PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار بصورت رایگان

jalal13
12-01-2013, 23:57
با سلام خدمت دوستان و استادان و تجار پیشگان گرامی
آقا این حرف را چند وقتی می خواستم بگم اما میگفتم زشته اما خوب که فکر کردم دیدم زشتی نداره می خواهم کار یاد بگیرم گناه که نمیخوام بکنم:wacko:البته شاید توقع زیادی باشه نمیدونم... اگر به نظر شما توقع زیادی از دوستان است به من بگید اگر هم که توقع زیادی نیست پس کمکم کنید.
موضوع اینه:در تابستان سال 92تا شروع سال تحصیلی جدید هر کدام از دوستان تاجر پیشه اگر میشود و برای او مشکلی پیش نمیاد هر وقت یک مشتری پیدا کرد و خواست کالایی را صادر کند من را داخل این یکی از صادرات خودش به عنوان شاگرد قبول کنه تا بتونم از نزدیک مراحل صادرات یک کالا را ببینم.
با توجه به این که فرومی که اینجا تشکیل شده کار این فروم برای همینه که دوستان نحوه ی تجارت را یاد بدهند نه به این معنی که مشتری خودشون را که به سختی بدست آورده اند را از دست بدهند نه بلکه به این معنی که راه و روش کار را یاد بدهند.
سرتون را درد نیارم خلاصه ی کلام اگر کسی میتونه این کار را برای من انجام بده ممنون میشوم.:blush:
لطفا نظرات خود را اعلام کنید.
در پناه حق باشید

j.ostovar850
13-01-2013, 00:09
سلام جلال جون
خوبه که هرجای سایت میرم حضور داری. اگه دوست داری میتونم تابستون بفرستمت دفترمون تو عراق پیش دوستانم یا بیای دفتر شیراز توجیه بشی. راستی عربی بلدی؟

بهزاد
13-01-2013, 00:13
اقا جلال
حقیقتش رو بخوام بگم کسی این کار رو نمیکنه. چون ترخیص کارا معمولا چیزی نمینویسن.
منتهی شما یک کار میتونی بکنی. اگر تهرانی، برو گمرک تهران، البته گمرک غرب. اونجا به راحتی میتونی وارد گمرک شی و گیر نمیدن. ادرسش هم تقاطع اتوبان ازادگان و اتوبان فتحه. به گمرک غرب مشهوره که از هر کی بپرسی نشونت میدن. اینجا مخصوص صادراته.
وارد که شدی همینجور برو جلو تا بری به یه در زرد رنگی. سمت راست. برو داخل و اول یه بار از نزدیک ببین. فضا رو باهاش آشنا شو.
البته بگم کلا کار صادرات سخت نیست. خیلی راحته.
منتهی اونجا افراد ترخیص کار خیلی زیاد هستن. توشون یه چرخی بزنی هستن افرادی که بهت کمک کنن.
منتها روال کلا اینجوریه:
1. ورود کامیون به محوطه گمرک و باسکول
2. مراجعه جهت گرفتن اعلامیه ورود (در این بخش همون اول گمرک یکی نشسته که میری و شماره کامیون رو بهش میدی اونم یه برگه مهر میکنه بهت میده.
3. مراجعه به واحد پروانه و ثبت اطلاعات کالا در فرم اولیه
4. پرینت از فرم اولیه
5. ارزیابی کالا در محوطه گمرک توسط ارزیاب و پلمپ
6. صدور پروانه پس از پلمپ
7. گرفتن برگ خروج کالا
8. خروج کامیون از گمرک

تمام.

jalal13
13-01-2013, 00:20
سلام ممنونم نه عربی بلد نیستم:sad:

سلام جلال جون
خوبه که هرجای سایت میرم حضور داری. اگه دوست داری میتونم تابستون بفرستمت دفترمون تو عراق پیش دوستانم یا بیای دفتر شیراز توجیه بشی. راستی عربی بلدی؟

