PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کود اوره برای صادرات به افغانستان و ترکمنستان

haman716
23-10-2013, 13:12
با سلام
کود اوره 46% بصورت مستقیم از پتروشیمی برای صادرات به افغانستان و ترکمنستان آماده عقد قرارداد است.
لازم به ذکر است که این کود دقیقا با آنالیز ارائه شده توسط دولت افغانستان متناسب است.
حداقل تناژ برای خرید 200 تن است و بسته بندی بصورت کیسه های 50 کیلوگرمی است و امکان حمل و تحویل در مرزهای دوغارون و میل 78 هم وجود دارد.
قیمت هر کیسه 50 کیلویی تحویل در مرز دوغارون - 45600 تومان
قیمت هر کیسه 50 کیلویی تحویل در مرز میل 78 - 46500 تومان
پرداخت بصورت مستقیم به حساب پتروشیمی است و هزینه حمل جداگانه و به مرور بعد از رسیدن ماشینها به مرز و تخلیه به حساب شرکت ما پرداخت خواهد شد.
همچنین امکان تحویل و تسویه در هرات هم وجود دارد. بصورتی که پول در صرافی در هرات یا ایران بلوکه شود و بعد از تحویل کالا در هرات پول آزاد شود.
در صورت درخواست اعلام نمایید
با تشکر

تقوی
بازرگانی هامان تجارت قهستان
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
info@hamantrade.com
hamantrade66@yahoo.com
09151648210
05614323414

haman716
24-10-2013, 10:21
.

zarei
24-10-2013, 22:31
سلام من 5تا 10 تن برای ایران استان فارس بخواهم قیمت چنده
من کارشناس گیاه پزشکی شهرستان اقلید روسای چشمه رعنا هستم وچیزی بالغبر 2000هزار هکتار وبیش از 500 کشاورز زیر دستم است
من نمایندگی خرید وفروش کود وسم و.... هستم
چند باری هم به پتروشیمی مردشت شیراز تلفن زدم آنها می گفتند ما فقط با جهاد کار می کنیم وشما باید از بورس خرید کنید که قیمت فوق العاده بالا بود
شماره تماس من
09388964536
09171552467

haman716
25-10-2013, 00:09
سلام جناب زارعی
ما چون صادراتی کار میکنیم قیمتها و شرایط پتروشیمی بر مبنای صادراتی و حداقل تناژ 200 تن است و اصلا در مورد شرایط فروش داخلی اطلاعی ندارم.
فکر نمیکنم بتونید مستقیم از پتروشیمی این تناژ رو تهیه کنید
باز هم شنبه پیگیری میکنم ببینم چطور میشه
اگر امکان پذیر بود خبر میدم به شما
با تشکر
تقوی

zarei
25-10-2013, 11:17
سلام جناب زارعی
ما چون صادراتی کار میکنیم قیمتها و شرایط پتروشیمی بر مبنای صادراتی و حداقل تناژ 200 تن است و اصلا در مورد شرایط فروش داخلی اطلاعی ندارم.
فکر نمیکنم بتونید مستقیم از پتروشیمی این تناژ رو تهیه کنید
باز هم شنبه پیگیری میکنم ببینم چطور میشه
اگر امکان پذیر بود خبر میدم به شما
با تشکر
تقوی
ولی وقتی کارخانه هدفش فروش باشد علت این کار ها چی؟

haman716
25-10-2013, 13:31
بعضی کالاها از جمله محصولات پتروشیمی چون فروش تناژ پایین برای واحد تولیدی سود و توجیه نداره حداقل تناژ تایید میکنن برای فروششون.
شما الان بخواین از کارخونه مستقیم کاشی و سرامیک هم بگیرین همینطوره و یه حداقل متراژی برای فروش دارن و اگر متراژ پایین بخواین خود کارخونه یکی از نمایندگیهاشون رو معرفی میکنن که میتونید کالاتون رو از اونها تهیه کنید ولی با قیمت کمی بیشتر.
اجازه بفرمایید من شنبه یا یک شنبه پیگیری میکنم و نتیجه رو به اطلاع شما میرسانم
با تشکر
تقوی

lamerd1369
05-11-2013, 20:40
به نام خدا

با سلام

مهدی فتحی هستم
با ۴ سال سابقه ی انواع بازاریابی بین الملل
اینترنتی
مویرگی

تامین کالای مورد نیاز جهت صادرات