PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور ایران در نمایشگاه صنعت خارطوم

جاده ابریشم
31-01-2012, 11:12
نمایشگاه بین المللی لوازم صنعتی، خانگی و صنایع دستی خارطوم با حضور ۹ شرکت تولیدی از ایران و بیش از۳۰۰ شرکت از ۶۰ کشور جهان گشایش یافت.
به گزارش واحد مرکزی خبر، آملی معاون مدیرکل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران گفت: بیشتر شرکت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه سابقه حضور در سودان را داشته و برخی نیز به موفقیت های چشمگیری در این کشور دست یافته اند.
به گفته وی، در نمایشگاه امسال خارطوم تعداد شرکت های ایرانی ۳۳ درصد و وسعت غرفه های آنها ۱۰۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

جاده ابریشم
31-01-2012, 11:18
بعد از گذاشتن این خبر متوجه شدم که در صفحه اصلی تاجر بانک ، نمایشگاههای مختلف رو با عنوان ((رویدادهای نزدیک)) نمایش میده...:biggrin::biggrin::biggrin:

خواستیم مثلا خبر نمایشگاه بدیم، دیدیم تاجر بانک از قبل حواسش بوده....:dry:

siavash
31-01-2012, 13:27
بعد از گذاشتن این خبر متوجه شدم که در صفحه اصلی تاجر بانک ، نمایشگاههای مختلف رو با عنوان ((رویدادهای نزدیک)) نمایش میده...:biggrin::biggrin::biggrin:

چه جالب ، من اصلا متوجه این بخش تاجر بانک نشده بودم. ممنون آقا یا خانم جاده ابریشم :snitch:

طوطی و بازرگان
31-01-2012, 13:58

:cap: