PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتاق فکر برای شروع یک تجارت

saw1364
30-07-2013, 15:20
بیاید سوته دلان گرد هم آییم
برای شروع یک تجارت هر نفر در این اتاق یک سوال (به غیر از این سوال که تجارت را از کجا شروع کنیم )و یک پیشنهاد داشته باشد و یک جواب(هر جوابی) برای سوالات قبلی .و همچنین شهر محل سکونتش را اعلام کند .
سوال:صادرات و واردات بهتره یا بازرگانی داخل ایران
پیشنهاد:قیمت کالاهای که دوست دارید بدانید مطرح کنیم تا هر کس در شهر خودش قیمت را پرسیده و بنویسد.

ستاره درخشان بوشهر
17-08-2013, 00:06
صادرات بهتره

saw1364
30-08-2013, 09:31
مثلا صادرات چی ؟
به کدام کشور ؟
بهترین کالا صادراتی ایران چیست؟

s0or
30-08-2013, 18:12
مثلا صادرات چی ؟
به کدام کشور ؟
بهترین کالا صادراتی ایران چیست؟

اتاق بازرگانی تهران آمار صادرات و واردات
مسایل بعدی رو اینجا معذوریم اگه یه یاسین خوندی برات پیغام خصوصی میدم
مفت

saw1364
04-09-2013, 20:14
یاسین نخوندم ولی اگز پیغام بدی مفید یا غیر مفید یاسین می خونم بت قول می دم

ata
05-09-2013, 12:41
سلام
به نظر من صادرات بهتره وخیلی کالا هم میشه صادر کرد، اما متاسفانه کشور ما نتونسته از پتانسیل خودش استفاده بهینه رو ببره برعکس کشورهای همسایه.
من ساکن سقز از کردستان هستم

vahiddirector
08-09-2013, 19:29
با سلام دوستان من در زمینه فروش آپارتمان در شهر های ساحلی ترکیه مثل آلانیا فعالیت می کنم.شما با خرید آپارتمان هم سند بنامتون زده میشه هم میتونین اقامت بگیرید و بمونین.اگه نخواستین خونتونو اجاره میدید و هر وقتم تعطیلات رفتید میرید خونتون.شرکت ما ایزی هوم ترکیه است.اگه مشتری هم پیدا کنین پورسانت میگیرین.اطلاعات بیشتری خواستید پیغام بدید جواب میدم

saw1364
08-09-2013, 22:57
یاید سوته دلان گرد هم آییم
برای شروع یک تجارت هر نفر در این اتاق یک سوال (به غیر از این سوال که تجارت را از کجا شروع کنیم )و یک پیشنهاد داشته باشد و یک جواب(هر جوابی) برای سوالات قبلی .و همچنین شهر محل سکونتش را اعلام کند .
سوال:صادرات و واردات بهتره یا بازرگانی داخل ایران
پیشنهاد:قیمت کالاهای که دوست دارید بدانید مطرح کنیم تا هر کس در شهر خودش قیمت را پرسیده و بنویسد.
بحث اینه

saeed3115
09-11-2013, 21:18
سلام من از ارا ک هستم واردات راحتتره
وحید اپارتمانت چنده

saeed3115
09-11-2013, 21:19
وحید اپارتمتنت چند ه الا نیا کجاست من زیاد به ترکیه امدم :wacko:

پیشگامان
17-11-2013, 08:49
سلام صادرات خیلی بهتره

amir sh
28-12-2013, 00:09
salam.
benazare man sarmaye gozari tooye kare concert behtar az hame chiz ba bazdehe bala hast. shoma ba sarmaye 50 mil ye barnamaro bargozar mikoni va toye modate 1ta2mahe hade aghal 2bara bare poleto sood mikoni. man kare khodam hamine dost dashtid begid rahnamayitoon konam.

heidary1021
28-12-2013, 02:09
[سلام به کلیه دوستان و همکاران عزیزم
بهترین و بزرگترین کار در شروع یک تجارت ابتدا یک همت خوب و عالی به علاوه یک هدف مشخص هست من بارها با صفر صفر شروع کردم این حرف ها که سنم کمه-پولم کمه-بچه پول دار نیستم و ...... حرفه واقعا باید بخوای وقتی بخوای بدست میاری
دوستان بزرگی میگه بیشترین و بزرگترین سرمایه شما روابط شماست .
در کل خوشحالم که شما رو دارم من مدیر عامل یک شرکت بزرگ مواد غذایی هستم در زمینه برنج خارجی رب گوجه تن ماهی و شکر بسیار فعالم و دارم تو سرتاسر ایران نمایندگی میدم از محصولات محسن تا بالاتر از اون -در زمینه کلیه امور واردات کالا در خدمتتونم در زمینه ورشکست شدن کارخانه هایی که مواد غذایی هستند چه از لحاظ راه اندازی مجدد به شرط تا خرید و فروش تا جلسه مشاوره در هر صورت با 00989196118771 و 00989357884864 حیدری هستم در خدمتتون و به کلیه دوستانی که در این زمینه ها فرصت های خوبی دارند که به ما کالا بفروشن یعنی پیدا کردنش از اونها پول و سند و چک و ضمانت نامش از من باز هم در خدمتیم . .
یا حق
بازرگانی کردار نیک
مصطفی حیدری

tajabadiali
29-12-2013, 22:46
الان فروش پسته سود خوبی داره .هر کی پسته میخواد خبر بده

saw1364
31-12-2013, 16:50
چرا؟
پس چرا ایران به غیر از نفت و گاز بقیه صادراتش یک دهم وارداتش نیست؟

koruosh
10-01-2014, 16:44
با سلام دوستان عزیز
منم در زمینه مواد غذایی فعالیت دارم
جهت صادرات زعفران و تن ماهی در خدمتم
کالاهای دیگری هم اگر درخواست داشتید با قیمت و کیفیت مناسب میتونم جهت مصرف داخلی و صادرات تهیه کنم
امیدوارم در اینجا بستری برای هم بسازیم جهت همکاریهای مفید و موفقیتهای چشم گیر برای همه عزیزان
موفق باشید

