PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت اولین واردات از چین

geramimanesh
19-08-2013, 19:22
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز،
من تازه وارد این انجمن شدم و از خواندن سوالات و پاسخ های دوستان لذت بسیار بردم و مطالب خیلی زیادی را نیز در همین روز اول آموختم. امیدوارم شما دوستان عزیز بتوانید بنده را نیز راهنمایی کنید.
تقریباً حدود 6 ماهی است که وارد بازار فروش لپ تاپ و تبلت در تهران شده ام که متاسفانه هم بعلت نا آشنا بودن با بازار و هم بعلت اوضاع بد اقتصادی کنونی، تاکنون کارم رونق چندانی نداشته است و چون در این مدت بصورت واسطه عمل کرده ام، هم تعداد فروشم کم بوده است و هم سود کمی برده ام. لذا تصمیم گرفته ام واردات تبلت از چین را آغاز کنم، شاید با این کار هم در فروش دستگاهها سود بیشتری ببرم و هم کم کم بتوانم دستگاههای وارداتی خودم را در بازار پخش کنم. حال سوال من از دوستان این است:
1) آیا هنوز هم در خصوص حمل کالاها از چین در تحریم می باشیم و هنوز می بایست صبر کنیم تا اوضاع تحریم ها کمی کاهش یابد؟
2) چون سرمایه من در اول کار کم است و هنوز کشش بازار را نیز ارزیابی نکرده ام. تصمیم دارم در پارتی اول فقط حدود 30 دستگاه تبلت را وارد کنم، بهترین روش برای این تعداد کم دستگاه که مقرون به صرفه هم باشد، چیست؟
3) یک شرکت آشنا پیشنهاد داده است که من خودم را وارد این ماجرا نکنم و او از کانالهایی که دارد، دستگاهها را در تهران تحویل من می دهد و درصدی هم بابت این کار از من میگیرد، آیا چون من آشنا به امر واردات نیستم بهتر است این پیشنهاد را قبول کنم یا خودم آهسته آهسته قدمها را بردارم تا هم با مراحل آشنا شوم و هم شاید برایم دستگاهها کمی ارزانتر بیفتد.(آیا درصدی که او میگیرد مشخص و معین است؟ مقدار این درصد چقدر است؟)
4) در پایان ضمن تشکر از شما دوستان عزیز، اگر راهنمایی و یا تجربه خاصی در این باره دارید، خوشحال می شوم تا آنرا با بنده و دیگر دوستان جدید در این انجمن، در میان بگذارید تا از تجربیات شما سروران گرامی ما تازه واردها نیز کمی با اطلاع شویم.

منتظر پاسخهای گرمتان هستم
موفق باشید

ahmadrhp
20-08-2013, 10:37
سلام
به انجمن خوش امدید
دوست عزیز! من یکسال پیش دقیقا همین راهی رو که شما الان می خواهید دنبال کنید رفتم!
100 تا تبلت از شنزن خریداری کردم و سعی کردم تو بازار بفروشم
با مشکلات زیادی مواجه شدم تا کارم رو به سرانجام رسوندم:
1- شما چه 10 تا چه 10000 تا تبلت بخری اگر بخوای از روال قانونی وارد کنی باید از استاندارد، گمرک و ... رد بشی! این به این معنی که هزینه سربار برای تعداد کم کالا، باعث افزایش قیمت و کم شدن قدرت رقابت میشه!!!
2- خرید از چینی ها تو این تعداد، باعث میشه که قیمت کالا را با شما بیشتر از مشتریان مثلا 1000 تایی حساب کنن (تازه اگر موفق بشید از کارخونه بخرید!)
3- بازرسی کیفیت کالا تو این تعداد مقرون به صرفه نیست و در نتیجه درصد کالای معیوبتون میره بالا
4- برای گارانتی کردن محصول و خدمات پشتیبانی دچار مشکل میشید.
نهایتا به نظر من در این تعداد مقرون به صرفه نیست، ولی اگر بازهم تمایل داشتید، و توضیحات بیشتری می خواستید، من در خدمتم.

