PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری در مورد صادرات به بلغارستان

haman716
10-01-2013, 11:39
سلام به همه
من یک درخواست خرید دارم از بلغارستان و از جایی که خریدار تحویل در گمرک خودش میخواد میخواستم بدونم ارزانترین راه برای صادرات به بلغارستان از چه طریقی صورت میگیره
از راه دریایی یا از راه زمینی و محصولی که میخوایم صادر کنیم هم سنگه.
البته خودش که خواسته در یکی از بنادر (Thessaloniki Port (Greece یا (Varna Port (Bulgaria تحویل بگیره
یا اگر کسی به این دو بندر صادراتی داشته هزینه حمل هر کانتینر از بندرعباس به اونجا چقدره؟؟
ممنون میشم سریعتر جواب بدید

مرتضی
10-01-2013, 11:59
به احتمال خیلی قوی باید دریایی حمل بشه. اگر دسترسی به دریا داره، (که داره) بهترین و ارزونترین راه همینه. اطلاعی راجع به قیمت کانتینر ندارم. سعی میکنم اگه پیدا کردم بهت اطلاع بدم.

haman716
10-01-2013, 12:18
ممنونم اگر قیمتی داشتید بهم اطلاع بدید ممنون میشم چون شرکتهای حمل و نقل نرخ درستی اعلام نمیکنند

Navid_atabaki
10-01-2013, 15:15
دوست عزیز در شهر ما شرکتی به نام شرکت حمل و نقل کشتیرانی ایران هست و اولین ترمینال خشک کشتیرانی رو در مراغه تاسیس کردن
این شرکت کالای مورد نظر شماروتحویل میگیره و حالا با مدیریت خودشون این کالا رو از طریق ریلی جاده ای و دریایی به مقصد میرسونه و هزینه اش رو هم همونجا میگیره
شما میتونید سری به این شرکت بزنید و شرایط ارسال به بلغارستان راهم جویا بشید.
درضمن اگر فضولی نباشه کالایی که سفارش دادن رو بگید دوستان بیشتر راهنماییتون می کنن

haman716
10-01-2013, 16:46
دوست عزیز در شهر ما شرکتی به نام شرکت حمل و نقل کشتیرانی ایران هست و اولین ترمینال خشک کشتیرانی رو در مراغه تاسیس کردن
این شرکت کالای مورد نظر شماروتحویل میگیره و حالا با مدیریت خودشون این کالا رو از طریق ریلی جاده ای و دریایی به مقصد میرسونه و هزینه اش رو هم همونجا میگیره
شما میتونید سری به این شرکت بزنید و شرایط ارسال به بلغارستان راهم جویا بشید.
درضمن اگر فضولی نباشه کالایی که سفارش دادن رو بگید دوستان بیشتر راهنماییتون می کنن
ممنون از راهنماییتون
اگر دقت کنید در پست گفتم که درخواستی که اومده برای خرید سنگ گرانیت و مرمریت است
اگر شماره ای از این شرکت دارید لطفا اعلام کنید
با تشکر از شما

moghimi
18-10-2013, 20:21
سلام .
لطفا اگر کسی میتونه صادرات وبازار یابی ورمی کمپوست و کرم
خاکی نژاد ایزینا فتیدا
را انجام بده تماس بگیره. ممنون

09125671352 مقیمی

binalood
18-10-2013, 22:17
سلام فقط باید با کشتی این کار را انجام بدهید

برگ نیکی
22-02-2015, 17:05
سلام.در صورت توانایی در مورد صادرات نوعی خاص دستمال کاغذی همراه "هیلین" با ما تماس بگیرید. با تشکر جاجرمی 09121488057-02122793925-[Only Registered And Activated Users Can See Links]

شهیدی
31-05-2015, 20:16
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سلام
شرکت پرنیان تجارت بوشهر
معدن سنگ دولومیت مخصوص صادرات در استان بوشهر با 42 ماشین سنگین .... 3 عدد سنگ شکن بزرگ وسفارشی و در 35 کیلومتری معدن اسکله خصوصی و 5 عدد شناور مخصوص جهت صادرات به تمام کشور های جهان اعلام امادگی مینماید
در دو 3 کشور جهان.چین.دبی.کویت دفاتری از شرکت میباشد
حوالجات سنگین سیمان برای صادرات هم انجام میدهیم
business5262@gmail.com