zarei
10-01-2014, 20:16
[سلام به کلیه دوستان و همکاران عزیزم
بهترین و بزرگترین کار در شروع یک تجارت ابتدا یک همت خوب و عالی به علاوه یک هدف مشخص هست من بارها با صفر صفر شروع کردم این حرف ها که سنم کمه-پولم کمه-بچه پول دار نیستم و ...... حرفه واقعا باید بخوای وقتی بخوای بدست میاری
دوستان بزرگی میگه بیشترین و بزرگترین سرمایه شما روابط شماست .
در کل خوشحالم که شما رو دارم من مدیر عامل یک شرکت بزرگ مواد غذایی هستم در زمینه برنج خارجی رب گوجه تن ماهی و شکر بسیار فعالم و دارم تو سرتاسر ایران نمایندگی میدم از محصولات محسن تا بالاتر از اون -در زمینه کلیه امور واردات کالا در خدمتتونم در زمینه ورشکست شدن کارخانه هایی که مواد غذایی هستند چه از لحاظ راه اندازی مجدد به شرط تا خرید و فروش تا جلسه مشاوره در هر صورت با 00989196118771 و 00989357884864 حیدری هستم در خدمتتون و به کلیه دوستانی که در این زمینه ها فرصت های خوبی دارند که به ما کالا بفروشن یعنی پیدا کردنش از اونها پول و سند و چک و ضمانت نامش از من باز هم در خدمتیم . .
یا حق
بازرگانی کردار نیک
مصطفی حیدری
سلام
زارعی هستم از شیراز شهرستان اقلید روستای چشمه رعنا
من مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید هستم قبلا شرکتم به صورت غیر رسمی با اسم شرکت حبوبات چشمه رعنا در بازار کار می کرد
من الان لوبیا چیتی وقرمز و سفید وچشم بلبلی و خیار شور ورب کوجه و.....کالای دیگر به خصوص غذایی دارم اگر تمایل خرید داشتید ما درخدمتیم
باتشکر
زارعی
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

meysamt
31-01-2014, 22:28
میثم از اصفهان
آدرس اتاق بازرگانی اصفهان کجاست؟

salar
31-01-2014, 23:20
سلام
پل خواجو میدان فیض

ساسان
19-07-2014, 04:00
سلام دوستان
ببینید مهم نیست که صادرات بهتر است یا واردات !!
اولین رکن تجارت یک سیستم بازاریابی هست چون شما که صادرات کنید و چه واردات به فرض فروش می توانید برای خود سود یا حاشیه سودی تععین کنید
من خودم شرکت پخش دارم و پخش مویرگی انجام می دهم و می دانم اگر نتوانی جنس را ولوی باارزشی بفروشی سود نمی کنی چه بسا هزینه های انباشته هم ایجاد می کنید!!
الان صادرات به دلیل ارزش پایین پول ملی و واردات به دلیل عدم قدرت تولید داخلی رونق کامل دارد
بهترین کار برای شروع فکر کردن به نیاز مردم است !!
برای مثال : پخش روزنامه به در منزل (چیزی که ایرانی ها کلا ندارند)
سیستم جمع آوری اطلاعات برای مشتری ها ( سایت های کمی هست و ضعیف هستند می توانید با قدرت همه آن ها را به حاشیهبرانید )
ذوب ضایعات (به دلیل عدم جمع آوری دولت این کار سود خوبی دارد )
در حد توانم گفتم منتظر نظر دوستان هم هستم

mazotinix
26-07-2014, 16:57
سلام.
من میخوام اطلاعاتی در مورد صادرات سوخت داشته باشم. کسی هست بتونه کمکم کنه ؟
به طور مثال انواع مازوت چیا هستن ؟ تفاوت هاشون و اینکه کجا مصرف میشن؟ و چه کسانی خریدارش هستند ؟ و فروشنده هاش کیا هستند ؟ حمل و نقلش چطوریه ؟
چرا افغانستان مازوت زیاد مصرف میکنه ؟ و از اربیل عراق چطوری میارن و به کجا میبرن!
اگه کسی میدونه کمکم کنه ، ممنون میشم.
من میخام وارد کار مازوت بشم و 50 میلیون هم الان موجودی خودم هست ولی میتونم خیلی بیشتر هم جور کنم. اما بسیار بسیار آدم محتاط و محافظه کاری هستم...
ممنونم پیشاپیش

binalood2
26-07-2014, 17:32
سلام
افغانستان گازوييل زياد مره و بهتر از مازوت ميشه فروخت
مازوت مصرفش خيلي زياد نيست اما گازوييل تو افغانستان مصرف زياد داره
50تومن خيلي كمه نميشه باهاش وارد سوخت شد
پيشنهاد هم ميكنم روي مازوت براي افغانستان كار نكني و وقت هم نزاري

golder
26-07-2014, 18:17
قبلا که مرزهای زابل باز بود نفت هم زیاد میرفت(قاچاقی البته) همینطور اقلام دیگه مثل آرد وکپسول منم دارم میرم دنبال فروش سوخت و... دارم اطلاعاتمو تکمیل میکنم.
الان هم کارم نصب درب ودوربین مدار بسته است که فعلا نه مشتری درست وحسابی است و اینکه دست هم توی این کار هم زابل وزاهدان زیاد شده.

mazotinix
28-07-2014, 02:48
حالا سمت افغانستان نشد هم نشد. از عراق مازوت بیاریم و صادر کنیم.
مشکل اینجاست که هم پولم کمه ، نه تجربه دارم. نه میدونم از کی بخرم و به کی بفروشم.
برای شروع چی کار کنم که یاد بگیرم ؟ از سختی کشیدن هم اصلا نمیترسم..هر جا لازم باشه میرم

mazotinix
28-07-2014, 02:55
راستی گلدر جان منم تو کار شبکه و طراحی سایت هستم..

iranimpex1@gmail.com
05-08-2014, 23:10
با سلام خدمت مهندس زارعی عزیز
خوسحالم که از یک هم استانی موفق دیگر خبردار شدم.

