PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احتیاط

omid1360
25-09-2013, 12:15
سلام یه کلابردار حرفه ای داخل سایت است مواظب باشید:ph34r:

omid1360
25-09-2013, 12:16
سر من کلاه گذاشته

haman716
25-09-2013, 14:40
آقا معرفی کنید تا اعضا بدونن
نام کاربری - فامیل - شماره تماس - ایمیل و کلیه اطلاعاتی که دارید رو بفرمایید تا برای بقیه مشکلی پیش نیاد

beno
25-09-2013, 14:49
سلام یه کلابردار حرفه ای داخل سایت است مواظب باشید:ph34r:

اگه چیزی می دونین اعلام کنین که بقیه هم گرفتار این آدم نشن . در ضمن خیلی ها هم هستن که فقط اینجا وقت بقیه رو تلف می کنن. همش ادعای کارهای بزرگ رو دارن ولی به خدا یه بار هم گمرک رو از نزدیک ندیدن. طرف زنگ زده می گه 250،000 تن آهن تو بندر هست. در حالی که تو کل ایران همچین باری یه جا پیدا نمیشه، یه دستی بهش زدم گفتم ببین مجوز تعزیرات داره ؟ زنگ زده می گه آره آقا تعزیراتش دیروز صادر شده!!!!! میگم آخه تو که می خوای کلاه برداری بکنی حداقل یاد بگیر ، جنسی رو که می تونی توی بورس بفروشی نیاز به مجوز تعزیرات نداره!!!!
خلاصه اینکه برادران تاجر واقعی ، مواظب باشین بیش از یه کلاه بردار حرفه ای یا غیر حرفه ای اطرافمون هستن!

حاجي
25-09-2013, 16:20
كلاه بردار همه جا وجود داره-هر كس بايد خودش مواظب باشه-جاي تعجب نداره كه اينجا هم چند كلاهبردار كوچولوي شيطون باشه

Marjan KhosraviKhah
25-09-2013, 16:56
باسلام حضور تمامی کاربران گرامی

دوستان عزیز لطفا اگر مورد مبهمی ، شکایتی یا موضوعی با عنوان کلاهبرداری وجود دارد بطور شفاف و واضح نسبت به شرح وقایع اقدام کنید تا دیگر کاربران در جریان اتفاقات رخ داده باشند. در غیر اینصورت از ایجاد پستهای مبهم و نامشخص خودداری فرمایید.

با تشکر
ادمین

ahmadrhp
25-09-2013, 19:43
سلام به همه بزرگواران
بهتره هر چه زودتر فرد مورد نظر رو معرفی کنند (و البته مدرک قابل قبول هم ارائه شود) چون با این حرف خیلی راحت جو این انجمن رو که بر پایه رفاقت و دوستیه به چالش کشیده میشه!!! طوری که همه برای دادن کوچکترین اطلاعات به یکدیگر دچار ترس بشن!!!
ادمین محترم لطفا از طریق پیغام خصوصی مطلب رو جویا بشین و زود مشکل رو رفع کنین! وگرنه به زودی فاتحه انجمن رو باید خوند!
سپاسگزارم

saba.0917
26-09-2013, 00:06
فکر کنم منم میشناسمش. اول اسمش .... نیست؟ همونکه میگن .......خاور میانه و کشورایcis. البته ماهم فقط شنیدیم این جور آدما که خودشونو نشون نمیدن.

مرتضی
26-09-2013, 09:48
فکر کنم منم میشناسمش. اول اسمش .... نیست؟ همونکه میگن .......خاور میانه و کشورایcis. البته ماهم فقط شنیدیم این جور آدما که خودشونو نشون نمیدن.

سلام دوست عزیز

در ابتدا معذرت میخوام که نوشتهء شما رو ویرایش کردم و اسامی و عنوان ها رو پاک کردم. لطفا اگر به شخصی مضنون هستید و یا شکایتی دارید، مستقیما به مدیران سایت یا ادمین سایت پیغام بدین و از آوردن اسامی اشخاص و دوستانی که در انجمن عضو هستن، جدا بپرهیزید. صرفا بر روی حدث و گمان نمیشه به کسی تهمت زد.

هر کدوم از دوستان ، به هر دلیلی و با هر مدرکی اگر از کسی شکایت دارند، مستقیما با ادمین سایت یا مدیران، در میان بگذارن. مطمئن باشید کسی از ادمین دلسوزتر و نگرانتر برای این سایت نیست و منافع و مصالح سایت و اعضا رو فدای هیچ چیزی نمیکنه
با تشکر

saba.0917
26-09-2013, 10:09
سلام دوست عزیز

در ابتدا معذرت میخوام که نوشتهء شما رو ویرایش کردم و اسامی و عنوان ها رو پاک کردم. لطفا اگر به شخصی مضنون هستید و یا شکایتی دارید، مستقیما به مدیران سایت یا ادمین سایت پیغام بدین و از آوردن اسامی اشخاص و دوستانی که در انجمن عضو هستن، جدا بپرهیزید. صرفا بر روی حدث و گمان نمیشه به کسی تهمت زد.

هر کدوم از دوستان ، به هر دلیلی و با هر مدرکی اگر از کسی شکایت دارند، مستقیما با ادمین سایت یا مدیران، در میان بگذارن. مطمئن باشید کسی از ادمین دلسوزتر و نگرانتر برای این سایت نیست و منافع و مصالح سایت و اعضا رو فدای هیچ چیزی نمیکنه
با تشکر
سلام آقا مرتضی
از متن بنده مشخص بود که موضوع شوخی بود و دلیل هم این بود که این تاپیک دیگه خیلی رنگ و بوی پلیسی به خودش گرفته بود و نیاز بود از این حالت خارج بشه. چون همه دوستان حاضر در فروم آقا ................ رو به نیکی میشناسند.

مرتضی
26-09-2013, 11:47
سلام آقا مرتضی
از متن بنده مشخص بود که موضوع شوخی بود و دلیل هم این بود که این تاپیک دیگه خیلی رنگ و بوی پلیسی به خودش گرفته بود و نیاز بود از این حالت خارج بشه. چون همه دوستان حاضر در فروم آقا ................ رو به نیکی میشناسند.

معذرت میخوام که شوخی در متن رو متوجه نشدم :)
ولی به هرحال چون غیر از اعضای انجمن، مهمانان زیادی هم از سایت بازدید میکنن، و دوستان تازه واردی که با بقیه آشنایی زیادی ندارن، شاید درجِ نام ، سوء تفاهم ایجاد کنه. :)