PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کاشی و سرامیک یزد با قیمت هر متر مربع 4400 تومان به بالا

haman716
21-02-2013, 11:26
فروش کاشی و سرامیک کارخانجات یزد با قیمت بسیار مناسب علی الخصوص برای صادرات با سایزها و درجه بندیهای مختلف
قیمت هر متر مربع از 4400 تومان به بالا
در صورت درخواست قیمت لطفا با ایمیل من در ارتباط باشید
hamantrade66@yahoo.com

خشایار
22-02-2013, 18:24
سلام haman716 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
به بازار داخلی برای سازندگان ساختمان هم جنس میفروشید تنوع جنس هم دارید از کجا میشه نمونه کاشی ها رو دید

haman716
22-02-2013, 19:55
سلام haman716 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
به بازار داخلی برای سازندگان ساختمان هم جنس میفروشید تنوع جنس هم دارید از کجا میشه نمونه کاشی ها رو دید
سلام خشایار جان
ما به تازگی با یکی از شرکتهای مادر در زمینه کاشی و سرامیک در یزد قرارداد بستیم که دارای چند کارخانه تولیدی کاشی و سرامیک و نماینده فروش رسمی و انحصاری چند کارخانه دیگر است
برای عرضه و فروش کاشی و سرامیک در داخل هم مشکلی نداریم ولی حداقل باید 24 تن خرید داشته باشید و از اون کمتر فروش نداریم
سایز و قیمت مورد نظرتون و همچنین ایمیلتون رو اعلام بفرمایید تا من نمونه ها رو به ایمیلتون ارسال کنم

خشایار
23-02-2013, 09:26
سایز که 30در60 و 50در 50 و 60در 60 کلا منظور شما اینه که از هر سایز و مدل باید 24 تن خریداری شه ؟
اینم ایمیل من khashayarekohan@yahoo.com
از پاسخ شما ممنونم

haman716
23-02-2013, 11:41
سایز که 30در60 و 50در 50 و 60در 60 کلا منظور شما اینه که از هر سایز و مدل باید 24 تن خریداری شه ؟
اینم ایمیل من khashayarekohan@yahoo.com
از پاسخ شما ممنونم
درخواستتون رو به ایمیل شما ارسال کردم

خشایار
23-02-2013, 14:12
سپاسگزارم

dadash2000
23-02-2013, 17:55
فروش کاشی و سرامیک کارخانجات یزد با قیمت بسیار مناسب علی الخصوص برای صادرات با سایزها و درجه بندیهای مختلف
hamantrade66@yahoo.com
سلام.ممنون میشم طرح ها و قیمت رو برای مقداری که گفتید برای من هم ایمیل کنید.تشکر
etejarat.mamatir@gmail.com

شیک سازان
25-08-2013, 11:28
باسلام لطفا نحوه دریافت لیست قیمت ونمونه محصولات رااعلام فرمایید

haman716
25-08-2013, 14:11
باسلام لطفا نحوه دریافت لیست قیمت ونمونه محصولات رااعلام فرمایید
سلام
دوست عزیز این قیمتها برای قبل از عیده و الان حداقل قیمت 5900 تومان هست
لطفا ایمیل خود را بفرمایید و همچنین سایز و درجه کیفی و متراژ مورد نظرتون را اعلام کنید

morteza_96
04-02-2014, 16:54
نمونه کاشی و سرامیک جهت خرید انبوه با قیمت مناسب میخواهم
لطفا تماس بگیرید 09109315363 مهندس نگهبان

haman716
04-02-2014, 20:04
سلام دوست عزیز
کاشی و سرامیک سایز - طرح - درجه کیفی و قیمتهای متفاوتی دارن.
شما لطفا قیمت مد نظرتون و سایز کاشی یا سرامیک درخواستی را به همراه ایمیلتون درج کنید تا بتوانم نمونه های مناسب را به ایمیل شما ارسال کنم
حداقل فروش هم 1400 مترمربع است

تقوی
بازرگانی هامان تجارت قهستان
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کیوان کامران
07-02-2014, 16:15
الان قیمت چنده؟

haman716
07-02-2014, 19:37
الان از کف قیمت حدود 6000 تومان به بالا

binalood2
22-04-2014, 21:14
در ادامه مواردي كه قبلن و در تاپيك جداگونه اي اعلام كردم كاشي و سراميك از كارخانجات زير براي صادرات و براي مصرف داخلي عرضه ميشود

