PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اطلاعات در مورد قیر صادراتی

mbagheri
15-10-2013, 13:16
سلام به همه اعضا محترم انجمن
مدت کوتاهی است که عضو این انجمن شده ام و مطالب موجود در آن را بسیار مفید یافته ام من ساکن شهر ارومیه هستم و در کنار کارمندی به تجارتهای کوچک نیز اشتغال دارم مدتی است با توجه به بازار مناسب صادرات قیر دنبال اطلاعاتی در مورد نحوه فروش قیر صادراتی و حداقل سرمایه لازم برای اینکار هستم از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند استدعا می کنم که در صورت امکان به سوالات زیر پاسخ دهند :
1 - حداقل تناژ لازم برای خرید قیر جهت صادرات چقدر است؟
2 - نحوه پرداخت وجه خرید چگونه است؟
3 - پالایشگاهها یا شرکتهای معتبر فروش کدامها هستند؟
4 - آیا امکان خرید از بورس وجود دارد؟

hamid_sa_0037
15-10-2013, 20:46
سلام به همه اعضا محترم انجمن
مدت کوتاهی است که عضو این انجمن شده ام و مطالب موجود در آن را بسیار مفید یافته ام من ساکن شهر ارومیه هستم و در کنار کارمندی به تجارتهای کوچک نیز اشتغال دارم مدتی است با توجه به بازار مناسب صادرات قیر دنبال اطلاعاتی در مورد نحوه فروش قیر صادراتی و حداقل سرمایه لازم برای اینکار هستم از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند استدعا می کنم که در صورت امکان به سوالات زیر پاسخ دهند :
1 - حداقل تناژ لازم برای خرید قیر جهت صادرات چقدر است؟
2 - نحوه پرداخت وجه خرید چگونه است؟
3 - پالایشگاهها یا شرکتهای معتبر فروش کدامها هستند؟
4 - آیا امکان خرید از بورس وجود دارد؟

سلام
دوست عزیز یک نصیحت برادرانه بهتون بکنم.اگه در این زمینه تجربه ندارین اصلا وارد نشین یا اگه مصمم هستین قبلش خوب تحقیق کنین و بعد وارد این عرصه بشین
تو این زمینه مشکل اصلی اعتماد هستش که شرکت های اصلی با تناژ بالا کار میکنن مثلا 1000 تن به بالا و شرکت هایی که از این شرکت های اصلی خریداری میکنن آن رو به صورت تناژ پایین میفروشن.که این خودش یک مشکل هست چون شرکت هایی هستند که قیر رو با مواد دیگه مخلوط میکنن و به شما میدن.یا اینکه اصلا شرکتی ندارن و میگن شرکت داریم و ......
خلاصه اگه بار اولت هست چشمات رو خوب باز کن.چون الان بعضی از این شرکت دارن سر کسایی که تو این کار بودن رو کلاه میزارن چه برسه به شما که تجربه ای در این زمینه ندارین.
نمیخوام شما رو بدبین کنم .شرکت های خوب هم زیادن ولی سخته پیدا کردنشون.

mbagheri
16-10-2013, 10:49
مرسی از راهنمائیت حمید جون
اکثر این حرفارو قبلا بهم گفتن اما فعلا مشغول پیدا کردن اطلاعات و پیدا کردن شرکت مطمئن هستم باید راهی برای اینکار پیداکنم ببینم چی میشه

lorzadehj
06-06-2014, 04:49
سلام
می شه راهنمایی ها رو بیشتر کنید

yazdankhah122
20-12-2014, 21:16
سلام دوست عزیز در صورت تمایل به صادرات قیر با رقابتی ترین قیمت با ما در ارتباط باشید
09355531171
yazdankhah122@gmail.com
یزدانخواه

mtostone
21-12-2014, 18:01
با سلام
متاسفانه اعتماد از قیر ایران از بین رفته اینقدر که کالا مخلوط و حتی گاهی بشکه خالی دادن. الان نفت جی و پاسارگاد فقط در بورس ارائه می کنند و در پارت های بزرگ. ما در حال حاضر در پاکستان مشتری داریم تامین کننده هم وجود داره ولی کار کردن با این کشورها (پاکستان هند و سریلانکا و بنگلادش) خیلی سخته و نمی شه راحت باهاشون کار کرد.