PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب سرمایه گذار برای واردات کالا

safari64
25-09-2013, 04:46
شرکت بازرگانی پارس ماها از کسانی که علاقمند به فعالیت و سرمایه گذاری در امر واردات کالا
میباشند دعوت به همکاری مینماید .
سوداوری طرح های سرمایه گذاری تضمینی بهمراه بازگشت سرمایه در کوتاهترین زمان میباشد.
کلیه سفارشات جهت واردات کالا از قبل گرفته شده و بمحض ورود کالا به کشور و انجام پروسه
گمرکی و ترخیص کالا فروش ان انجام میپذیرد .
ما کالا را به سفارش سرکت های بازرگانی و تجار وبازرگانان وارد میکنیم و قبل از هرچیز قرارداد
واردات به سفارش خریدار عقد میگردد و برای تضمین بیشتر ضمانت و ضررو زیان برای فسخ یکطرفه
هرکدام از طرفین قرارداد معین میگردد .
دوستانی که تمایل به همکاری با ما را دارند میتوانند حضورا جهت گفتگو و کسب اطلاعات تکمیلی
به دفتر شرکت در تهران ونک خیابان ملاصدرا تشریف بیاورند .

باتشکر

reza em
04-10-2013, 17:39
سلام
دوست عزیز شماره تلفن بدهید تا از شهرستان ها هم تماس بگیرند .
با تشکر

safari64
05-10-2013, 11:11
09308196363

reza em
07-10-2013, 18:22
09308196363

با سلام
دوست عزیز امکان تماس با این شماره نیست!

safari64
07-10-2013, 19:51
شما شماره تماستون رو برام بوسیله پیام خصوصی بفرستید
من باهاتون تماس میگیرم.

hadi2050
29-10-2013, 00:17
سلام
شماره تلفن شما کار نمی کنه
صندوق پیامهاتون فول هست
به آدرس ایمیل خود باسخ نمی دید
موندم دیگه چه جوری با شما تماس بگیرم

10-02-2014, 11:03
سلام کاربرsafari64 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
من پیام خصوصی هم دادم به شما ولی متاسفانه جواب نداید
من علاقه به این طرح شما دارم اگه سود آوریش و گارانتی اش خوب باشه من تمایل به سرمایه گذاری دارم
اگه فعلا این طرح شما پا برجا هست با بنده تماس بگیرید یا شماره تلفن دفتر تان یا موبایل را بدهید تا حضورا همدیگر رو ببینیم بنده سوالاتی دارم برای شروع
mahdi77
10-02-2014, 12:06
مراقب باشيد!!!!

haman716
10-02-2014, 12:40
واقعا مشکل بزرگی که وجود داره همین اطمینانه و گرنه مضاربه یکی از شراکتهای شرعی و خیلی خوبه هم برای صاحب سرمایه و هم برای تجار
اصول مضاربه اینکه که یک نفر سرمایه گذار با شو یک نفر با اون پول تجارت کنه و بعد درامد بعد از کسر هزینه ها بصورت توافقی بین دو نفر تقسیم بشه ولی وامی که بانکها با نام مضاربه میدن به دلیل اینکه در ضرر شریک نیستن و سود قطعی میگرند شرعا درست نیست.
اگر بشه به طریقی این اطمینان رو به وجود اورد خیلی خوب میشه
ما هم ایده های بسیاری برای واردات داریم ولی به دلیل کمبود سرمایه نمیتونیم اون طور که باید تجارت کنیم و اگر کسی قصد سرمایه گذاری داره و تضمین منطقی میخواد ما هم حاضر به همکاری با شرایط مضاربه هستیم

تقوی
بازرگانی هامان تجارت قهستان
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

11-02-2014, 12:02
واقعا مشکل بزرگی که وجود داره همین اطمینانه و گرنه مضاربه یکی از شراکتهای شرعی و خیلی خوبه هم برای صاحب سرمایه و هم برای تجار
اصول مضاربه اینکه که یک نفر سرمایه گذار با شو یک نفر با اون پول تجارت کنه و بعد درامد بعد از کسر هزینه ها بصورت توافقی بین دو نفر تقسیم بشه ولی وامی که بانکها با نام مضاربه میدن به دلیل اینکه در ضرر شریک نیستن و سود قطعی میگرند شرعا درست نیست.
اگر بشه به طریقی این اطمینان رو به وجود اورد خیلی خوب میشه
ما هم ایده های بسیاری برای واردات داریم ولی به دلیل کمبود سرمایه نمیتونیم اون طور که باید تجارت کنیم و اگر کسی قصد سرمایه گذاری داره و تضمین منطقی میخواد ما هم حاضر به همکاری با شرایط مضاربه هستیم

تقوی
بازرگانی هامان تجارت قهستان
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خصوصی فرستادم

hafez_maku
25-12-2018, 15:13
تاجران و مدیران محترم

شرکت بازرگانی نصرالله زاده فعال در کشورهای اروپایی با سابقه ی چندین ساله.

حوزه ی فعالیت :
واردات و صادرات انواع کالاها
ترخیص کالا از گمرک بازرگان
واردات تخصصی موز زیر قیمت بازار ایران و تحویل سریع یک فرصت ویژه برای شرکت های پخش میوه جات که به دنبال سود بیشتر و رقابت کمتر هستند.

راههای ارتباطی :
شماره تلفن : 09142788013 - 09120127332
ایدی تلگرام : Telegram: Contact @banana_import ([Only Registered And Activated Users Can See Links])