PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرصتهای موجود در بازاچه های مرزی

p-rad
01-09-2013, 00:29
اول از همه خیلی خوشحالم از اینکه با این سایت اشنا شدم .ممنون میشم نظراتتون رو در مورد بازارچه های مرزی بدونم .چجوری میشه از این موقعیت استفاده کرد من تو یک شهر مرزی در خراسان هم مرز با ترکمنستان زندگی میکنم خوشحال میشم. منو راهنمایی کنید ونظراتتون رو در میون بزارید

p-rad
01-09-2013, 12:47
از اساتید سایت میخوام که منو از نظرات ارزشمندشون بی نصیب نزارن

s0or
01-09-2013, 18:22
ترکمنستان یه کشور زراعی هستش یعنی به دو چیز عمده نیاز داره مواد اولیه زراعی و صنعتی
که عمدتا" هم می تونه یه محصول بفروشه اونم محصولات زراعی هستش
من اون طرفا هیچ وقت نیومدم ولی به شما راهنمایی که می کنم اینه اول میای بسته به وسع خودت واسه صادر کننده ها کار می کنی ..ترخیص و کوله بری و حالا هرچی هست بعدش که مشتری هاشو پیدا کردی خودت باهاشون معامله می کنی.یه خورده کثیفه و حلال من الله هستش .
آمار صادرات و واردات امسال رو هم اتچ کردم

p-rad
03-09-2013, 01:10
ممنون از این که وقت گذاشتید

حسی
28-11-2014, 20:53
سلام
بازارچه فعالمون با ترکمنستان ک باجگیرانه
سرخسم که گمرکه وعملا بازارچه مرزی نداره
معمولا خودروی دسته دوم خیلی میره ترکمن از اون ورم گاز مایع و کنجاله واردات داریم

zarei
28-11-2014, 22:01
ترکمنستان یه کشور زراعی هستش یعنی به دو چیز عمده نیاز داره مواد اولیه زراعی و صنعتی
که عمدتا" هم می تونه یه محصول بفروشه اونم محصولات زراعی هستش
من اون طرفا هیچ وقت نیومدم ولی به شما راهنمایی که می کنم اینه اول میای بسته به وسع خودت واسه صادر کننده ها کار می کنی ..ترخیص و کوله بری و حالا هرچی هست بعدش که مشتری هاشو پیدا کردی خودت باهاشون معامله می کنی.یه خورده کثیفه و حلال من الله هستش .
آمار صادرات و واردات امسال رو هم اتچ کردم

سلام دوست عزیز من کلیه موا اولیه کشاورزی به خصوصو سم .کود وبذر را دارم
2657

EhsanHP
30-11-2014, 23:23
من به باجگیران سفر کردم نمیدونم سال 78 بود انگار ... اون موقع خیلی کوچک بود و طرف ایرانیش تقریبا کاری انجام نمی شد. الان اوضاع چطوره رشد کرده؟
برای صادرات گوشت سفید مناست هست اونطرفا؟

حسی
01-12-2014, 20:03
اگه ی تریلی قیر ببری دوقارون اونجا بجز کارت بازرگانی و مشتری که باید داشته باشی
چ مشکلات دیگه رو باید پیش بینی کنی؟؟؟

EhsanHP
03-12-2014, 19:08
اگه ی تریلی قیر ببری دوقارون اونجا بجز کارت بازرگانی و مشتری که باید داشته باشی
چ مشکلات دیگه رو باید پیش بینی کنی؟؟؟
اسمش روشه ... بازارچه مرزی باجگیران :)))