1: كاشي كيميا سرام يزد
2: كاشي صدرا سرام
3: كاشي يزد
4: كاشي صدف
5:كاشي ارم
6: كاشي زهره
7: كاشي فرزاد بيرجند
8:كاشي گلسرام
9: كاشي نارين
10: كاشي بونو
و چيني بهداشتي رز

به اطلاع ميرسانم تمام محصولات اين كارخانه جات رو به صورت مستقيم از كارخونه و زير قيمت فروش كارخانه براي مصارف داخلي و صادراتي عرضه ميشود
09158235322 مقدم
6_6091691 _0511 (داخلي 21 مقدم) بازرگاني عزيزي

persica_sh
24-04-2014, 00:56
باسلام - همکار ودوست گرامی
آگهی شما را درخصوص کاشی وسرامیک مشاهده ومطالعه نمودم وبا توجه به حیطه کاریم در مصالح ساختمانی وبهداشتی (فروشنده هستم دارای پروانه کسب ومدارک لازم وتمایل به خرید کاشی وسرامیک دارم لظفا شرایط وچگونگی تعامل را بیان نمایید باتشکر
مصالح ساختمانی وبهداشتی حمید(صادق حمید) خوزستان = ماهشهر 09308886120 persica_sh@yahoo.com

haman716
24-04-2014, 11:12
میفرستم به ایمیل شما

binalood2
27-04-2014, 15:55
اپديت شد

بهروز
03-05-2014, 19:18
با سلام خدمت دوست عزیز.
من دارای زمینی حدود 180 متر در خوزستان شهرستان رامهرمز میباشم ملک شخصی میباشد رو ی بلوار اصلی. خواستم بدونم شرایط نمایندگی چجوره؟ با 200 میلیون میشه شروع کرد؟چکی کار میکنید؟قیمتها چجوره؟ایا ساپورت میکنید با توجه به اینکه مکان ما جای بسیار خوبی از شهر هست؟ الان در حال حاظر مصالح ساختمانی توش هست... ممنون میشم جواب بدید.

بهروز
03-05-2014, 19:19
معذررت میخوام زمین حدود 1800 متر میباشد

زرج
03-05-2014, 21:05
سلام دوست عزیز
لطفا مدل،سایز و قیمت ها رو برام ایمیل کنید.میخواستم در صورت مناسب بودن قیمت برای توزیع در استان فارس با شما همکاری داشته باشم.ایمیل من : nobodyanz@gmail.com

haman716
04-05-2014, 10:08
با سلام خدمت دوست عزیز.
من دارای زمینی حدود 180 متر در خوزستان شهرستان رامهرمز میباشم ملک شخصی میباشد رو ی بلوار اصلی. خواستم بدونم شرایط نمایندگی چجوره؟ با 200 میلیون میشه شروع کرد؟چکی کار میکنید؟قیمتها چجوره؟ایا ساپورت میکنید با توجه به اینکه مکان ما جای بسیار خوبی از شهر هست؟ الان در حال حاظر مصالح ساختمانی توش هست... ممنون میشم جواب بدید.
با سلام
کارخونه کاشی و سرامیک خیلی زیاده و میتونید نمایندگی بگیرید. منم میتونم نمایندگی چند کارخونه رو براتون بگیرم( در صورتی که در شهر شما نمایندگی نداشته باشه) شما میتونید یه فروشگاه بزنید و شروع به کار کنید. بله چکی هم کار میکنن ولی نه از اول کار. البته اگر اول متراژ بالا خرید داشته باشید میتونید نصفش رو چک بدین
الان یه کارخونه داره مقدار باقیمانده انبارش از سایز 20*20 و 25*25 رو بصورت 5 ماه و با قیمت سال قبل میفروشه
وقتی شما با هر کارخونه و یا شرکتی کار کنید به مرور زمان که دو طرف بهم مطمئن شدن مشکلی برای مدتی کار کردن وجود نداره
موفق باشید

mahdi985
23-12-2014, 17:46
سلام

من سرامیک کف 60*60 سفید میخوام خیلی گشتم توی بازار ولی نیست:cry:, میخواستم ببینم کسی می تونه بهم کمک کنه.