goharinezhad
20-08-2013, 12:00
اگه بتونی قاچاقچی بندرعباس پیدا کنی بگی از دوبی واست بیارن برای شروع بهتره

geramimanesh
21-08-2013, 10:37
سلام
به انجمن خوش امدید
دوست عزیز! من یکسال پیش دقیقا همین راهی رو که شما الان می خواهید دنبال کنید رفتم!
100 تا تبلت از شنزن خریداری کردم و سعی کردم تو بازار بفروشم
با مشکلات زیادی مواجه شدم تا کارم رو به سرانجام رسوندم:
1- شما چه 10 تا چه 10000 تا تبلت بخری اگر بخوای از روال قانونی وارد کنی باید از استاندارد، گمرک و ... رد بشی! این به این معنی که هزینه سربار برای تعداد کم کالا، باعث افزایش قیمت و کم شدن قدرت رقابت میشه!!!
2- خرید از چینی ها تو این تعداد، باعث میشه که قیمت کالا را با شما بیشتر از مشتریان مثلا 1000 تایی حساب کنن (تازه اگر موفق بشید از کارخونه بخرید!)
3- بازرسی کیفیت کالا تو این تعداد مقرون به صرفه نیست و در نتیجه درصد کالای معیوبتون میره بالا
4- برای گارانتی کردن محصول و خدمات پشتیبانی دچار مشکل میشید.
نهایتا به نظر من در این تعداد مقرون به صرفه نیست، ولی اگر بازهم تمایل داشتید، و توضیحات بیشتری می خواستید، من در خدمتم.

با تشکر از ahmadrhp بابت پاسخ گرم و صمیمی که دادی،
با نظر شما کاملاً موافق هستم، ولی می ترسم چون اول کار هستم اگر تعداد بالا بیاورم نتوانم در بازار زود و سریع پخش و توزیع نمایم. به نظر شما برای بار اول چه تعداد تبلت مقرون به صرفه است؟ و به نظرتان خودم بیاورم یا کار را به کسی دیگر بدهم و کالا را در تهران تحویل بگیریم و درصدی هم به او بدهم؟ این مقدار درصد چقدر است؟
خوشحال می شوم اگر نکات خاصی دیگری هم هست آن را بیان فرمایید چون تصمیم گرفته ام این کار را شروع کنم، احساس می کنم شاید بازار و دلار تا چند ماه دیگر به یه ثباتی برسد و بهترین زمان برای شروع کار است، نظر شما و دیگر دوستان چیست؟

geramimanesh
21-08-2013, 10:41
اگه بتونی قاچاقچی بندرعباس پیدا کنی بگی از دوبی واست بیارن برای شروع بهتره

متشکرم از پاسختان، این کار هم بد نیست ولی هم پرخطر است و هم شخص مورد اعتمادی را سراغ ندارم.
منظور شما از دوبی این است که تبلت را از بازار دبی تهیه کنم یا از چین اول برود دبی و از آنجا توسط قاچاقچی به دست من برسد؟

roshan
22-08-2013, 05:04
تشکر از استارتر عزیز بابت پست

geramimanesh
26-08-2013, 18:21
با سلام مجدد،
در مورد سوالی که پرسیدم، کسی دیگه نظری نداره!!
می خواستم بدانم به نظرتان حداقل تبلتی که برای بار اول از چین بیاوریم چه میزان باشد مناسب است؟ چون تازه باید بعد از آوردن بازاریابی اونو شروع کنم که بتونم اونو پخشش کنم!
یکی میگفت، اگه بخواهی 30 تا 50 بیاری چون تبلت کوچیک و جا گیر نیست، بهتره هوایی بیاری که زود به دستت برسه و بتونی بازاریابیتو شروع کنی! نظر دوستان برای حمل هوایی چیه؟!

مرتضی
27-08-2013, 08:29
با سلام مجدد،
می خواستم بدانم به نظرتان حداقل تبلتی که برای بار اول از چین بیاوریم چه میزان باشد مناسب است؟ چون تازه باید بعد از آوردن بازاریابی اونو شروع کنم که بتونم اونو پخشش کنم!
یکی میگفت، اگه بخواهی 30 تا 50 بیاری چون تبلت کوچیک و جا گیر نیست، بهتره هوایی بیاری که زود به دستت برسه و بتونی بازاریابیتو شروع کنی! نظر دوستان برای حمل هوایی چیه؟!

سلام
برای حمل 50 تا تبلت که حجم خیلی کمی رو نسبت به ارزش بار داره، غیر از حمل هوایی اصلا درست نیست.

stable.rock90
27-08-2013, 13:10
با سلام مجدد،

سلام
من خودم شاید یک تازه کار باشم .
شما خیلی داری سخت می گیری . برا اینکه بدونی باصرفه هست یا نه بشین خودت حساب کن .
ببین شرکت چینی به چه قیمتی به شما تبلت می ده . هزینه هوایی چقدره ؟چقدر گمرک می خواد ؟ چقدر استاندارد می خواد ؟
همه اینها رو جمع کنی میشه قیمت تمام شده کالا . بعد تو بازار یک گشتی بزنی و یا با شرکت های مرکزی تبلت قیمت بگیری منظورم تو ایرانه قیمت بازار داخلی عمده هم دست می یاد بعد حساب کن ببین می سرفه یا نه؟