ما کود کلات آهن و هیومیک اسید مایع داریم که هردو محصول، بسیار مرغوب هستن و علاوه بر آنالیز آزمایشگاهی قابل قبول از آزمایشگاه مورد تأیید جهاد کشاورزی و استاندارد، در شهرستانهای جهرم و داراب تست میدانی آن انجام شده و نتیجه کاملاً مورد تأیید کشاورزان منطقه بوده است. محصولات فوق از نظر قیمت هم مناسبه و اتفاقاً در منطقه اقلید هم برای محصول لوبیا استفاده شده است. در صورتی که نیاز داشته باشید آماده ارائه نمونه و همکاری هستیم.
با احترام مجدد- علی iranimpex1@gmail.com

mehro mah
29-08-2014, 20:31
با سلام دوستان بزرگوار ما تو یکی از مناطق شمالی کشور زمین های زیادی داریم 6000 متر و 9000 متر چند تا قطعه 600 متری....ولی خودمون کارمند هستیم و تاحالا زمین هامون رها کرده بودیم حالا تصمیم داریم 1 فکری برای این زمین ها بکنیم راستش زمین ها کاربری کشاورزی دارن ولی متاسفانه آب نیست شما اگر جای ما بودین چکار میکردین؟

پیشاپیش از پاسخگویی شما کمال تشکر و قدردانی را دارم

mehro mah
29-08-2014, 20:34
ایمیل : lamer.ciel@yahoo.com

منتظر پیشنهاداتون هستیم

با سپاس:rolleyes:

binalood2
29-08-2014, 21:14
يلام
وقتي اب نيست كشاورزي نميشه كرد
ياا تغير كاربري بگيريد يا بفروشيد

وگرنه بيهئده بايد بندازيدش كنار
يا بريد توش گلخونه بزنيد كه بازم اب ميخواد

حاجي
29-08-2014, 21:47
با اين اوضاع شهرداري هيچ ساخت و سازي مفت نمي ارزه-بر باعث و بانيش لعنت

mehro mah
29-08-2014, 23:40
ممنونم از راهنماییتون آخه فروش هم نمیره الان یکیشو مدت ها گذاشتیم واسه فروش 600 متره تو چهاردانگه ساری 5 دقیقه فاصله داره با چشمه آب معدنی سورت

البته بقیه زمین هامونم همون حوالی چشمه سورت هستن چشمه سورت دومین اثر ملی طبیعی ثبت شده تو ایران هست که تو جهان ثبت جهانی شده معروفه به زیباترین چشمه جهان کلی هم خواص درمانی داره زمین هامون چشم اندازهای فوق العاده ای هم دارن آب و هوای خیلییی خنکی هم داره که یک عالمه توریست داخلی و خارجی داره که راحت میشه از توریست ها کسب درآمد کرد ما خودمون متاسفانه حقوق آب باریکه کارمندی داریم پول قلمبه نداریم مثلا ویلا بسازیم واسه اسکان مسافرها یا مثلا 1جایی مثل مجتمع تفریحی رفاهی یا رستوران...

brand
30-08-2014, 00:34
سلام دوست عزیز.شما مهمترین قسمت یعنی زمین رو داری و اینجوری که فرمودید نزدیک یک چشمه معدنی هست.چرا سعی نمیکنی کارخانه تولید آب معدنی یا نوشیدنی بزنید.

mehro mah
30-08-2014, 00:39
میدونین اونجا نیاز به سرمایه گذار داره که کار و حرفه اش همین باشه ما اگه به فرض وام هم بگیریم اصلا نمیدونیم باید چیکار کنیم؟ چون همیشه تو فاز درس و کتاب نوشتن و آماده شدن واسه دکترا بودیم واسه همین یا باید بفروشیم یا 1 شریک تجاری پیداکنیم که بدونه چیکار باید بکنیم

kamran293
30-08-2014, 11:53
سلام....من عسلویه هستم.....در خدمتم....چیکار میتونم انجام بدم.......؟؟؟ ممنون بگین

kamran293
30-08-2014, 12:05
سلام.....ما اینجا تو عسلویه صادرات مازوت داریم....البته شرکتمون.....اما هر کامیون تقریبا 50 میلیون تومنه ....شما فک کن هر مخزن ما 350 تا جا میگیره که کشتی میاد و 8000 متر مکعب رو میبره.....

خب حالا چی میگن....

x man
30-08-2014, 12:09
سلام.کسی در مورد خط تولید برنج مصنوعی صنعتی اطلاعات و تجربه داره؟ اکثر برنج هندی وجود در بازار به این روش تولید میشه ؟!

mehro mah
30-08-2014, 15:55
دوستان بزرگوار خواهشمندم راهنمایی هاتون رو از ما دریغ نفرمایید چون واقعا غیر از این سایت جایی دیگه کسی دیگه ای رو سراغ نداریم

arefeh
31-08-2014, 09:55
واردات بهتره، صادرات پر سود و کالاها و محصولات خوبه ایرانی دست افراد مشخصیه، خیلی بازار براش نیست ، مگه اینکه بازار تشنه ای پیدا بشه که بشه صادرات و الان شروع کرد.
ولی واردات در هر صورت توش یه سودی هست.

kaka
31-08-2014, 22:48
سلام

در مورد خط تولید مد نظر شما اطلاعاتی ندارم اما این شرکت ترک یه سری ماشین آلات برای برنج تولید تولید می کنه. امیدوارم مفید واقع بشه.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

naser.
02-09-2014, 01:29
سلام منم با صادرات نوافقترم جون دردسرش کمتره و اگر طرف مقابلت آدم درستی باشه و صداقت تو وجودش؛ میشه با صادرات رشد قابل توجهی کرد.
ناصم از پیرانشهر

saw1364
02-09-2014, 19:17
ناصر شما تا بحال کار صادرات کرده اید؟ اگر یک نفر پول داشته باشد و بخواد صادارت را شروع کند اولین گام چیه ؟ به کجا مراجعه کنه که ببینه طرف مقابل چی می خواهد.

saw1364
02-09-2014, 19:24
شما جهت بدست آوردن اطلاعات مربوط به مازوت گوگل را سرچ کنید و برای نحوه پیدا کردن طرف مقابل و جزئیات شروع کار به همین اتاق برگزدید. انشالله موفق باشید.

