PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد کلاهبرداری چینی

mhe
10-04-2013, 17:23
بچه ها من یکماه پیش یک کم جنس از سایت[Only Registered And Activated Users Can See Links] , خریدم حتی طرف ادعا میکرد که شرکت ثبت شده به نام CMY industrial limited داره منهم تحقیق کردم و دیدم راست میگه و پول را به حساب همین شرکت ریختم متاسفانه فردای اون روزی که پول را ریختم حدس خیلی قوی زدم که یا پولم را میخوره یا جنس آشغال میده.تا 10 روز طرف میگفت که پول به دستش نرسیده در صورتی که من رسید صرافی را بهش نشون دادم اما فایده نداشت بالاخره گفت که من با هزینه خودم برات جنس را میفرستم مشکلی نداره.قرار بود که برام این نمونه جنس را با دی اچ ال بفرسته که زد زیرش و با پست فرستاد که متاسفانه 1 ماه طول کشید.حالا که رفتم جنس را تحویل بگیرم میبینم که سه تا خودکار یو اس بی برام فرستاده و یک فاکتور اشتباه درون جعبه به نام یک بابایی در روسیه تازه تو پست هم بهم گیر دادند که تو ابزار جاسوسی خریدی خلاصه کلی مکافات داشتم و قید بسته را زدم حالا میخواستم ببینم میشه از این یارو شکایت کرد؟اصلا فایده داره؟ دستم به جایی بند هست یا نه؟.

خشایار
10-04-2013, 21:20
سلام
شرمنده چی بگم دوست برادر یا خانوم نمیدونم اگر تو این سایت خوب کاشف بعمل میاوردی حداقل از تجارب دوستان من که نه یه حسابی دست میاومدکه در صفحه خاطرات بازرگانی داش مرتضی عنوان کرد و سایر دوستان از تجاربشون نوشتن درس خوبی به اوزگل های چینی میدادی . ندای متاسفانه اسیر این بی مغزهای چینی شدی

zarei
10-04-2013, 23:07
بچه ها من یکماه پیش یک کم جنس از سایت[Only Registered And Activated Users Can See Links] , خریدم حتی طرف ادعا میکرد که شرکت ثبت شده به نام CMY industrial limited داره منهم تحقیق کردم و دیدم راست میگه و پول را به حساب همین شرکت ریختم متاسفانه فردای اون روزی که پول را ریختم حدس خیلی قوی زدم که یا پولم را میخوره یا جنس آشغال میده.تا 10 روز طرف میگفت که پول به دستش نرسیده در صورتی که من رسید صرافی را بهش نشون دادم اما فایده نداشت بالاخره گفت که من با هزینه خودم برات جنس را میفرستم مشکلی نداره.قرار بود که برام این نمونه جنس را با دی اچ ال بفرسته که زد زیرش و با پست فرستاد که متاسفانه 1 ماه طول کشید.حالا که رفتم جنس را تحویل بگیرم میبینم که سه تا خودکار یو اس بی برام فرستاده و یک فاکتور اشتباه درون جعبه به نام یک بابایی در روسیه تازه تو پست هم بهم گیر دادند که تو ابزار جاسوسی خریدی خلاصه کلی مکافات داشتم و قید بسته را زدم حالا میخواستم ببینم میشه از این یارو شکایت کرد؟اصلا فایده داره؟ دستم به جایی بند هست یا نه؟.

سلام ناراحت نباش
شاید اشتباه فرستادن تماس بگیر یا زنگ بزن تصویری چیزی هم دارید براشون ایمیل کنید
راستی چی خریده بودی که برای ماهم تجربه بشود؟

مرتضی
11-04-2013, 10:11
سلام دوست عزیز
متاسفانه باید بگم اونقدر پرسهء شکایت و پیگیری این ماجرا سخت هست که اگر مبلغ زیاد نیست، بهتر هست منصرف بشی. نشدنی نیست ولی اونقدر سخت هست که به نشدن نزدیکتره تا شدن.
در چین، تمام مکاتبات و شکایت ها باید به زبان چینی انجام بشه و تمام اسناد و مدارک به زبان چینی باید باشه و قوانین تجاری و حقوق تجارت در استانهای مختلف با هم فرق میکنه و اینها کار رو خیلی سخت میکنه. قبل از واریز مبلغ و در مرحلهء تحقیق باید بیشتر دقت میکردی،. یکی از مشتریان ما 60000 دلار رو به اشتباه زده به یک حساب دیگه در چین، 3 ماه هست که هنوز حتی یک جواب بله یا خیر نتونسته بگیره.
به قول آقای زارعی شاید اشتباهی شده ، بهتر هست الان نا امید نباشی و با زبون بازی باهاش صحبت کنی تا باهات راه بیاد. شاید بنده خدا واقعا اشتباه کرده.

خشایار
11-04-2013, 14:24
سلام
من جای تو باشم حتی اگر 1 ريال هم بهم این جلبکها (گوسفندزرد) ضرر بزن تا ده برابر بهش ضرر نزم ولکن نیستم هوش تو بکار بنداز تا درسی بهش بدی بفهمه که ایرانی خودش بلانسبت جمع آخر .............خ ........................... گیری تا از این فکرها به مغز جلبکشون خطور نکنه براش طعمه بنداز تا طمعه کنه بعد .................................. خ .............................تا صداش به عرش برسه که من بشنوم

haman716
11-04-2013, 16:25
سلام
من جای تو باشم حتی اگر 1 ريال هم بهم این جلبکها (گوسفندزرد) ضرر بزن تا ده برابر بهش ضرر نزم ولکن نیستم هوش تو بکار بنداز تا درسی بهش بدی بفهمه که ایرانی خودش بلانسبت جمع آخر .............خ ........................... گیری تا از این فکرها به مغز جلبکشون خطور نکنه براش طعمه بنداز تا طمعه کنه بعد .................................. خ .............................تا صداش به عرش برسه که من بشنوم

کلا با این چینییا مشکلی داری خشایار خان:angry:
اگر جای رهبر کره شمالی بودی فکر کنم چین رو با خاک یکسان میکردی.....:hehe:
راستی اگه خواستی این کار رو بکنی حتما قبلش بگو این آقا مرتضی از اون کشور خارج بشه.....................
:crazy:

mhe
11-04-2013, 17:27
خوشبختانه من آدم محافظه کاریم و کم کم مبلغ را بالا میبرم اما ضرر یک ریالشم زور میگه.متاسفانه 500 دلار بوده اونم جهت سمپل.نمیدونم چه جوری بهش کلک بزنم.جواب ایمیلهام را نمیده البته چند روز قبل از رسیدن جنس ها بهش ایمیل زدم گفتم تبلت میخوام گفت صبر کن جنس ها برسه اما من میدونم ی آأم دو دره بازیه.یک جوری باید تو پاچش کنم تا حالیش بشه