حاجي
13-01-2013, 16:16
ميتونم بعنوان كاردارمون در گمرك راهنماييت كنم و كارامون رو در گمرك انجام بدي-حقوق هم بهت ميدم

jalal13
13-01-2013, 16:53
سلام
ممنون از لطفتون.در کدام شهر؟[
quote=حاجي;5868]ميتونم بعنوان كاردارمون در گمرك راهنماييت كنم و كارامون رو در گمرك انجام بدي-حقوق هم بهت ميدم[/quote]

خشایار
13-01-2013, 21:19
سلام جلال خان بهترین راهنمایی رو بهزاد خان بدون هیچ منتی انجام داد ازهمینجا از بهزادخان تشکر میکنم

حاجي
14-01-2013, 01:22
سلام
ممنون از لطفتون.در کدام شهر؟[
quote=حاجي;5868]ميتونم بعنوان كاردارمون در گمرك راهنماييت كنم و كارامون رو در گمرك انجام بدي-حقوق هم بهت ميدم[/quote]
كار گمركي ما بيشتر در گمركات جنوب كشور هست-اونجا ميتونيد فعاليت كنيد؟البته به قول دوستان بهترين راهنمايي رو بهزاد داشت ولي تجربه اون كار هم در حد همون دور زدن و ديدنه-با زيل وبم كار اشنا نميشي-بهترين ايده هموني هست كه عنوان كردي-كار مجاني يا با حقوق كم باعث ميشه زيل و بم كارو ياد بگيري-همش كه صادر كردن كالا نيست- روانشناسي در كسب وتجارت حرف اول رو ميزنه-نه اين روانشناسي كه توي دانشگاه ميگن-روانشناسي تجارت-كه اونهم بستگي به استعداد خودت داره

بهزاد
14-01-2013, 10:22
منم با حاجی موافقم. این کارا یه کارای تجربیه. با تجربه تخصصت و البته به خصوص روابطت قوی تر میشه. به نظر من این فرصتی که حاجی معرفی کرد رو از دست نده.

jalal13
14-01-2013, 14:57
با سلام
دوستان گرامی واقعا ممنون بابت راهنمایی ها و اطلاعات شما
بله به نظر خودم هم تجربه مهمه و همینطور آشنا شدن با محیط کار و افراد درون محیط کاری

فرصت
15-01-2013, 09:12
با سلام
اقا جلال مثل این که شما تهران نیستید ولی در هر شهری باشید میتوانید با شرکتهایی که در این زمینه هستند کار نمایید کار شما یک نوع سرمایه گذاری حرفه ای است
ایشالله موفق و پیروز باشید

حمیدرضا شیخلر
15-01-2013, 20:13
با سلام خدمت همه دوستان.
منم چند وقتیه که تصمیم گرفتم با حقوق کم برم تو یه شرکت بازرگانی فعالیت کنم وبا این کار اشنا بشم ولی متاسفانه نتونستم جایی را پیدا کنم:sad:.فک میکنم تجار عزیزی که اینجا حضور دارند میتونن کمکم کنن:biggrin:.با تشکر از همه دوستان اینم مشخصاتم:
حمیدرضا شیخلر
متولد 1367 ساوه
کارشناس عمران
سابقه کار در قرارگاه خاتم (جنوب کشور)و شرکت توربو کمپرسور نفت آسیا(در حال حاضر قم)
مجرد
آماده کار در هرجای دنیا
علاقه مند شدید به کار بازرگانی

j.ostovar850
09-02-2013, 17:58
کجایی عمو جلال؟ هنوزم میل داری به همکاری؟

naseer2263
09-02-2013, 21:08
منم دارم منتها ساکن تهران هستم

naseer2263
09-02-2013, 21:08
چطوری میتونم با دوستان همکاری داشت باشم

naseer2263
09-02-2013, 21:09
من حقوق نمیخوام فقط میخوام در یک شرکت بازرگانی در تهران فعالیت داشته باشم.