امیر حسین طالبی
06-10-2014, 15:24
زمین هاتو میتونی کرایه بدی به کسی که بتونه کار کنه روشون البته اگه قیمت خوب بدی مسیرشون خوب باشه نزدیک محل قابل سکونت هم باشه من کسی را براشون سراغ دارم
ایمیل من SHS.ir company@yahoo.com

امیر حسین طالبی
06-10-2014, 15:28
برا چشمه برو جهاد کشاورزی و صنایع و معادن
اول باید ابی که وارد زمین خودتون میشه رو بدین ازمایشگاه ببینین ارزش معدنیش چقدره اصلا شما میتونید از اب چشمه برداشت کنید یا نه ؟
بعد هم خیلی ها هستند که وقتی به جهاد کشاورزی و صنایع معادن مراجعه کنی دنبال فرصت سرمایه گذاری میگردند میتونی تو پنل های اونجا هم اعلامیه بدی برا ی جذب سرمایه گذار اگه اجازه میدهند

iman.tajerbank
07-10-2014, 03:16
بستگی داره که زمینتون در مازندران باشه یا گیلان.. مازندران باشه راحت تره ولی گیلان.... مازندران باشه بهتر میشه شهرک سازی و ساخت و ساز کرد.

pishtaz
14-10-2014, 13:48
با سلام دوستان میخواستم نظرتون رو راجع به صادرات انجیر و محصولات اون شامل کلوچه انجیر و مسقطی و شربت انجیر به کشورهای همسایه(مخصوصا کردستان عراق و کشورای حوزه خلیج ) بدونم

آیا اطلاعاتی راجع بهش دارید؟

من در بزرگترین باغشهر انجیر جهان یعنی استهبان زندگی میکنم و تمام خانواده و فامیلم صاحب باغات بزرگ انجیر هستن دارم راجع به وارد شدن به این عرصه تحقیق میکنم لطفا اگه اطلاعاتی دارید دریغ نفرمایید متشکرم

البسه
14-10-2014, 21:43
کار ما تولید پوشاک است با قیمت پایین برای صادرات به کشورهای همسایهmehdieslami007@gmail.com

AIDA
15-10-2014, 00:57
با سلام ما نیز در زمینه تولید پوشاک فعالیت می کنیم و می خواهیم صادر نمائیم با بهترین کیفیت و ملزومات ترک . aeasazadeh@yahoo.com
09390650715

اسماعیل مصلح ارخودی
15-10-2014, 06:20
با سلام خدمت شما دوستان عزیز میشه راهنمایم کنیین که خریداران خارجی زعفران رو از کجا پیدا کنم حالا هر کجا و هر کشوری که باشه ممنون میشم اگه در این مورد اطاعی دارین و بزارین تو سایتesmaeil_mosleh@yahoo.com

golro
20-10-2014, 12:01
سلام من از اصفهانم واردات الومینیوم پیشنهادمه اگر کسی راقبه بگه

ghashghayi
20-10-2014, 12:46
سلام من از اصفهانم واردات الومینیوم پیشنهادمه اگر کسی راقبه بگه

شما بازاریابی کردین برای واردات آلمینیوم؟؟
تجربه ای در این زمینه دارین؟؟

Ali sangari
20-10-2014, 13:37
ba Salam KhedMate HameGi dostan:advise::advise::advise:
kasi midoneh vared konandeye espereye AXE to iran che kasiye ya na che shakhsi vared konandeye mahsolate khareji mese shanpo va okolon kolan arayeshi behdashti be irane ?

isadf
20-10-2014, 16:34
سلام
تهران/شهرکرد/یاسوج
مرغدار
حرفه ای در بازار سرمایه
اماکن توزیع و بازاریابی محصول شما

chavoshi158
22-10-2014, 16:59
با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر

پنج شنبه ها از 9 تا 14

arman28
27-01-2015, 20:48
سلام بر دوستان عزیز . من از اصفهان هستم .
من مدت 6 سال سابقه در یک ارگان دولتی رو دارم . و هم اکنون مشغول به کار در این ارگان هستم . اما خوب همه دوستان تاجر میدونید که با حقوق کم نمیشه زندگی رو چرخوند. الان حدود 1 سال شدیدا دنبال یه کار میگردم که بتونم به عنوان شغل اولم جایگزینش کنم . وسرمایه گزاری کنم . یا با یک نفر مطمعن برای بار اول شریک شم . سرمایم حدودا 15 میلیون . میدونم کمه ولی خوب چاره ای ندارم . حالا از تمام دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن و میتونند کمکم کنند خواهشا راهنمایی کنند . . . پیش از پیش ممنون . :sad:

تلفن تماس من : 09132251548

shahram51
27-01-2015, 21:40
الان فروش پسته سود خوبی داره .هر کی پسته میخواد خبر بده