با تشکر

binalood2
23-12-2014, 18:46
سلام

من سرامیک کف 60*60 سفید میخوام خیلی گشتم توی بازار ولی نیست:cry:, میخواستم ببینم کسی می تونه بهم کمک کنه.

با تشکر

چه مقدار ميخواين؟درجه چند؟

MMMJJJ
27-12-2014, 15:36
سلام
جناب مقدم لطف بفرمائید لیت قیمت کاشی دیوار در درجه بندی های مختلف همراه با تصاویر را جهت ثبت سفارش اعلام نمائید
میزان در خواستی جهت پروژه 5000 واحدی میباشد
09194260650
sabzgostar.iran@gmail>com
جهانگرد

maghpa
06-01-2015, 12:40
سلام ،
لطفا در صورت ممكن ليست قيمت كاشي و سراميك ميان رده يا همان قيمت متوسط رو برام ايميل بفرماييد.جهت فروش داخل.
با تشكر maghpa@gmail.com

nsaeidi922
21-01-2015, 12:41
hamantrade66@yahoo.com

با سلام
شرکت کنترل سازه زاینده رود با توجه به فعالیت خود در زمینه انبوه سازی ساختمان در اصفهان نیاز به خرید مداوم کاشی و سرامیک دارد.هم اکنون نیاز فوری به کاشی و سرامیک در ابعاد زیر داریم:
25*40
40*40
25*25
30*30
لطفا قیمت ، نمونه یا کاتالوگ و شرایط فروش را بفرمایید.
باتشکر

sunserv
21-01-2015, 17:54
سلام . من نماینده ی شرکت هولدینگ هستم ک محصولات زیر را پوشش می دهیم :
1- کاشی و سرامیک گلدیس
2- پکیج رادیاتور ایساتیس
3- شیرالات بهریزان
4- درب و پنجره پلی پن
5- استیل البرز
برای خرید عمده ی هرکدام از محصولات از ما ،شما تخفیف هایی رو دریافت خواهید کرد که هیچ کجا حتی درب کارخانه هم با این قیمت ها پیدا نخواهید کرد . در صورت تمایل به همکاری تماس بگیرید .09376774556 مهندس هزاویان

bardia1
29-04-2015, 16:04
سلام خشایار جان
ما به تازگی با یکی از شرکتهای مادر در زمینه کاشی و سرامیک در یزد قرارداد بستیم که دارای چند کارخانه تولیدی کاشی و سرامیک و نماینده فروش رسمی و انحصاری چند کارخانه دیگر است
برای عرضه و فروش کاشی و سرامیک در داخل هم مشکلی نداریم ولی حداقل باید 24 تن خرید داشته باشید و از اون کمتر فروش نداریم
سایز و قیمت مورد نظرتون و همچنین ایمیلتون رو اعلام بفرمایید تا من نمونه ها رو به ایمیلتون ارسال کنم

سلام روز خوش
ما یک شرکت وارد کننده مواد اولیه کاشی سرامیک،چینی بهداشتی،لعاب،چینی مظروف ،شیشه،صنایع نسوز و .. هستیم همچنین دارای نمایندگی چند شرکت معروف در زمینه تولید مواد اولیه صنایع مذکور شرکای تجاری ما از کشورهای ایتالیا-اسپانیا-آلمان-انگلیس-بلغارستان-ترکیه-چین-هند-امارات و ... میباشند. در صورت نیاز به مواد اولیه با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.
برخی از مواد اولیه وارداتی این شرکت شامل:
سیلیکات زیرکونیوم 5 میکرون ایتالیا،اسپانیا،آلمان
سیلیکات زیرکونیوم 325 مش
کربنات باریم چین
بالکلی
کائولن زدلیتز
فلدسپار پتاسیک
اکسید آلومینیم
اکسید روی
سانروز خوراکی
اسید بوریک ترکیه
بوراکس دکا و پنتا
تری پلی فسفات
سولفات کبالت
فلدسپار سدیک
با آدرس ایمیل : katy.alahyari@yahoo.com