یک نصیحت هم بهت دارم بعنوان برادر کوچیکتر . چینی ها رو من خودم به شخصه بسیار کلاهبردار می شناسم بدون هیچ عجله و بی فکری برو جلو .گرفتی که چی میگم ؟ یک اشتباه کوچیک و بی دقتی باعث از بین رفتن سرمایه ات می شه . به همه پیشنهادها خوب فکر کن کاملا سبک سنگین کن . راه های کور و مبهم رو بشناس از کوچیکترین مسئله رد نشو
من خودم تو کار مواد غذاییم هفته ای چند تا سفارش می گیرم ولی به اونی عمل می کنم که کمترین ریسک و کمترین ابهام رو داشته باشه

کاری از دست بیاد در خدمتم . برات ارزوی موفقیت می کنم

bitumen
27-08-2013, 18:37
سلام
دوستان من نیازمند شخصی هستم که قیمت چند کالا رو برامون از چین بگیره و اگر بصرفه بود بصورت آزمایشی برامون وارد کنه.
لطفا اگر در توان دارید بفرمایید.

s0or
28-08-2013, 02:30
ای واویلا
این ره که تو می روی به ترکستان است
چینی جماعت دفعه اول سر هممون کلاه گذاشتند شما هم سرت کلاه میره .از ما گفتن
باید از هر نظر از جنست مطمعن باشی .
به نظر من یه چیز تابلو بخر که سرت نمونه
آها راستی قاچاقچی نه شرکت های بازرگانی ارسال کالا از دبی به ایران
کشتی میاره دبی از بندر عباس میاد و میره سلیمانیه از اونجا با قاطر میاد بانه همش همش حدود50000 کارتنی مفته
خاستی یکیش رو معرفی می کنم .
یکی از بچه های persiantools هم گوشی های با کیفیت بالا رو از چین نیابتی معامله می کنه می تونی ازش اطلاعات بگیری

mehdi moussavi
28-08-2013, 10:04
سلام
دوستان من نیازمند شخصی هستم که قیمت چند کالا رو برامون از چین بگیره و اگر بصرفه بود بصورت آزمایشی برامون وارد کنه.

سلام دوست عزیز... از اونجایی که شما نمی دونی چی می خواهی بخری و از کی می خواهی بخری دردسر سازه... یعنی واسه هر کسی که بخواد اقدامی بکنه مسئولیت داره... چون آخرش شما ناراضی می شی.... شما جنست را انتخاب کن از طریق سایت با شرکت مکاتبه کن... قیمت را توافق کن بعد من می گم به کدوم شرکت تحویل بدن در چین تا برات بیارن....

bitumen
28-08-2013, 10:29
سلام دوست عزیز... از اونجایی که شما نمی دونی چی می خواهی بخری و از کی می خواهی بخری دردسر سازه... یعنی واسه هر کسی که بخواد اقدامی بکنه مسئولیت داره... چون آخرش شما ناراضی می شی.... شما جنست را انتخاب کن از طریق سایت با شرکت مکاتبه کن... قیمت را توافق کن بعد من می گم به کدوم شرکت تحویل بدن در چین تا برات بیارن....
سلام
جنس رو انتخاب کردم، میدونم چی باید وارد کنم...فقط قیمت ها رو نمی دونم که اونم باید قیمت بگیرم دیگه.
سایتی هست که قیمت گوشی موبایل رو زده باشه؟

mehdi moussavi
28-08-2013, 10:40
سلام
جنس رو انتخاب کردم، میدونم چی باید وارد کنم...فقط قیمت ها رو نمی دونم که اونم باید قیمت بگیرم دیگه.
سایتی هست که قیمت گوشی موبایل رو زده باشه؟

سایتی نمی شناسم اما وقتی به لاتین سرچ می کنی قیمت فلان در چین چند تا سایت مثل علی بابا بالا می اد....

ahmadrhp
28-08-2013, 10:50
با تشکر از ahmadrhp بابت پاسخ گرم و صمیمی که دادی،
با نظر شما کاملاً موافق هستم، ولی می ترسم چون اول کار هستم اگر تعداد بالا بیاورم نتوانم در بازار زود و سریع پخش و توزیع نمایم. به نظر شما برای بار اول چه تعداد تبلت مقرون به صرفه است؟ و به نظرتان خودم بیاورم یا کار را به کسی دیگر بدهم و کالا را در تهران تحویل بگیریم و درصدی هم به او بدهم؟ این مقدار درصد چقدر است؟
خوشحال می شوم اگر نکات خاصی دیگری هم هست آن را بیان فرمایید چون تصمیم گرفته ام این کار را شروع کنم، احساس می کنم شاید بازار و دلار تا چند ماه دیگر به یه ثباتی برسد و بهترین زمان برای شروع کار است، نظر شما و دیگر دوستان چیست؟