Navid_atabaki
09-02-2013, 23:52
اتفاقا خیلی کار خوبیه با اینکه خودم در صدد راه اندازی شرکت بازرگانی هستم ولی دوست دارم برای مدتی به صورت کارآموز در یه شرکتی مشغول به کار بشم

خشایار
10-02-2013, 13:43
سلام بر حاجی خودم طلای 24 عیار به خدا 20 حاجی

حاجي
10-02-2013, 14:47
سلام بر حاجی خودم طلای 24 عیار به خدا 20 حاجی
اقا شما لطف داري-شرمنده نكن
شما هم خيلي اقايي

zarei
30-03-2013, 20:28
با سلام
من درایران 8سالی است کار خرید وفروش گیاهان داروی و محصولات کشاورزی به صورت خام وفرآوری شده کار میکنم(با اکثر شرکت هی فرآوری وتجار خریددار سرو کله می زنم)
داری یک شرکت مجازی هستم
تلیغات اینترنتی هم زیاد می کنم برای فروش محصولاتم
داری مدرک کاردانی گیاهان دارویی
ومدرک کارشناسی گیاه پزشکی
وعضو ساز مان نظام مهندسی (درای کارت که براتون پیوست می کنم)(حق مهر و امضا دارم)(مهر مخصوص مهندس گیاه پزشکی دارم)
علاقه شدیدی به خرید وفروش دارم هر محصولی رو بگویید یکی دوبار خریدو فروششو تجربه کرده ام یا زیر وبمشو در آورده ام با بعضی شرکت های خارجی هم دراتباطم که هم جنس به من می دهند و هم جنس می خواهند ولی من توان مالی آنچنانی و مجوز ورد و خروج کالا وکارت بازرگانی ندارم
بیشتر دوست دارم تو گمرگ کار کنم مخصوص عراق(فقط فارسی می توانم صحبت کنم)
تازه لیسانس گرفته ام می خواهم شرکت ثبت کنم فعلا هم یه دفتر کوچک که شامل نمایندگی یه شرکت بازرگانی وکارخانه تولید سم وکود است زده ام
ولی من سیراب نمی شوم درامر خرید و فروش دوست دارم بزرگ باشم با آدمای بزرگ وشرکت های بزرگ وکارهای بزرگ انجام بدم
اگر کسی نیازمند این تخصص من است و می توانه ازمن درشرکتش در ایران یا خارج کار بکشه من دراختیارشم
مجرد هستم هرنقطه ای که بگویید می روم(ولی تعطیلاتی هم بهم بدهید درطول سال یا ماه برای سر زدن به خانواده ام چون من تک پسرم)
سنم 26سال
دارای کارت معاف دائم (سالم هستم)
همراه من
989178110564+
989388964536+
مهندس زارعی
آدرس :فارس -شهرستان اقلید-روستای چشمه رعنا کوچه حسنیه سمت چپ درب آخر
آدر وب سایت من برای آشنای بیشتر با کار ی که انجام می دهم
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
منتظر نظرات هستم

rose
14-08-2013, 21:47
:nervous: هر کی می تونه به منم کمک کنه ثواب داره بخدا :wink: منم می خوام کار یاد بگیرم با همین شرایطی که آقا جلال عزیز فرمود (حرف دل من) خدا خیرت بده منتها من تو گمرک تبریز دنبال یه انسان شریف میگردم که کمکم کنه :nervous:

یاشا
21-08-2013, 23:48
سلام من هم به دنبال همچین کاری هستم یعنی بدون حقوق کار کنم، فوق لیسانس مدیریت دارم و زبان انگلیسی بسیار قوی هم دارم که چند وقتی با کلاس مکاتبات بازرگانی در حال قوی تر شدن تو حوزه بازرگانی هم هست. از دوستان اگه کسی موقعیتی رو سراغ داشت خیلی خوشحال می شم من رو خبر کنه. ساکن تهرانم هستم.

amir-1370
31-10-2013, 16:50
سلام دوستان من میخوام مث دوستم -یه شرکتی اگه شده رایگان هم کار میکنم تا پیچ خم هی کارو یاد بگیرم دوستان لطف اگه کنن ممنون میشم -من ساکن زاهدانم

lamerd1369
05-11-2013, 23:37
سلام دوستان عزیز
اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]