PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات قیر

hamid_sa_0037
07-08-2013, 21:11
با سلام وآروزوی قبولی طاعات و عبادات شما
طی پست قبلی در مورد شرکت معتبر برای صادرات قیر سوال کردم ولی هیچکس از دوستان اطلاعاتی در این مورد ندادن.
به ناچار خودم از طریق جسنجوی اینترنتی فردی رو در مشهد پیدا کردم که شرکت و سایتی داشت که با اولین سرچ پیدا میشد.بعد ازشون پروفرما خواستم دیدم مهر و امضای یک شرکت دیگه رو زدن و اسم شرکت خودشونم نیست.با اون شرکت تماس گرفتم گفتن همچین ادمی برای ما کار میکرد ولی الان دیگه برای ما کار نمیکنه.برای خودش کار میکنه.حالا قرار شده فردا حدود 40 میلیون پول به حساب این شرکت واریز کنم.
خدایی خیلی احساس بدی دارم نسبت به این قضیه.تجربه اولم درمورد صادرات قیر هست.مشتریمونم خیلی عجله داره.نمیدونم چکار کنم.دوستان کسی شرکت معتبر که قیرش هم معتبر باشه و ناخالصی نداشته باشه ممنون میشم اگه معرفی کنن.

شماره تماس : 09153280368
ایمیل : bazargansalar@yahoo.com

bitumen
07-08-2013, 21:21
سلام
همکار گرامی، لطفا اطلاعات بیشتری رو بفرست...شاید همکارم در مشهد بتونه براتون انجام بده.
موفق باشید

hamid_sa_0037
07-08-2013, 21:35
24 تن برای سفارش اولشون دارن.به صورت بشکه میخوان.نوع قیر 85/100.اطلاعات دیگه میخواین بگین تا بدم.
با تشکر

bitumen
07-08-2013, 21:42
الان مشکل شما صادراتش هست یا خرید قیر؟
دنبال چه کسی هستید و برای چه کاری؟(تهیه قیرتون یا ...)
موفق باشید

hamid_sa_0037
07-08-2013, 21:49
مشکل من صادراتش نیست.خرید قیر باکیفیته.
چون واسطه زیاد شده و اکثرا خودشون بسته بندی میکنن و ناخالصی بهش اضافه میکنن.برای همین دنباله یک شرکت معتبرم دراین زمینه که قیر باکیفیت همراه با مجوزهای صادراتیشو داشته باشه.در ضمن مشتری گواهینامه های iso 9001 و ..... رو هم خواسته که باید ازاون شرکت فروشنده بگیرم و براشون بفرستم.

bitumen
07-08-2013, 22:41
اطلاعات تماس رو فرستادم...ایشون عضو اتحادیه صادرکنندگان می باشد و کاملا مورد اعتماد.
اما بهتر است حضوری با ایشان دیدار کنید تا خدای ناکرده مشکلی پیش نیاد.
موفق باشید.

farhad32
08-08-2013, 01:52
با سلام وآروزوی قبولی طاعات و عبادات شما
طی پست قبلی در مورد شرکت معتبر برای صادرات قیر سوال کردم ولی هیچکس از دوستان اطلاعاتی در این مورد ندادن.
به ناچار خودم از طریق جسنجوی اینترنتی فردی رو در مشهد پیدا کردم که شرکت و سایتی داشت که با اولین سرچ پیدا میشد.بعد ازشون پروفرما خواستم دیدم مهر و امضای یک شرکت دیگه رو زدن و اسم شرکت خودشونم نیست.با اون شرکت تماس گرفتم گفتن همچین ادمی برای ما کار میکرد ولی الان دیگه برای ما کار نمیکنه.برای خودش کار میکنه.حالا قرار شده فردا حدود 40 میلیون پول به حساب این شرکت واریز کنم.
خدایی خیلی احساس بدی دارم نسبت به این قضیه.تجربه اولم درمورد صادرات قیر هست.مشتریمونم خیلی عجله داره.نمیدونم چکار کنم.دوستان کسی شرکت معتبر که قیرش هم معتبر باشه و ناخالصی نداشته باشه ممنون میشم اگه معرفی کنن.