با سلام

لطفا نوع پسته ، تصاویر و قیمت اون رو برام ایمیل کنید

shrasti@gmail.com

vahid710
29-01-2015, 07:30
بنده هم میخواستم از آقا وحید بپرسم که قیمت آپارتمانها بسته به متراژ جند است

vahid710
29-01-2015, 07:35
درود بر شماآقای چاوشی بنده یک سوای داشتم ... شرایط گرفتن کارت بازر گانی رو اگر توضیح بدید ممنون میشم

vahid710
29-01-2015, 07:49
بهترین کالای صادراتی اینران که صد البته خاویار . پسته و فرش و البته زعفرانه

vahid710
29-01-2015, 07:52
قیمت رو البته به روز لطف می فرمایید

vahid710
29-01-2015, 07:53
سرمایه حدود چقدر باید باشد ؟

vahid710
29-01-2015, 07:54
ودر ضمن آیا سرمایه تضمین میشود ؟

capit
29-01-2015, 22:59
با 100 میلیون سرمایه و از صفر چطور میشه تجارت کرد؟
اگه آدم بخواد حروم حلال هم رعایت بشه
من دریانوردم و میخوام شغلم رو ول کنم

mosafere55
31-01-2015, 11:42
salam.
benazare man sarmaye gozari tooye kare concert behtar az hame chiz ba bazdehe bala hast. shoma ba sarmaye 50 mil ye barnamaro bargozar mikoni va toye modate 1ta2mahe hade aghal 2bara bare poleto sood mikoni. man kare khodam hamine dost dashtid begid rahnamayitoon konam.
سلام
لطفا در صورت امکان اطلاعات بیشتری برای من ارسال کنید.
من ساکن تبریزم و علاقه مندم با شما همکاری کنم.
لطفی 09143062856

vahid710
03-02-2015, 02:00
به نام پروردگارمهربان و بخشنده
ایده ی اینجانب تشکیل یک شرکت خدماتی برای مثال , (مسافرتی وسیاحتی در تهران << بر مبنای بند 4 تبصره ی (ب) تشکیل شرکت ها ی خدماتی>>) وتضمین درآمد بالا ( تا سقف 2برابر ) می باشد .
همچنین اینجانب محقق شدن آن را با مبلغ 10 میلیارد ریال وثبت آن در دفاتر ثبت اسناد به انتخاب سرمایه گذاربه صورت کاملا قانونی ابتدا" تضمین می نمایم (عملی شدن کامل این ایده از تاریخ شروع به کار تا سه ماه کاری پس از تشکیل شرکت زمان میبرد )
بصورت خلاصه این ایده متشکل از چند طرح است که برخی از آنها در کشورهای پیشرفته وصنعتی شکل گرفته و هنوز مورد استفاده هستند وبرخی زاییده ی ذهن بنده می باشند
ناگفته نماند . بنده در حال حاضر در شهرستان بناب / استان آذربایجان شرقی با والدینم هستم . و در اولین فرصت ( حداکثر تا تاریخ 30/2/1934 ) به تهران بازگشته و برای اجرای طرح آمادگی کامل خواهم داشت .
ناگفته نماند , اینجانب در انتخاب سرمایه گذار وبرای اطمینان کامل از اجرای تعهدات وی , اقدامات لازم را به عمل خواهم رساند .
با سپاس ... اکبرزادهبرای هرگونه پرسش یا در صورت علاقمند بودن لطفا از ایمیل زیر استفاده نمایید
تماس : vahidakbarzadeh@gmail.com

sina_20061@yahoo.com
04-02-2015, 04:54
سلام دوستان . می دونم این سوال تو این انجمن خیلی تکراریه ولی
بازم با اجازتون می خوتم مطرح کنم . من راهنمای واسه واردات می خوام با سود بالا .خواب سرمایه کم باشه و بتونیم زود بفروشم . می دونم الان می گین دیگه چی . خخخخخ. اگه پیشنهاد دوستان واقعا سود خوبی داشته باشه و بازار تقاضای خوبی هم داشته باشه حاضرم پورسانت هم تقدیم کنم . ممنون

vahid710
13-02-2015, 14:05
عذز میخوام email رو اشتباهی نوشتم ...

vahidakbarzadeh710@gmail.com

akbar44
14-02-2015, 14:20
بازم با اجازتون می خوتم مطرح کنم . من راهنمای واسه واردات می خوام با سود بالا .خواب سرمایه کم باشه و بتونیم زود بفروشم . می دونم الان می گین دیگه چی . خخخخخ. اگه پیشنهاد دوستان واقعا سود خوبی داشته باشه و بازار تقاضای خوبی هم داشته باشه حاضرم پورسانت هم تقدیم کنم . ممنون

سلام لطفا ایمیلتونو چک کنید.

akbar44
14-02-2015, 14:39
سلام
به نظر من نمی شه گفت چه چیزی خوبه چه چیزی بد.
مثلا صادرات خوبه ، واردات بده یا بالعکس.
بستگی به شرایط،روحیه،توانایی،علایق ،اطلاعات،مدیریت و.... چیزای دیگه داره.
من که عموما کارم صادرات بوده، اینو ترجیح می دم.و به نظر من باید کار، مشخص و تخصصی باشه.یعنی این که از این کالا به اون کالا نپری.من صادرات عراق را که مشغولم رفتم سیمانشو انتخاب کردم که بیشترین محموله صادراتی به اون کشوره.و راضی هم هستم.اگر یه موقع بخوای کار را گسترش بدی، باید ابتدا زمینشو فراهم کنی بعد اقدام کنی.یعنی اشکال نداره شما چند کالا صادر کنی یا وارد کنی، مهم اینه که پتانسیل این کارو فراهم کنی. خوشحال شدم که شما اهل تحقیقی .و این ی اصله تو هر کاری.من در خدمتتون هستم.عبدالملکی

moghadam59
18-08-2015, 12:30
سلام
به نظر من نمی شه گفت چه چیزی خوبه چه چیزی بد.
مثلا صادرات خوبه ، واردات بده یا بالعکس.
بستگی به شرایط،روحیه،توانایی،علایق ،اطلاعات،مدیریت و.... چیزای دیگه داره.
من که عموما کارم صادرات بوده، اینو ترجیح می دم.و به نظر من باید کار، مشخص و تخصصی باشه.یعنی این که از این کالا به اون کالا نپری.من صادرات عراق را که مشغولم رفتم سیمانشو انتخاب کردم که بیشترین محموله صادراتی به اون کشوره.و راضی هم هستم.اگر یه موقع بخوای کار را گسترش بدی، باید ابتدا زمینشو فراهم کنی بعد اقدام کنی.یعنی اشکال نداره شما چند کالا صادر کنی یا وارد کنی، مهم اینه که پتانسیل این کارو فراهم کنی. خوشحال شدم که شما اهل تحقیقی .و این ی اصله تو هر کاری.من در خدمتتون هستم.عبدالملکی
ممنون از حسن توجه شما
با 400 میلیون میشه صادرات عراق رو شروع کرد؟
الان که گشایش lc منتفیه , تو دریافت های نقدی مشکلی نداشتید؟
حداقل تناژ صادرات چقدره؟
سیمان رو حتما باید نقدی خرید کنیم؟