سلام
ماهیانه چند تا تبلت می تونی بفروشی؟(حدس و گمان رو بزار کنار و به امار فروش قبلت مراجعه کن) برای فروش 3 ماه تا 6 ماهت باید خرید کنی! البته توجه کن که این تعداد فروشی که الان داری مال کدوم برندهاست و حواست باشه یه برند چینی ناشناخته توان جذب مشتری کمتری رو داره، مگه اینکه قیمتش خیلی پایین باشه!
از سایت علی بابا برای پیدا کردن قیمت استفاده کن، ولی از این شرکت ها تا مطمئن نشدی خرید نکن
چون تعداد کمه، بازرسی کالا برات مقرون به صرفه نیست، پس روی حداقل 10 درصد جنس خراب تو بارت حساب کن!

چون تعدادت کمه، باید یه شرکت پیدا کنی که بار تو رو هم کنار بار بقیه تو یه کانتینر جا بده برات بیاره یا با پست هوایی برات ارسال کنن (دومی گرونتره ولی سریعتر)
اگر بخوای کسی برات خرید کنه و بیاره این هزینه ها رو باید بدی : هزینه یا پورسانت خرید (بسته به مبلغ خرید داره) + هزینه حمل + هزینه گمرک، استاندارد و ... + هزینه ترخیص کار

در مورد بازار و دلار هم تا صلح توی کل منطقه برقرار نشه، بازار همینه!

stable.rock90
28-08-2013, 13:19
ای واویلا
این ره که تو می روی به ترکستان است
چینی جماعت دفعه اول سر هممون کلاه گذاشتند شما هم سرت کلاه میره .از ما گفتن
باید از هر نظر از جنست مطمعن باشی .
به نظر من یه چیز تابلو بخر که سرت نمونه
آها راستی قاچاقچی نه شرکت های بازرگانی ارسال کالا از دبی به ایران
کشتی میاره دبی از بندر عباس میاد و میره سلیمانیه از اونجا با قاطر میاد بانه همش همش حدود50000 کارتنی مفته
خاستی یکیش رو معرفی می کنم .
یکی از بچه های persiantools هم گوشی های با کیفیت بالا رو از چین نیابتی معامله می کنه می تونی ازش اطلاعات بگیری

می گم رفیق شما جز مایوس کردن و دادن انرژی منفی کاری از دست نمیاد ؟
بجای این کهارا هر کاری که از دستت می یاد براش انجام بده .پ
این که میگی سر شما هم کلاه میره اصلا معلوم نیست شاید این بنده خدا طوری حرکت کنه که از صدتا ادم حرفی مثل من و تو هم جلوتر باشه ؟
همیشه یادت باشه (( مواظب افکارت باش که شخصیتت رو می سازه )) مولا علی (ع)

مرتضی
29-08-2013, 08:18
سلام

سلام
این مسیر درستی برای خرید کالاهایی مثل موبایل و تبلت و این جور چیزا نیست. خرید و فروش این کالاها نیاز به تخصص داره، کسی که خودش متخصص این کار هست، 2 هفته اینجا میاد و هرروز میگرده تا جنس مناسب و در واقع اونچه که میخواد رو پیدا کنه. بنابراین بهترین حالت این هست که خودتون اقدام کنید. یک بار اقدام میکنید و سالها خرید میکنید. اگر صحبت از برند خاصی باشه و تعداد قابل توجه ، شرکت های بازرگانی میتونن براتون کاری بکنن ولی در غیر این صورت نه. شرکت بازرگانی اگر بخواد برای شما بخره و وارد کنه، شما میشی مشتری ایران نه وارد کننده.
شما بگرد چیزی که میخوایی رو پیدا کن و بعد برای خرید و حمل و ترخیصش با شرکت بازرگانی یا فورواردر وارد مذاکره شو.

