PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما به عنوان کدامیک از مشاغل زیر از سایت تاجربانک بازدید می فرمایید؟

Marjan KhosraviKhah
19-02-2012, 14:38
جهت ارائه اطلاعات مفید و کاربردی برای تمامی بازدید کنندگان عزیز خواهشمندم به نظرسنجی فوق پاسخ بفرمایید. این آمار به ما کمک خواهد کرد تا استراتژی مناسب را برای ارائه خدمات مختلف در سایت انتخاب نماییم .

پیشاپیش از شرکت شما در این نظر سنجی ممنونم.

فیروزه
23-08-2015, 21:38
غیره

sina210
07-11-2015, 11:52
جهت ارائه اطلاعات مفید و کاربردی برای تمامی بازدید کنندگان عزیز خواهشمندم به نظرسنجی فوق پاسخ بفرمایید. این آمار به ما کمک خواهد کرد تا استراتژی مناسب را برای ارائه خدمات مختلف در سایت انتخاب نماییم .

پیشاپیش از شرکت شما در این نظر سنجی ممنونم.

لازمه "غیره" بیشتر از یک گروه باشه.
فرق است بین کسی که علاقمند به ورود به کار بازرگانی است و کسی که مثلا برای تحقیق درمورد خاصی از سایت بازدید می کنه.
با تشکر از زحمات شما.

javdan
07-11-2015, 11:55
ترخیص کار

mohammad_karimi6
04-01-2016, 02:00
ظروف يكبار مصرف

Sent from my iPhone using Tapatalk

bahavar
27-01-2016, 23:21
.

mehradmoosavi
18-09-2016, 19:35
سلام
بنده به تازگی در انجمن عضو شدم و با توجه به پتانسیل بالای انجمن انتظار داشتم فعالیت بیشتری در زمینه تاپیک جدید ببینم ولی از دیروز تا به الان فعالیت
چشمگیری ندیدم امیدوارم دوستان فعالیتشونو زیاد کنند که از تمامی امکانات این انجمن همگی بهرمند شویم.
این انجمن می تونه روزانه شاهد هزاران خریدو فروش باشه و بهترین محل برای تجارت است به همین دلیل از مدیر ازشد انجمن و مدیر فنی در خواست دارم اعضای محترم رو
تشویق به فعالیت بیشتر کنه چون ما فعالان اقتصادی باید جریان رکود را از بین ببریم .
اما در پاسخ به جواب شما بنده ترخیص کار هستم وهم در زمینه حواله های اینترنتی فعالیت می کنم

صرافی سفته
19-09-2016, 10:07
کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات و کنفرانس ها های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی مالزی | حواله ارزی و بازرگانی سفته | حواله دلار و یورو | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پیپال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

PILAPILA
22-10-2017, 20:05
علاقمند به بازرگانی هستم اما هنوز شروع نکردم