PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمايه اي بهم سپرده شده اما نميدونم باهاش چكار كنم!

pejvak61
26-06-2013, 11:09
من مهندس نرم افزار هستم و 31 سالمه و در يك شركت توليدي مسئوليت بخش IT را بر عهده دارم. در زمينه طراحي وب سايت، برنامه نويسي، طراحي گرافيك 3d، سخت افزار كامپيوتر و شبكه هاي كابلي و بي سيم و خيلي موارد ديگري كه الآن در ذهنم نيست اطلاعات و تجربه نسبتاً خوبي دارم.

رشته من براي انجام كار نيازي به سرمايه گذاري كلان نداره و من هم در حال حاضر در تدارك كاري با همين دانشم هستم اما همانطور كه ذكر شد حداكثر سرمايه مورد نياز زير 10 ميليون تومان خواهد بود.

ولي از طرف خانواده بهم پيشنهاد شده كه با 50 ميليون توماني كه برامون بسيار حياتي است دست به كاري بزنم كه بشه باهاش تجارت كرد و سودش مطلوب هم در يك سال حداقل 50 درصده.
اما من كه تا الآن فقط در زمينه كامپيوتر اطلاعات كسب كردم برام سخته كه برم تو رشته اي كه تخصص ندارم از صفر شروع كنم. در عين حال دنياي كامپيوتر هم چندان رشد تصاعدي نداره و به نظرم نميتونه شما را به يك تاجر بزرگ تبديل كنه.

اما چيزي كه به نظر خودم ميرسه اينه كه :

كاري را با اين سرمايه شروع كنم كه ترجيحاً خريد و فروش باشه و جنس آماده، فساد ناپذير، كمتر شناخته شده و در عين حال در صورت شناخته شدن پرمشتري باشه.

و با انتخاب اين كار در چند سال به سختي كار كنم و سرمايه اوليه را به مقدار قابل توجهي برسونم كه بشه ملك با ارزشي خريد و بعدش با خيال راحت سوار بر موج تورم و اين بار با كمترين استرس با كسب تجربه از اون چند سال كار سخت به كارم ادامه بدم و در نهايت به جايي برسم كه مقاديري كه الآن بعنوان حقوق ماهانه استاندارد يك كارمند عادي شناخته ميشه برام حكم پول تو جيبي داشته باشه و بتونم رو آينده فرزند(ان)م و اطرافيانم به صورت دلخواه سرمايه گذاري كنم و اونها را به جايي كه علاقه دارن برسونم.

از دوستان محترم درخواست ميكنم بصورت مستقيم يا غير مستقيم اگر راه حل هايي براي اين مسأله دارند ارائه بفرمايد.

قبلاً سپاسگزارم

leily17
09-07-2013, 09:17
من پیشنهاد میکنم بخشی از سرمایتون بزنید تو کار ورمی کمپوست چون سوددهی بالایی داره بی دردسر هم هست

hossein121
09-07-2013, 09:31
به قول معروف هر چند که تقوا بالاتر از تخصص است ولی کسی که تخصص ندارد تقوا ندارد..سرمایتونو در تخصصت صرف کن اونی که باید بده اگه بخواد با سود کم تخصصت بهت میده
اگر قصد تجارت داری چرا به واردات قطعات کامپیوتری فکر نمیکنی؟

zarei
09-07-2013, 21:54
من مهندس نرم افزار هستم و 31 سالمه و در يك شركت توليدي مسئوليت بخش IT را بر عهده دارم. در زمينه طراحي وب سايت، برنامه نويسي، طراحي گرافيك 3d، سخت افزار كامپيوتر و شبكه هاي كابلي و بي سيم و خيلي موارد ديگري كه الآن در ذهنم نيست اطلاعات و تجربه نسبتاً خوبي دارم.

رشته من براي انجام كار نيازي به سرمايه گذاري كلان نداره و من هم در حال حاضر در تدارك كاري با همين دانشم هستم اما همانطور كه ذكر شد حداكثر سرمايه مورد نياز زير 10 ميليون تومان خواهد بود.