s0or
29-08-2013, 15:17
دوستان درست می فرمایند
من با نمایده محصولات جانسون داشتم صحبت می کردم
می گفت 15 میلیون لباس زیر زنانه خریدم از چین ولی وقتی رسید فهمیدم سایز لباس چینی کوچکتره و به تن هیچ کس نمیشه
می گفت الانم توی انباره
ولی دفعه بعد سشوار خریده بود و ...خودش رو بسته
شما که نمیخای همیچین بلایی سرت بیاد ?
پس مواظب باش و با احتیاط جلو برو ان شاالله که موفق میشی

geramimanesh
29-08-2013, 17:45
سلام
من خودم شاید یک تازه کار باشم .
شما خیلی داری سخت می گیری . برا اینکه بدونی باصرفه هست یا نه بشین خودت حساب کن .
ببین شرکت چینی به چه قیمتی به شما تبلت می ده . هزینه هوایی چقدره ؟چقدر گمرک می خواد ؟ چقدر استاندارد می خواد ؟
همه اینها رو جمع کنی میشه قیمت تمام شده کالا . بعد تو بازار یک گشتی بزنی و یا با شرکت های مرکزی تبلت قیمت بگیری منظورم تو ایرانه قیمت بازار داخلی عمده هم دست می یاد بعد حساب کن ببین می سرفه یا نه؟

یک نصیحت هم بهت دارم بعنوان برادر کوچیکتر . چینی ها رو من خودم به شخصه بسیار کلاهبردار می شناسم بدون هیچ عجله و بی فکری برو جلو .گرفتی که چی میگم ؟ یک اشتباه کوچیک و بی دقتی باعث از بین رفتن سرمایه ات می شه . به همه پیشنهادها خوب فکر کن کاملا سبک سنگین کن . راه های کور و مبهم رو بشناس از کوچیکترین مسئله رد نشو
من خودم تو کار مواد غذاییم هفته ای چند تا سفارش می گیرم ولی به اونی عمل می کنم که کمترین ریسک و کمترین ابهام رو داشته باشه

کاری از دست بیاد در خدمتم . برات ارزوی موفقیت می کنم

با تشکر از شما دوست عزیز
مرسی از راهنمایی های خوبت. حتماً همین کارو می کنم و با دقت کافی و بدون هیچ عجله ایی کارو شروع میکنم.

geramimanesh
29-08-2013, 18:03
سلام
ماهیانه چند تا تبلت می تونی بفروشی؟(حدس و گمان رو بزار کنار و به امار فروش قبلت مراجعه کن) برای فروش 3 ماه تا 6 ماهت باید خرید کنی! البته توجه کن که این تعداد فروشی که الان داری مال کدوم برندهاست و حواست باشه یه برند چینی ناشناخته توان جذب مشتری کمتری رو داره، مگه اینکه قیمتش خیلی پایین باشه!
از سایت علی بابا برای پیدا کردن قیمت استفاده کن، ولی از این شرکت ها تا مطمئن نشدی خرید نکن
چون تعداد کمه، بازرسی کالا برات مقرون به صرفه نیست، پس روی حداقل 10 درصد جنس خراب تو بارت حساب کن!

چون تعدادت کمه، باید یه شرکت پیدا کنی که بار تو رو هم کنار بار بقیه تو یه کانتینر جا بده برات بیاره یا با پست هوایی برات ارسال کنن (دومی گرونتره ولی سریعتر)
اگر بخوای کسی برات خرید کنه و بیاره این هزینه ها رو باید بدی : هزینه یا پورسانت خرید (بسته به مبلغ خرید داره) + هزینه حمل + هزینه گمرک، استاندارد و ... + هزینه ترخیص کار

در مورد بازار و دلار هم تا صلح توی کل منطقه برقرار نشه، بازار همینه!

با تشکر از پاسختان،
راستشو بخواهی چون الان اول کارمه در حال حاضر ماهی حداکثر 4 تا فروش بیشتر ندارم. ولی فکر میکنم اگه بار مال خودم باشه و قیمت محصولم مناسب باشه بتونم بیشتر بفروشم. حالا چند روزی هست که دارم با دوستانم که در بازار کامپیوتر در تهران مغازه دارن مشورت میکنم، نظر اونا اینه که چون سرمایه ام کمه و هنوز تو بازار خوب جا نیفتادی به جای آوردن یه محصول سنگین قیمت مثل تبلت فعلاً با موس کارم رو شروع کنم و چون اون خیلی ارزونه راحتر می تونم تو بازار آبش کنم. یکی میگفت یه شرکتی 1500 تبلت هیوندای آورده، رو دستش مونده و هنوز نتونسته خوب تو بازار پخشش کنه!! این موضوع یه ذره منو دو دل کرده که همون تبلت رو بیارم یا فعلاً برم سراغ موس؟! که اگه موس هم باشه فکر کنم با پست هوایی بهتر باشه (( همون نظری که شما و دوستمون آقا مرتضی داده اند))
حالا شما که چند سال تو این رشته هستید، نظرتون چیه؟ موس یا تبلت؟ خوشحال میشم هم نظر شما و هم نظر دوستانی که تو واردات تجهیزات کامپیوتری هستن را بدونم!!

