکردم. شما اول درست مشخص نکرید که در مورد چه مرحله ای از دوستان کمک میخواین.
من فکر کردم شما بازار خودرو رو در عراق دارید و در تامین خودرو مشکل دارید.
به هر حال اگر خودتان توان تامین دارید که ما برای فروش در عراق کمکی از دستمان بر نمی آیید.
موفق باشید

salehinenergy
30-10-2013, 18:58
جناب صالحین انرژی!
من روی بازار خودرو دست دوم در عراق یا افغانستان کار نکردم. شما اول درست مشخص نکرید که در مورد چه مرحله ای از دوستان کمک میخواین.
من فکر کردم شما بازار خودرو رو در عراق دارید و در تامین خودرو مشکل دارید.
به هر حال اگر خودتان توان تامین دارید که ما برای فروش در عراق کمکی از دستمان بر نمی آیید.
موفق باشید
سلام آقای تقوی عزیز
اگر دقت فرموده بودید من همان اول عرض کردم که خودرو را لب مرز عراق می توانم تحویل دهم((
با سلام خدمت دوستان آيا كسي براي صادرات خودرو دسته دوم به عراق از امارات مي تواند كمكي بكند من مي توانم خودرو را در امارات خريده و لب مرز تحويل دهم اگر آشنايي داشته باشيد كه بتواند كمكي بكند ممنون مي شويم در ضمن سود خوبي داره)) همچنین در خواستی که بنده از جنابعالی دارم این است که آیا این خودرو ها را در امارات می توانید تحویل دهید و ایا از لحاظ قیمت قابل رقابت با تاجران اماراتی خواهد بود؟

haman716
31-10-2013, 09:53
بله من درست متوجه پست شما نشده بودم
ما تا به حال در این زمینه کار نکردیم.ما واردات خودرو نو رو میخواستیم شروع کنیم که یک شرکت معتبر این شرکت برای خرید خودرو در کره به ما معرفی کرد. من که با این شرکت کره ای تماس گرفتم گفتند که دیگر خودرو نو کار نمیکنند و فقط خودرو دست دوم کار میکنن. من هم دیگه پیگیری نکردم. ولی احتمالا در زمینه خودروهای کره ای قیمتشون باید خیلی بهتر از قیمت امارات باشه

hash3m
01-11-2013, 01:29
سلام

تماس بگیرین فکر کنم بتونیم همکاری کنیم

0933

775

4004

اس بدین لطفا

alex
01-11-2013, 15:41
سلام
1-دوست گرامی شما چرا این خودروها را به ایران وارد نم کنید.2-مدل خودروهاتون چیه؟ 3-رنج قیمت؟4-اگر بخواهیم در این یک دستگاه تحویل می دهید؟

haman716
02-11-2013, 00:13
سلام
1-دوست گرامی شما چرا این خودروها را به ایران وارد نم کنید.2-مدل خودروهاتون چیه؟ 3-رنج قیمت؟4-اگر بخواهیم در این یک دستگاه تحویل می دهید؟
ایران اجازه ورود خودرو کارکرده نمیده

اسکندر
02-11-2013, 12:47
سلام من میتوانم در کر دستان عراق برای شما بازار یابی بکنم

salehinenergy
04-11-2013, 20:43
سلام من میتوانم در کر دستان عراق برای شما بازار یابی بکنم
سلام دوست گرامي
ميشه كمي بيشتر توضيح بدين چطور اين كار را انجام مي دهيد خودتان مستقيما حضور داريد و يا از طريق واسطه مي توانيد اين كار را انجام دهيد ؟نوع قرارداد چگونه در كردستان بسته مي شود
ما مي توانيم پس از گرفتن پول خودرو را به نام مشتري فاكتور كرده و به نام او بارگيري كنيم

salehinenergy
04-11-2013, 20:46
سلام
ايران اجازه به وارد كردن خودرو دسته دو نميده مدل خودرو نيز هر چه كه بخواهيد برايتان پيدا مي شود معمولا حداكثر سن خودرو هايي كه به عراق مي روند 15 سال است