شماره تماس : 09153280368
ایمیل : bazargansalar@yahoo.como مشتزی واقعا دارید من میتونم برای هر کجا که خواستید براتون بفرستم قیر با کیفیت تخویل در مقصد برام ایمیل کنید . farhad_t411@yahoo.com

nima7
08-08-2013, 13:36
با سلام وآروزوی قبولی طاعات و عبادات شما طی پست قبلی در مورد شرکت معتبر برای صادرات قیر سوال کردم ولی هیچکس از دوستان اطلاعاتی در این مورد ندادن. به ناچار خودم از طریق جسنجوی اینترنتی فردی رو در مشهد پیدا کردم که شرکت و سایتی داشت که با اولین سرچ پیدا میشد.بعد ازشون پروفرما خواستم دیدم مهر و امضای یک شرکت دیگه رو زدن و اسم شرکت خودشونم نیست.با اون شرکت تماس گرفتم گفتن همچین ادمی برای ما کار میکرد ولی الان دیگه برای ما کار نمیکنه.برای خودش کار میکنه.حالا قرار شده فردا حدود 40 میلیون پول به حساب این شرکت واریز کنم. خدایی خیلی احساس بدی دارم نسبت به این قضیه.تجربه اولم درمورد صادرات قیر هست.مشتریمونم خیلی عجله داره.نمیدونم چکار کنم.دوستان کسی شرکت معتبر که قیرش هم معتبر باشه و ناخالصی نداشته باشه ممنون میشم اگه معرفی کنن. شماره تماس : 09153280368 ایمیل : bazargansalar@yahoo.com آقا حمید سلام . تا جایی که یادمه جواب ایمیلتان را دادم . ما در مشهد کار میکنیم و یکی از فعالیتهای مهم مجموعه ما نفت و مشتقاتش هست . شما آفر مشتری را برای ما ایمیل کن تا در اولین فرصت بهت جواب بدم.راستش چون درخواستت پایینه توجیه نداره اما شما آفر را بده تا ببینیم چی میشه.لازم شد میای دفترمان یا مشهد یا تهران . ectg.co@gmail.com , caspianeast@yahoo.com

علی قربانزاده
08-08-2013, 16:49
سلام
میتونم در زمینه صادراتش به کشور ترکیه کمک کنم

vahiddirector
08-08-2013, 19:39
لطفا کسایی که می خوان پی ام بدن

vahiddirector
08-08-2013, 19:39
سلام اگه تا حالا نخریدید لطفا پی ام بدید ما داریم

اواتار
08-08-2013, 23:09
لطفا کسایی که می خوان پی ام بدن

سلام لطفا یه تو ضیحی بدهید شاید بتوانم برایتان کاری انجام دهم

خشایار
09-08-2013, 14:45
سلام حمید خان
با بنو خدابخشیان که عضو این سایت هست یه تماسی بگیر اونم تو کار صادرات قیر و اینجور کالاها هست .این کار شما با عجله نمیشه حل و فصل کرد بازم با احتیاط تر به قضیه نگاه کن .بازم اگر نتونستی اعلام کن که یه بسیج همگانی انجام بدیدیم تو سایت برات تا دچار ضرر و زیان نشی
ارادتمند شما
خشایار
:excl::excl::excl::excl::excl:
:excl::excl::excl::excl:
:excl::excl::excl:
:excl::excl:
:excl:

petro tejarat paytakht
09-08-2013, 17:26
با سلام
فروش قیر صادراتی 60/70 / 85 100 و .... صادراتی
درخواست خود را در سایت زیر ثبت نمایید
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

nakhaei
09-08-2013, 22:55
دوست عزیز سلام
اول اینکه قیر رو به کدوم کشور میخواهی صادر کنی در چه تناژی وآیا کارای صادراتی وترخیصی رو خودتون انجام میدید اگر به این سوالات جواب بدید میتونم بهتون کمک کنم

lamerd1369
06-11-2013, 00:02
سلام دوستان عزیز
اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لطفا ابتدا یا پیامک بدید یا ایمیل

karaneh
21-10-2014, 13:29
تهیه مخزن ،کانتینر،انبار،محوطه-استافینگ و عملیات قیر به صورت تخصصی تجربه 20ساله ، سریعترین زمان با پاینترین هزینه.
نرخ استافینگ تخفیف ویژه
اماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز
شرکت کرانه دریای طلایی
karaneh.bazargan@gmail.com

مشرق
25-12-2016, 16:11
ترخیص کالای شما از گمرک سردشت به کردستان عراق / با مجوز رسمی از سازمان بازرگانی آذربایجان غربی/صادرات واردات /

ماامین تجارت شما هستیم 09144446000/ رشیدی