PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کالاهای صادراتی به دانمارک

Number One
10-07-2013, 22:31
سلام دوستان . از صادرات ایران به کشور دانمارک اطلاع دارین ؟ چه کالاهایی از ایران به دانمارک صادر میشه ؟

منظورم آمار اتاق بازرگانی نیست بلکه تجربیات دوستان هست که به نظرم بسیار مفید تر از آمار اتاق بازرگانی است.

امیر رضا
11-12-2014, 23:54
سلام
دوستان بنده هم مایل به صادرات به کشور دانمارک هستم. خوشحال میشم بنده رو هم راهنمایی کنید. سوال من در زمینه مراحل ترخیص از گمرک دانمارک به هنگام رسیدن بار به اونجا و نحوه بازاریابی در اونجاست. هرکسی به دانمارک یا سایر کشورهای اسکاندیناوی باری صادر کرده لطفا تجربیاتشو در اختیار ما هم قرار بده...

جناب Number One شما به چه دلیل کشور دانمارک رو انتخاب کردید؟

EhsanHP
12-12-2014, 20:01
سلام بنده هم به دنبال یه نفرمیگردم که برای صادرات به اتحادیه اروپا باهم همکاری داشته باشیم. در صادرات گوشت بلدرچین با حداقل 300درصد سود.

Mahyar7
14-12-2014, 08:32
سلام بنده هم به دنبال یه نفرمیگردم که برای صادرات به اتحادیه اروپا باهم همکاری داشته باشیم. در صادرات گوشت بلدرچین با حداقل 300درصد سود.

سلام دوست عزیز. اینجا متوسط خرده فروشی گوشت بلدرچین تقریبا کیلویی 12 پوند هست. ولی فکر کنم محدوده اتحادیه اروپا قوانین سختگیرانه ای برای واردات محصولات غذایی حیوانی از کشوهای خارج این اتحادیه داره.

EhsanHP
14-12-2014, 12:49
سلام دوست عزیز. اینجا متوسط خرده فروشی گوشت بلدرچین تقریبا کیلویی 12 پوند هست. ولی فکر کنم محدوده اتحادیه اروپا قوانین سختگیرانه ای برای واردات محصولات غذایی حیوانی از کشوهای خارج این اتحادیه داره.
یعنی حدودا 18.7 دلار قیمت تمام شده این محصول برای ما با بسته بندی و فریز شده 4.5 دلار هستش. درمورد سختگیری هم بله حق باشماست . بنده دارم بایه شرکت توی دبی مذاکره میکنم که از طریق اونا این کار را انجام بدیم ... شما امکان فعالیت در بازاریابی و فروش این محصول را دارید؟ طبق برآورد های اولیه که ما داشتیم با احتساب همه هزینه ها ما در بندر بارسلون میتونیم محصولمون را به قیمت حدود 11 دلار که بشه 7 پوند انگلیس تحویل شما بدیم.

Mahyar7
16-12-2014, 05:12
یعنی حدودا 18.7 دلار قیمت تمام شده این محصول برای ما با بسته بندی و فریز شده 4.5 دلار هستش. درمورد سختگیری هم بله حق باشماست . بنده دارم بایه شرکت توی دبی مذاکره میکنم که از طریق اونا این کار را انجام بدیم ... شما امکان فعالیت در بازاریابی و فروش این محصول را دارید؟ طبق برآورد های اولیه که ما داشتیم با احتساب همه هزینه ها ما در بندر بارسلون میتونیم محصولمون را به قیمت حدود 11 دلار که بشه 7 پوند انگلیس تحویل شما بدیم.

آره می دونم. حتی قیمت خرده فروشی بلدرچین هم تو ایران خیلی ارزونتر از اینجاست و هروقت می رم ایران میخرم می خورم :wink:. من تو زمینه مواد غذایی فعالیت نمی کنم و متاسفانه لینکی هم ندارم. (ولی تو زمینه خوردنش استادم :biggrin:) . اون پاسخ شما رو هم چون توی سوپراستور قیمتش رو دیده بودم گذاشتم و همچنین برای تایید حرف شما در مورد سود 300% برای اونایی که علاقمندن. فقط می دونم که فراورده های غذایی حیوانی رو فقط از طریق گذرگاههایی که (BIP (Border Inspection Post دارن میشه وارد حوزه اتحادیه اروپا کرد. البته اون قیمتهایی که داده بودم واسه گوشت تازه هست، یخزده رو نمی دونم، احتمالا باید یه خورده کمتر باشه.

skp
16-12-2014, 07:56

گوشت شتر مرغ بازارش چطوره احسان ؟

واسه صادرات منظورمه

EhsanHP
16-12-2014, 10:36

واسه صادرات منظورمه
به طور کلی اگه بتونید توی زمینه فراورده های پروتویینی سالم، استاندار ceبگیرید ... بازار اروپا یا روسیه خیلی پرسوده .
البته درمورد شتر مرغ یه تحقیق میکنم خبرش را میدم همینجا...