ولي از طرف خانواده بهم پيشنهاد شده كه با 50 ميليون توماني كه برامون بسيار حياتي است دست به كاري بزنم كه بشه باهاش تجارت كرد و سودش مطلوب هم در يك سال حداقل 50 درصده.
اما من كه تا الآن فقط در زمينه كامپيوتر اطلاعات كسب كردم برام سخته كه برم تو رشته اي كه تخصص ندارم از صفر شروع كنم. در عين حال دنياي كامپيوتر هم چندان رشد تصاعدي نداره و به نظرم نميتونه شما را به يك تاجر بزرگ تبديل كنه.

كاري را با اين سرمايه شروع كنم كه ترجيحاً خريد و فروش باشه و جنس آماده، فساد ناپذير، كمتر شناخته شده و در عين حال در صورت شناخته شدن پرمشتري باشه.

و با انتخاب اين كار در چند سال به سختي كار كنم و سرمايه اوليه را به مقدار قابل توجهي برسونم كه بشه ملك با ارزشي خريد و بعدش با خيال راحت سوار بر موج تورم و اين بار با كمترين استرس با كسب تجربه از اون چند سال كار سخت به كارم ادامه بدم و در نهايت به جايي برسم كه مقاديري كه الآن بعنوان حقوق ماهانه استاندارد يك كارمند عادي شناخته ميشه برام حكم پول تو جيبي داشته باشه و بتونم رو آينده فرزند(ان)م و اطرافيانم به صورت دلخواه سرمايه گذاري كنم و اونها را به جايي كه علاقه دارن برسونم.

از دوستان محترم درخواست ميكنم بصورت مستقيم يا غير مستقيم اگر راه حل هايي براي اين مسأله دارند ارائه بفرمايد.

قبلاً سپاسگزارم

سللام
دوست عزیز با زار خشکبار مخصوصا حبوبات بسیار عالی است اگر خواستید من درخدمتم مشتری عراقی وایرانی دارم
من به صورت کشت وصنعت کار می کنم وکار شناس گیاه پزشکی هستم وجد در جد من کشاورزی وخرید وفروش محصولات کشاورزی درام ئفتر کاری من در روستای چشمه رعنا واقعه درشمال استان فار سشهرستان اقلید روستای چشمه رعنا نبش کوچه حسینیه صاحب الزمان است
من 1000تا کشاورز دارم که کار نظارتشو تهیه کود وسم وبذرشونو انجام می دهم همچنین فروش محصولاتشان
اینجا الان برداشت گندو وجو خیار سبز شروع شده وبرج شش برداشت لوبیا چیتی وقرمز دارم بیا سرمایه گذاری کن وشروبه خرید کن برات هم می خرهم وهم می فروشم سودش هم برای خودت من از کشا ورزم درصدمو می گیرم من وکشاورزانم با جون دل آماده همکاریتون هستیم
منتظر قدم سبزتان در این دشت سر سبز هستیم
همراه من
09171552467
09388964536
آدرس بلگفای شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

zarei
09-07-2013, 21:58
سللام
دوست عزیز با زار خشکبار مخصوصا حبوبات بسیار عالی است اگر خواستید من درخدمتم مشتری عراقی وایرانی دارم
من به صورت کشت وصنعت کار می کنم وکار شناس گیاه پزشکی هستم وجد در جد من کشاورزی وخرید وفروش محصولات کشاورزی درام ئفتر کاری من در روستای چشمه رعنا واقعه درشمال استان فار سشهرستان اقلید روستای چشمه رعنا نبش کوچه حسینیه صاحب الزمان است
من 1000تا کشاورز دارم که کار نظارتشو تهیه کود وسم وبذرشونو انجام می دهم همچنین فروش محصولاتشان
اینجا الان برداشت گندو وجو خیار سبز شروع شده وبرج شش برداشت لوبیا چیتی وقرمز دارم بیا سرمایه گذاری کن وشروبه خرید کن برات هم می خرهم وهم می فروشم سودش هم برای خودت من از کشا ورزم درصدمو می گیرم من وکشاورزانم با جون دل آماده همکاریتون هستیم
منتظر قدم سبزتان در این دشت سر سبز هستیم
همراه من
09171552467
09388964536
آدرس بلگفای شرکت حبوبات چشمه رعنا