s0or
30-08-2013, 18:29
برو به این سایت که برات پخ کردم
خوشت میاد

انصافا" شما خیلی مودبین آدم خوشش میاد هر چی می دونه بگه

hamid8864
21-01-2014, 22:38
سلام دوستان عزیز
من برای اولین بار هست که به فکر خرید و واردات از چین افتادم برای فروشگاه خودم لوازم دکوری تزئینی و ابزار آلات و لوازم کاربردی آشپزخانه اگر ممکنه دوستانی که در چین زندگی میکنند و کارشون در این زمینه هست من رو راهنمائی کنند.
اول اینکه کدان شهرها برای این کار مناسبترند؟ بعد اینکه من اگر از چند جای مختلف خرید کنم چطوری اجناس رو در یکجا جمع کنم ؟و دیگر اینکه برخی کارخانه ها را پیدا کردهام که باید کالا را برای من تولی کنند اعتبار این کارخانه ها و پروسه تحویل با همان کیفیت سفارش داداه شده به چه صورت است و آیا این اجناس که جزء اولویت 10 کالاهست را میتوان ثبت سفارش و ترخیص کرد ؟و یا هر گونه راهنمائی و کمک چه در زمینه کارگو وحمل وگمرک وتحویلمیتوانید ممنوت میشم راهنمائی کنید

Arshia6142
31-10-2014, 11:35
سلام دوستان
معمولا دوستانی که برای اولین بار میخواهند شروع به واردات کرده و پا در این عرصه بذارند با اولین مشکل : "از کجا و چجوری باید شروع کنم ؟!" مواجه میشوند.
درصورتی که هر یک از کاربران محترم مایل هستند که در زمینه واردات از ابتدا تا مرحله ترخیص آموزشی ببینند میتوانند با چند جلسه آموزش استارت شروع واردات رو خود شخصا بزنن.

((هزینه این چند جلسه آموزشی بطور توافقی میباشد)).

کاربر لازم است قبل از شرکت در این کلاسها و شروع آموزش شرایط ذیل را حتما دارا باشد :

1 – حتما باید ساکن تهران باشد چون آموزشها باید بصورت حضوری باشد (در حدود 3 جلسه).
2 – کالایی که کاربر درنظر دارد واردکند جزء موارد تحریمی ، کالای ممنوعه ، کالای خاص که واردات اون نیاز به مجوز خاص دارد و .... نباشد.
3 – سرمایه کاربر (البته کاملا بستگی به نوع جنس دارد) در حدود حداقل 20.000.000 تومان الی 50.000.000 تومان باشد. (این پول به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشود ، بلکه کاربر بعد از یادگیری مراحل واردات و پیدا کردن فروشنده در کشور خارجی خود شخصا با سرمایه خود استارت کار را میزند و نیازی به دادن این پول به شخص ایرانی یا ثالث نیست بلکه خود مستقیما با طرف خارجی وارد معامله میشود).
4 – کاربر الزاما برای کالایی که قصد واردات آن را دارد حتما بازار یا کانال فروشی داشته باشد که این شامل یک بنگاه فروش ، دفترفروش ، مغازه یا مشتری و .... در مورد این کالا میباشد (پس کاربر عزیز تصور اینکه بدون داشتن مشتری یا کانال توزیع به واردات این کالا دست بزند و بعد شروع به فروش آن کند را از ذهن بدور کند، چون پیش از داشتن کانال توزیع و مشتری واردات یک کالا با این شرایط حاکم بر بازار ایران اشتباه محض است).
5 – کاربر باید بطور حداقل متوسط به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد ، چون اکثر مکاتبات با طرفهای خارجی با زبان رایج انگلیسی انجام میپذیرد.

درصورت تمایل میتوانید در همین سایت نامه خصوصی بزنید که در زمینه محل تشکیل کلاسها و تلفن تماس تبادل اطلاعات کنیم.

با تشکر

Luxmarket
04-11-2014, 12:40
دوستان نیازمند وارد کننده هستم از چین لطفا با ایدی زیر تماس بگیرید
ID : takbarg70