EhsanHP
16-12-2014, 11:07

واسه صادرات منظورمه

با این توضیح که هر کیلوگرم = 2.2 پوند
تقریبا قیمت هرکیلو گوشت خالص بدون چربی (فیله تمام ماهیچه) از 40تا 150دلار آمریکا میشه که توی مناطق مختلف قیمتهای متفاوتی داره.(قیمت خرده فروشی به صورت گرم)
از اینجا چک کنید. فروشگاهی در یکی از ایالتهای آمریکا (Oskaloosa)
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
این فروشگاه هم از آمریکا ایالت کالیفرنیاست.

ظاهرا تجارت خیلی پرسودی میتونه باشه. :biggrin:

skp
16-12-2014, 21:08
با این توضیح که هر کیلوگرم = 2.2 پوند
تقریبا قیمت هرکیلو گوشت خالص بدون چربی (فیله تمام ماهیچه) از 40تا 150دلار آمریکا میشه که توی مناطق مختلف قیمتهای متفاوتی داره.(قیمت خرده فروشی به صورت گرم)
از اینجا چک کنید. فروشگاهی در یکی از ایالتهای آمریکا (Oskaloosa)
این فروشگاه هم از آمریکا ایالت کالیفرنیاست.

ظاهرا تجارت خیلی پرسودی میتونه باشه. :biggrin:

احسان تو ظاهران زبانت خیلی خوبه که سریع این اطلاعات و در آوردی .... چه خوب میشه باهم همکاری کنیم ..

الان بازارشو یه رصد میکنی ؟ببینی اصلا طرفدار داره یا صرفا قیمتش فقط بالاست

EhsanHP
17-12-2014, 11:28
احسان تو ظاهران زبانت خیلی خوبه که سریع این اطلاعات و در آوردی .... چه خوب میشه باهم همکاری کنیم ..

الان بازارشو یه رصد میکنی ؟ببینی اصلا طرفدار داره یا صرفا قیمتش فقط بالاست
توی آمریکا به عنوان یه گوشت خاص محسوب میشه و خیلی پرمصرف نیست. راستش اروپارا زیاد اطلاعات قابل استنادی پیدانکردم. خودتون اگه یه جستجویی بزنید بهتره. از google translate ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کمک بگیرید

Mahyar7
20-12-2014, 04:04

آقا احسان عزیز، به نظرم اگه یه تاپیک جدید واسه این مورد ایجاد کنید خیلی بهتره، چون موضوع این تاپیک واسه دانمارک هست، ممکنه کسانی که واقعا بتونن تو بقیه کشورهای اروپایی باهاتون همکاری کنن این پست شما رو نبینن!
لازم به ذکره که فروشگاههای مهم زنجیره ای مواد غذایی انگلیس asda , Tesco , Sainsbury's , Morrisons هستند.
چندتا از فروشگاههایی هم که تو چندتا کشور فعالیت می کنند هم هستند مانند: Lidl , Metro , CBA , ...

EhsanHP
20-12-2014, 14:05
آقا احسان عزیز، به نظرم اگه یه تاپیک جدید واسه این مورد ایجاد کنید خیلی بهتره، چون موضوع این تاپیک واسه دانمارک هست، ممکنه کسانی که واقعا بتونن تو بقیه کشورهای اروپایی باهاتون همکاری کنن این پست شما رو نبینن!
لازم به ذکره که فروشگاههای مهم زنجیره ای مواد غذایی انگلیس asda , Tesco , Sainsbury's , Morrisons هستند.
چندتا از فروشگاههایی هم که تو چندتا کشور فعالیت می کنند هم هستند مانند: Lidl , Metro , CBA , ...
سلام.
بله. خیلی ممنون به خاطر اطلاعاتتون.:smile:
شما میدونید برای صادرات محصولاتی از این دست به صورت منجمد به اتحادیه اروپا چه استانداردهایی باید داشت. درحال حاضر مانشان حلال راداریم و برای گرفتن CE هم اقدام کردیم.
البته شما تا همین جا هم خیلی کمک کردید. موفق باشید ممنون

