PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد مغازه شال و روسری فروشی

14morteza14
14-06-2013, 00:19
ضمن سلام خدمت تمامی دوستان
راستش بنده فوق لیسانس هستم و به دلیل کم توجهی به رشته های مهندسی در ایران و همچنین به دلیل وجود بعضی از کارفرماهای استثمارگر به دنبال تغییر شغل هستم.
راستش حدود 15 میلیون پول دارم به فکرم رسیده که برم سراغ بازار و اون هم ایجاد یک مغازه شال و روسری فروشی. لطفا دوستانی که تجربه یا اطلاعی دارند در موارد زیر بگند:

1- سرمایه اولیه مناسب برای مغازه شال و روسری فروشی
2- هزینه دکور مغازه
3- سود این کار
4- جواز
5- مکان خرید

ممنون می شم کمک کنید چون واقعا بی پولی داره بهم فشار میاره

14morteza14
14-06-2013, 14:11
کسی نیست کمک کنه ؟!

حاجي
14-06-2013, 14:56
هر كدوم از اين موارد بستگي به منطقه اي هست كه ميخواين در اونجا كار كنيد البته بعيد ميدونم با اين مبلغ بتونيد اين كار رو راه بياندازيد-مملكتي كه پرايد قيمتش توي همين حدودا هستش خودت ي محاسبه بكن ي جواز كسب الان بخواي بگيري 2 ميليون اب ميخوره تازه اگر اون صاحب مغازه بهت اجاره نامه بده كه هر هوسي صاحب مغازه ها زير بار اجاره نامه رسمي نميرن-

lexus_turk
14-06-2013, 15:16
سلام
به نظر من باید بری یه جای با کلاس و جدید و اجناس لوکس بیاری
شال و روسری خوبه نه مغازه بزرگ می خاد نه پول زیاد 5 4میلیون خرید کنی کلا مغازه ات پر میشه
جنس جدید بیار نترس خانوم ها عاشق پول خرج کردن هستن

14morteza14
14-06-2013, 17:14
خیلی ممنون از همکاری دوستان
الان تو شهر ما اگه بخوام تو یه پاساژ پر رفت و آمد مغازه اجاره کنم حدود 10 میلیون ماهی 1 تومان فکر کنم باشه. به نظرتون چقدر هر شال یا روسری با ملاک خرید از بازار بزرگ تهران واسم سود داره که اون ماه های اول لااقل بتونم اجاره مغازه رو بدم؟
آیا کسی تجربه این کار رو داره؟

mbagheri
10-10-2013, 12:30
سلام من داداشم تو این کاره خواستی باهام تماس بگیر در مورد خرید راهنمائیت می کنم 09143417424 مرتضی باقری

Moh3nj
13-10-2013, 00:01
سلام دوست عزیز
داداش من یه مدت این کار رو کرد و متاسفانه راضی نبود و جمع کرد چون بازارش لا اقل توی شهر ما خیلی خوب نبود و اکثر مغازه ها اینجا ( شیراز) حتی جاهای خوب و توی مرکز خریدای بالا و گرون روسری هاشون رو به صورت حراجی با قیمت های ۸ ، ۱۰، ۱۵ ۲۰ تومن می فروشن یعنی در واقع شال و روسری سود زیادی نداره در صورتی که بقیه بوتیک ها چه لباس زنونه چه مردونه به نظر سود بهتری دارن و هر جور بخوان جنساشون رو قیمت گذاری می کنن!
موفق باشی

tondar12
13-10-2013, 10:26
سلام من هم مغازه شال و روسری دارم البته یه سه چهار ماهه که باز کردم! تنها نمی تونی به شال و روسری بسنده کنی باید چیزای دیگه هم کنارش داشته باشی یعنی جنست باید جور باشه!!

qjob
06-05-2018, 11:25
ضمن سلام خدمت تمامی دوستان
راستش بنده فوق لیسانس هستم و به دلیل کم توجهی به رشته های مهندسی در ایران و همچنین به دلیل وجود بعضی از کارفرماهای استثمارگر به دنبال تغییر شغل هستم.
راستش حدود 15 میلیون پول دارم به فکرم رسیده که برم سراغ بازار و اون هم ایجاد یک مغازه شال و روسری فروشی. لطفا دوستانی که تجربه یا اطلاعی دارند در موارد زیر بگند:

1- سرمایه اولیه مناسب برای مغازه شال و روسری فروشی
2- هزینه دکور مغازه
3- سود این کار
4- جواز
5- مکان خرید

ممنون می شم کمک کنید چون واقعا بی پولی داره بهم فشار میاره
سلام. در صورت تمایل میتونید لیست کامل عمده فروشی ها و واردکنندگان شال و روسری جزیره قشم و درگهان اعم از شماره تلفن و ادرس را در سایت قشم پیشه ببینید. برای دیدن این فروشگاه ها اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 4%DB%8C%20%D8%B4%D8%A7%D9%84%20%D9%88%20%D8%B1%D9% 88%D8%B3%D8%B1%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%82%D8%B4 %D9%85) رو کلیک کنید یا اینکه به ادرس qeshmpishe.com برید و در منوی سایت روی شال و روسری کلیک کنید.

bhrprn
03-08-2018, 15:59
برای مشاوره تحصیلی و اطلاع از اعلام نتايج نهايي کنکور ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به سایت مشاوره تحصیلی ایران تحصیل ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
آدرس سایت ایران تحصیل
مشاوره تحصیلی - ثبت نام مدارس، ثبت نام دانشگاه، کنکور سراسری ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

shikplus
20-08-2018, 14:33
سلام
دوست عزیز میتونید در مورد این مسئله با فروشگاه شیک پلاس که مرکز خرید شال و روسری عمده ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هستن مشورت کنید و کامل راهنماییتون کنن.
موفق باشید.

hedieab3
17-05-2021, 16:35
طرح های متنوع و منحصر به فرد در خرید شال ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) از مهم ترین فاکتور هاست.