aminalipour
04-11-2014, 17:36
سلام به همگی....
از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه.
1- بنده در حال حاضر به بندر انزلی دسترسی دارم....برای واردات از چین یا دبی آیا به صرفه هست که با ترانزیت داخلی از گمرک بندر عباس تا گمرک انزلی کالا رو حمل کنیم و بعد ترخیصش کنیم؟ یا بهتره که خودمون بریم بندر عباس و اونجا ترخیصش کنیم و خودمون حملش کنیم.....
و آیا کلا نرخ ترانزیت داخلی که هنوز کالا ترخیص نشده با نرخ حمل بار معمولی (باربری) فرق میکنه؟
توضیح اینکه چون در ابتدای کار هستیم کل محموله به تعدادیست که در یک خودروی شخصی جا میشه
2- اگر قصد واردات تعداد محدودی از هر جنس و از فروشنده های مختلف داشته باشیم و بخواهیم همه این بسته ها در یک انبار یا شرکت به صورت یک محموله پکیج بشن و بعد فرستاده بشن باید چه کار کرد؟ آیا شرکتی در چین یا دبی برای این امر سراغ دارید؟
3- کالاهایی که با پست وارد ایران میشن به فرض تشخیص تجاری بودن آیا تعرفه های گمرکی به منوال معمول است؟ و اینکه اگر نیاز به ثبت سفارش داشته باشن، چون این عمل بعد از رسیدن محموله به ایران اتفاق می افته مشکل ساز نیست؟ و اصلا در ثبت سفارش قسمت شرایط معامله، طریقه حمل و هزینه حمل و بیمه (برای محاسبه cif) چطور باید پر بشه؟
میدونم سوالام یکم گیج کننده بود....لطفا راهنماییم کنین....ممنونم

moshaver
15-01-2015, 15:30
با من از طریق mosh_baz1992@yahoo.com تماس بگیرید . شاید بتوان کمکتان کنم.

مرتضی
16-01-2015, 12:15
سلام به همه دوستان
وقت همگی بخیر

شرکت ما در چین ، با پرسنل مجرب چینی مسیر تجارت با چین رو برای شما راحت تر و امن تر خواهد کرد .

راههای ارتباطی با من :

tell: 008618620294929

yahoo id: mzhepeto

wechat: matemao777

whats app: 008618620294929

viber: 008618620294929

QQ: 1879378264

شماره دفتر ایران :
021-4646320
021-46048350

برای پاسخ گویی به سوالات شما درباره چین ، میتونید در تاپیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) که به همین منظور ایجاد کردم سوالات رو مطرح بفرمایید . پاسخ گو خواهم بود

تجارت با چین ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پیروز باشید

ebrahim33
22-01-2015, 14:00
دوستان نیازمند وارد کننده هستم از چین لطفا pm بدید.

speirow
22-01-2015, 14:10
سلام.
پیشنهاد نمی کنم تبلت وارد کنی از چین.دوست من هزار تا تبلت با مارک خودش سفارش داد از چین که چیزی حدود 160 میلیون تومان شد ولی متاسفانه رو دستش باد کرد.تبلت چینی یه زمانی سود خوبی داشت ولی الان نه.در ضمن دوست من هزینه های گمرکی و اینا رو هم نداشت ولی بازم فروش نرفت.
پیروز باشید

kahroba2000
28-01-2015, 12:03
سلام دوستان
بنده حدود 20 کارتن به ابعاد 60 در 40 در 40 سانت حاوی برد الکترونیکی میخوام از چین بیارم.
ترخیصش کار خودم نیست.
اگه کسی از دوستان هست که میتونه ترخیص کنه و تو شیراز یا بندرعباس یا کرمان تحویل بده لطفا پیام بده.
ممنون

farzansalehi1976
11-05-2015, 18:24
با سلام . نمیدونم شاید هم اشتباه کنم ولی این تبلیغ آموزشی شما بدجور توی ذوق من یکی میزنه.من تو این سایت حدود 6ماهی میشه عضو شدم و چون مطلب خاصی برا عرضه کردن ندارم بیشتر خواننده بودم.خواستم بگم در مقابل ذوستان بزرگواری مثل آقا بهزاد و آقا مرتضی و اساتید دیگه که بزرگوارانه دونسته هاشون رو منتقل میکنن این مطلب شما با عرض معذرت کمی فرصت طلبانه به نظر میرسه. شاید هم نیتتون خیر باشه ولی ظاهرش که کمی برخورنده س. موفق باشید.

farzansalehi1976
11-05-2015, 18:30
مطلب من در مورد نوشته آقای arshia61.. بود. نمیدونم چرا زیر مطلب ایشون تایپ نشد.

nim2012
19-09-2015, 14:40
سلام

کسی کارگو در چین سراغ داره(معتبر) ؟ ادرس و ....
یه سری لوازم الکترونیک مثل تبلت و مودم هست حضورا میخوام از شنزن خرید کنم برای هفته ی اینده -میخوام برام تحویل بگیره و کارهای حمل و ترخیصش رو در ایران هم انجام بده

mhd2005
26-09-2015, 02:13
سلام
سایت علی بابا گزینه ای داره به نام Trade Assurance که ظاهرا کار Buy Protection سایت Aliexpress رو انجام میده .آیا این درسته ؟ و بعد اینکه میخوام تقریبا 100 ساعت مچی بین 7 تا 13 دلار وارد کنم .آیا نیاز به ترخیص کار و کارت بازرگانی هست یا خیر؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن.