hassan_em
29-04-2015, 16:07
به نطرم باید پست جدید گذاشت

دایرکتوری صادرات به عراق
24-09-2015, 12:06
سلام روز خوش
ما یک شرکت وارد کننده مواد اولیه کاشی سرامیک،چینی بهداشتی،لعاب،چینی مظروف ،شیشه،صنایع نسوز و .. هستیم همچنین دارای نمایندگی چند شرکت معروف در زمینه تولید مواد اولیه صنایع مذکور شرکای تجاری ما از کشورهای ایتالیا-اسپانیا-آلمان-انگلیس-بلغارستان-ترکیه-چین-هند-امارات و ... میباشند. در صورت نیاز به مواد اولیه با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.
برخی از مواد اولیه وارداتی این شرکت شامل:
سیلیکات زیرکونیوم 5 میکرون ایتالیا،اسپانیا،آلمان
سیلیکات زیرکونیوم 325 مش
کربنات باریم چین
بالکلی
کائولن زدلیتز
فلدسپار پتاسیک
اکسید آلومینیم
اکسید روی
سانروز خوراکی
اسید بوریک ترکیه
بوراکس دکا و پنتا
تری پلی فسفات
سولفات کبالت
فلدسپار سدیک
با آدرس ایمیل : katy.alahyari@yahoo.com

سلاملطفاً مشخصات محصولات و اطلاعات تماس را در سایت دایرکتوری صادرات و واردات ایران - عراق و اقلیم کردستان ثبت فرمایید تا کار بازاریابی در عراق انجام شود.

آدرس سایت :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تلفن ایران : 00989358484777

تلفن عراق : 009647510400205

ایمیل : info@iran-iraq.net

با تشکر

دایرکتوری صادرات به عراق
24-09-2015, 12:07
سلام . من نماینده ی شرکت هولدینگ هستم ک محصولات زیر را پوشش می دهیم :
1- کاشی و سرامیک گلدیس
2- پکیج رادیاتور ایساتیس
3- شیرالات بهریزان
4- درب و پنجره پلی پن
5- استیل البرز
برای خرید عمده ی هرکدام از محصولات از ما ،شما تخفیف هایی رو دریافت خواهید کرد که هیچ کجا حتی درب کارخانه هم با این قیمت ها پیدا نخواهید کرد . در صورت تمایل به همکاری تماس بگیرید .09376774556 مهندس هزاویان

سلاملطفاً مشخصات محصولات و اطلاعات تماس را در سایت دایرکتوری صادرات و واردات ایران - عراق و اقلیم کردستان ثبت فرمایید تا کار بازاریابی در عراق انجام شود.

آدرس سایت :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تلفن ایران : 00989358484777

تلفن عراق : 009647510400205

ایمیل : info@iran-iraq.net

با تشکر

حاجي
25-09-2015, 11:00
اگرچندتا از محصولات تون به همراه عكس و قيمت باشه تأثيرش بيشتره دوست عزيز

amir2723
12-12-2015, 04:01
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
------------------------------------
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
you Can Join Us Mow :

amir2723
14-12-2015, 01:17
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
you Can Join Us Mow :

saee
15-12-2015, 00:46
up

Kardoost
30-01-2016, 11:45
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
پیش نهادهای تجاری.
آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
031306204214
Kardoost Arya Co | Introduction of Services and Products Kardoost Aria Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

haman716
12-02-2017, 22:06
با سلام
متراژ بالا كاشي ديوار با ١٥ طرح مختلف سايزهاي ٣٠*٤٥ و ٢٥*٤٠ اماده بارگيري از كارخانه ميباشد.
سايز ٣٠*٤٥ با متراژ مجموع ٩٠٠٠٠ مترمربع و قيمت
درجه يك و دو و سه ٥٧٠٠ تومان و درجه چهار ٥٥٠٠ تومان ميباشد.
سايز ٢٥*٤٠ متراژ مجموع ٣٠٠٠٠ مترمربع و قيمت كليه درجه ها ٦٦٠٠ تومان
حداقل متراژ براي فروش ٥٠٠٠ مترمربع ميباشد و براي درخواستهاي با متراژ پايينتر ترتيب اثر داده نميشود پس خواهشمندم براي درخواست متراژ پايينتر از ٥٠٠٠ متر به هيچ عنوان تماس نگيريد.
لازم به ذكر است كه هم براي صادرات و خم براي داخل قابل فروش است.
فروش به مدت محدود ميباشد.
براي ارسال تصاوير به تلگرام يا ايميل پيام بدين.
با تشكر
Hamantrade66@yahoo.com
Hamantrade66@gmail.com
تلگرام 09151648210

Sent from my iPhone using Tapatalk