PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه بازرگانان(عج):سیمان .فروش عمده و صادرات سیمان و انواع سنگ ساختمانی.

abbas.joudaki
02-03-2013, 15:20
گروه بازرگانان (عج):واحد صادرات سیمان.)تهیه و صادرات انواع سیمان در تیپ های 1و2و5و کلینگر با انالیزهای صادراتی.اخرین قیمت و محاسبات وتحویل در تمامی نقاط صفر مرزی را از مشاورین گروه بازرگانان عج.واحد صادرات سیمان. بخواهید.گروه بازرگانان عج با دارا بودن بالاترین درخواستها از تمامی کارخانجات کشور.اولین وتخصصی ترین در امر صادرات سیمان میباشد . لذا امادگی عقد قرارداد با تجار گرامی در تناژهای بالا را اعلام میدارد. گروه بازرگانان (عج)(واحد تولید و صادرات انواع سنگ ساختمانی): تولید و فروش عمده وصادرات انواع سنگ : تراورتن.گرانیت.گوهره.کریست ل.ابری.از معدن تا مصرف.بالاترین کیفیت با دستگاههای تمام اتومات ایتالیایی .بهترین قیمت. کپ.اسلب. لذا امادگی عقد قرارداد با تجار گرامی جهت صادرات انواع سنگ را اعلام میدارد. بهترین قیمت ها بصورت مستقیم وبدون واسطه.در مورد سیمان وسنگ.را ازگروه بازرگانان (عج)واحد محاسبات قیمت.بخواهید. تلفن سفارش و هماهنگی:06654225181 موبایل:09165198836 ایمیل:abbas.joudaki@yahoo.com [Only Registered And Activated Users Can See Links]

haman716
04-03-2013, 12:16
سلام جناب جودکی
من تقوی هستم که هفته پیش هم ایمیل زدم و هم زنگ زدم بهتون برای سیمان ولی متاسفانه خبر ندادید
من درخواست خرید بالای سیمان از افغانستان دارم و اگر میتونید تا آخر هفته 50 تن برای نمونه واسمون آماده کنید لطفا قیمت و محل بارگیری رو اعلام کنید
با تشکر