naghizadeh
11-10-2015, 20:39
ببینید اولین اقدام در هر کاری، بیشتر با دید کسب تجربه باید صورت گیرد. پیشنهاد دوستی که در تهران تبلت ها را تحویل می دهد، از لحاظ اقتصادی کم ریسک تر می باشد ولی باعث می شود شما هیچوقت وارد حوزه واردات نشوید. به نظر من هر وقت که پولی داشتید که حاضر بودید، ریسک از دست رفتنش را بپذیرید، خودتان وارد حوزه واردات شوید و جنس مورد نظر را وارد کنید. با این حال احتمالات زیر محتمل هست.
1- قیمت تمام شده شما بالاتر از قیمتی باشد که می توانید این تعداد را به صورت نقد در ایران بخرید.
2- طرف چینی کلاهبردار از اب درامده و پولتان از دست برود
3- جنس وارد شده، با اقبال بازار روبرو نشود و شما هم امکان مرجوع کردن نداشته باشید، احتمالا در ایران چنین مشکلی ندارید و امکان مرجوع کردن برایتان وجود دارد یا لااقل مجبور نیستید تعداد بالایی سفارش بدهید

naghizadeh
11-10-2015, 20:43
اگه شما از بازاریابی و فروش جنستان مطمئن نیستید، به نظرم بهتره روی بازاریابی کنید اول، در ضمن به نظرم بهتر است دلایل عدم موفقیت در کارتون رو بیشتر بررسی کنید نه اینکه برای فرار از یک مشکل، خودتان را گرفتار مشکل دیگری بکنید. جسارتا، به نظرم شما بیشتر به اخذ مشاوره کسب و کار نیاز دارید تا مشاوره در واردات

oveis
12-10-2015, 17:02
سلام
سایت علی بابا گزینه ای داره به نام Trade Assurance که ظاهرا کار Buy Protection سایت Aliexpress رو انجام میده .آیا این درسته ؟ و بعد اینکه میخوام تقریبا 100 ساعت مچی بین 7 تا 13 دلار وارد کنم .آیا نیاز به ترخیص کار و کارت بازرگانی هست یا خیر؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن.

بله همان کار را انجام میدهد. بله شما نیاز به ترخیص کار دارید.

pishro-tejarat.ir
01-12-2015, 15:44
با سلام ، شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ارائه دهنده کلیه خدمات بازرگانی، صادرات و واردات، خرید کالا از چین، دارای کارت بازرگانی فعال، گواهی اخذ ارزش افزوده، ک د اقتصادی فعال می باشد.

SARESH
22-04-2017, 02:23
با سلام

بازرگانی صارش مستقر در شنزن چین اماده ارائه خدمات خرید کالا از چین , ارسال به ایران و ترخیص از گمرک بندر عباس است .

لطفا با ما تماس بگیرید : 31805-051

کانال chinairanbiz
17-12-2017, 09:20
سلام . من مقیم چین هستم و خدمات بازرگانی ارائه میدم.

آماده همکاری با شما در موارد زیر هستیم:
- بازرسی کارخانه مورد نظر شما و اعتبارسنجی
- بازرسی کارخانه هنگام تولید جهت حصول اطمینان از کیفیت و مطابقت موارد درخواستی
- بازرسی کارخانه هنگام بارگیری و کنترل تعداد و چیدمان بار در کانتینر
- خدمات هماهنگی حمل توسط نمایندگی انحصاری کشتیرانی جمهوری اسلامی و دیگر شرکتهای حمل بین المللی.
- خدمات مشاوره بازرگانی در چین و جستجوی کالای مورد نظر
- بازدید از نمایشگاهها و جمع آوری اطلاعات به عنوان نماینده شما
کلیه خدمات با هزینه مقرون به صرفه و کیفیت منصفانه ارائه خواهد شد.
شهرهای مهم استان گوانگدونگ: گوانگجو – فوشان – شنزن – گوانگدونگ – جونگشان – جاوچینگ – هویجو – جیانگمن – یونفو
لینک کانال : [Only Registered And Activated Users Can See Links]
تلفن تماس چین و ویچت : 13143582886 86+
تماس از طریق تلگرام :
@MajidAmini2
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
آیدی اسکایپ: maj_maini@hotmail.com
مجید امینی

re.dezhban
19-04-2020, 16:59
باسلام. اگر امکانش باشه راجب واردات لباس زیر از چین راهنمایی کنید ممنون میشم.از کدوم منطقه و راه و روشش

09373829432 واتس اپ