PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقررات برگزاری نمایشگاه خارجی در هنگ کنگ

بهزاد
10-12-2011, 17:17
برای برگزاری یک نمایشگاه خارجی در هنگ کنگ لازم است نکات زیر رعایت شود:

جهت حضور در نمایشگاه باید حداکثر تا سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه نام دقیق کالاها افراد و شرکت متقاضی حضور در نمایشگاه اعلام شود.

جهت ارائه کاتالوگ، کارت ویزیت، بروشور یا هرگونه اقلام تبلیغاتی در نمایشگاه از سوی شرکت یا نماینده هنگ کنگی شرکت، باید همه موارد سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه به صورت کتبی به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.

در صورت نیاز به استقرار ماشین آلان و راه اندازی آنها در محل نمایشگاه باید شرح جزییات حداکثر تا دوماه قبل از برگزاری نمایشگاه به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.

رحمانی
14-07-2015, 13:05
با سلام و احترام
جهت برگزاری یک گالری از هنرهای صنایع دستی در هنگ کنک چطور باید اقدام کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

DR.Khashayar
14-07-2015, 14:21
برای برگزاری یک نمایشگاه خارجی در هنگ کنگ لازم است نکات زیر رعایت شود:

جهت حضور در نمایشگاه باید حداکثر تا سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه نام دقیق کالاها افراد و شرکت متقاضی حضور در نمایشگاه اعلام شود.

جهت ارائه کاتالوگ، کارت ویزیت، بروشور یا هرگونه اقلام تبلیغاتی در نمایشگاه از سوی شرکت یا نماینده هنگ کنگی شرکت، باید همه موارد سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه به صورت کتبی به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.

در صورت نیاز به استقرار ماشین آلان و راه اندازی آنها در محل نمایشگاه باید شرح جزییات حداکثر تا دوماه قبل از برگزاری نمایشگاه به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.

سلام و خسته نباشيد خدمت شما.جهت اطلاع خودم ميپرسم ميخواستم بدونم كه نمايشگاه جنس يا كالاي خاصي هستش؟؟ يا هركس هر جنسي كه داره ميتونه ارائه بده؟؟ ممنون:shades:

Moh.gh
22-08-2016, 17:56
سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ و ایران. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927