راستی الان نخود درشت سایز 8و9 ثرت شده 90 تن موجود است برای فروش که صدر صد ارگانیگ است وبه صورت دیم کشت وبرداشت شده است.سریع می توانید شروع به کار کنید

zarei
10-07-2013, 09:07
به قول معروف هر چند که تقوا بالاتر از تخصص است ولی کسی که تخصص ندارد تقوا ندارد..سرمایتونو در تخصصت صرف کن اونی که باید بده اگه بخواد با سود کم تخصصت بهت میده

حرفتون واقعا متین وزیبا وکار آمد است آقای حسینی هم راست می گوید تخصص خودش بزرگترین کاربرد را در تجارت دارد خوب ولی باید از یه جای شروع کرد دیگه
اگر کامپوتر ولب تاب و قطعات بخواهید من دست اولش رو می شناسم باهات سریع شروع به کار می کند خواستید بیا باهم برویم شرکتش و کارشو ببینید اگر خواستید بهت جنس می دهد به روز فقط نقدی خرید وفروش می کند هر تیراژی بخواهی بهت می دهد و دائما ساپورتتون می کند یه کار گروه زبده وکار کشت داره قول لب تاپ وکامپوتر هستش

haman716
10-07-2013, 09:47
حرفتون واقعا متین وزیبا وکار آمد است آقای حسینی هم راست می گوید تخصص خودش بزرگترین کاربرد را در تجارت دارد خوب ولی باید از یه جای شروع کرد دیگه
اگر کامپوتر ولب تاب و قطعات بخواهید من دست اولش رو می شناسم باهات سریع شروع به کار می کند خواستید بیا باهم برویم شرکتش و کارشو ببینید اگر خواستید بهت جنس می دهد به روز فقط نقدی خرید وفروش می کند هر تیراژی بخواهی بهت می دهد و دائما ساپورتتون می کند یه کار گروه زبده وکار کشت داره قول لب تاپ وکامپوتر هستش
سلام جناب زارعی
چند غلط املایی میخوام ازتون بگیرم به دلیل تصحیح اشتباه
لب تاب - صحیحش لپ تاپ
قول - صحیحش غول
کامپوتر - صحیحش کامپیوتر
من خودم دوست دارم اشتباهاتم بهم گفته بشه که تکرارشون نکنم به همین دلیل این نکته رو گفتم

خشایار
11-07-2013, 00:32
سلام
نوید جان
امان از دست این زارعی فعال در تجارت . راستی ثرت با ث هست یا سین سرت
:graduated::graduated::graduated::graduated::gradu ated:
:graduated::graduated::graduated::graduated:
:graduated::graduated::graduated:
:graduated::graduated:
:graduated:

haman716
11-07-2013, 10:26
سلام
نوید جان
امان از دست این زارعی فعال در تجارت . راستی ثرت با ث هست یا سین سرت
:graduated::graduated::graduated::graduated::gradu ated:
:graduated::graduated::graduated::graduated:
:graduated::graduated::graduated:
:graduated::graduated:
:graduated:
سلام خشایار خان بزرگ
والا من که سورت رو به این شکل مینویسم نمیدونم چون یه اصطلاح لاتین هستش و هر کسی هرجور نوشت درسته:advise:

حاجي
11-07-2013, 21:43
بهترين توصيه

zarei
12-07-2013, 10:33
سلام جناب زارعی
چند غلط املایی میخوام ازتون بگیرم به دلیل تصحیح اشتباه
لب تاب - صحیحش لپ تاپ
قول - صحیحش غول
کامپوتر - صحیحش کامپیوتر
من خودم دوست دارم اشتباهاتم بهم گفته بشه که تکرارشون نکنم به همین دلیل این نکته رو گفتم

مرسی تشکر منم ناراحت نمی شوم وقتی سریع تایپ می کنم مشکلاتی مثل این است خوب اینا هم فوت های کاری است جریان داره .....

haman716
12-07-2013, 12:06
مرسی تشکر منم ناراحت نمی شوم وقتی سریع تایپ می کنم مشکلاتی مثل این است خوب اینا هم فوت های کاری است جریان داره .....
:wink::wink::wink::wink::wink:

zarkhah
03-09-2013, 01:53
شرکت زرکامرس زمینه خوبی برای سرمایه گذاری دارد .