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

siavashbehzad
23-12-2015, 14:50
سلام دوستان .. یه گروه تشکیل بدیم شراکتی یه شرکت صادرات یا واردات بزنیم .. یا حداقل یه گروه تحقیقاتی تو این زمینه تشکیل بدیم بعد که اطلاعات لازمو کسب کردیم با کمک هم کارو عملی کنیم

idea is rich Not money
24-12-2015, 12:49
نظراتِ دوستانو خوندم به نظرم جالب اومد اما پیشنهادِ من برای سودِ کلان وارداتِ لوازم آرایشی هست و فروش مستقیم به تهران ... اگه بازار یاب استخدام کنید تا محصولاتتون رو جزئی بفروشین سودِ بیشتری میکنید اما تو 3 ماه مثلا اما اگه کلی بفروشین هم تو 25 روز میتونید سودِ خوبی کنید ... یه نکته دیگه هم بگم لوازم آرایش کیلوییِ مثلا رژِ لب کیلویی 60 هزار تومن در میاد و شما میتونید جدا جدا بفروشید و خب شاید هر یه کیلو رو بتونید حد اقل 300 هزار تومن بفروشید ( فرآیندِ 3ماهه) و حداقل 160 هزار تومن(فرایند 25 روزه) ... وارداتِ کاغذ هم سودِ خوبی داره و روندِ یکنواختو قابلِ اطمینانی داره 20% ... خوشحال میشم اگه کمکی کرده باشم

activsaeed
22-03-2016, 20:29
سلام , ما کارخونه تولید جو پرک داریم , کسی هست که از ما بخره و صادر کنه؟!
activsaeed2@gmail.com

diplomat
23-03-2016, 02:45
من میتونم برای هر کالایی در سرتاسر دنیا بازاریابی کنم. اما مهم ترین چیز اینه که باید یک کالای تقریبا انحصاری با منبع تأمین مطمئن و ارزانترین قیمت در دنیا براش وجود داشته باشه تا بشه روش کار و رقابت کرد. اگر پیشنهادی در این زمینه هست در خدمتم.

activsaeed
30-03-2016, 00:21
باورت میشه خانواده و دوستان و ... شارژ بخرند یا قبض پرداخت کنند پورسانتش تو حساب شما بره !!!

سال 95 رو با سقف درآمدی زندگی کن
بدون پرداخت هیچگونه هزینه
با مجوز وزارت صنعت معدن تجارت

سلام و احترام دوستان عزیز برای عضویت در این سایت کافیه روی لینک زیر کلیک کنید و ثبت نام را انجام بدید و به افراد دیگر بفرستید متوجه خواهید شد که در اندک زمان کمی شبکه ای عظیم درست کرده اید و منبع درامدی بدون هزینه و صرف وقت خواهید داشت

برای اولین بار فروش شارژ تلفن همراه با روش mlm و شبکه سازی
در سایت پین پول , دارای مجوز از صنعت و معدن و نشان الکترونیک.
درسایت پین پول ثبت نام کنید,کد کاربری دریافت کنید و از این پس شارژ روزانه خود را از اینجا دریافت کنید و بامعرفی و دعوت دوستانتان مجموعه ی خود را بسازید و با کمک قدرت تصاعد درامد بسیار بالایی را کسب کنید
بدون نیاز به زمان و باقدرت و سرعت رشد بالا , بدون ریزش

میدونی موج سوم و چهارم چی میگه؟
بهترین کار = کمترین زمان + بالاترین درآمد
این سیستم خودش رشد میکند , چون خرید شارژ هر روز توسط افراد انجام میشود و نیاز ۱۰۰% میباشد ✅
‼️ توجه کنید:سیستم بسرعت درحال رشد است پس زمان رو از دست ندهید کد رو تو پین پول تو قسمت کد معرف بزن و ثبت نام کن و راهنمای سایت مطالعه کن ...
براتون جالب نیست اگه بدونید
با ساخت مجموعه ای بسیار ساده فقط برای خرید شارژ در ۴ سطح با تصاعد ۲۰ برید پایین و هرکدام از این افراد در روز یک کارت شارژ ۱۰۰۰ تومانی خرید کنند شما فقط ۰/۵% پورسانت بگیرید
در طول یک ماه شما بالای ۲۵ میلیون تومان درآمد خواهید داشت !!!

یکبار از اهرم زمان و تصاعد در زندگیت استفاده کن تا نتیجه اش رو ببینی
ثبت نام فقط با کد کاربری معرف انجام میشه
مطمئن باش سال پر پولی خواهی داشت
موفق باشی دوست عزیز

پین پول - یافت نشد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
کد کاربری 8 رقمی الزامی برای ثبت نام :
12928938

Ali sangari
31-03-2016, 21:32
ترخیص کالا از گمرکات خرمشهر و آبادان و بندر انزلی با حداقل قیمت 09115909739

rahele
04-04-2016, 13:27
سلام من تصمیم دارم عرقيات مثل گلاب و ... صادر کنم کسی میتونه کمک کنه؟ میخوام بدونم برای کسی که خودش تولید کننده نیست از نظر اقتصادی قابل توجیه هست؟ و اینکه شرایط بسته بندی و ارسال اون به اروپا چه طوری هست و اصلا امکانش هست با سرمایه کم این کار رو شروع کرد؟
متشکرم

nahno
11-04-2016, 01:19
سلام دوستان.
من تو کار
پوشاک هستم دربازار تهران.
قصد دارم یکبار امتحانی لوازم آرایشی وارد کنم.مشتریشم دارم.
میشه راهنمایی بفرمایید.
اصلا وارد کردن بهتره یا خریدن از وارد کننده.
اگه وارد کردن بهتره ازکجا و حداقل چقدر سرمایه نیازه؟لطفا
پاسخ شفاف بدین.
یک دنیا ممنون.

ایران-روسیه
03-05-2016, 16:12
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl: قابل توجه بازرگانان و تاجران محترم!!! :excl:
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl:

دور دوم نشست تجاری ایران و روسیه با هدف افزایش سهم صادرات ایران به بازار روسیه در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروههای کالایی و شرکتهای روس حاضر در نشست با شماره همراه 09363789889 تماس بگیرید
زمانی

akbar44
02-09-2016, 17:24
بسم الله الرحمن الرحیم

هفت گام عملی برای تبدیل آرزو به واقعیت

چگونه آرزوهایمان را به واقعیت های ملموس تبدیل کنیم ؟

این یک سیر هفتمرحله ایه !!

1. داشتن آرزو

زندگی بدون آرزو ، چیزیه شبیه مرگ!
داشتن آرزو اول قدم موفقیته

2. تبدیل آرزو به هدف

آرزوهای غیر واقعی را کنار بگذاریم و آن چه را باقی می ماند را تبدیل به یک هدف کنیم

3. تبدیل هدف به برنامه

هدفتان را رو کاغذ بیارید
ببینید برای رسیدن به آن هدف ، چه کارهایی باید انجام دهید
و چه مراحلی را باید طی بکنید
این کارها و مراحل را زمان بندی کنید
و بر اساس آن برنامه ریزی

4. اجرای بی تعارف برنامه

خودتان را متعهد کنید به برنامه ای که نوشتید عمل کنید
به خودتان احترام بگذارید

5. نظارت بر اجرای برنامه

برنامه تان را مدام بازبینی کنید
و نقاط ضعف و قوتش را پیدا کنید

6. رسیدن به هدف

وقتی آرزوهایتان تبدیل به یک واقعیت شد
باز هم این پایان موفقیت نیست

7. اشتراک گذاری موفقیت

موفقیت خودتان و تجربه هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید
بدانید زیستن در جامعه ای که پر از آدم موفقه
برای شما هم بسیار لذت بخش خواهد بود

موفق باشید

kamran2000
30-12-2016, 14:54
سلام به همه دوستان
یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری
دوستانی که تمایل دارند در امر تولید کنسانتره مس و صادرات مستقیم به چین من تمام موارد را آماذه دارم شامل سنگ مس سولفوری و کارخانه فراوری که به صورت دستمزدی کار کنه و حتی مشتری چینی که آماده پیش خرید کنسانتره مس تولیدی موجود است .
به دلیل پیش پرداخت مشتری چینی با نصف سرمایه مورد نیاز میشه کار پیش برد.
دوستانی که تمایل به ورود به این عرصه را دارند میتوانند با من هرچه زودتر تماس بگیرند. سود بسیار مناسبی داره در حدود ۳۰ ٪ در زمان ۲ ماهه
۰۹۲۱۱۳۲۸۶۵۶ هاشمی

سفته
31-12-2016, 12:06
ارسال حواله وسترن یونیون در کمتر از یکساعت
تضمین بهترین نرخ و کمترین کارمزد
دفتر هماهنگی تهران : خیابان گاندی جنوبی - خیابان سی ونهم - پلاک 22 - طبقه سوم

شماره تماس : 88205542 موبایل ایران : 09128959116 تماس از ساعت 10 صبح تا 4 عصر
صرافی مالزی چین |حواله ارزی و بازرگانی سفته|حواله دلار,رینگیت,یوان,لیر,یورو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

p_hatef
11-04-2017, 02:44
آيا از ايران ميشه گل شاخه بريده به كشورهاي اطراف صادر كرد؟

marketmakers
24-04-2017, 16:51
خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را ه فروش رسانید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را به فروش برسانید

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟

کاردان
12-05-2017, 14:42
با سلام . ما میتوانیم محصولات تولیدی شما را با توجه به نمایندگیهای فروش در کشورهای( ترکیه -اذربایجان - عراق و اکراین) بازاریابی و بفروش رسانیم .
sahand.12399@yahoo.com

Benyamin.Rasooli
15-06-2017, 02:08
sahand.12399@yahoo.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehransina
01-07-2017, 18:05
salam
ye kare khater jaM KAM RISK VA KHUB MIYUNIN PISHNAHAD BEDIN

mehransina
01-07-2017, 18:09
راهنمایی در خصوص یه بیزنس اگه دترین بکنین ممنون

safari.amlaak
02-07-2017, 23:37
دوستان چطور میشه پست جدید گذاشت؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

محمد رهام
05-07-2017, 16:47
سلام به دنبال شریک تجاری آشنا به بازار کشورهای هدف جهت صادرات زعفران مرغوب به خارج از مرزهای ایران هستیم...09151580179 خاکی

Ehsanmx
21-07-2017, 16:18
هیرودوتراپی یا زالودرمانی صنعتی که در کشور از اون غافل شدیم و کشور های مثل تایلند از صادرات زالو به اندازه درآمد نفتی ما کسب درآمد میکنن. یکی از بهترین زالوهای دنیا زالوی سبز مازندرانه که آنزیم های بسیار زیادی در بزاقش وجود داره و کیفیتش مورد توجه قرار گرفته . الان هر عدد زالو در بازارهای اروپا و آمریکا حدود 7 دلار قیمت داره و در ایران قیمتش حدود هزار تومان است. دوستان با توجه به علاقه زیاداروپایی ها و امریکایی ها به زالودرمانی و استفاده از این موجود در ساخت دارو و تجهیزات آرایشی بهداشتی و تقویت جنسی در حال حاضر بازار بزرگی برای این محصول وجود داره . طبق تحقیق بنده سفارشات زالو توسط شرکت های مختلف طبی با ارقام بالای 100.000 عدد در هر سفارش انجام میشه و سود بسیار زیادی در اون وجود داره.

