PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایندر تصویری ماهواره

امیر حیدری
24-08-2013, 12:43
با سلام /بنده با همکارم موفق به تولید فایندر تصویری شدیم .دنبال راهی برای فروش این کالا در خارج از کشور میباشیم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:graduated:

امیر حیدری
24-08-2013, 12:49
فایندر

خشایار
24-08-2013, 14:23
سلام
اول این اختراع رو ببر در ثبت شرکت ها ثبت کن بعد براش تو همین ایران کلی مشتری هست از نصابهای ماهواره بگیر تا کل بانک ها تو ایران بعد برو تو بازار خارجی

naseer2263
24-08-2013, 17:16
با سلام خدمت دوست عزیزمون،ابتدا لازم میدونم این موفقیتو خدمت شما تبریک عرض کنم و امیدوارم روز به روز موفق و موفقتر باشید .برای تجاری سازی این محصول لازمه که نمونه محصول ارائه شده کامل باشه و توجیه اقتصادی داشته باشه و مورد دوم اینکه چه اجباریه شما تجاری سازی کنید .شما نمونه عکس یا فیلم از این محصول در این تاپیک قرار بدید تا دوستان با شمای کلی این محصول آشنا بشن من فکر میکنم این محصول موجود باشه چون چند وقت پیش یکی از دوستان بنده که نصاب هستش یک دستگاهی در دست داشتن که برای بنده جالب بود این دستگاه شمائی شبیه تبلت داشت و یک صفحه مانیتور رنگی بزرگی داشت که وقتی دوست بنده سیم را به ورودی این دستگاه وصل کردن تونستن خیلی راحت در عرض چند دقیقه نصب را انجام بدن.و در ضمن شما لطف کن یه شماره تماس از خودت در اختیار بنده قرار بده اگر محصولت واقعا با کارکرد عالی باشه میتونم روی بازاریابیش برات کار کنم چون افراد زیادی رو میشناسم که نصاب هستن .