PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایگاه اطلاعاتی تجارت با چین

hamidrezayaghmaei
19-01-2013, 22:06
سلام دوستان عزیز

من به تازگی به عضویت این پایگاه اطلاعاتی درآمده ام، فعلا آشنایی چندانی با کارکرد آن ندارم

اما برای شروع وبلاگ خودم رو معرفی میکنم و احساس میکنم مطالعه آن ممکن است برای برخی از دوستان مفید باشد

این وبلاک در مورد تجارت و به طور خاص تجارت با چین است

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

از هرگونه نقد و نظر استقبال خواهم کرد

j.ostovar850
19-01-2013, 22:42
سلام حمید جون
چطوری گل پسر؟ اوضاع بر وفق مراده ان شالله؟ اونجا اوضاع اقتصاد چطوره یارانه ها بموقع میاد تو حسابتون؟
ما یه دفتر بازرگانی تو ایران و یکی هم تو جنوب عراق داریم. البته مزیتمون تو جنوب عراق اینه که سرمایه گذار اصلی طرف عراقی هست. و تجربه این چندساله نشون داده که میشه روش حساب کرد. تا الان فعالیت اصلی ما صادرات محصولات ایرانی به عراق بوده که بعد از دسته گلی که محمود و دوستاش به آب دادن و ارزش پول ملی در مدت کمتر از 9ماه یک سوم شد کاروبارمون سکه شده و کالاهامون برای صادرات قیمت خوبی داره. اما اینکه تنوع کالاهای ایرانی جهت صادرات کمه ما رو تشویق میکنه که برای حضور موفق تر در بازار عراق به کالاهای چین و ماچین چشم داشته باشیم. ان شالله بازم با هم در ارتباط هستیم تا مسیرهای همکاری رو بررسی کنیم.

Navid_atabaki
19-01-2013, 23:21
دوست عزیز اولا که خوش اومدی
اتفاقا به جناب استوار هم گفته بودم که دنبال رادیو فلش (مخصوص خودرو) هستم و بازارش هم در دسترس هست
اگر بتوانید در این زمینه یاریمان بکنید خیلی ممنون میشوم...

jalal13
20-01-2013, 01:03
سلام حمیدخان نگران نباش چند وقتی داخل اینجا بگردید با اینجا و دوستان آشنا میشید البته شما خودتون استادید اما ممکنه تجارب اساتید اینجا هم بدرد شما بخوره
به من که خیلی کمک کرده