sormeyli2000
18-01-2018, 09:38
سلام دوست خوبم میشه خواهش کنم اگه واستون ممکنه اطلاعات کامل تر و یا منابعی که بشه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کرد رو به آدرس تلگرام زیر واسم ارسال بفرمایید بسیار متشکرم

هیرودوتراپی یا زالودرمانی صنعتی که در کشور از اون غافل شدیم و کشور های مثل تایلند از صادرات زالو به اندازه درآمد نفتی ما کسب درآمد میکنن. یکی از بهترین زالوهای دنیا زالوی سبز مازندرانه که آنزیم های بسیار زیادی در بزاقش وجود داره و کیفیتش مورد توجه قرار گرفته . الان هر عدد زالو در بازارهای اروپا و آمریکا حدود 7 دلار قیمت داره و در ایران قیمتش حدود هزار تومان است. دوستان با توجه به علاقه زیاداروپایی ها و امریکایی ها به زالودرمانی و استفاده از این موجود در ساخت دارو و تجهیزات آرایشی بهداشتی و تقویت جنسی در حال حاضر بازار بزرگی برای این محصول وجود داره . طبق تحقیق بنده سفارشات زالو توسط شرکت های مختلف طبی با ارقام بالای 100.000 عدد در هر سفارش انجام میشه و سود بسیار زیادی در اون وجود داره.

Hesaab
29-01-2018, 00:04
به نظر من سایت فروش بلیط هواپیمایی یک گزینه بسیار ایده ال هست. خودم تجربه اش رو دارم و از درآمدش راضی ام. در ابتدا می تونید بدون داشتن دفتر کار و با هزینه کم را شروع کنید و به صورت آنلاین بلیط بفروشید. اما توجه داشته باشید که در ابتدای کار باید به صورت اینترنتی، تلگرام و واتساپ و ... تبلیغ کنید.

Ali sangari
29-01-2018, 02:40
سلام
دوستان هر محصولی رو که نیاز داشتید در ایتالیا ما قادر به تامین هستیم
خرید مشتقات نفتی از بورس ترکمنستان (یکی از دوستان ما ریجستر بورس هست)
تامین شکر به صورت 100% واقعی از برزیل
تامین گاز lpg ار ایران
ترخیص کالا از بندر عباس
دوستان تو هر کدوم موارد امری بود بنده در خدمتم
زمینه کاری بنده در این چند بخش خلاصه می شود
09115909739
سنگاری

rose_nezam
21-05-2018, 18:55
خدمات رسانی در زمینه انتقال تکنو لوژی ساخت دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی، انجام رگولاتوری جهت اخذ مجوزهای سازمان غذا و دارو، ثبت انواع برند و طرح صنعتی ،واردات دارو ملزومات دارویی ، تجهیزات پزشکی ,محصولات آرایشی و بهداشتی ،چیدن ctd ملزومات دارویی از خدمات ما است.
09191066754

ask415
21-10-2018, 04:08
سلام دوست عزیز من مشتری برای سوخت در ابهای ازاد دارم راه حمل ابی هم بلدم قاچاق سوخت بدون ریسک نیست

Mahmoud Nazari
22-10-2018, 19:38
سلام دوستان
امروزه استفاده از وسایل یکبار مصرف بدلیل رعایت بهداشت تونسته بخوبی جای خودشو در زندگی امروزه بازکنه یکی از مواردی که میتوان بصورت یکبار مصرف اونو تولید کرد و بازار بسیار گسترده با سبدهای مصرف متنوع برای ان قائل شد صابون یکبار مصرف اسفنجی هست از ویژگیهای این نوع صابون ph5.5 انتی باکتریال بودن قدرت شویندگی بسیار بالا راحتی استفاده قابل حمل در جیب یا کیف بدون کثیف کاری مصرف حداقل آب در حد چند قطره میتوان اشاره کرد از موارد مصرف ان میتوان تمامی موارد مصرف انواع صابون و دستمال مرطوب را نام برد که میتواند در مدت اندک رقیب جدی بازار مصرف انواع صابون و دستمال مرطوب گردد.تمامی امور تحقیقی و روش تولید سپری شده و با سرمایه اندک اماده ورود به بازار می باشد.
تماس: nazaripoorm@gmail.com , 09124418849

xni98
11-11-2018, 17:02
وقت سفارت کانادا
وقت سفارت ایتالیا
وقت سفارت یونان

aramon
07-10-2019, 00:13
وحید اپارتمتنت چند ه الا نیا کجاست من زیاد به ترکیه امدم :wacko:

عجبا

aramon
07-10-2019, 01:17
دوستان ساکن کردستان کسی هست بهم پیام بده سوال راجع به بازار پوشاک اونجا دارم

Hma
10-10-2019, 18:50
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند
بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه
مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه
اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین
حسین محمدی 09117431944

Alireza62
30-11-2019, 16:31
سلام به همه دوستان
ما الان در حال نوشتن یک طرح توجیهی تولیدی در زمینه مواد غذایی پروتيینی هستیم. من یکم اطلاعات در خصوص شرکت های پخش یخچال دار (زیر صفر) نیاز دارم. اگر کسی از دوستان لطف کنه یا با من تماس بگیره یا اطلاعات تماس خودشو به من بده ممنون میشم. شاید زمینه ای شد برای قرارداد های توزیع در آینده
تماس: ۰۹۱۲۳۰۰۹۴۷۱