شرزه
19-10-2013, 02:59
سلام ما شرکت فرآوری و بسته بندی خرما داریم اگر خواستی با ما سرمایگذاری کن برای صادرات سودش عالی با تشکر علی شرزه از تبریز 09144173568:cap::cap:

binalood
19-10-2013, 10:57
سلام
اگه روی تخصص خودت کار کنی بهتره. چون تا بیای تو بازار بخوای به فروش جنس جدیدی عادت کنی طول میکشه.
فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاب و امثال این هم خوبه.
البته باید بگید از کجا هستید . که بهتر بشه راهنماییتون کرد

AMmin
19-10-2013, 13:51
با سلام من مدیر فروش یک شرکت آرایشی بهداشتی هستم اگر واقعا اهل کار و سرمایه گذاری باشید این کار بسیار پر سود هست و میتونید ظرف مدت یک سال سرمایتونو چندین برابر کنید اگر مایل بودید که در این زمینه و جزئیاتش بیشتر بدونید تماس بگیرید
09359290190
amin.eivazy@yahoo.com

reza em
19-10-2013, 20:09
با سلام
دوست عزیز در کاری که بلد نیستی وارد نشو اگر میخواهی رشته کاری عوض کنی اشکالی نداره ولی در هر کاری باید اول مطالعه داشته باشی و اصطلاحا خاک کار را خورده باشی و یادت باشه پول بی زبان را دست آدم زبان دار ندهی !

مینو
02-01-2014, 21:50
باسلام
چطور میشه وارد این کار شد ؟ چه سرمایه و امکاناتی لازم داره؟مشتریان ؟
با تشکر

amir sh
02-01-2014, 23:39
man jat bodam concert mizashtam. khasti bezang tozih bedam. man kare khodam hamine. har barname soodet 2barabar mishe. motmaenam hast. 09398166898
09212260548
شکرنژاد هستم

lamerd1369
03-01-2014, 10:34
با سلام من خودم صادرات کار می کنم
بهترین پیشنهاد استاد زارعی عزیز از اقلید هستش
اگه خودشون تو خرید و فروش کمکتون کنند

amax
11-09-2016, 15:39
سلام، یک شرکت بازرگانی معتبر جهت شراکت در امور تجاری اقدارم به پذیرش سرمایه به مبلغ حداقل دو میلیارد تومان میکند. برگشت سرمایه تضمینی/سود علی الحساب 30%. 09022002260

salados
08-07-2017, 19:10
با سلام من مدیر فروش یک شرکت آرایشی بهداشتی هستم اگر واقعا اهل کار و سرمایه گذاری باشید این کار بسیار پر سود هست و میتونید ظرف مدت یک سال سرمایتونو چندین برابر کنید اگر مایل بودید که در این زمینه و جزئیاتش بیشتر بدونید تماس بگیرید
09359290190
amin.eivazy@yahoo.com
سلام ممكنه به من ايميل بزنيدودر موردميزان سرمايه وسودونحوه كار توضيح بديدsaladospinto@yahoo.com

محمد رهام
10-07-2017, 17:41
سلام به دنبال شریک تجاری آشنا به بازار کشورهای هدف جهت صادرات زعفران مرغوب به خارج از مرزهای ایران هستیم...09151580179 خاکی

orahmani
16-07-2017, 12:39
سلام
بنده جهت شروع سیستم همکاری در فروش از طریق شبکه های اجتماعی به دنبال شریک هستم.
09203939301 رحمانی

1000tajer
20-07-2017, 12:54

قبلاً سپاسگزارم

با اینکه رشته it هستید اما اطلاعات بسیار محدودی از قدرت فضای مجازی در تجارت الکترونیک دارید

بنده در عرض چهار ماه از طریق فضای مجازی کسب درآمدی در راستای برندسازی تاجران ایجاد کردم که هم به نفع منافع تاجران هست هم کسب درآمدی برای خودم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]Π([Only Registered And Activated Users Can See Links])

گروه 2200 نفره تاجران

اپلیکیشن اندروید :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])