hmdrf
28-09-2015, 09:59
سلام دوستان من اقامت دانمارکو دارم ولی فعلا تو ایران هستم و در رفت و آمد به اروپا. خوشحال می شم بتونم کمکی بکنم بدوستان در خصوص تسهیل و پیگیری امور در اروپا این شماره تماسه منه 09153149845

rghoochi
28-09-2015, 15:21
سلام

بلدرچين منجمد كيلويي ١٤٥٠٠ تومان تحويل مرز مهران
كبك منجمد ٢٩٠٠٠ تومان
اردك منجمد ١٣٣٠٠ تومان
بوقلمون كامل ١٢٧٠٠ تومان
بوقلمون قطعه بندي ١٣٢٠٠ تومان
تماس
rghoochi@gmail.com

znima93
13-01-2016, 16:41
فروش انواع. میوه . گوجه فرنگی. نارنگی . پرتقال ..... درجه 1 صادراتی به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. 09178165073. 09164167829.

فروش انواع عرقیات و ترشیجات درجه 1 صادراتی میمند به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. .znima93@gmail.com

znima93
03-03-2016, 00:19
❤️با عرض سلام مرکز پخش جنوب کشور❤️ فروش انواع صنایع دستی و هنری استان فارس منبت کاری.خاتم کاری.معرقکاری......وسوغات فارس مسقطی.نان فسا.کاک یا نان یوخه........ به درجه 1 صادراتی قیمت عمده.همراه با تخفیف های ویژه. عید نوروز مهمان با باشید. پخش در سراسر کشور.جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. برای عقد قرارداد مراجعه حضوری الزامی است. آدرس: استان فارس ..شیراز. بازار وکیل 📞 09178165073 znima93@gmail.com🙏

😘سوغات شيراز:😍
سوغات عمده شیراز ابلیمووابغوره میباشد. همین طور بهارنارنج شیراز زبانزد خاص و عام است. همینطور شیرازیها نوعی پالوده به همان نام پالوده شیرازی دارند که یکی از بهترین انواع پالوده در ایران است. از انواع دیگر صنایع دستی میتوان به خاتمکاری، منبتکاری، قالی و قالیچه اشاره کرد. خاتم این شهر معروف است.📸

🎩💍صنايع دستي از قبيل خاتم كاري فارس ، نقره كاري ، سفال سازي ، منبت كاري و قالي بافي از مهمترين سوغاتي هاي شيراز محسوب ميگردد.
عرقيات و شربت هاي طبيعي بهترين سوغاتي هاي شيراز است. عرق شاتره ، نسترن ، بيديمشك ، اترج ، تارونه ، بهار نارنج ، نعنا چهل گياه ، كاسني ، شربت به ليمو و نارنج ، گاوزبان و كيالك از اين نمونه اند كه هركدام داراي خاصيت خود ميباشند.

🍶گلاب ميمند از سوغاتي هاي مهم فارس و شيراز است.
اصطخري در كتاب مسالك و ممالك مينويسد : ( گلاب فارس از جور خيزد و به ديار حجاز و يمن و شام و مصر و مغرب و خراسان ببرند و آب طلع ( عرق طارونه ) آنجا چكانند و هيچ جاي دگر ندانند، زعفران و آب بيد ( بيديمشك ) بهتر از آن كه به ديگر جاي باشد )

ابوريحان بيروني در كتاب صدينه مينويسد :
گلي را كه از وي گلاب گيرند ، اهل فارس به آن آزاد گل گويند . سرزمين فارس در سراسر دوران غزنويان،به گرفتن گلاب از گل شهرت داشت.اگر چه در گذشته، گلاب يزد ، اصفحان و بصره ، اسم و رسمي داشتند ولي سرزمين فارس مهمترين مركز توليد گلاب و عطر هاي گوناگون بوده است.

😋ديگر سوغاتي هاي شيراز و استان فارس عبارتند از :😋

كلوچه و مسغتي شيراز
ليمو ترش جهرم🍋
خرماي جهرم👌
نان شيرين فسا👌
حلواي ارده و نان كنجدي👌
حلواي مسغتي لار👌
حاج بادام و نان كماج ني ريز👌
پرتقال داراب
گيوه آباده👌
رب انار ارسنجان👌

پالوده شیراز 👌

ابلیمو شیراز🍶

Amir203434
03-03-2016, 21:44
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
ثبت نام کنید - بت بال نود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])